forum elektroda, elektronika

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Zaloguj

ładowanie vw t4

Znaleziono 38 wyników na elektroda.pl: ładowanie vw t4
Podstawowa forma zapytania: ładować vw t4
Forum elektroda.pl Strona Główna

volkswagen t4 transporter 2.4d - brak wzbudzenia ładowania

Witam przepraszam ze odkopuje temat, ale mam podobny problem brak ładowania. Po przekręceniu kluczyka kontrolka się świeci, jak odpali to gaśnie. Jak włącze światła spada wskazówka od temperatury i paliwa. Vw t4 2,4d 92r
Samochody Początkujący :: 31 Maj 2013 07:51 :: andrzej20001 :: Odpowiedzi: 22 :: Wyświetleń: 2730

Vw Transporter T4 2.5TDI Turbina ładuje do 1500mbar

...Witam VW T4 2.5TDI (nie wiem czemu ktoś pewnie rzeźbił bo nie ma faktycznie intercooler`a) moc 75kW 2003r. oznaczenia silnika nie mogę znaleźć ale będzie to jeden z tych oznaczeń- ACV, AUF, AXL, AYC, bo wszystkie te silniki były robione w tych...
Samochody Mechanika :: 04 Lut 2011 20:57 :: T5 :: Odpowiedzi: 9 :: Wyświetleń: 7803

Reklama :: 04 Lut 2011 20:57 :: Google :: Odpowiedzi: 0 :: Wyświetleń: 0

Alternator bosch VW T4 - napięcie ładowania.

... na auto ,ładowanie sie nie zmieniło ...... PROSZĘ o informacje znawców czy (14,60V bez obciążenia) napięcie ładowania na aku jest WZOROWE ?? prosiłbym o uzasadnienie swojej wypowiedzi temat wałkuje już pare dni i zdania są podzielone (zn...
Samochody Elektryka i elektronika :: 26 Lis 2011 19:44 :: 1078231 :: Odpowiedzi: 4 :: Wyświetleń: 1667

Rozładowanie akumulatora samochodowego poniżej 6V - jakie konsekwencje?

... nie trzyma prądu. w Boschu zielona lampka zgasła i mimo ładowania nie chce się zapalić. W tym drugim uzupełniłem elektrolit wodą do właściwego poziomu, ładuję i ładuję, napięcie przy ładowaniu jest OK, prąd nie spada poniżej 2A, elektrolit...
Samochody Początkujący :: 17 Lip 2011 21:08 :: zapparena :: Odpowiedzi: 9 :: Wyświetleń: 2687

vw T4 1992r. 2.4D brak ładowania

... dwa cienkie czerwono-czarny i niebieski (samochód nie ma obrotomierza ) na którym powinno być zasilanie na regulator, jakiś schemacik please, mam też problem z wentylatorem schemacik był by mi potrzebny proszę chociaż część z ładowaniem.
Samochody Elektryka i elektronika :: 07 Sie 2007 13:42 :: saly :: Odpowiedzi: 6 :: Wyświetleń: 2150

Reklama :: 07 Sie 2007 13:42 :: Google :: Odpowiedzi: 0 :: Wyświetleń: 0

Jak zrobić bezpieczne ładowanie dodatkowego akumulatora?

... ... Podobny układ ładowania zastosowałem w moim drugim aucie terenowym bazując na przkaźniku takim jak w T4 30A zakładając ogrzewanie postojowe BN4 nigdy nie mierzyłem mocy alternatora i wszystko działa, zakładam że ogrzewanie to strasznie...
Samochody Elektryka i elektronika :: 11 Gru 2012 22:32 :: JACHO :: Odpowiedzi: 53 :: Wyświetleń: 19472

Transporter t4 93r obrotomierz i ładowanie

... pytanie co ma wspulnego obrotomierz z ładowaniem ? W aucie stracilem ladowanie i przestal dzialac obrotomierz, na wysokich obrotach obrotomierz zalapywal i czasem terz zalapywalo ladowanie. Co jest szczotki na alternatorze ? VW t4 93r 2,4L...
Samochody Elektryka i elektronika :: 20 Sie 2005 18:10 :: vuker :: Odpowiedzi: 4 :: Wyświetleń: 1095

VW T4 - Padł Akumulator || Alternator || Rozrusznik

... "przeładowywał". Gdzieś przeczytałem, że w ramach testu można odłączyć akumulator przy pracującym silniku. Skutek może świadczyć o poprawności pracy alternatora/regulatora. (nie wydaje mi się żeby miało to jakiś związek z ładowaniem)
Samochody Eksploatacja :: 10 Lis 2011 18:54 :: marek_3535 :: Odpowiedzi: 4 :: Wyświetleń: 2497

Transporter VW T4 1999 licznik

... czasy pojawił się problem z ładowaniem, po dłuższej jeździe jak obroty spadną poniżej 1000 przestaje ładować, po zwiększeniu obrotów do 1000 ładowanie wraca. Po kilku takich "przegazówkach" ładowanie bez zarzutu. Czy może to być powiązane z podś...
Samochody Elektryka i elektronika :: 08 Maj 2013 20:11 :: herman :: Odpowiedzi: 1 :: Wyświetleń: 1504

deficyt prądu w camperze ZMIANA ALTERNATORA i AKULATORA(ÓW)?

... instalacji, poprzez przekaźnik sterowany kontr. ładowania. Pozwalało to na korzystanie z kampingu na postoju bez obawy o akumulator rozruchowy auta. Dodatkowo zainstalowałem prostownik do ładowania aku. kampingu, i drugi przekaźnik który przełancz...
Samochody Elektryka i elektronika :: 20 Kwi 2010 22:08 :: bestler :: Odpowiedzi: 22 :: Wyświetleń: 3130

problem z migającą lampką oleju w t4

...W VW często powodem migania kontrolki oleju jest problem z ładowaniem te obwody są ze soba połączone Trzeba sprawdzić stan szczotek w alternatorze i samo ładowanie a jeśli to nie pomoże to trzeba poszukać w instalacji i liczniku może gdzies...
Samochody Elektryka i elektronika :: 02 Gru 2008 01:10 :: bobik12 :: Odpowiedzi: 12 :: Wyświetleń: 6844

VW transporter T4 kontrolka ciśnienia oleju

...Witam, Podbijam ponieważ mam podobny problem w moim T4 1.9 TDI. Odpaliłem auto, kontrolka ładowania nie gaśnie ładowania niema, po chwili zapala się kontrola oleju. Do alternatora dochodzą dwa przewody i jeden gruby (+12v z aku), który...
Samochody Elektryka i elektronika :: 26 Cze 2011 19:37 :: Zico63 :: Odpowiedzi: 27 :: Wyświetleń: 10548

BRAK ŁADOWANIA VW T4 Carawelle GL 2.4L DIESEL

... przewody,1-gruby ladowanie,2-cieńki zielony na wsówkę chyba do kontrolki(zaznaczam że jest dioda)3-żólty z czerwonym paskiem na kluczyk ósemkę.Oznaką brak ladowania jest ciagle swiecąca kontrolka ladowania(dioda) i brak ladowania po zmierzeniu...
Samochody Elektryka i elektronika :: 01 Mar 2010 14:11 :: MARKSON43 :: Odpowiedzi: 10 :: Wyświetleń: 4986

vw t4 Problem z akumulatorem

... świateł jest ok ale jak tylko włącze światła to zaczyna sie problem przejade do 10 km na światłach i po zgaszeniu auta już go nie odpale aku jest całkiem roaładowane ładowanie ma na sucho 13.8 a przy obciążeniu spada na 13.3 prosze o pomoc
Samochody Elektryka i elektronika :: 03 Paź 2010 08:51 :: gumis 80 :: Odpowiedzi: 6 :: Wyświetleń: 758

VW t4 1,9TD mryganie kontrolki oleju i akumulatora.

Dojechałem do domu, akumulator kompletnie rozładowany. Jak myślisz czego nie masz?(ładowania?)
Samochody Diesel :: 19 Kwi 2011 16:49 :: karolakpiotr :: Odpowiedzi: 5 :: Wyświetleń: 2610

VW T4 2.0 i gaz. Jaką instalację/firmę wybrać?

... jest wybita paka 2300... jezeli chodzi o ładunek to niestety jest troche przeladowywany bo wszystko co jest do niego ładowane to +/- 2 -2,5t... jedyne co go rusza to paliwo... jest dość wrażliwy na to co sie leje... red bula jeszcze nie lałem ...
Samochody Elektryka i elektronika :: 13 Sie 2006 13:42 :: elektryk2000 :: Odpowiedzi: 37 :: Wyświetleń: 7940

VW T4 2.5 TDi 1998 brak mocy

... ustawione było "55". Przepływomierz wporządku. Z odczytu dynamicznego ciśnienia doładowania wynika, że turbina zaczyna ładować dopiero po chwili od pełnego wciśnięcia pedału przyspieszenia. Auto pali na dotyk, czy ciepłe czy zimne. Były zm...
Samochody Elektryka i elektronika :: 03 Lip 2010 07:10 :: endriu233 :: Odpowiedzi: 11 :: Wyświetleń: 5000

Master 2010 - Ładowanie drugiego akumulatora przez moduł

... istnieje na rynku moduł dzieki któremu będę mógł ładować drugi akumulator? Chodzi mi głównie o to żeby zamontowac w moim masterze drugi taki sam akumulator i moduł który będzie przełączać ładowanie pomiędzy akumulatorami. Słyszałem że w vw t...
Samochody Elektryka i elektronika :: 26 Gru 2013 18:49 :: marcin_wr :: Odpowiedzi: 10 :: Wyświetleń: 861

Dodatkowy akumulator do webasto

... podłączam pod ten dodatkowy aku za bezpiecznikiem, a przekaźnik który łączy dwa akumulatory jest załączany kontrolką ładowania (+). I nie wiem gdzie taki przewód od kontrolki się znajduję, on leci od alternatora tak ? Pewnie jest on w miarę ...
Samochody Elektryka i elektronika :: 15 Kwi 2014 14:35 :: Mihó :: Odpowiedzi: 64 :: Wyświetleń: 26488

VW T4 1.9TD 97' - brak wzbudzenia alternatora

... "w drodze". Dlatego chciałbym jak najszybciej znaleźć usterkę jak się znajdzie chwila. Wygląda to tak że nie kontrolka ładowania nie świeci i wzbudzenia brak(jeździ bo na wyższych obrotach sam się wzbudza), jedyne co narazie sprawdziłem to z...
Samochody Elektryka i elektronika :: 29 Kwi 2009 19:23 :: ociz :: Odpowiedzi: 8 :: Wyświetleń: 4688

VW T4 2.5tdi -żarzy się lampka akumulatora

... wewnętrzne bądż przebicia do masy są częstym powodem niedomagań alternatorów,co skutkuję świceniem się kontrolki ładowania. Zespół prostowniczy zasdniczo wymienia się cały,choć mi udało sie niejednokrotnie wymieniać np tylko jedną diodę,ale t...
Samochody Elektryka i elektronika :: 27 Lis 2006 11:16 :: mczapski :: Odpowiedzi: 15 :: Wyświetleń: 2240

VW transporter T4 1996 1,9 D-zwarcie aku a reg.napięcia

... . Może to głupie pytanie ,ale gość powołuje się na kwestie ( o których ja też wiem ) zwarć w akumulatorach sucho ładowanych w fordach , które zwykle zwierały po 1,5 roku eksploatacji i mówi ,że wymieniał takie 3 aku i nigdy regulator napięci...
Samochody Elektryka i elektronika :: 22 Wrz 2007 08:14 :: kangurek123 :: Odpowiedzi: 7 :: Wyświetleń: 2481

Czujnik ciśnienia oleju VW T4

... i wygląda raczej na "elektrykę" jakieś zwieranie przewodów.Przez jakiś czas było równoczesne miganie kontrolki ładowania .Luźny i postrzępiony przewód wymieniłem i było ok .Dziś znów zamigało-mrzyło.miganie nie ma charakteru ciągłego. Wymieniłem równ...
Samochody Elektryka i elektronika :: 21 Kwi 2006 10:53 :: AWawa :: Odpowiedzi: 5 :: Wyświetleń: 4213

VW T4 problem z alternatorem

możesz go zamienić na inny jeśli pasuje na mocowania - każdy ładuje tak samo
Samochody Elektryka i elektronika :: 03 Cze 2009 22:19 :: kwok :: Odpowiedzi: 1 :: Wyświetleń: 1126

VW T4 problem z rozpalaniem

Czyli tak jak napisałem wyżej,silnik musi mieć odpowiednio wysoką prędkość rozruchową(tym bardziej diesel).Akumulator,połączenia elektryczne przewodów,rozrusznik.Profilaktycznie można pużniej sprawdzić ładowanie alternatora.
Samochody Początkujący :: 01 Lut 2010 13:22 :: VWVW :: Odpowiedzi: 9 :: Wyświetleń: 2803

VW T4 2.4 93r Urwany przewód zasilania pompy wtryskowej

... ten kabelek powinien być podłączony tak abym miał wszystko ok ?. Podczas jazdy świeci się kontrolka od akumulatora ale ładowanie jest tak więc pewnie jakiś błąd spowodowany szybką prowizorką. Teraz busik czeka z odłączonym kabelkiem. Dl...
Samochody Elektryka i elektronika :: 24 Maj 2011 07:04 :: Janosik_pat :: Odpowiedzi: 2 :: Wyświetleń: 1277

vw carawella t4 - mygająca kontrolka oleju i sygnał dzwiękowy

u nas w okolicy ćienszko znaleźć dobrego fachowca . a alternator wątpię w to żeby się zaczął psuć bo ładowanie jest i obrotomierz też się nie zacina. jutro dla pewności sprawdzę jeszcze alternator dokładnie.
Samochody Początkujący :: 22 Gru 2013 08:26 :: kwok :: Odpowiedzi: 4 :: Wyświetleń: 651

Vw t4 2,5 tdi '00 - Sterownik pompy, podłaczenie uniwersalnego komputera

... jakiś sterownik? Chodzi mi o to że kupiłem uniwersalny komputer samochodowy pokazujący temperatury, spalanie, prędkość, ładowanie itp, i w instrukcji jest napisane żeby pokazywało spalanie jeden kabel od tego komputera trzeba podłączyć pod sygnał s...
Samochody Początkujący :: 01 Sty 2014 16:52 :: Krys-tian :: Odpowiedzi: 1 :: Wyświetleń: 528

Vw t4 1.9 td potrzebny schemat kostki licznika

... pozycje włącz. 14. pusty 15.Do przełącznika wskazań MFA, (jeśli auto jest w niego wyposażone) 16.Lampka kontrolna ładowania alternatora - zacisk d+ alternatora lub pin 61 w panelu sterowania. 17.Czujnik temperatury oleju, (jeśli au...
Samochody Szukam :: 19 Mar 2014 19:46 :: conrado123 :: Odpowiedzi: 2 :: Wyświetleń: 879

Volkswagen T4 - Deska rozdzielcza się świeci, choć jest bez źródła prądu.

... te 2 kable prosto z akumulatora plus i minus. Dodam, że kontrolki nie palą się pełnym światłem, a w ogóle kontrolka ładowania ledwie się żarzy. Proszę o pomoc, o co w tym może chodzić. Kabel nigdzie nie dotyka masy nic z tych rzeczy, te rzecz...
Samochody Początkujący :: 03 Kwi 2014 10:56 :: vandziorx :: Odpowiedzi: 9 :: Wyświetleń: 396

VW T4 2.5tdi - Po hamowaniu traci moc.

... już nie muli przy przyspieszaniu ale raz na jakiś czas przy hamowaniu. Ostatnio po zmuleniu zajechałem do mechanika i komp pokazał: regulacja ciśnienia ładowania - odchyłka dodatnia, nieciągły. Silnik 75kW, rocznik 2003. Ktos pomoże?
Samochody Mechanika :: 01 Wrz 2013 13:32 :: Staszek49 :: Odpowiedzi: 1 :: Wyświetleń: 543

T4 2,5 TDI 102 KM Nie chciał odpalić po zgaszeniu.

... się do tematu . Również mam problem z moim VW t4 2,5 czasami podczas rozruchu zapalą się podstawowe kontrolki od ładowania , oleju itd. Lecz jednak od świec nie mignie i wtedy też nie słychać charakterystycznego cyknięcia przekaźników pr...
Samochody Diesel :: 23 Lut 2012 14:25 :: grzesgrab73 :: Odpowiedzi: 21 :: Wyświetleń: 7143

T4 1,9td azz wartości bezpieczników

... bezpieczników powinny być w gniazdach, oraz za co są odpowiedzialne. silnik pali, nie święca zadne kontrolki silnika ładowanie,swiece żar.,temp wod i tp.od oświetlenia działają. po przekreceniu kluczyka na zapłon pali bezpiecznik z rzędu nr 1...
Samochody Początkujący :: 08 Sty 2011 23:03 :: kosukos :: Odpowiedzi: 2 :: Wyświetleń: 912

VW T4 obrotomierz nie działa

Zacisk Z (jeśli dobrze pamiętam). A usterka wskazuje na problem z alternatorem. Sprawdź poziom ładowania.
Samochody Elektryka i elektronika :: 17 Lip 2011 18:07 :: pawelzzzznrealt :: Odpowiedzi: 4 :: Wyświetleń: 5267

VW T4 2.4d nie odpala po dłuższym postoju

... ci jednak odradzam :idea: :D , bo prędzej go przegrzejesz i na koniec będzie do wymiany :cry: ,a aku do ładowania :idea: , prosty sposób to dmuchasz w zbiornik lekko powietrzem ,i po puszczasz przewód zasilający przy pompie ,gdy bę...
Samochody Diesel :: 14 Lut 2012 14:31 :: MuCu :: Odpowiedzi: 6 :: Wyświetleń: 3451

VW Transporter T4 1.9TD 1992 - brak sygnałów ostrzegawczych

VW Transporter T4 1.9TD 1992 - brak sygnałów ostrzegawczych... dochodzi jeszcze jeden przewód oznaczony na zdjęciu poniżej. Co to jest i czy może być on przyczyną usterki? Czy wina leży gdzie indziej? Dodam iż reszta kontrolek na liczniku działa normalnie ( od ręcznego świec i ładowania) [/b]
Samochody Elektryka i elektronika :: 01 Lis 2010 23:04 :: Butek10 :: Odpowiedzi: 1 :: Wyświetleń: 2554

VW T4 2.5 TDI ACV duże spalanie, prośba o analizę logów.

Pytanie, a jeżeli zaciągane wężyk ten który dochodzi do gruszki przy turbinie to powinna ładować cały czas, tak mi się wydaje, a tu nie ma różnicy??
Samochody Diesel :: 15 Kwi 2012 20:21 :: Markos88 :: Odpowiedzi: 13 :: Wyświetleń: 3417

vw transporter t4 1,9 - kontrolki licznika

......
Samochody Elektryka i elektronika :: 09 Maj 2014 05:23 :: _carlos- :: Odpowiedzi: 4 :: Wyświetleń: 1311

Strona 1 z 1
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Ostatnio szukano: czujnik obrót przekładnia schemat kabla programowania wymiana radio audi mikrofon radia konfiguracja access point obliczenia excel transmisja internetowy komputer stanowisko iskrownik kuchence iphone wyzerowanie
Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Strona używa cookies - informacje || Reklama || Kontakt