bezpieczniki t4

Znaleziono około 245 wyników dla: bezpieczniki t4
Podstawowa forma zapytania: bezpiecznik t4
  • Automatyczny bezpiecznik na tranzystorze mosfet

Niestety na pierwszych schematach był dosyć poważny błąd. Tyrystor by sie załączył, ale nie było by podtrzymania. Przerobiłem calutki schemat i teraz powinno być super. trochę się skomplikowało, ale jednak idea jest nadal dziecinnie prosta i nie ma tu żądnych wymyślnych elementów a koszt całości, oprócz...

Projektowanie Układów _jta_   21 Maj 2014 21:41 Odpowiedzi: 8    Wyświetleń: 1929
  • Układ Sterujący Klimatyzji WV T4 z roku 1997.

Mam przed soba uklad sterujacy do klimatyzcji z WV T4 z roku 1997. Niestety padl bezpiecznik i musze go wyminienic, niestety nie wiem jakie sa parametry tego bezpiecznika. Nie wiem skad sie dowiedziec jakie one sa? Jedyne co pisze na bezpieczniku to "000". Na ukladzie jest napisane Preh N E 13248-035.4000 niestety...

Wentylacja i Klimatyzacja SP8JZ   06 Maj 2010 01:02 Odpowiedzi: 1    Wyświetleń: 1054
  • transporter t4 1,9 D - oderwane kable od deski rozdzielczej

Witam Posiadam t4 1,9 D z 1993 roku. Mam oderwane kable od deski rozdzielczej,prawie wszystkie są koloru białego. Do deski rozdzielczej mam wejście na 28 pinów. Do skrzynki bezpieczników mam dwie niebieskie wtyczki po 14 pinów. Mam pytanie który pin z skrzynki bezpieczników dopasować do pina z...

Samochody Elektryka i elektronika Zico63   16 Paź 2012 20:42 Odpowiedzi: 4    Wyświetleń: 1047
  • vw T4 nie grzeją świece żarowe 2.5 tdi 99r.

vw T4 nie grzeją świece, wsiadam dzis rano do busika i przekręcam kluczyk i od razu zauważyłem , że świece się nie grzeją - nie zapala się lampka od grzania świec i nie słychać tyknięcia przekaźnika, mimo to próbóje zakręcić, kręce i on nawet nie kichnie jest to vw T4 2.5 tdi 99 r. oznaczenia silnika...

Samochody Elektryka i elektronika maxgt   15 Lut 2007 14:07 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 4799
  • VW T4 Eberspacher/webasto problem

Witam Kompletuję zestaw ogrzewania postojowego do T4 2001 r. Posiadam już wszystkie części za wyj. wiązki wychodzącej z zegara sterującego do skrzynki bezpieczników. Wiązka ta niestety nie do kupienia w serwisie. W związku z tym moje pytanie, czy orientujecie się jak taka wiązka powina wyglądać, w jaki...

Samochody Elektryka i elektronika andrz6   22 Mar 2008 17:55 Odpowiedzi: 0    Wyświetleń: 1540
  • kłopoty z volvo v40 t4 po założeniu inst. gazowej

Czy może mi ktoś powiedzieć jak wygląda ten aktuator i gdzie on się znajduje? Pozdrawiam Regulator ciśnienia doładowania jest przyczepiony do obudowy filtra powietrza. Na twoim zdjęciu pomiędzy filtrem a skrzyneczką z bezpiecznikami. Dochodzą do niego 3 wężyki z kolorowymi opaskami (łatwo sprawdzić...

Samochody Elektryka i elektronika scooba   19 Lut 2009 11:28 Odpowiedzi: 44    Wyświetleń: 29714
  • VW caravelle 97r.pali bezpiecznik po wciśnięciu guzika od...

chyba się naprawiło samo;] wcisnąłem ten guzik i zapaliła się w nim dioda słychać było zapadnięcie klapy i po niedługim czasie w aucie dobrze się nagrzało a bezpiecznika nie wywaliło. Nie sprawdzałem na maksymalnych nadmuchach tzn na ful a teraz mi przyszło to do głowy-wtedy jak porozkręcam na maksa...

Samochody Elektryka i elektronika CZYNGIS18   02 Lut 2011 00:51 Odpowiedzi: 5    Wyświetleń: 2129
  • Schemat elektryki VW T4 Multivan 2.4D

Witam, chcialem sie dolaczyc do rozmowy i zapytac o immo pompie w vw t4 96 rok 2,4 diesel. Otoz zmieniam instalacje el. w takim vw t4 i z tego co tu czytam wynika ze to czarne pudelko przy pompie to immo. Potrzebowalbym jakiegos schematu lub podpowiedzi jakiego koloru albo z ktorego miejsca przy bezpiecznikach...

Samochody Szukam bizarr1   21 Lip 2011 10:09 Odpowiedzi: 9    Wyświetleń: 12525
  • Vw t4 2.4 diesel podlaczenie immobilizera

Witam, chcialem zapytac o immo w pompie w vw t4 96 rok 2,4 diesel. Otoz zmieniam instalacje el. w takim vw t4 i z tego co wyczytalem na forum wynika ze to czarne pudelko przy pompie to immobilizer. Potrzebowalbym podpowiedzi jakiego koloru albo z ktorego miejsca przy bezpiecznikach powinny wychodzic...

Samochody Szukam bizarr1   22 Lip 2011 19:36 Odpowiedzi: 0    Wyświetleń: 1520
  • Vw t4 dym z rozrusznika nie chce odpalic

Witam jak w temacie mam problem z swoją t4 jak dłużej kręcę idzie dym z rozrusznika auto nie odpala bezpiecznik cały przekaźnik również jak go pokrowce z 30 minut auto jakimś cudem odpala i działa normalnie dodam że przy pomocy plaka auto nie odpala t4 z 1998 roku z silnikiem 2,4 d za wszelkie i formacje...

Samochody Początkujący Qujav   11 Cze 2016 16:31 Odpowiedzi: 35    Wyświetleń: 639
  • Czy powinno iskrzyć jak wkładam bezpiecznik VW Transporter

Witam tak ja w temacie. Wkładam bezpiecznik, przy wkładaniu iskrzy ale bezpiecznik sie nie przepala powiem tyle że bezpiecznik jest od zegara, radia oświetlania kabiny jest to model T4 dziękuje z góry za odpowiedzi

Samochody Początkujący karol2505   04 Gru 2008 21:40 Odpowiedzi: 4    Wyświetleń: 1672
  • potrzebuję schemat instalacji elektrycznej T4

i ja się dołączam t4 caravelle 1991 problem z halogenami. Mam brak prądu na bezpieczniku do halogenów. Od tego miejsca dalej wszystko jest OK. Z wtyczki skrzynki bezpiecznikowej wychodzi żółto szary na wyłącznik, gdy tam podam prąd halogeny i przeciwmgielne tylne świeci. Podejrzewam uwaloną ścieżkę...

Samochody Szukam vonbugi   14 Cze 2011 19:42 Odpowiedzi: 9    Wyświetleń: 11279
  • Wolksvagen T4 alarm. Proszę o podanie opisu wyprowadzeń.

T4 to bajeczka do roboty.Schodzi z nim 1,5 godziny przy wolnej pracy :D :D Odcinaj plus po zapłonie.Wszystko masz na kablach za skrzynką bezpieczników.

Samochody Zabezpieczenia xwit   10 Mar 2006 15:54 Odpowiedzi: 4    Wyświetleń: 1504
  • Transporter VW T4 1999 licznik

WItam mam problem z VW T4 rok 1999 z licznikiem a konkretnie jest brak podswietlenia wzkaznikow analogowych.Podswietlenie cyfrowych jest bezpieczniki sa dobre.Moze ma ktos opis wyprowadzen z licznika chodzi mi o piny ktore sa od oswietlenia prosze o pomoc pozdrawiam

Samochody Elektryka i elektronika herman   08 Maj 2013 20:11 Odpowiedzi: 1    Wyświetleń: 2407
  • wymiana przekaznika kierunkowskazów VW T4

Kupiłem przekaznik do kierunków bo poprzedni przestał działac. Ten co kupiłem ma nr 21 i nie wiem gdzie jest stary przekaźnik, w jakim miejscu, bo nad bezpiecznikami nie ma przekaznika z nr 21. Gdzie znajduje się przekaźnik kierunkowskazów w VW T4 i jaki ma nr. Proszę o pomoc. Dziekuje

Samochody Elektryka i elektronika Gość   08 Mar 2007 15:50 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 6471
  • Transporter T4, 2.5 TDI licznik, radiom prad

Witam, mam problem przy podlaczaniu radia w T4 doszlo do zwarcia, po nim, wszytskie bezpieczniki sa ok, wskaznik paliwa po wylaczeniu stacyjki zostaje w pozycji, ktorej byl jak stacyjka byla wlaczana, do radia wogole niedochodzi prad, a licznik dzienny i zegar na liczniku resetuja sie i gasna wraz...

Samochody Mechanika ptaszek1975   19 Mar 2008 10:45 Odpowiedzi: 1    Wyświetleń: 1682
  • Volkswagen T4 ABL 1.9 TD z 1994 roku

Witam wszystkich czy ma może ktoś właściwy schemat bądż zdjęcie z opisem skrzynki bezpieczników i przekażników w vw t4 1.9 z 94 roku , chodi mi o opis przekażnikó i bezp. za co który odpowiada. Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Samochody Szukam misiek7777   12 Sie 2008 22:57 Odpowiedzi: 0    Wyświetleń: 3319
  • ogrzewanie postojowe D4WS VW T4 2000r

Nastały mrozy i jestem zmuszony naprawić to ogrzewanie bo t4 nagrzewa sie bardzo długo. Sprawdziłem wydatek pompki paliwa i drożność przewodów paliwowych, po włączeniu zaczyna kapać paliwo. Nie widziałem tego wcześniej bo wsiąkało w mate wygłuszająca pod silnikiem. Czyli wynika ze świeca, dlaczego...

Samochody Początkujący ziemniaki12   26 Sty 2010 23:47 Odpowiedzi: 8    Wyświetleń: 4238
  • VW T4 problem z rozpalaniem

Mam problem z odpaleniem mojego t4 1,9d.zmenilem kostke od stacyjki na nowa cena 16 zl nowy akumulator cewke rozrusznika.odpalilem go po pol rocznej przerwie,ale w mrozy rozrusznik padl naladowalem go i nie kreci.sprawdzilem wszystkie bezpieczniki sa okey,ale gdy przekrece stacyjke slychac tylko jednorazowe...

Samochody Początkujący VWVW   01 Lut 2010 13:22 Odpowiedzi: 9    Wyświetleń: 3478
  • T4 transporter 97r - miga kontrolka chłodnicy

Witam . Tak jak w temacie . Czytałem o tym sporo bo jak się okazało to dosyć powszechny problem . Kontrolka zaczyna migać kiedy wskazówka temperatury dojdzie do połowy . Czytając znalezione w internecie instrukcje i opisy problemów zacząłem od sprawdzenia bezpieczników wentylatorów . Kiedy...

Samochody Elektryka i elektronika Stiwen1   23 Gru 2015 01:21 Odpowiedzi: 12    Wyświetleń: 5371
  • Eberspacher d3wz rozbudowane vw t4 tdi cały czas sie przedmuchuje

Witam,mam kłopot z oryginalnie rozbudowanym d3wz w vw t4.Auto pewnego dnia rozładowało akumulator,co sie okazało ogrzewanie sie przedmuchuje bez względu na to czy jest włączone czy nie.Pomaga tylko wyjęcie bezpiecznika.Może ktoś sie spotkał z takim problemem.Z góry dziękuje za pomoc

Samochody Elektryka i elektronika motoria   09 Paź 2011 07:11 Odpowiedzi: 4    Wyświetleń: 1623
  • YAMAHA RX-V795aRDS - trudno powiedzieć, nie włącza się

pewnie termik na trafie głównym dostał przerwy Jest to możliwe, mało tego - pewnie i jest to możliwe do naprawy, ale... No właśnie. Kolega proponuje zabawę z woltomierzem komuś, kto potrafi określić stan bezpieczników jedynie "na oko" - są dwa bezpieczniki, T4.0AL250V oraz ceramiczny T2.5AH250V,...

Audio Serwis moinhoubc   26 Wrz 2012 07:52 Odpowiedzi: 9    Wyświetleń: 1827
  • VW T4 98/99r - Brak grzania świec żarowych - 1.9 TD

Witam Od jakiegoś czasu mam problem ponieważ trudno uruchomić silnik gdy jest zimny ( szczególnie rano ), objaw to brak grzania świec żarowych przez co gdy uruchomię silnik to mocno zadymi. Na desce rozdzielczej nie zaświeca się kontrolka świec żarowych, elektryk powiedział abym wymienił przekaźnik...

Samochody Elektryka i elektronika Janosik_pat   23 Wrz 2013 15:09 Odpowiedzi: 4    Wyświetleń: 5280
  • Schemat instalacji szyberdachu VW T4 Multivan 94r. 2.5E Nie raguje

Witam Panowie mam problem z szyberdachem otóż gdy kupiłem ten samochód ( VW T4 Multivan 94r. 2.5E) szyberdach raz działał raz nie. Był zastany i widać było trud z jakim pracuje. Rozebrałem i wyczyściłem wszystkie mechaniczne dzwonki niestety przestał działać całkowicie sprawdziłem przekaźnik podmieniając...

Samochody Szukam sumbus   28 Sie 2014 10:25 Odpowiedzi: 1    Wyświetleń: 2430
  • VW t4 - Licznik, zegar rozładowywuje akumulator

Witam Mam problem z rozładowywaniem akumulatora w VW T4 z 98r. 2,5TDI 102KM. Pobór prądu wynosi 80mA, po wyjęciu bezp. 21 wynosi 15mA Bezpiecznik jest odpowiedzialny za Licznik, zegar i oświetlenie wewnętrzne. Mam też problem z oświetleniem wnętrza, a mianowicie po otwarciu drzwi światło się nie...

Samochody Elektryka i elektronika T5   26 Paź 2014 10:50 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 561
  • VW T4 2.4D 1992r - Nie wskazuje temperatury, nie reaguje wgl wskaźńik.

Witam. Chciałbym się dowiedzieć dlaczego w t4 nie wskazuje mi temperatury silnika, czujniki wymienione, cały kompletny zegar z drugiego auta założony i również nic. Jak dojść do usterki ? jakieś przekaźniki bezpieczniki ? kabel przetarty, pęknięty ? Ktoś może miał podobny problem. Pozdrawiam i czekam...

Samochody Elektryka i elektronika andrzej20001   29 Mar 2015 14:14 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 543
  • Volvo V40 T4 98rocznik - Elektronika szaleje

Witam. Posiadam Volvo V40 T4 98 rocznik.Problem polega na tym ze zmieniałem wtyk antenowy w radiu po wymianie okazało się iż jest słaby akumulator wiec go wyciągnąłem i ładowałem. Jak go włożyłem do samochodu to się cyrki zaczęły nie świeci mi lampka w aucie jak otwieram drzwi bądź próbuje włączyć...

Samochody Początkujący ruciu1701   05 Lis 2015 11:27 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 315
  • VW T4 / VW Golf III 1.9 TDI - Schemat elektryczny

Witam. Szukam schematu elektrycznego od Golfa III 1.9 TDI a dokładniej schemat potrzebny jest mi do silnika. Adoptuje silnik z Golfa do T4 i kostki się zgadzają, które wchodzą do skrzynki bezpieczników, ale pozostało parę wolnych i chciałbym je po prostu usunąć. Uprzejmie proszę o jakieś wskazówki,...

Samochody Początkujący piachu1994   26 Lis 2015 07:49 Odpowiedzi: 0    Wyświetleń: 513
  • Wzmacniacz Diora WS-502 przepalają sie bezpieczniki

Witam. Posiadam wzmacniacz Diora WS-502 grała 13 lat bez problemowo aż któregoś dnia chce ja załączyć a tu cisza zawsze przy załączaniu wydobywał sie taki specyficzny dźwięk, i korektor graficzny nie załączał sie. Wszystko sie świeciło reagowało na pilota i w końcu doszedłem do tego ze zawiniły 2 bezpieczniki....

Audio Serwis warka2119   18 Sie 2006 14:36 Odpowiedzi: 6    Wyświetleń: 1032
  • Wzm. Diora WST 102 - pali się bezpiecznik B702.

Palenie sie bezpiecznika B702 swiadczy o uszkodzeniu prawego kanalu z tego bezpiecznika zasilane jest tez przedwzmacniacz wiec drugi kanal rowniez nie bedzie dzialal.Sprawdz tranzystory T2,T4 to sa te na radiatorze oraz sterujace T218,T220.

Początkujący Serwisanci adamkaktus   09 Kwi 2007 21:33 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 759
  • T4,VW,ACV,POTRZEBNY SCHEMAT BEZPIECZNIKÓW

Witam koledzy potrzebuje opis skrzynki bezpieczników do VW t4 2,5 tdi acv

Samochody Szukam zeimp   29 Kwi 2012 14:14 Odpowiedzi: 1    Wyświetleń: 4897
  • Wzmacniacz - Przepala bezpiecznik po włożeniu wtyczki

Tam powinien być bezpiecznik zwłoczny (z literą T). Oryginalnie jest T2A ale T3,15A lub nawet T4 A możesz bez większego ryzyka dać. Dodano po 6 Bezpiecznik T2A do dla wersji 300W.

Początkujący Naprawy kiler_0   24 Mar 2016 21:28 Odpowiedzi: 16    Wyświetleń: 909
  • Dogrzewanie Eberspeacher D3WZ VW T4 2,5 TDI

WITAM WSZYSTKICH Mam pytanie odnośnie dogrzewania silnika przy tych autach ( jest to Eberspeacher D3WZ ). Czy to urządzenie posiada jakieś bezpieczniki, przekaźniki lub jeszcze coś innego ? Jeżeli tak, to gdzie mam tego szukać ? Problem polega na tym, że nie działa :) Tzn tak. W zeszłym roku...

Samochody Elektryka i elektronika T5   06 Paź 2010 20:47 Odpowiedzi: 18    Wyświetleń: 13754
  • Problem z philipsem 107 t4

witam wszystkich Mam problem z moim monitorem PHILIPS 107T4.Coś mi się spaprało z instalacją domową i pomimo tego ,że monitor był wyłączony był tylko podłaczony do sieci zepsuł mi się i nie chce się włączą ,również to samo spotkało moją stację dysków a dokładniej zasilacz w niej .Tam naszczęście udało...

Monitory Serwis luki32   17 Sie 2007 18:36 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 671
  • Unitra Diora WST 101 Meluzyna - pali bezpieczniki

Przyczyny przepalania się bezpiecznika B702 mogą być następujące: 1. Prąd płynący przez tranzystory T2, T4 w skutek ich uszkodzenia, lub uszkodzenia innych elementów wzmacniacza mocy co powoduje otwarcie wspomnianych tranzystorów. 2.Zbyt duzy prąd spoczynkowy ustawiany potencjometrem R306 (otwarcie...

Audio Początkujący DoubleSuper8   25 Sty 2009 17:41 Odpowiedzi: 17    Wyświetleń: 4800
  • t4 multivan ogrzewanie postojowe i dogrzewanie silnika

Witam wszystkich,mam pytanko moze ktos posiada rozpiske bezpiecznikow i przekaznikow pod siedzeniem kierowcy do ogrzewania postojowego?bo niechce mi wogóle niechce dac znaku zycia!:cry:patrąc od lewej czyli za fotelem kier.są bezpieczniki jakis przekaznik i jedno gniazdko (czerwone)jest puste a sa...

Samochody Elektryka i elektronika alf1970   21 Kwi 2011 20:08 Odpowiedzi: 6    Wyświetleń: 4803
  • VW T4 1,9 td potrzebny schemat elektryczny

Zacznij od sprawdzenia rozrusznika wymontuj go i sprawdz .bo nie moze śmierziec z niego czy sie dymic podlacz bezposrednio do akumulatora. tu pomoc sa schematy a na forum golf3 znajdziesz cale instrukcje ale musisz troche poszperać . Sprawdzileś bezpieczniki oraz bezpiecznik od swiec w...

Samochody Elektryka i elektronika dzimikrystian   19 Gru 2009 16:53 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 5996
  • elektryczne lusterka vw t4

witam potrzebuje pomocy vw t4 2.5tdi rok 2002 mam orginalna instalacje wypadla mi guma pomiedzy karoseria a drzwiami i od otwierania drzwi poprzecinalo mi instalacje elektryk polutowal mi wszystkie kable ale nie dziala mi elektryczne sterowanie lusterek ani lewego ani prawego podgrzewanie jest sprawne.moze...

Samochody Szukam jacek110980   07 Paź 2010 18:20 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 2135
  • Golf 3 92 rok 1.9 D przepalił sie bezpiecznik świec żarowych

Powinno być napisane na tej blaszce jaką miał on wartość, w T4 1,9 TD był zamontowany bezpiecznik o wartości 80A , nie wiem czy to fabryczna wartość, ale taki sam założyłem i działa bez problemowo.

Samochody Mechanika Pawel wawa   12 Gru 2010 09:36 Odpowiedzi: 13    Wyświetleń: 3405
  • VW t4 caravelle 97r. Problem z centralnym zamkiem-wariuje

Mam specyficzny problem z centralnym w VW caravelli 97r. Wygląda to tak. Jadę autem i nagle centralny zamek zamyka drzwi. Kiedy wyciągnę ręcznie do góry cypelek od drzwi słychać ze wszystkie się otwierają i od razu zamykają. W drzwiach z przodu od strony pasażera cypelek w przeciwieństwie do innych...

Samochody Zabezpieczenia CZYNGIS18   29 Kwi 2011 22:43 Odpowiedzi: 11    Wyświetleń: 6989
  • T4 1993 r. Bezpieczniki.

Witam. Prosiłbym o pomoc w ustaleniu który bezpiecznik jest od zapalniczki. Z góry dziękuje za pomoc

Samochody Elektryka i elektronika Rostek123   09 Lut 2011 14:45 Odpowiedzi: 0    Wyświetleń: 657
  • VW T4 klakson nie działa.

W skrzynce zwora czy przekaźnik? Na wiązce, pod reflektorem jest złącze, często zgniłe. Chodzi o skrzynkę z bezpiecznikami? Nie wiem czy jest zworka czy przekaźnik mogę wrzucić fotkę skrzyni bezpieczników na forum.

Samochody Początkujący slawo777   22 Gru 2011 19:57 Odpowiedzi: 12    Wyświetleń: 6779
  • VW Transporter T4 - nietypowy problem z licznikiem przebiegu

Może to głupie, ale wymiana bezpiecznika z 10 a na 15a mi pomogła, bezpiecznik nr 15

Samochody Elektryka i elektronika domex32   25 Sie 2014 21:04 Odpowiedzi: 17    Wyświetleń: 8252
  • Instalacja elektryczna VW T4 silnik 1,9TD ABL

Witam Jestem nowym użytkownikiem VW T4 Multivan z 1995 roku. Pojawia mi sie problem przepalania bezpiecznika nr 15 "elektronika silnika". Problem jest o tyle dziwny, że po spaleniu się bezpiecznika - nie włącza się elektrozawór a co za tym idzie nie odpalam silnika. Biorę samochód na hol i po przyjeździe...

Samochody Elektryka i elektronika jarymi   28 Cze 2012 16:44 Odpowiedzi: 10    Wyświetleń: 7087
  • Brak kontrolek na desce po przekręceniu kluczyka VW T4 Transporter 1.9d 1993r

z przekaźnikiem wszystko OK, dochodzi również prąd na jeden styk mocy. Przekaźnik był sprawdzany w innym aucie jak i do mojego auta założyłem inny i bez efektów. Zgodnie z Twoją sugestią sprawdzę teraz panel bezpieczników bo zauważyłem, że również nie dochodzi prąd do żarówki w schowku. Dodano po...

Samochody Początkujący rikizarzew   31 Paź 2014 14:59 Odpowiedzi: 4    Wyświetleń: 1050
  • T4 2,4 D - Nie działa elektryczna pompa wspomagania obiegu potrzebny schemat

Witam jak w temacie. Wymieniłem pompę na działającą. Czujnik temperatury nowy jednak dalej nie działa. Po dłuższej analizie okazało się, że nie ma 12 v na plusie. Oczywiście wymieniłem bezpiecznik na nowy dalej brak napięcia. Szukałem w google ale znalazłem tylko schemat połączeń do bezpiecznika ale...

Samochody Elektryka i elektronika sasanp   08 Cze 2015 15:14 Odpowiedzi: 5    Wyświetleń: 372
  • VW t4 2,5tdi 102hp - Brak ładowania , podwyższone obroty pracy silnika

Witam serdecznie. Dziś w moim t4 postanowiłem zamontować sprzęt grający . Został przerobiony z kina domowego i podłączony do akumulatora. Wszystko ładnie grało, dałem kilka bezpieczników po drodze w razie czego. Niestety zaczęła się po kilku godzinach jazdy świecić kontrolka od akumulatora i samochód...

Samochody Elektryka i elektronika bearq   28 Wrz 2015 21:09 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 405
  • Palenie si bezpieczników

Witam. W tym układzie zwarcie silnoprądowe może powstać w wyniku uszkodzenia tranzystorów T2,T3 ;T4,T5 ( przebicie w parach) , kondensatorów filtrujących C13,C30 oraz uszkodzenia TDA 7250. Wiele możliwości nie ma. Pzdr.

Projektowanie Układów Pawelek_   03 Maj 2004 15:46 Odpowiedzi: 16    Wyświetleń: 1776
  • VW T4 nie pokazuje prędkości.

Jak w temacie , a prócz tego jeszcze temperatury i ilości paliwa, usterka wystąpiła po przejechaniu ostrego podjazdu na łańcuchach, więc został solidnie wytrzepany, (samochód 2,4 D z 1997r) wtyk w tablicy bezpieczników siedzi solidnie, w liczniku też może jakieś sugestie czego się czepić, a może ktoś...

Samochody Elektryka i elektronika autoel   29 Lis 2004 13:35 Odpowiedzi: 4    Wyświetleń: 1320
  • VW T4 dmuchawa tylko 4 bieg

No i po problemie, opornica zlokalizowana.Faktycznie tak jak poradziliście, jest ona zamontowana w plastikowej obudowie kanału powietrznego zaraz obok silnika dmuchawy. Wystarczy wymontować plastikowy schowek na drobiazgi po prawej stronie deski i wszystko jest jak na dłoni. Opornica dobra, uszkodzony...

Samochody Elektryka i elektronika Gość   29 Gru 2004 19:30 Odpowiedzi: 6    Wyświetleń: 7532
  • t4 VW 19td swiece i kontrolki

witam mam vw carawele 97rok 19 td i mam problem zaczelo sie tak popsul mi sie alternator [szczotki] potem spalily mi sie wszystkie swiece zarowe tera wymienilem swiece i bezpiecznik od swiec ale okazalo sie ze sie nie wylanczaja wiec wymienilem przekaznik od swiec ten 40 amperowy i w porzadku ale jak...

Samochody Elektryka i elektronika biada111   16 Lut 2005 21:56 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 1724
  • centralny w VW T4 r1999,problem z podlaczeniem do alarmu

wiem jak wysterowac dwa plusy na wyjsciu ,mam taki madry uklad dwoch przekaznikow ( TOP-27) , ale chodzi mi o to czy potrzebna jest ta dioda jak w schemacie? czy wystarczy sie bezposrednio wlutowac w sterowanie centrala w te przewody o ktorych byla mowa wyzej i bedzie dzialalo bez problemu, bo w tej...

Samochody Elektryka i elektronika kk.2000   17 Maj 2005 06:14 Odpowiedzi: 8    Wyświetleń: 1712
  • szlaejcay wntylator VW T4 2000r klima

pod maską jest moduł przekazników od wentylatorów / ten czarny z bezpiecznikami pod szybką / miałem przypadek podobny -zimny lut wewnątrz tego modułu - po naprawie trzeba go potraktować silikonem -szczelny-

Samochody Elektryka i elektronika jerzy1957   03 Sie 2005 20:31 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 1199
  • VW T4 97r 1,9td sterownik św. żarowych

Świece są wymienione po raz trzeci firmy Bosch szybkiego grzania. Mierzona rezystancja na przewodzie przy skrzynce bezpieczników to około 1 om.

Samochody Elektryka i elektronika kamihen   09 Sie 2005 22:11 Odpowiedzi: 4    Wyświetleń: 2562
  • Gdzie w VW T4 jest układ sterowania...

Najczęściej jest w desce rozdzielczej,ale sprawdź czy w skrzynce bezpieczników nie masz przekaźnika oznaczonego jako 43

Samochody Elektryka i elektronika kacper-tom   28 Lis 2005 17:24 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 1060
  • MBO WS-303 (ZN79/MPM-14/T4-029) gra b. cicho

Mam następujacy problem z w.w. wzmacniaczem: Gra, ale bardzo cichutko i tylko przy maksymalnym wzmocnieniu. Poprzedni wlasciciel twierdzi, ze wszystko chodzilo ok, ale ja mam problem :/ Niezaleznie czy podlączam slłuchawki, kolumny na przód, czy tył, zawsze jest to samo. Nie ma jakichs sladow wizualnych...

Początkujący Serwisanci paweł4444   29 Gru 2005 20:53 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 636
  • Problem z centralnym w VW T4

jeżeli się nie mylę to 2001 ma sterowanie dwoma plusami w niebieskiej kostce nad bezpiecznikami i to juz chyba nie jest pneumatyk tylko elektryczny i on też tak miękko chodzi,ale sprawdż czy do drzwi ida rurki.

Samochody Zabezpieczenia hefid   27 Sty 2007 22:12 Odpowiedzi: 11    Wyświetleń: 6028
  • VW T4 wymiana deski rozdzielczej z licznikiem

Raczej na pewno musisz kupić oryginalną wtyczkę z instalacją do skrzynki bezpieczników (wiązka z 2 niebieskimi kostkami). No i będziesz musiał założyć napęd licznika na linkę ... Repa

Samochody Elektryka i elektronika Repa   04 Maj 2007 10:03 Odpowiedzi: 6    Wyświetleń: 8270
  • Wzmacniacz 100 W Jobel (35) - pali bezpieczniki

A nie wiem.... Powymieniałem to, co mówił Janek i działa, chociaż narazie na jednym 2n3055 a drugi BU326A. Muzyczka gra ładnie, jak nie gra nic to troche szumu jest ( ale prawie niesłyszalny ), ale to mi nie przeszkadza, moze to byc wina starych kondesatorow 9300 uF jakiejs firmy ELECTRA z USA,...

Audio Serwis pawel6667   04 Gru 2006 01:58 Odpowiedzi: 18    Wyświetleń: 1751
  • vw t4 2.5tdi 97r.-brak świateł postojowych

czy mógłby mi Ktoś podpowiedzieć dlaczego światła postojowe-przednie przestały swiecić?z tyłu się palą.Żarówki i bezpieczniki sprawdzałem,są dobre.

Samochody Elektryka i elektronika darko b   11 Sie 2006 19:32 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 1912
  • Volkswagen T4 '96 - kierunkowskazy

Włącznik świateł awaryjnych-ludzie starej daty nazywają blokadą kierunków-to,że włącza on awaryjne nie znaczy wcale ,że w położeniu spoczynkowym czyli kiedy jest wyłączony,ma zamknięty obwód na dwie strony kierunkowskazów(zdarza się to nawet w nowych autach),więc warto to sprawdzić,oraz włącznik w kierownicy(raczej...

Samochody Elektryka i elektronika deuter75   19 Wrz 2006 16:06 Odpowiedzi: 6    Wyświetleń: 1354
  • Zwarcie vw t4 2002r. Wycieraczki nie mają bezpiecznika?

jadac autem zauwazylem ze zaczyna leciec dym w okolicach mocowania kierownicy. na dzien dzisiejszy zdjagnozowalem problem na tyle ze dzieje sie t oprzy wlaczonych wycieraczkach. rozkrecilem wiec silniczek od wycieraczek lecz tam wydaje mi sie wszystko w porzadku. chce sie teraz dobrac do przelacznika...

Samochody Elektryka i elektronika smialekfurio   06 Lip 2007 14:32 Odpowiedzi: 5    Wyświetleń: 1768
  • T4 sterownik świec żarowych.

Ten ma jedną płytkę, (szeroki, montowany nad tablicą bezpieczników, nr nie pamiętam) steruje przekaźnikiem dużej mocy w tablicy (w prawym dole), powinien podać masę na nóżkę przekaźnika,nie podaje, sprawdziłem podstawowe podł. w gnieździe ster. tzn. 30,50,85, 86,T, i wyglądają OK., nie załącza grzania,...

Samochody Szukam autoel   19 Lis 2006 21:21 Odpowiedzi: 5    Wyświetleń: 4638
  • T4 94 brak wskazań temperatury

Zamieszczam tutaj 3 zdjęcia. Pierwsze to moje pytanie co to jest za czujnik na lewo od alternatora z 4 pinami? Kolejna fotka to prośba aby ktoś kto ma/ miał/ widział takie autko porównał moją konsolę bezpieczników czy tam nie ma czegoś za mało oraz który przekaźnik odpowiada za czujnik wody. Ostatnie...

Samochody Elektryka i elektronika goldwinger   19 Lis 2006 20:52 Odpowiedzi: 14    Wyświetleń: 10137
  • Opis bezpieczników PASSAT 90r

Witaj. Dzięki lecz od tamtego czasu zmieniłem juz kilka aut :-) Obecnie mam vw t4 i jak ktos szuka scematu to służę pomocą:-)

Samochody Elektryka i elektronika roofmaniak   07 Sty 2007 21:59 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 6090
  • STRATA MOCY VW T4 2.5TDi 2000r

No tak,bezpiecznik jest wyciągnięty a więc przerwa w obwodzie stąd te błędy,JAK WŁOŻE BEZPIECZNIK BŁĘDY DA SIĘ WYKASOWAĆ ALE AUTKO NIE ODPALI a jak kręce rozrusznikiem strasznie kopci na biało.:?: rozrzad sobie sprawdz

Samochody Elektryka i elektronika Sady   07 Kwi 2007 13:24 Odpowiedzi: 5    Wyświetleń: 3254
  • Świece żarowe T4

Nie wiedziałem o tym, sprawdzę czy po trzech minutach świece zgasną, czyli wnioskuje że lampka świec zapala się tylko na początku, a później jak świece grzeją to lampka się nie pali, chyba założę kontrolkę, która będzie informowała o napięciu na świecach, gdyż instalacja jest po drobnym defekcie i wypalone...

Samochody Elektryka i elektronika saly   22 Sie 2007 11:28 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 6984
  • VW T4 Eberspacher D3W

sprawdziłem kabelek od dogrzewacza w stronę skrzynki z bezpiecznikami i okazało się że jest bezpiecznik spalony wymieniłem na nowy ,sprawdziłem napięcia wszystko było jak się należy , wyjęłem czujnik temperatury zwarłem styki odpaliłem auto , po chwili...

Samochody Elektryka i elektronika dzekirudy   26 Lis 2007 20:56 Odpowiedzi: 9    Wyświetleń: 6676
  • webasto w t4 VR6

WITAM jaka może byc przyczyna że nie chce pracowac główny wentylator (bezpiecznik jest dobry) na wyświetlaczu climatronika tylny went. pracuje tylko przy wciśniętym ECONOM. Z webasto kapie benzyna czy moge prośc o instrukcje jak to rozszyfrowac ,mam to cacko tydzień narazie wymieniłem dwa akumulatory...

Samochody Elektryka i elektronika zbigbud11   06 Mar 2008 17:52 Odpowiedzi: 0    Wyświetleń: 554
  • VW T4 2,4 D - nie grzeje świec żar., przekaźnik zmieniany

Na kablu doprowadzającym prąd do przekaźnika /tym grubym/powinien być zamontowany bezpiecznik paskowy 80A.Sprawdź,czy jest dobry.

Samochody Elektryka i elektronika interconecting   13 Lis 2008 22:50 Odpowiedzi: 6    Wyświetleń: 4999
  • Problem z kierunkowskazami w VW T4 z 1998r

Potrzebuje schemat kierunkowskazów do transportera z 1998r. Porblem polega na tym ze jak włoze bezpiecznik od kierunków prawy/lewy to nie działąją natomiast po podaniu napięcia +12V na noge przekaźnika poprawia sytuacje i kierunki działają prawidłowo. Dodatkowy problem to awaryjne... bez kluczyka nie...

Samochody Elektryka i elektronika viper555   17 Sie 2008 20:46 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 2190
  • ODCIĘCIE - WV T4 1.9 TD 1997rok. Jak odciąć elektrykę ?

Szukam wskazówki w tym konkretnym modelu - co odciąć aby skutecznie wyłączyć elektronikę samochodu w momencie alarmowania oraz aby to było bezpieczne dla samej elektroniki tak na "szybkiego" zauważyłem że gdy wyjmę bezpiecznik (nr15) - nie działa podgrzewanie świec oraz zgaśnie już pracujący silnik Jednak...

Samochody Zabezpieczenia carrier   21 Lis 2008 09:32 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 1035
  • ABS vw t4. Diagnostyka pokazała brak zasilania centralki sterującej.

Może to banalne ale proponuje sprawdzić bezpieczniki. Często śniedzieją. Centralka ABS zasilana jest zazwyczaj z 2 niezaleznych obwodów.Schematu radze szukać w dziale "schematy".

Samochody Elektryka i elektronika talibanek7   24 Lis 2008 07:56 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 1419
  • Czemu sie nie wlaczajom wentylatory VW Transporter T4

tak jak w temacie silnik sie zagrzeje wskazówka wskazuje temperaturę 110 stopni a wentylator sie niewładcza termostat wymieniłem i to samo jaka morze być przyczyna czy morze wentylatory są połączone z jakimś bezpiecznikiem sie przepalił proszę o odpowiedz dziękuje z góry Popraw błędy pilnie. Michu10...

Samochody Początkujący piorun0   04 Gru 2008 09:19 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 4301
  • T4 2,5 TDI 01r. kierunkowskaz

Witam. Otóż problem polega na tym ze po włączeniu postoju załącza się także prawy kierunek.Przełącznik świateł postojowych i awaryjnych jest sprawny.Zwarcie w lampach wykluczone,zastanawia mnie skrzynka bezpieczników. Miał ktoś taką usterkę??

Samochody Elektryka i elektronika Lucek676   19 Sty 2009 19:57 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 686
  • Problem z licznikiem VW T4 1,9 TDI 2001r.

dzieki za pomoc to był bezpiecznik wczesniej sprawdzane były te widoczne bezpieczniki a nie te nizej wiec nie wiedziałe co jest grane teraz jest ok

Samochody Elektryka i elektronika mmichall   19 Sty 2009 19:29 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 1466
  • Kontrolka ciśnienia oleju - VW T4 1.9D 1991 r.

Jesli zwierasz odpowiedni przewod do masy to problem bedzie gdzies w liczniku albo bezpiecznikach. ale najpierw upewnij sie czy dobry przewod zwierasz.

Samochody Elektryka i elektronika Jozef199   30 Sty 2009 18:39 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 2538
  • vw t4 2.5 tdi acv pytanie do superspeca?

A przepływomierz ma zasilanie ?, bo w tym aucie ma swój osobny bezpiecznik (po zdjęciu klapki z lewej strony deski jest to 3 albo 4 od góry w pierwszej kolumnie tych normalnej wielkości)

Samochody Elektryka i elektronika tiotio1   12 Lut 2009 20:40 Odpowiedzi: 6    Wyświetleń: 2307
  • VW T4 1.9TD 97' - brak wzbudzenia alternatora

Wyrwany był przewód przy skrzynce z bezpiecznikami.

Samochody Elektryka i elektronika ociz   29 Kwi 2009 19:23 Odpowiedzi: 8    Wyświetleń: 6587
  • Wężyki podcisnienia T4 Transporter 2.5 TDi 2003 rok

na bloku silnika za pompą wtryskową lub na słupku przednim z lewej strony skrzynki bezpieczników (wyklejka)

Samochody Początkujący Gość   24 Lip 2009 20:49 Odpowiedzi: 21    Wyświetleń: 18933
  • VW transporter T4 trudności z odpalaniem.

Nie napisałeś co to za silnik. Bezpiecznik zazwyczaj znajduje się w okolicy akumulatora i wygląda jak kawałek płaskiej blaszki. Sprawdź czujnik temperatury wody 4-ro pinowy ,dwa piny posiadają masę jeden jest podłączony do wskażnika temp .płynu a drugi do przekażnika świec żarowych. Przekaźnik świec...

Samochody Początkujący bator90   21 Maj 2013 21:00 Odpowiedzi: 21    Wyświetleń: 16460
  • webasto w t4 (2,5TDI 88KM z 1999r.) - chyba nie działa

koledzy osobiście sprawdziłem probówką kable do piecyka(D3 WZ) no i tylko na pierwszym pinie pojawił się prąd, czy tak ma być? no i jeszcze jedno gdzie moge znaleźć bezpiecznik od webasto w moim T4 2,5 TDI 88KMz 1999r? z góry dzięki za pomoc

Samochody Elektryka i elektronika k2czeko   15 Gru 2009 17:41 Odpowiedzi: 5    Wyświetleń: 2534
  • VW T4 2,5 TDI ciężko odpala

Witam mam VW T4 2,5 TDI 88KM z 1999r no i ostatnio jakoś kiepsko pali przy niskich temperaturach. Zeszłą zimę przetrwaliśmy bez zgrzytów autko paliło na dotyk teraz niestety rozrusznik musi się troche pobujać nim zaskoczy. Do tego dochodzą nierówne obroty zaraz po odpaleniu, trwa to może pół minuty...

Samochody Elektryka i elektronika caveman2009   08 Gru 2010 23:18 Odpowiedzi: 21    Wyświetleń: 11772
  • t4 2,4d 98r. brak wskaźników na desce rozdzielczej

Musisz znaleść skrzynkę bezpieczników. Jest chyba po lewej stronie, poniżej kierownicy. Sprawdź każdy bezpiecznik i wymień przepalony na sprawny. Bezpieczników powinno być około 20.

Samochody Początkujący darek2505   28 Gru 2009 21:23 Odpowiedzi: 7    Wyświetleń: 1748
  • VW Transporter AJT 88KM ACV 102KM Skrzynka bezpieczników

Witam Znalazłem taki układ bezpieczników w t4 2.5 TDI ACV 102 KM I RZĄD od lewej strony 1.bezpiecznik 140 nie wiem od czego on jest i nie znam nr vw 2.bezpiecznik 174 lub 72 / nr vw 1H0955529 przekaźnik wycieraczek i spryskiwacza szyby tylnej a 72 to nr vw 191955529 to samo znaczenie / 3.bezpiecznik...

Samochody Szukam sebixxx   26 Lut 2011 20:48 Odpowiedzi: 5    Wyświetleń: 11864
  • pompa wodna dodatkowa w t4

Pompa zapobiega gromadzeniu się gorącego płynu chłodniczego w głowicy po wyłączeniu silnika (czyli chroni głowicę przed deformacja :)) dodatkowo jest niezbędna do prawidłowego działania ogrzewania postojowego i ile takie w aucie jest. Szkoda by było ją wyłączać na stale tymczasowo możesz wyjąc środkowy...

Samochody Elektryka i elektronika rysiek139   19 Kwi 2011 14:37 Odpowiedzi: 15    Wyświetleń: 4374
  • brak zasitania gniazda obd t4 2.5 tdi 99r

Nie podałeś typu silnika a było ich kilka w T4... Drugi od prawej bezpiecznik 15A przy desce rozdzielczej - gniazdo diagnostyczne. Poza tym odnośnie obrotów sprawdził bym czujnika nad pedałem gazu, może dostał wilgoci lub jest uszkodzony...

Samochody Mechanika T5   27 Cze 2010 13:25 Odpowiedzi: 5    Wyświetleń: 1400
  • rozladowywanie akumlatora przez licznik vw t4

Witam mam pytanko i problem odnosnie rozladowywania akumlatora w VW T4 przez licznik pobor produ jest taki ze przez cala noc auto nie odpali wartosci juz nie pamietam po wyciagnieciu bezpiecznika od licznika problemu z odpaleniem po nocy nie ma ale traci wartosci zegar i przebieg. Jest cos w liczniku...

Samochody Elektryka i elektronika lgrzeg   06 Lut 2010 15:10 Odpowiedzi: 6    Wyświetleń: 1448
  • vw t4 1999r nie działają wycieraczki

bezpieczniki sprawdzałem miałem kilka spalonych i już wymieniłem. Dodano po 4 a ma ktoś schemat instalacji ele. do vw t4 1999r 1.9td ? Dodano po 4 albo spis przekaźników ? proszę o pomoc jutro potrzebny mi samochud

Samochody Mechanika kurczak4162   04 Maj 2010 18:48 Odpowiedzi: 4    Wyświetleń: 3121
  • WV T4 typ silnika ABL - po zwarciu w instalacji radia....

Przewód który zasila radio po stacyjce nie jest zabezpieczony żadnym bezpiecznikiem, na 100% przewody potopione. Już 3 takie robiłem T4, Passat B3 i Golf 3. Oby nigdy więcej mi się taki nie trafił. :D

Samochody Początkujący wojtek_ko   24 Maj 2010 09:57 Odpowiedzi: 8    Wyświetleń: 3193
  • Elektryka Klimatyzacji Caravelle T4 2.5 Benzyna '91r.

Wszystko Orginał,była klima założona fabrycznie,przekaźniki wszystko teoretycznie jest,ale jakiś Pacan,nie wiem po co i na co,zaczał grzebać za kaseta bezpieczników,i tam zaczyna się motka....bo jest wtyczka na 5 kabli,zamontował jakoś byle jak na 4,po rozpinał,i tu już nie wiem co i jak...prawdopodobnie...

Samochody Elektryka i elektronika Andiv   19 Lip 2011 20:23 Odpowiedzi: 14    Wyświetleń: 1403
  • Automatyczne otwieranie drzwi w T4 2.5 Tdi 2001r

Piloty orginał czy dokładane?Jak dokładane bezpieczniki od alarmu do sprawdzenia.Centralny działa jak zamykasz ręcznie od środka?Centralny orginał czy dokładany?

Samochody Początkujący zibivz   02 Wrz 2010 06:13 Odpowiedzi: 9    Wyświetleń: 2059
  • vw t4 2.5TDi '00 - STRATA MOCY

Jak się ma do tego spalony bezpiecznik? Ano tak że ten bezpiecznik to był od przepływki od N18 i niestety po włożeniu dobrego bezpiecznika silnik gasnął i niestety nie chciał odpalić, jak bezpiecznik wyciągnąłem to trzeba było trochę pokręcić żeby załapał ale oczywiście auto było słabe to chyba oczywiste...

Samochody Elektryka i elektronika Dulan   19 Lut 2013 19:54 Odpowiedzi: 23    Wyświetleń: 17275
  • VW Transporter T4 1.9TD 1992 - brak sygnałów ostrzegawczych

Witam. Naprawiam T4 z 92 roku po wymianie silnika z 1.9 Diesel na 1.9 TD brak sygnałów ostrzegawczych na liczniku. Mianowicie silnik został przełożony bez ingerencji w elektrykę instalację. Po podłączeniu instalacji pod silnik nie działało: sygnał świetlny LED ostrzegawczy niskiego poziomu płynu chłodzenia...

Samochody Elektryka i elektronika Butek10   01 Lis 2010 23:04 Odpowiedzi: 1    Wyświetleń: 4471
  • T4 - rozruch a przekaźnik.

Całość to może faktycznie przesada. Ale przednią część pewnie tak. W skrzynce bezpieczników prawdziwy sajgon. Jakieś kabelki podlutowane pod jakieś dziwne przekaźniki, bezpieczniki lutowane, jednym słowem cuda na kiju. Poza tym kable są twarde do tego stopnia że same się łamią i trzeba robić wstawki.

Samochody Elektryka i elektronika holz   14 Lis 2010 19:08 Odpowiedzi: 19    Wyświetleń: 3153
  • Vw T4 1,9 td z 99roku kiepsko pali

Nie miałem na myśli "przejrzenia" bezpieczników- bezpiecznik od świec nie siedzi w ich skrzynce, lecz osobnym pudełku w komorze silnika po prawej stronie (od przodu patrząc)- taki blaszany pasek. Upewniłeś się, że do świec dochodzi napięcie? V.

Samochody Mechanika boyssan   25 Maj 2011 08:39 Odpowiedzi: 17    Wyświetleń: 5080
  • vw caravella t4 2,5 1997 kopci na zimnym

1 rozrzad - kat wtrysku ustawiony wiec prawidlowo . Jesteś pewien?:D Sterowanie na świece żarowe jest?Bezpiecznik świec ok?N108 OK?Wtryskiwacze do sprawdzenia na szczelność.:D

Samochody Początkujący trans-serwis   27 Lis 2010 10:14 Odpowiedzi: 7    Wyświetleń: 2645
  • T4 problem z rozruchem przy minusowych temp.

dzięki za odp. a więc.rozrusznik idzie do sprawdzenia(albo remont albo nowy. to pewnie) paliwo- wiesz na stacji na której się tankuję nie ma info. czy to zimowe czy letnie. a już tym bardziej opcji że lejesz zimowe albo letnie.co do świec żarowych to nie wiem.?:cry: bezpiecznik świec? a gdzie to ja...

Samochody Mechanika Daniels0991   06 Gru 2010 20:44 Odpowiedzi: 10    Wyświetleń: 1817
  • VW transporter t4 1.9td diesel Brak świateł krótkich.

Witam! Dziś jadę sobie swobodnie autkiem i nagle z naprzeciwka mi mrugają światłami... Gdy się zorientowałem sprawdziłem najpierw bezpieczniki,wyglądają dobrze a świateł nie ma dalej... co może być przyczyną i który jest bezpiecznik od krótkich świateł ???

Samochody Elektryka i elektronika janiofota   22 Gru 2010 13:52 Odpowiedzi: 7    Wyświetleń: 5396
  • Wentylatory a światła mijania VW T4 2.4D

Pierwszy post jest troszkę chaotycznie sformułowany: to światła gasną gdy wiatraki się włączają, czy też światła gasną gdy wiatraki kończą pracę? W pierwszym wypadku to brak możliwości "dostawy" do skrzynki bezpieczników potrzebnej ilości prądu (tak kolokwialnie). Powodem może tu być niewłaściwe dociągnięcie...

Samochody Elektryka i elektronika damians85   04 Lip 2011 21:17 Odpowiedzi: 10    Wyświetleń: 3472