REKLAMA

ferguson ariva t65

Znaleziono około 180 wyników dla: ferguson ariva t65
  • Dekoder Ariva T65 brak sygnału

    Witam ! Mam problem z dekoderem Ariva T65 firmy Ferguson. Nie mam wgl sygnału. Co może być tego powodem ?? Wymieniłem płytke myśląc że jest spalona kupiłem drugą i nic dalej brak sygnau nie wyszukuje żadnego programu .

    RTV Użytkowy   24 Gru 2013 01:13 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 2400
  • shd SHD85-Ariva T65 - podłączenie

    Mam dekoder Samsung SHD 85 I Tuner Ariva T65.Czy mogę podłączyć długim kablem antenowym Samsunga z Fergusonem (ArivaT65)i do telwizora

    Połączenia urządzeń   22 Sty 2013 00:08 Odpowiedzi: 6    Wyświetleń: 1902
  • Ferguson ariva t 65 przycina niektóre kanały

      Wyłącz na chwilę dekoder z sieci, potem włącz i przywróć ustawienia fabryczne . Na wszelki wypadek, możesz przywracanie powtórzyć. Czasami dekodery mają problemy z "czyszczeniem" danych pozostałych po starych wersjach softu. Następnie ręczna instalacja kanałów. Pamiętaj, że wskazanie jakości instalowanego kanału (mux-a) powinno być 100%. A Ty przywracałeś...

    RTV Użytkowy   25 Gru 2012 17:42 Odpowiedzi: 12    Wyświetleń: 3195
  • REKLAMA
  • FERGUSON ARIVA T65 Wsad pamięci FL032PIF

    Marka: FERGUSON Model: ARIVA T65 Opis: Z DZIAŁAJĄCEGO ODBIORNIKA Pamięć: FL032PIF Nazwa pliku: ARIVA T65.bin

    TV wsady pamięci i aktualizacje   10 Sty 2015 21:19 Odpowiedzi: 0    Wyświetleń: 1260
  • REKLAMA
  • FERGUSON ARIVA T65 tuner DVB-T, instrukcja obsługi (PL)

    FERGUSON ARIVA T65 tuner DVB-T, instrukcja obsługi (PL)

    DVB-T Instrukcje obsługi   09 Kwi 2012 18:25 Odpowiedzi: 0    Wyświetleń: 12964
  • Ferguson ARIVA T65 pętla LOOP

    Witam posiadam monitoring którego sygnał wychodzi z karty DVR komputera następnie przez konwerter VGA>sVideo wchodzi do modulatora gdzie łączy się z sygnałem DVB-T z anteny naziemnej i teraz problem polega na tym że gniazda rozprowadzone w domu mają jeden wtyk do którego podłączam dekoder Ariva T65 aby odbierać mux 1 i 2 z okolicznego RTCN lecz sygnał...

    Połączenia urządzeń   20 Lip 2012 13:27 Odpowiedzi: 0    Wyświetleń: 1669
  • [Sprzedam] Dekoder Ferguson Ariva T65

    Na sprzedaż mam dekoder Ferguson Ariva T65 w stanie bardzo dobrym (folia na wierzchu). Cena włącznie z kosztami przesyłki to 100zł.

    SAT Bazar   13 Paź 2014 11:19 Odpowiedzi: 0    Wyświetleń: 2415
  • REKLAMA
  • DVB-T Ferguson Ariva T65 FL032PIF 32Mb SPI

    Marka: Ferguson Model:Ariva T65 Chassis (płyta lub główne podzespoły):wsad pamięci FL032PIF 32Mb SPI Inne (uwagi): biała nalepka na płycie 304260 Pamięć do odczytu wylutowana, z sprawnego dekodera.

    DVB-T Wsady pamięci i aktualizacje   14 Paź 2015 13:06 Odpowiedzi: 0    Wyświetleń: 1371
  • Ferguson Ariva T65 prośba o schemat

    Witajcie!!! Mam do naprawy uwalony po burzy dekoder Ferguson Ariva T65. W dekoderze uszkodzony jest napewno rezystor R601 (którego nie znam wartości). Zasilacz pracuje na układzie OB2354AP, ale niestety jego notka katalogowa nic mi nie pomogła... Czy dysponuje może ktoś schematem lub wie jaka powinna być wartość tego R601? Z góry śliczne dzięki!!!

    Początkujący Elektronicy   07 Paź 2021 16:44 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 1749
  • ferguson ariva t65 podczas wlączania pyka w glśnikach

    Witam,nie wiem czy to dobry dział,jeśli nie to proszę o przeniesienie do właściwego ;mam taki problem z tunerem ariva t65 że podczas włączania tunera słychać w głośnikach telewizora dwukrotne pyknięcie ,głośność zależna od ustawienia głośności na telewizorze ,i mam takie pytanie czy te tunery tak mają czy ja mam coś nie tak ustawione ,czy po prostu...

    RTV Użytkowy   19 Mar 2012 13:33 Odpowiedzi: 0    Wyświetleń: 1125
  • Ferguson Ariva T65 - po wyłączeniu zmienia kanały

    Witam! Jestem posiadaczem dekodera ariva t65. Od kilku dni mam problem ze wspomnianym dekoderem. Pewnego dnia poprzestawiały mi się kanały - ich kolejność. Poustawiałem na nowo i było ok, dopóki tuner pozostawał włączony. Po wyłączeniu (czy to na kilka sekund czy godzin, czy na czuwaniu czy całkowitym braku napięcia) kanały zmieniają kolejność. Próbowałem...

    RTV Użytkowy   21 Paź 2013 08:59 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 2652
  • Ferguson Ariva T50 - Wgrywanie softu kablem RS232 lub LPT(EJTAG)

    Dekoder Ferguson T55 naprawiony. Nie udało mi się zaprogramować kości flash Spansion S25FL032PIF 4 Mb przez złącze RS-232 (uszkodzenie bootloadera) więc ją wylutowałem. Następnie zrobiłem prosty programator z buforem wg opisu na stronie: i wstawiłem w niego na przelotce S08/DIP8 tą kość. Ponieważ nigdzie nie znalazłem wsadu z bootloaderem do T55 więc...

    RTV Użytkowy   07 Sie 2015 15:15 Odpowiedzi: 7    Wyświetleń: 4941
  • Ferguson ARIVA T750i zastrzeżenia, usterki, nie odtwarza plików mts

    Soft V1.15B6 Mój stary tuner Ariva T65 - bodajże - popsuł się. Poza drobnymi wadami, no i poza tym, że się popsuł byłem z niego ogólnie zadowolony. Kupiłem sobie zatem nowy model - T750i. Przełożyłem do niego pena z mojego starego T65 i tu pierwsze zdziwienie. Nie odtwarza nagranych na T65 filmów nagranych w formacie "mts". Zaktualizowałem soft, ale...

    RTV Użytkowy   09 Maj 2016 07:41 Odpowiedzi: 1    Wyświetleń: 1623
  • Wsad pamięci dla dekodera Ferguson Ariva T65, model płyty 5800-2AHTA5

    Zawartość pamięci dekodera Ariva T65 , płyta 5800-2AHTA5

    DVB-T Wsady pamięci i aktualizacje   22 Mar 2019 10:35 Odpowiedzi: 0    Wyświetleń: 891
  • REKLAMA
  • [Tuner DVB-T] Ferguson czy Strong czy Cabletech ?

    Witam. Zamierzam do telewizora Full HD i kina domowego kupić sobie dekoder DVB-T. W sklepie w którym zamierzam dokonać zakupu, w cenie do 200zł znalazłem trzy ciekawe tunery: * Ferguson Ariva T65 ([url=]strona producenta) /169zł/ * Strong SRT8106 ([url=www.strong.tv/pl/products/receiver... producenta) /189zł/...

    RTV Co kupić?   08 Wrz 2012 07:55 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 2562
  • Ferguson Ariva T65. + instrukcja

    Witam! Zastanawiam się nad kupnem dekodera DVB-T Ferguson Ariva T65. Czy będzie to dobry wybór?? Słyszałam, że Fergusony lubią się wieszać i mają niestabilne oprogramowanie, choć nie wiem czy to prawda. Czy ktoś ma ten model i może się wypowiedzieć jak się ten dekoder sprawuje. W tej chwili testuje WIWA HD50 i nie jestem zadowolona. Powolny, czasami...

    RTV Co kupić?   22 Cze 2013 17:18 Odpowiedzi: 15    Wyświetleń: 17799
  • Tuner Ferguson Ariva T65 nowy SOFT?

    Witam, zakupiłem niedawno Tuner Ferguson Ariva T65 i jest w nim oprogrammowanie v1.009 i chcę w nim zmienić do nowszej wersji na v 1.016 (wersja ta ma więcej opcji) i Pytanie jest następujące czy wszystkie funkcje które były w pozostałych wersjach będą aktywne. Drugie pytanie jest takie jak kupie sobie dysk 2.5'' np 500GB lub 1TB to czy obsłuży mi tuner...

    RTV Użytkowy   10 Sie 2012 22:47 Odpowiedzi: 4    Wyświetleń: 14712
  • Ferguson Ariva T65 - PVR odtwarzanie na PC

    Witam, mam mały problem, po nagraniu programu przez tuner chciałem go zgrać na dysk na kompa, ale jak otwieram pendriva, mam tam folder HBPVR i jak chce go otworzyć to mi pisze że lokalizacja jest niedostępna i klapa. Czyżby nie można było skopiować nagrań na pcta ?

    RTV Użytkowy   13 Maj 2012 00:11 Odpowiedzi: 0    Wyświetleń: 1168
  • Tuner DVB-T FERGUSON ARIVA T65 czy WIWA HD 100 FULL HD

    Witam . Muszę kupić w/w tuner , a przeglądając allegro zauważyłem że sprzedawane tam tunery oferują możliwość odpalania filmów z usb lub przenośnego dysku . W związku z tym mam pytanie , które urządzenie spełni lepiej zadanie odtwarzacza będąc tunerem " przy okazji " ? A może ktoś zna jakiś inny model spełniający powyższe zadania w podobnej cenie ?

    RTV Co kupić?   07 Cze 2012 10:19 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 5583
  • Reset tunera ferguson ariva t65

    Witam, mam ariva t65 i niestety dziecko przestawolo mi rozdzielczośc.... Jak teraz na "ślepo" wrócić do 1080i?? Nie mam niestety teraz kabla scart. Czy można jakoś zresetować

    DVB-T Początkujący   06 Lis 2012 21:10 Odpowiedzi: 5    Wyświetleń: 12458
  • Ferguson Ariva T65 napisy do filmów

    Witam! Po wgraniu aktualizacji firmware mam problem z napisami do filmów AVI (nie są widoczne). Czy ktoś zna temat? Może coś źle robię? Wgrywałem już różne wersje kilkanaście razy tam i z powrotem. Efekt jest powtarzalny: Wersje które widzą napisy: Ariva_T65_V1.013.zip Ariva_T65_V1.026.zip Wersje które nie widzą napisów: Ariva_T65_V1.036.zip Ariva_T65_V1.044.zip...

    RTV Użytkowy   25 Lip 2014 18:43 Odpowiedzi: 6    Wyświetleń: 5058
  • Ferguson Ariva T65 - Odbiera tylko MUX2

    Witam mój problem jest taki iż mam arive t65 zaktualizowane oprogramowanie antenę skierowaną na Olsztyn Pieczewo i odbieram tylko MUX 2. Natomiast kolega z wioski obok na telewizorze ma zwykłą antenę i łapie MUX 1 i 2, o co chodzi? Dodam że próbowałem wyszukać ręcznie i zmieniałem położenie anteny i nic.

    RTV Użytkowy   05 Sty 2013 16:57 Odpowiedzi: 4    Wyświetleń: 2449
  • Tuner Ferguson Ariva T65 vs LTC Hd 302

    Mam zamiar kupić 3 dekodery i chcę się na któryś model zdecydować. Prosiłbym o opinie użytkowników tych urządzeń. Plusy, minusy to bardzo ułatwiło by mi zadanie. Ja jestem zwolennikiem Fergusonów bo kojarzą mi się z łatwością zmiany softu na bardziej użyteczny ;-) ale może to już nie te czasy...

    RTV Co kupić?   07 Sty 2015 00:17 Odpowiedzi: 9    Wyświetleń: 4076
  • Ferguson Ariva t65 nie działa na Azarcie

    Witam mam mały problem jak w temacie. Telewizor odbiera 5 kanałów z azartu, a po podłączeniu go przez dekoder ten nic nie wyszukuje. Dekoder jest nowy i sprawny bo sprawdzałem u znajomego na siatkowej i łapał kilkadziesiąt kanałów. Nie wiem jak rozwiązać ten problem bo coś się doczytałem o ustawianiu jakichś częstotliwości, a ja w tych sprawach zielony....

    RTV Użytkowy   17 Wrz 2012 18:31 Odpowiedzi: 4    Wyświetleń: 2226
  • Tuner Ferguson Ariva t65 i wszystkie kanały logowane

    Witam, Mam problem z poprawnym działaniem tunera Ferguson. Mianowicie, zakupiłem do niego antenę pokojową: Po automatycznym skanowaniu lista znalezionych kanałów wynosi ok 21, jednak wszystkie pokazują się ze znaczkiem EUR i późniejszym komunikatem kanał kodowany . W czym może tkwić problem? czy może to być wina anteny? Mieszkam w Krakowie i wydaje...

    RTV Użytkowy   04 Paź 2012 12:22 Odpowiedzi: 6    Wyświetleń: 3081
  • Ferguson Ariva T65 schemat

    Witam, potrzebuję schemat Fergusona Ariva T65. Podczas naprawy gniazda antenowego zostało uszkodzonych kilka elementów smd. Posiada ktoś takowy, ewentualnie jest w stanie podać wartości elementów? Jeśli tak to zapraszam do korespondencji na nonameuser84(at)gmail.com gdzie wskażę potrzebne do wymiany elementy. Jeżeli ktoś posiada zbędną płytę główną...

    Inne Szukam   07 Lis 2012 21:24 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 4329
  • Ferguson - Ariva T65 wyjście antenowe

    Panowie, Czy Arivę T65 można podłączyć do telewizora wyposażonego w wejście antenowe? Tzn czy Ariva ma wyjście sygnału dvbt ale na analogowej antenie? Pytam, ponieważ chcę podłączyć telewizor, który posiada tylko takie wejście (brak złącza scart)...

    Instalacje antenowe archiwum   08 Kwi 2013 08:26 Odpowiedzi: 19    Wyświetleń: 3744
  • Ferguson Ariva T65 - znajduje kanaly na liscie ale ich nie zapisuje..

    jak w temacie, centrum krakowa antena zewnetrzna nie siatkowa. wlaczam dekoder po 10sek(odliczanie) startuje i szuka kanalow, znajduje 23 telewizyjne i kilka radiowych jak kreska dochodzi do konca miga okienko ''zapisywanie'' i wraca do odlicznia 10sek-czyli znow chce wyszukiwac na nowo ale zawse z takim samym skutkiem. Antena nowa nie zamontowana wiedz...

    Instalacje antenowe archiwum   27 Mar 2013 18:05 Odpowiedzi: 5    Wyświetleń: 4065
  • Dekoder Ferguson Ariva T65 jakość na 80%

    Dekoder Ferguson bez względu na to u kogo go zamontuje (w różnych odległych od siebie miejscowościach np Czarnków ok. 50 od Poznania, Grójec ok 50 od Warszawy) zawsze wskazuje quality 80% strength 95%. Wysłałem zapytanie do Fergusona i do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi. Czy u was tez tak jest. Jaka może być przyczyna.

    RTV Użytkowy   12 Gru 2012 17:48 Odpowiedzi: 6    Wyświetleń: 3462
  • FERGUSON ARIVA T65 - Co dokupić do niego?

    Witam w ten świąteczny wieczór. Mam następujący problem: chciałem kupić i zamontować rodzinie dekoder FERGUSON ARIVA T65 i mam pytanie jak w temacie co do niego dokupić? Na dachu jest antena siatkowa, ale już z forum wiem, że nie jest to najlepsze rozwiązanie, więc zastanawiam się nad [url=]tą anteną. Teraz dochodzę do sedna sprawy, czy ta antena będzie...

    Instalacje antenowe archiwum   27 Gru 2012 10:34 Odpowiedzi: 9    Wyświetleń: 3252
  • Ferguson Ariva T65 - Brak teletekstu

    Mam dekoder DVBT Ferguson Ariva T65 wersja softu V.1.056 wszystko jest oki tylko gdy na pilocie dekodera nacisnę czerwony przycisk TEXT to nie wyświetla telegazety na żadnym programie dlaczego? Dodam że dekoder jest podłaczony do TV przez kabel Euro-AV

    RTV Użytkowy   13 Wrz 2014 18:46 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 1641
  • Ferguson Ariva T65 - Klopot z odbieraniem telewizji cyfrowej

    Witam Podlaczylem nowy dekoder dvb t do telewizora, znalazlo kanaly ale tylko na jednym jest obraz, do tego mocno znieksztalcony a na pozostalych tylko przerywane audio. Podejrzewam, ze to wina anteny poniewaz zwykla telewizje naziemna odbierala mocno tak sobie. Czy powinienem kupic nowa antene czy wystarczy jakis wzmacniacz? Prosze o pomoc

    Instalacje antenowe archiwum   22 Sty 2013 18:49 Odpowiedzi: 5    Wyświetleń: 1860
  • Ferguson Ariva T65 - brak kanałów z MUX 1

    Witam, dziś nabyłem t65. Mam problem z instalacją, a konkretnie z kanałami z MUX 1 z nadajnika Trzeciewiec (ok.70km ode mnie). Nie mogę znaleźć żadnego ani w trybie ręcznym, ani automatycznym. Jeśli chodzi o mux 2 to mam wszystkie kanały w bardzo dobrej jakości. Instalacja antenowa to Dipol 44/21-69 Tri Digit wraz ze wzmacniaczem LNA177. Chyba nie jest...

    Instalacje antenowe archiwum   25 Sty 2013 07:12 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 3108
  • ferguson ariva t65 - Uszkodzone gniazdo antenowe

    Witam. Mam problem z gniazdem antenowym. Podczas lutowania uszkodziłam parę elementów. Na zdjęciu zaznaczyłem uszkodzone elementy c1,c2 oraz R. Prosiłbym o podanie ich wartości. Poniżej jest link ze zdjęciem na którym są zaznaczone elementy.

    Inne Szukam   18 Lut 2013 22:33 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 2541
  • FERGUSON ARIVA T65 mini - gniazdo SCART

    W dekoderze tym zostało wyrwane gniazdo SCART do podłączenia telewizora CRT razem z przewodami od złaczki JX01. Szukam oznaczeń wyprowadzeń przewodów do tego gniazda. Jest tam w tej złączce JX01 do gniazda SCART aż 11 przewodów. Prośba o pomoc.

    RTV Użytkowy   06 Maj 2020 20:57 Odpowiedzi: 4    Wyświetleń: 1707
  • Ferguson Ariva t65 a może t650i?

    Witam, muszę zakupić dwa dekodery, jeden dla rodziców, a drugi babci i zależy mi na tym żeby byli zadowoleni. Wymagam od dekodera żeby przełączał szybko kanały, dobrze reagował na pilota i oczywiście miał dobrą jakość obrazu. Czy te dekodery możecie mi polecić, który z nich jest lepszy? Mam jeszcze jedno pytanie, czy na tym wyświetlaczu na przednim...

    RTV Co kupić?   04 Lut 2014 19:38 Odpowiedzi: 6    Wyświetleń: 11025
  • Ferguson Ariva T65 - Wyskakujący błąd "format nieobsługiwany "

    Witam. Od wczoraj mam problem z dekoderem Ariva T65. Dekoder chodził jak należy ale wczoraj wyskoczył mi błąd "Format nieobsługiwany". Nie wiem o co chodzi bo do teraz wszystko było ok. Proszę o pomoc.

    RTV Użytkowy   29 Maj 2013 20:00 Odpowiedzi: 9    Wyświetleń: 5391
  • Ferguson Ariva T65 - brak aktualizacji.

    Witam, mam problem z swoim dekoderem DVB-T Ferguson Ariva T65. Miałem problem z listą programów dlatego postanowiłem nagrać nowe aktualizacje. Ściągnąłem najnowszy update, usb sformatowałem wg. FAT, no i nie mogłem wgrać tych aktualizacji. Sprawdziłem w menu "informacje" - strasznie się zdziwiłem ponieważ tam jest napisane model : T55 !! na dekoderze...

    RTV Użytkowy   31 Mar 2013 20:50 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 8913
  • Ferguson ARIVA T65 - hdmi, brak komunikacji z tv

    Witam!! Posiadam ARIVA T65. Podpięty do samsunga LE 32R81B. Do wczoraj wszystko było OK. Dzisiaj nie komunikuje się z tv po hdmi. Po euro jest ok. Po zmianie kabla hdmi sytuacja nie uległa zmianie. Zmiana gniazda również nic nie zmieniła. Po podpięciu do innego tv ,również po hdmi, wszystko jest ok, tzn tv widzi tuner. Gniazdo w tv ?? otóż nie . Tablet...

    RTV Użytkowy   23 Kwi 2013 19:59 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 2910
  • Ferguson Ariva T65 nie wyszukuje kanałów

    Mam problem z odbiornikiem DVB-T marki Ferguson Ariva T65, po włączeniu telewizora oraz odbiornika nie pojawiają się programy, wyświetla się komunikat: "brak sygnału lub zły sygnał". Automatyczne wyszukiwanie nic nie daje gdyż nie znajduje żadnego kanału, antena działa dobrze gdyż na innym telewizorze z innym odbiornikiem nie ma takich problemów. Będę...

    RTV Użytkowy   02 Maj 2013 05:49 Odpowiedzi: 4    Wyświetleń: 7233
  • Brak MUX 3 na tunerze Ferguson Ariva T65

    Witam i zarazem proszę o pomoc... Mianowicie mam problem z obiorem całego pakietu MUX 3 na dekoderze Ferguson Ariva T65. Jestem mieszkańcem Chrzanowa (miasto między Krakowem a Katowicami), najbliższy mi nadajnik znajduje się w Katowicach - Kosztowy (ok 40 km). Co dziwne na balkonie mam zainstalowane dwie takie same anteny siatkowe umieszczone jedna...

    Instalacje antenowe archiwum   03 Cze 2013 09:41 Odpowiedzi: 7    Wyświetleń: 3642
  • ferguson ariva T65 - resetowanie odbiornika na ślepo

    Proszę o pomoc. Korzystam z Fergusona Aria T65 wraz z pilotem RCU240. Do niedawna dekoder był podłączony przez HDMI do płaskiego TV, w tej chwili podłączyłem go przez złącze EURO do zwykłego telewizorka. Niestety nie mam obrazu ani podglądu menu dekodera. Proszę o "łopatologiczne" wyjaśnienie jak zresetować na ślepo dekoder do ustawień fabrycznych,...

    RTV Użytkowy   19 Maj 2015 17:17 Odpowiedzi: 11    Wyświetleń: 8958
  • Ferguson Ariva T65 nie pamięta ustawień posegregowanych programów

    Tuner niby sortuje kanały wg mojego ustawienia, ale tylko do wyłączenia odbiornika DVB-T. Po ponownym włączeniu programy nie są posortowane wg mojego klucza, tylko tak jak było defaultowo. Najnowszy soft: Ariva_T65_V1.058. Robiłem już przywracani ustawień fabrycznych i kilkakrotnie wgrywałem nowy firmware (Ariva_T65_V1.058) Co ciekawe drugi identyczny...

    RTV Użytkowy   17 Wrz 2013 21:31 Odpowiedzi: 23    Wyświetleń: 8844
  • Ferguson Ariva T65 + siatka - Brak Mux1 Kalisz

    Witajcie, od paru dni mam problem z odbiorem Mux1, na którym jest m.in. TVP1 HD, TVP2 oraz TVP Info. Wiem, że te programy się dublują z z innym multipleksem, ale mimo wszystko moja instalacja działała poprawnie cały rok, aż do ostatniego weekendu. Moja instalacja to antena "siatkowa" ze wzmacniaczem SWA-3501/4t zamontowana za oknem na 1 piętrze w dość...

    Instalacje antenowe archiwum   11 Sie 2013 21:22 Odpowiedzi: 8    Wyświetleń: 2325
  • Ferguson Ariva T65 - Sam zmienia częstotiwość kanałów

    Witam, od jakiegoś czasu posiadam tuner ferguson ariva T65 i mam pewien problem. Otóż wyszukuje sobie kanały poprzez automatyczne stronienie, sortuje sobie potem według mojej kolejności i jest ok, po oglądaniu wyłączam dekoder i np. po dwóch dniach włączam, a tu np. TVP1 HD wraz z całym jego MUXem nie ma zasięgu choć wcześniej było 80% (chyba max jak...

    RTV Użytkowy   30 Wrz 2013 11:54 Odpowiedzi: 6    Wyświetleń: 3936
  • FERGUSON ARIVA T65, luźne gniazdo euro.

    a ja mam problem w tym tuner DVB-T FERGUSON ARIVA T65 - ze złączem euro. Tam gdzie wkłada się kabel euro - złącze jest trochę ruchome, jak podłącze kabel do tv to obraz miga - szczególnie jak ruszam tą wtyczką euro podłączoną do tunera - normalne to jest? może mam za ciężki ten kabel euro - strasznie gruby kabel -jak palec. Jak źle ustawie tuner na...

    Połączenia urządzeń   29 Paź 2013 16:54 Odpowiedzi: 1    Wyświetleń: 1179
  • ferguson ariva t65 po aktualizacji wyszukuje tylko 7 kanałów.

    Po kilku miesiącach ponownie podłączyłem dekoder dvb t do telewizora, ostatnio używałem go jeszcze przed całkowitym wyłączeniem analoga. W czerwcu na identycznym ustawieniu anteny odbierały wszystkie kanały, niezależnie od kierunku w który skierowana była antena (siedlce/łosice czy warszawa). Teraz co prawda musiałem doprowadzić nowy kabel koncentryczny...

    RTV Użytkowy   21 Gru 2013 13:45 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 2106
  • FERGUSON Ariva T65 - Czy można wgrać inny SOFT aby podłączyć adapter Wi-Fi ?

    FERGUSON Ariva T65 - Czy można wgrać inny SOFT aby podłączyć adapter Wi-Fi ? Będzie działał w nim SOFT od tunera Ariva T650i ? Czy może jest już jakiś przerobiony (nie oryginalny) soft ? Po prosu chciałbym mieć możliwość podłączenie adaptera Wi-Fi i oglądania np.YouTube.

    RTV Użytkowy   05 Sty 2014 21:05 Odpowiedzi: 11    Wyświetleń: 5706
  • Ferguson Ariva T65 - Nie świeci się dioda

    Witam. Wczoraj padł mi dekoder ferguson ariva t65. Przy wgrywaniu softu z pendriva dekoder się zawiesił i odłączyłem go od prądu. Teraz nic się nie świeci, żadna dioda na panelu, a na telewizorze czarny obraz. I tu moje pytanie czy da się jeszcze wskrzesić ten tuner czy dać sobie spokój? Czy może jest możliwość wgrania oprogramowania przez kabel?

    RTV Użytkowy   03 Lip 2014 19:20 Odpowiedzi: 1    Wyświetleń: 3084
  • Ferguson Ariva T65 - zniknął teletekst...

    Po wgraniu softu 1.061 nie mogę uruchomić teletekstu... jakieś rady? k tóry firmware jest najlepszy i godny wgrania tak, żeby wszystko dobrze chodziło?

    RTV Użytkowy   13 Wrz 2014 21:07 Odpowiedzi: 1    Wyświetleń: 663
  • Tuner DVB-T Ferguson Ariva T65 Uszkodzone tranzystory w zasilaniu

    Tuner martwy. Zasilacz pracuje prawidłowo 5V OK. Na płycie głównej uszkodzony był kondensator (spuchnięty) EC14 470uF/25V. Po jego wymianie brak efektów. Znalazłem jeszcze uszkodzone tranzystory brak oznaczeń. Nie da się odczytać symboli. Na załączonych zdjęciach zaznaczyłem je. Nie wiem co tam można wstawić.

    TV Początkujący   06 Mar 2015 19:34 Odpowiedzi: 21    Wyświetleń: 5898
  • Acer Aspire E1-571G / Ferguson Ariva T65 DVB-T - czy da się podłączyć

    Witam Chciałbym, tak jak w temacie, zapytać się czy istnieje możliwość podłączenia tunera telewizyjnego DVB-T Ariva T65 Fergusona do laptopa Acer Aspire E1-571G? Jeżeli tak, to jakim kablem mogę tego dokonać?

    Połączenia urządzeń   07 Lip 2015 21:21 Odpowiedzi: 4    Wyświetleń: 771
  • ferguson ariva t65 - słaba siła sygnału

    Witam Krótki opis instalacji. Telewizor CRT połączony z tunerem DVB-T kablem EURO i od tunera idzie kablem antenowym do Anteny siatkowej z symetryzatorem. Dekoder ma już 3 lata i dział bez zarzutu. Od paru dni zaczęło dziać się coś niedobrego. Otóż siła sygnału drastycznie spadła z 70-80% do ok 31-34% i nie wiem co jest przyczyną. Jedynie kanały z okolic...

    RTV Użytkowy   13 Lip 2015 19:48 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 990
  • Ferguson Ariva T65 - MUX 3 praktycznie nie działa

    Dzień dobry. Od jakiegoś czasu kanały z MUX 3 praktycznie nie działają, na wszystkich kanałach pojawiają się zakłócenia czasami, natomiast na MUX 3 nawet jeżeli kanał się załaduje to ciągle go zacina i widać spore artefakty, wcześniej było ok (chociaż często było/jest tak, że niektóre kanały zaczynały źle odbierać i trzeba było przeczekać chwilę lub...

    RTV Użytkowy   07 Wrz 2015 20:12 Odpowiedzi: 4    Wyświetleń: 1380
  • Ferguson Ariva T65 - błędny odczyt przycisków pilota przez tuner

    Witam mam problem z tunerem Ferguson Ariva T65. Podczas naciskania np. przycisku zmiany programu dekoder zmienia głośność lub włącza inne opcje. Kilkukrotne naciśnięcie tego samego przycisku powoduje, że odczyt przez dekoder chwilowo jest prawidłowy, lecz problem powraca za każdym razem, gdy na nowo wybierze się jakąś inną funkcję. Czy ktoś może podpowiedzieć,...

    RTV Użytkowy   17 Lut 2016 22:49 Odpowiedzi: 8    Wyświetleń: 1035
  • dekoder ariva t65 tuner nie uruchamia się

    Witam. Znalazłem dekoder Ferguson Ariva T65. Po rozebraniu, widać brak kondensatora, być może przez to nie chce się włączyć. Nie wiem, jaki to kondensator, jakiej pojemności, jakie napięcie.? Oznaczenie miejsca kondensatora na płytce zasilacza, to CS2.

    Początkujący Naprawy   30 Maj 2019 07:17 Odpowiedzi: 9    Wyświetleń: 3300
  • Ferguson Ariva T65 - Odbior dvb-c

    Cześć, czy jest możliwość przekonfigurowania/ przerobienia/zaktualizowania dekodera Ferguson Ariva T65 aby odbierał dvb-c (kablówkę)? Linki do stron anglojęzycznych są mile widziane. Serdecznie dziękuję za pomoc.

    DVB-T Technika i Serwis   29 Sty 2017 17:28 Odpowiedzi: 5    Wyświetleń: 2808
  • Dekoder DVB-T Ferguson Ariva T65

    Witam serdecznie wszystkich Otóż dostał się w moje ręce dekoder dvb-t Ariva t65 po podłączeniu do zasilana zero reakcji Po rozkręceniu okazało się że na jednej z płytek do której przymocowane jest gniazdo SCART i tylko ono jest pęknięty jeden z podzespołów, którego nie potrafię zidentyfikować Odczytałem tylko z niego takie oznaczenie: D2 1671 OB2354AP...

    Początkujący Naprawy   06 Mar 2017 15:15 Odpowiedzi: 5    Wyświetleń: 1686
  • Ferguson Ariva T65 - nie ma mozliwosci wyscia z menu

    Witam Z uwagi na to ze ten DVB-T jest podłączony do starego skrzyniowego Grundiga chciałem cos sprawdzić w menu DVB-T . Po nacisnieciu przycisku Menu na pilocie ukazało sie menu ekranowe ale problem w tym ze nie da rady juz z tego menu wyjsc mimo naciskania przycisku Back zmieniaja sie tylko funkcje na ekranie TV ale z menu wyjsc nie daje rady . Wyydrukowałem...

    DVB-T Technika i Serwis   18 Wrz 2017 18:51 Odpowiedzi: 5    Wyświetleń: 3411
  • Ferguson Ariva T65 szukam schematu płyty głównej

    Witam. Posiadam tuner DVB-T Ferguson T65 i poszukuję do niego schematu,a dokładnie schematu płytki głównej. Pierwsza usterka polegała na tym,że dekoder nie startował, a świeciła się tylko zielona lampka na wyświetlaczu. Problemem był kondensator filtrujący napięcie na wyjściu w zasilaczu. Po jakimś czasie od naprawy dekoder nagle się wyłączył i już...

    DVB-T Szukam   12 Paź 2019 07:07 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 1872
  • Ferguson Ariva T65 brak kanałów

    Witam, mam tuner Ferguson Ariva T65 . Podczas oglądania nagle stracił sygnał, kanały nie były dostępne, następnego dnia wyszukałem na nowo kanały i nic nie znajduje, ręcznie gdy chce wskazać kanały to siła sygnału jest na poziomie zerowym, na początku pomyślałem że coś z zewnętrzną anteną, pożyczyłem dosyć dobrą antenę pokojową jednak na niej też nic...

    Początkujący Naprawy   03 Sie 2018 23:47 Odpowiedzi: 1    Wyświetleń: 1605
  • Dekoder DVBT Ferguson Ariva T65 - zwarcie w zasilaczu

    Witam. Trafił w moje ręce uszkodzony dekoder ferguson Ariva T65. Martwy. Objawy uszkodzenia: - spalony bezpiecznik - uszkodzony kondensator ceramiczny o symbolu 473 - kilka wybrzuszonych kondensatorów Powyższe uszkodzone elementy zostały wymienione. Jednak dekoder dalej martwy, a przy próbie włączenia wywala bezpiecznik. Zwarcie lub przepięcie występuje...

    TV Początkujący   06 Wrz 2019 06:20 Odpowiedzi: 6    Wyświetleń: 1806
  • Ferguson Ariva T65 - Zły odbiór niektórych programów.

    Dzień dobry. Od kilku lat używam tego tunera ze starym telewizorem bez tunera DVB T. Od jakiegoś czasu występuje problem z odbiorem programów z jednego z kanałów. Występują duże fluktuacje poziomu sygnału co przekłada się na artefakty na obrazie. Sygnał waha się od ok 90% do 0%. Po jakimś czasie od włączenia objaw ustępuje. Dotyczy to wszystkich programów...

    DVB-T Początkujący   14 Wrz 2019 16:54 Odpowiedzi: 6    Wyświetleń: 585
  • Ferguson Ariva T65 nie działające przyciski na froncie

    Witam, Mam następujący problem z dekoderem ferguson ariva t65. Na froncie są 3 przyciski, działa tylko przycisk podpisany "CH+", "CH -" oraz power nie działają że tak się wyrażę w pojedynkę, bo jeśli przytrzymam przycisk "CH +" i jednocześnie nacisnę któryś z pozostałych po czym puszcze "CH +" to zaczyna działać do następnej okazji jeśli będę chciał...

    DVB-T Serwis   01 Maj 2020 06:49 Odpowiedzi: 10    Wyświetleń: 546
  • Ferguson Ariva T65 - wyłącza się, wymiana kondensatorów, ciche cykanie, rezystory OK

    Jakiś czas temu dekoder zaczął się wyłączać, po rozkręceniu jeden spuchnięty kondensator - wymieniony, początkowo na jakiś wylutowany a potem na nowy. Po jakimś czasie identyczne objawy i po kolei zostały wymienione na nowe wszystkie kondensatory zaznaczone kropkami (+jeden na używkę - wieczór :)). Obecnie znowu padł, słychać tylko ciche cykanie. Czytając...

    RTV Użytkowy   25 Sty 2021 10:41 Odpowiedzi: 12    Wyświetleń: 420
  • Dekoder Ferguson Ariva T65 - Brak odbioru jednego MUX-u i to środkowego

    Witajcie. Mam bardzo dziwny problem z dekoderem DVB-T marki Ferguson model Ariva T65. Urządzenie od nowości w moich rękach.Do tej pory sprawowało się nieźle. Już tydzień po zakupie wylądowało w serwisie gwarancyjnym, bo nie odbierało nic. Ale to już przeszłość, bo to kupę lat temu było.Od tamtej pory jakoś pracowało bez problemu. I nagle przestało mi...

    DVB-T Technika i Serwis   25 Wrz 2021 09:30 Odpowiedzi: 17    Wyświetleń: 1542
  • Ferguson Ariva T65 - Jak można wykorzystać po wyłączeniu DVB-T?

    Dałem tutaj, ponieważ nie bardzo wiedziałem, do którego działu można dać takie pytanie. Za niecałe pół roku wyłączą w mojej okolicy telewizję w standardzie DVB-T, więc tuner będzie bezużyteczny. W jaki sposób można go wykorzystać? Jest sprawny. Czy da radę użyć go jako odbiornika SDR? Macie jakieś inne pomysły na wykorzystanie sprzętu, który w sporych...

    RTV Użytkowy   01 Sty 2022 13:02 Odpowiedzi: 1    Wyświetleń: 315
  • Ferguson Ariva T65: Brak kanałów z MUX-1, 2, 4 - Nadajnik Krosno Sucha Góra

    Witam, pomimo, że kanał Sprawdzam TV działa poprawnie (jest dźwięk i obraz), dekoder nie wyszukuje kanałów z MUX-1,2 i 4 Na k. 32, 35 i 48 jest 0% sygnału. Nadajnik Krosno Sucha Góra. Poprawnie działają kanały z MUX-3 nadawane w starym standardzie. k.29 - siła i jakość około 70-80%. Zaktualizowałem też dekoder do najnowszej oprogramowania. Nie pomogło....

    DVB-T Początkujący   24 Maj 2022 22:01 Odpowiedzi: 4    Wyświetleń: 1290
  • Ferguson T65 - Brak MUX1 i MUX3

    Witam.Podłączyłem dekoder ferguson ariva t65 pod antenę siatkową.Dekoder znalazł kanały,które znajdują się w multipleksie MUX-2. Obraz idealny,brak zacięć. W miejscowości w której mieszkam powinienem odbierać wszystkie multipleksy,jednak mimo wielokrotnych prób przestawiania anteny nie znajduję kanałów z MUX-1 i MUX-3. Wie ktoś jak sobie z tym poradzić?...

    Instalacje antenowe archiwum   01 Gru 2012 18:02 Odpowiedzi: 16    Wyświetleń: 2988
  • ARIVA T65 - Nie działa TVP2 HD

    Witam Kupiłem kilka miesięcy temu fergusona arivę t65. Wszystko ładnie pięknie śmigało, aż nagle przestało wyświetlać kanały z MUX 3. Może pomożecie co mogło się zepsuć. Antena chyba odpada bo to azart.

    Instalacje antenowe archiwum   17 Gru 2012 19:33 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 1614
  • WIWA HD 95 lub FERGUSON ARIVA - Jaki kupić i jak podłączyć ?

    Witam , właśnie dziś zakończyła mi się umowa i odbiór z cyfrowym polsatem. Mam zamiar kupić dekoder dvbt. Wiele czytałem i waham się pomiędzy WIWA HD 95 lub FERGUSON ARIVA T65. A może polecacie jakiś inny dobry dekoder dvbt ? Następne moje pytanie brzmi czy z anteny talerzowej z cyfrowego polsatu , która mi została można tak samo odbierać jak z anten...

    Połączenia urządzeń   03 Mar 2013 13:02 Odpowiedzi: 4    Wyświetleń: 3243
  • Ariva T65 - Dekoder nie zapisuje kolejności kanałów

    Z Błaszek do Mikstatu masz "rzut beretem", wzmacniacz jest zbędny a nawet może powodować kłopoty. T65 ma kilka "głupich zachowań". Także kilkakrotnie natknąłem się na kłopoty z zapisywaniem. Najlepiej jest sortować kanały nie "ciurkiem" a po jednym, następnie obserwować, czy po każdym wyjściu z menu sortowania jest na ekranie komunikat "zapis...". Dokładnie...

    Połączenia urządzeń   26 Sie 2013 13:07 Odpowiedzi: 12    Wyświetleń: 8127
  • Tuner Ferguson Ariva T75 - Komunikat Force upgrade, firmware, jak naprawić?

    Witam Posiadam tuner Ferguson Ariva T75. Po włączeniu na czarnym ekranie widzę komunikat "Force upgrade...." potem chyba na chwilę miga "Dowload" i tak w pętli. Nie czyta pliku z najnowszym firmware na pendrive-ie - pobranego ze strony producenta. Zgaduję że może oczekuje firmware po jakimś RS-ie? Wcześniejszy model T65 miał 3 piny RS na płycie. Czy...

    RTV Użytkowy   18 Lis 2022 20:23 Odpowiedzi: 5    Wyświetleń: 1845
  • Jaki dekoder STB wybrać? Cabletech , Ferguson Ariva, Wiwa czy Not Only Tv DVB-T.

    Odświeżam temat. Chcę kupić dobry tuner dvb-t i zastanawiam się na tymi trzema: - Ferguson ARIVA T65 - WIWA HD-90 - CABLETECH URZ0090. Sprzętowo są podobne, ale może ktoś miał już z nimi do czynienia i może opisać ich plusy i minusy? Zależy mi przede wszystkim na szybkim przełączaniu kanałów (powyżej 2sek odpada) i dobrym nagrywaniu / odtwarzaniu plików...

    RTV Co kupić?   07 Lut 2014 17:57 Odpowiedzi: 11    Wyświetleń: 9503
  • Ariva T65 - Nie odbiera poprawnie wszystkich kanałów.

    Witam, mam problem z tunerem dvb-t Ferguson Ariva T65. Znajduje mux1 i mux2, ale kanaly takie jak TVN czy Polsat pokazuje jako "kanaly kodowane" i nie mozna ich ogladac. Soft jest aktualny. Sygnal anteny, wydaje mi sie, ze wystarczajacy, skoro odnajduje te kanaly. Co moze byc przyczyna? Miasto to Kraków. Pozdrawiam.

    Instalacje antenowe archiwum   17 Kwi 2013 18:32 Odpowiedzi: 14    Wyświetleń: 10044
  • Ferguson, WIWA - Obraz słabej jakości po podłączeniu tunera DVB-T

    Witam Mam problem z podłączeniem tunera dvbt (Ferguson Ariva T65) do starego telewizora (jakiś no name ), otóż po podłączniu przez kabel euro obraz jest, kolory są z tym że jest bardzo ciemny i nie da się rozjaśnić. Sprawdzałem na innym kablu SCART jest to samo, ale po podłączeniu tunera WIWA HD-50W (takiego bezpośrednio wtykanego w złącze SCART) obraz...

    Połączenia urządzeń   28 Lut 2013 21:45 Odpowiedzi: 8    Wyświetleń: 2793
  • Ariva T65 brak telegazety po złączu SCART.

    Skontaktowałem się z serwisem Fergusona i szybko otrzymałem odpowiedź na moje pytania. Dziękuję wszystkim za pomoc i zamykam temat.

    RTV Użytkowy   21 Mar 2013 21:07 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 1872
  • Jaki dekoder kupić? Ferguson Ariva czy Wiwa?

    Witam! Ja również użytkuję dwa Ferguson-y T65. Skuteczne, solidne, intuicyjna obsługa. Zależy mi tylko na normalnym oglądaniu telewizji i filmów przez USB. T650i posiada wszystkie funkcje modelu T65, wzbogacone min o funkcje sieciowe: Będzie dobrym wyborem dla Twoich potrzeb.

    RTV Co kupić?   16 Cze 2016 16:51 Odpowiedzi: 4    Wyświetleń: 2493
  • Ferguson RCU 240 - przyciski zmiany kanału nie działają.

    Pewnie wytarły się gumki od zmiany kanałów od częstego używania rozbierz pilot wyczyść wszystko jak należy i na przyciski od zmiany kanałów naklej gumk Umiesz czytać? To czytaj aż zrozumiesz. jak przyciskam przycisk to podpala się niebieska dioda na Powerze. Czy wiecie gdzie mogę znaleźć instrukcje jak zakodować ponownie kody do tego pilota? Z jakim...

    RTV Użytkowy   06 Maj 2016 21:12 Odpowiedzi: 10    Wyświetleń: 2463
  • FERGUSON ARIVA T650i - Aktualizacja oprogramowania

    ja tez szukalem oprogramowania tunera t65 i fiasko

    RTV Użytkowy   05 Gru 2017 14:45 Odpowiedzi: 4    Wyświetleń: 17148
  • Porównanie wnętrza dekodera DVB-T sprzed 10 lat i DVB-T2 Ferguson Ariva t760i

    Mam dwa tunery DVB-T2 Ariva T-760i i ogólnie muszę przyznać że jakość obrazu jest gorsza (śnieżenie) niż w starszym T60 czy T65 (użytkuję również obydwa modele) w tych samych warunkach pracy. Poza tym czułość tunera w T760i jest gorsza niż w T60 i T65. W T760i oraz T60/T65 są różne głowice TV. Zdecydowanie modele T60 i T65 są lepsze w działaniu niż...

    Wnętrza urządzeń   05 Sie 2021 17:42 Odpowiedzi: 51    Wyświetleń: 17526
  • Samsung BX 2231 połaczenie po HDMI z tunerem Ferguson FK-7000

    Witam czas przesiąść się na telewizję naziemną DVBT . Moim pomysłem było zakupienie tunera DVBT ARIVA T65 ze względu że posiada wyjście HDMI oraz EURO mógł bym użyć w starym kineskopowym TV . Lecz przez zakupem postanowiłem sprawdzić czy opcja będzie działać podłączając mój monitor pod aktualny tuner TV mianowicie Fergusona FK-7000 po HDMI i się zdziwiłem...

    Komputery Hardware   03 Cze 2012 14:01 Odpowiedzi: 5    Wyświetleń: 1324
  • Fale na ekranie tv, skaczące poziome paski po podłączeniu dekodera Ferguson

    Witam Mam pewien problem. Od razu piszę, że jestem pierwszy raz na tym forum i proszę o wyrozumiałość. Kupiłam dekoder Ferguson Ariva T65 do mojego starego kineskopowego Philipsa 21 cali. Liczyłam na super obraz a tym czasem występują dziwne zakłócenia. Fale, poziome paski i białe paski mrugające na ekranie - wygląda jak spięcie. Wszystkie wtyki sprawdzone...

    TV Początkujący   18 Sie 2014 17:53 Odpowiedzi: 34    Wyświetleń: 11877
  • Denon AVR-X2100W + Ferguson T65 DVB-T = brak dźwięku

    Witam Mam taki problem. Kupiłem Amplituner DENON AVR-X2100W i miałem tuner DVB-T Ferguson Ariva T65. Tuner DVB-T jest podłaczony do Amplitunera kablem HDMI do portu amplitunera CBL/SAT. I dopiero amplituner kablem HDMI do Telewizora Toshiba 32W300PS. Gdy amplituner jest włączony dźwięk mam i jest odtwarzany przez amplituner na kolumnach. Natomiast chciałem...

    Połączenia urządzeń   22 Paź 2015 20:11 Odpowiedzi: 21    Wyświetleń: 1401
  • Ariva Ferguson T65 - Przycisk pilota "OK" nie działa

    Witam , mój pilot powoli przestaje działać , kilka guzików nie reaguje , ale mi chodzi przede wszystkim o przycisk "ok" potrzebuje go tylko do wyszukania kanałów , czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy jest możliwość przywrócenia go do "życia" chociaż na kilka chwil ? nie chce wydawać kasy na nowego , cała reszta jeszcze jakoś działa

    TV Początkujący   26 Lut 2014 17:52 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 2364
  • Ariva Ferguson T65 brak obrazu

    Witam. Mam problem, otóż podczas ostatniej burzy zapomniałem wyłączyć dekodera z prądu (Ariva Ferguson T65) i po ponownym włączeniu okazało się, że HDMI jest spalone i od tamtej pory jest podłączony na euro. Tylko problem jest z tym, że jest dźwięk, są informacje o programach i jeżeli próbuję nagrać coś na pendrive to się normalnie wszystko nagrywa,...

    RTV Użytkowy   25 Lut 2015 01:13 Odpowiedzi: 4    Wyświetleń: 1323
  • Ferguson Dvbt T65 Ariva - brak sygnału przez eurozłącze

    Na kilku Tv próbowałem Universum,Samsung , Chuang Ho a temat tyczy sie Dekodera Ferguson Ariva.Tv nie jest ważny bo dekoder na każdym podłączonym przez eurozłącze nie działa a wszystkie tv działają przez euro z innymi urządzeniami Pozostaje ci się po takiej odpowiedzi męczyć samemu. Dekoder w tytule więc pisanie o nim to brak zrozumienia a napisanie...

    DVB-T Technika i Serwis   07 Maj 2016 18:12 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 2070
  • Jaki dekoder DVB-T co kupić

    Jaki dekoder DVB-T wyprowadza sygnał TELEGAZETY na wyjście AV (SCART)?. Fergusony ARIVA T55, T65 nie mają tej opcji chociaż ich poprzednik T50 ją posiadał. Chodzi o współpracę ze stacją czołową, więc obsługa telegazety z poziomu tunera nie wchodzi w grę. Nie zaszkodziłoby też, aby tuner miał wysoką czułość, bo mieszkam na terenie o dość słabym sygnale.

    RTV Co kupić?   12 Lut 2012 18:01 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 5767
  • Stacja dokująca-E-sata + USB - Stacja Dokująca jednocześnie przez E-sata i USB

    1- Czy można podłączyć stację dokującą : poprzez E-sata do komputera jako dysk HDD i jednocześnie w tym samym czasie podłączyć poprzez USB do tunera : ? Jednym słowem chce żeby ta stacja dokująca z HDD obsługiwała dwa urządzenia jednocześnie ?(chodzi o to żeby nie przepinać tak często kabli USB w razie uzupełnieniu np:filmów czy fotek )? 2-Czy wogóle...

    Komputery Co kupić?   09 Wrz 2013 16:44 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 1719
  • M.......kt nie dla idiotów - zakup dekodera DVBT-2

    Jest to z tego co pamiętam Ariva T65 Mówisz, że chociaż teściów mi uratujesz? :)

    RTV Serwisant Po godzinach   01 Mar 2024 14:37 Odpowiedzi: 316    Wyświetleń: 18666
  • Który tuner naziemnej telewizji cyfrowej wybrać

    Witam Chcę na dniach kupić tuner cyfrowej telewizji naziemne. Przejrzałem oferty na necie i wybrałem 3 modele Zbliżone ceny ( z dostawą za którą też trzeba zapłacić) Oto one : BLOW 4501HD 126 zł + 20 transport = 146 IP-T201 139 zl + 15 transport = 154 zł Ferguson Ariva T65 Zakup w sklepie gdzie mieszkam = 159 zł Ciekaw jestem Waszej opinii - na pewno...

    RTV Co kupić?   01 Lut 2012 08:01 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 2163
  • Problem z nagrywaniem na zewnętrzny dysk w odbiorniku DVB-T.

    Posiadam odbiornik (DVB-T) - Ferguson Ariva T65. Gdy włączyłem do portu USB zwykły PenDrive 16 GB, to bezproblemowo odbiornik DVB-T wszystko nagrywał. Postanowiłem powiększyć pamięć zewnętrznego dysku. Dlatego zakupiłem zewnętrzny dysk o pojemności 3 TB (z własnym zasilaniem). Nazywa się: WD Elements Desktop 3TB USB 2.0. Wpierw miałem problem ze sformatowaniem...

    RTV Użytkowy   19 Lip 2014 19:48 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 2355
  • telewizja naziemna lub Tuner cyfrowy. Co wybrać?

    Witam ponownie, a więc, byłem w PL i okazało sie że znajomy ma TV z tunerem cyfrowym i znalazł b.dużo kanałów za pośrednictwem zwykłem anteny starego typu (siatkowa) No ale ja niestety w swoim TV nie mam tuneru Cyfrowego. W związku z tym mam pytanie: Czy wystarczy że kupię tylko Tuner Cyfrowy ewentualnie + antene? żebym miał TV naziemną za free?? mam...

    RTV Co kupić?   22 Lip 2012 17:56 Odpowiedzi: 18    Wyświetleń: 4617
  • jaki dekoder Telewizji naziemniej

    Ferguson Ariva T65 Ferguson Ariva T55 Ferguson Ariva T60

    RTV Co kupić?   02 Maj 2012 20:22 Odpowiedzi: 11    Wyświetleń: 2030
  • Antena DVB-T w trudnych warunkach

    Witam, Chciałbym uruchomić TV naziemną DVB-T w bardzo trudnej lokalizacji ( aktualizacja 21:00 ): Niby tylko 18 km, ale istotna jest ta górka około 0,5 km przed miejscem odbioru. W praktyce budynek położony jest w takim miejscu, że jest jeszcze gorzej niż na wykresie (mapa google nie oddaje pełnego ukształtowania terenu) i w dodatku na tej górce jest...

    Instalacje antenowe archiwum   30 Kwi 2013 08:19 Odpowiedzi: 13    Wyświetleń: 7770
  • DVB-T odbiór - miejscowość Klucze (powiat Olkusz w Małopolsce)

    Witam. Wynajmuje mieszkanie w miejscowości Klucze. Mieszkanko na 4 pietrze, antena TV na balkonie (2m od podłogi - prawdopodobnie będzie z 14m od gruntu). Położenie geograficzne: 50.34076163967311°N 19.557466506958008°E Dekoder DVB-T: Ferguson Ariva T65. Zasilanie z Dekodera wyłączone (włączenie nie powoduje zmian), a zasilacz odłączony (włączenie go...

    Instalacje antenowe archiwum   20 Wrz 2013 09:25 Odpowiedzi: 7    Wyświetleń: 2682
  • Jaki dekoder DVB-T2 który odtwarzałby z USB pliki .mds

    Mam dekoder, jeszcze użytkowany na DVB-T, do którego wpięty jest dysk USB do nagrań, a tych przez lata uzbierało się sporo. Dekoder ten to Ferguson Ariva T65, zapisuje on audycje video w plikach z rozszerzeniem .mds Chciałbym zakupić jakiś nowy dekoder pod DVB-T2, który będzie mógł odtworzyć takie pliki. Miałem przez kilka dni Fergusona Ariva T30 i...

    RTV Co kupić?   12 Maj 2022 22:39 Odpowiedzi: 0    Wyświetleń: 198
  • Telewizor LG32PG6000 nie odbiera programów cyfrowej telewizji naziemnej.

    Zaproponuję od siebie 3 tunery do telewizji cyfrowej naziemnej DVB-T / FERGUSON ARIVA T65 DVB-T lub uboższy i tańszy FERGUSON ARIVA T55 DVB-T , polecę też tuner DVB-T Signal HD-527 , wszyskie tunery w pułapie ~ 150zł zgodne z naszymi standardami i sam je posiadam , moim zdaniem te 3 tunery warte są swojej ceny bo jakość obrazu i dżwięku przyzwoita a...

    RTV Użytkowy   02 Sty 2012 21:04 Odpowiedzi: 10    Wyświetleń: 6139
  • Przejście na odbiór DVB-T - kilka anten, kilka odbiorników i kapryśny sygnał

    Witam serdecznie. Mieszkam w Kołozębiu - mała wieś 60 km od warszawy w woj Mazowieckim. Ostatnio zacząłem proces przejścia na odbiór DVB-T w moim miejscu zamieszkania. niby nic trudnego ale wystąpił szereg problemów, których nie umiem wyjaśnić logicznie i tym samym im zaradzić tak więc proszę kolegów o wyjaśnienie dlaczego dzieje się tak nie inaczej...

    Instalacje antenowe archiwum   11 Mar 2013 14:06 Odpowiedzi: 6    Wyświetleń: 4101
  • Dekoder DVB-T Arriva - jeden działa, drugi słabo

    Antena jest nazwana anteną typu Yagi... To jest coś takiego, parametry identyczne, jednakże moja jest w wersji ze wzmacniaczem i zasilaczem. Wzmacniacz do 24dB. Rozgałęziacz Technetix TRIS-307P. Wzmacniacz jakis firmy krzak i chyba go wymienie na technisata ktory byl dolaczony do anteny. Obydwa dekodery to Ferguson Ariva 250 Combo. Ten w sypialni widze...

    Instalacje antenowe archiwum   02 Lip 2016 08:08 Odpowiedzi: 5    Wyświetleń: 1251