forum elektroda, elektronika

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Zaloguj

kontrolka oleju vw t4

Znaleziono 29 wyników na elektroda.pl: kontrolka oleju vw t4
Forum elektroda.pl Strona Główna

VW Transporter - migająca kontrolka oleju

... Po fakcie mycia i spuszczenia oleju wybralem sie w podroz zaledwie do pobliskiego miasta i po ok 30km, zaczela mi migac kontrolka oleju. Jak wylaczylem silnik to po kilkunastu minutach sie wlaczala, teraz jak odpalam silnik to od razu sie wl...
Samochody Mechanika :: 29 Gru 2008 12:55 :: stopi :: Odpowiedzi: 20 :: Wyświetleń: 16397

Kontrolka ciśnienia oleju - VW T4 1.9D 1991 r.

...Witam w mojej T4 mam taki objaw , ze przy włączeniu zapłonu kontrolka j/w mrugnie i gaśnie. Generalnie sygnalizacja za niskiego ciśnienia oleju nie działa, gdyż przy zwieraniu przewodu czujnika do masy kontrola ta nie zapala się. Proszę o pomoc...
Samochody Elektryka i elektronika :: 30 Sty 2009 18:39 :: Jozef199 :: Odpowiedzi: 3 :: Wyświetleń: 1905

Reklama :: 30 Sty 2009 18:39 :: Google :: Odpowiedzi: 0 :: Wyświetleń: 0

vw t4 1.9td 1999 - kontrolka cisnienia na niskich obrotach

Dziendobry mam problem z t4 bo miga mi kontrolka od cisnienia oleju jak sie silnik zagrzeje na wolnych obrotach na wyszych gasinie
Samochody Diesel :: 08 Lip 2009 21:01 :: kurczak416 :: Odpowiedzi: 2 :: Wyświetleń: 1387

VW transporter T4 kontrolka ciśnienia oleju

Janusz Glin a jakie jest "oprogramowanie deski wskaźników" w VW t4 2,4 D z 1993r.
Samochody Elektryka i elektronika :: 26 Cze 2011 19:37 :: Zico63 :: Odpowiedzi: 27 :: Wyświetleń: 9600

VW Transporter T4 1.9 TD kontrolka oleju 1996r.

...Gdzie znajduje się czujnik ciśnienia oleju w tym aucie ponieważ kontrolka po odpaleniu mruga,ciśnienie było sprawdzone manometrem jest ok.Ponoć niedawno klient wymieniał ten czujnik ciśnienia i nic to nie dało.Czy to może być uszkodzony jeszcze...
Samochody Elektryka i elektronika :: 26 Lut 2008 18:02 :: marekfiesta :: Odpowiedzi: 2 :: Wyświetleń: 4524

VW t4 1,9TD mryganie kontrolki oleju i akumulatora.

... sam to wciągnie i tak zostawił. Po jakichś 70-80 km zaczęła mi świecić kontrolkla akumulatora, potem zaczęła mrygać kontrolka oleju. Z jakiejś rurki gumowej umiejscowionej nad świecami żarowymi bryzgał mi olej. Zaniepokojony sytuacją spuściłe...
Samochody Diesel :: 19 Kwi 2011 16:49 :: karolakpiotr :: Odpowiedzi: 5 :: Wyświetleń: 2370

Kontrolka oleju z falką (pomarańczowa) Opel Combo 1,3 CDTI

Kolego pierwszy raz to widzę ale w VW T4 jak jest przejechane powyżej 15000km na oleju to zaświeci się podobna oliwiarka jest to znak że trzeba wymienić olej,niema tej lepkości olej.Ile masz przejechane na oleju?
Samochody Elektryka i elektronika :: 12 Lip 2008 00:10 :: artusek :: Odpowiedzi: 5 :: Wyświetleń: 9367

Vw T4 2001 2,5tdi long live. Podczas jazdy kontrolka cały czas pali się na żółto

... oleju,a jeżeli jest ok. odłącz zacisk akumulatora na ok 1 min.Pozdrawiam.rocaria(małpa)o2.pl Zgadzam sie z kolegą kontrolka oleju paląca na zułto sygnalizuje (ostrzega)o niskima stanie oleju jeśli posiadasz ten czujnik w misie toi mas...
Samochody Elektryka i elektronika :: 22 Lut 2006 14:29 :: oshi :: Odpowiedzi: 4 :: Wyświetleń: 1294

vw carawella t4 - mygająca kontrolka oleju i sygnał dzwiękowy

...witam tak jak w temacie mam problem z mygającom kontrolką oleju i sygnałem akustycznym . po przejechaniu kilku km zaczyna migać kontrolka oleju i piszczy dźwięk gdzieś pod deską rozdzielczą, zaczyna być to dokuczliwe a nie mogę dojść przyczyny,...
Samochody Początkujący :: 22 Gru 2013 08:26 :: kwok :: Odpowiedzi: 4 :: Wyświetleń: 435

Volkswagen T4 - Kontrolka ciśnienia oleju nie gaśnie...

... Tylko nie wiemy jakie zegary, zielone bez obrotomierza czy niebieskie. Raczej mało istotne w tym przypadku: Ciśnienie sprawdziłem 1 bar na niskich obrotach na rozgrzanym silniku, czyjnki niebieski głowica szary filtr oleju. Tyle to...
Samochody Diesel :: 03 Sty 2014 18:15 :: wiwi7 :: Odpowiedzi: 26 :: Wyświetleń: 1101

t4 VW 19td swiece i kontrolki

... porzadku ale jak uruchomie silnik to swiece dalej sie grzeja i miga mi kontrolka od wody i kontrolka od ladowania swiruje na zgaszonym silniku raz sie swieci raz nie i kontrolka oleju mi mryga strasznie dlugo jak juz odpale silnik wyglada to t...
Samochody Elektryka i elektronika :: 16 Lut 2005 21:56 :: biada111 :: Odpowiedzi: 2 :: Wyświetleń: 1394

Reklama :: 16 Lut 2005 21:56 :: Google :: Odpowiedzi: 0 :: Wyświetleń: 0

Vw transporter t4 - brak kontrolki oleju,wskażnika paliwa,świec żar.temp chłodzi

... wielu innych pomniejszych elementów,okazało się że brak jest wskazań poziomu paliwa,temperatury chłodziwa,nie świeci kontrolka oleju,oraz nie działają świece żarowe. Może ktoś miał podobny problem,lub bardziej się na tym zna bo ja już obsia...
Samochody Diesel :: 31 Paź 2013 15:46 :: Nestor-N9 :: Odpowiedzi: 1 :: Wyświetleń: 549

Volkswagen T4 2.5 TDI - zapala się kontrolka ciśnienia oleju (czerwona)

... ile jest czujników ciśnienia w takim silniku mądralo Mogą być dwa. Wysokiego ciśnienia (bezpośrednio na głównej magistrali olejowej zaraz po filtrze) oraz niskiego ciśnienia (najczęściej w najdalszym/najwyższym punkcie układu smarowania,...
Samochody Początkujący :: 23 Maj 2013 19:14 :: EM87 :: Odpowiedzi: 39 :: Wyświetleń: 7956

vw transporter t4 1,9 - kontrolki licznika

......
Samochody Elektryka i elektronika :: 09 Wrz 2013 11:47 :: Błażej :: Odpowiedzi: 3 :: Wyświetleń: 918

T4 2,5 TDI 102 KM Nie chciał odpalić po zgaszeniu.

... się podstawowe kontrolki od ładowania , oleju itd. Lecz jednak od świec nie mignie i wtedy też nie słychać charakterystycznego cyknięcia przekaźników przy bezpiecznikach. Muszę parę razy przekręcić stacyjką wtedy mignie kontrolka od świec i...
Samochody Diesel :: 23 Lut 2012 14:25 :: grzesgrab73 :: Odpowiedzi: 21 :: Wyświetleń: 6723

Rover 214 na co zwrócić uwage przy zakupie?

... setki to pikuś. Hamulce ok ja mam tarcze na wszystkich kołach (z przodu wentylowane) abs bez zarzutu. Częst zapala się kontrolka SRS - wina napinaczy w pasach - kombinacja z wtyczkami. Sprawdź też wentylator nadmuchu na wszystkich biegach ...
Samochody Eksploatacja :: 13 Paź 2009 14:14 :: Molejnic :: Odpowiedzi: 2 :: Wyświetleń: 5325

BRAK ŁADOWANIA VW T4 Carawelle GL 2.4L DIESEL

... ladowanie,2-cieńki zielony na wsówkę chyba do kontrolki(zaznaczam że jest dioda)3-żólty z czerwonym paskiem na kluczyk ósemkę.Oznaką brak ladowania jest ciagle swiecąca kontrolka ladowania(dioda) i brak ladowania po zmierzeniu miernikiem.Dopis...
Samochody Elektryka i elektronika :: 01 Mar 2010 14:11 :: MARKSON43 :: Odpowiedzi: 10 :: Wyświetleń: 4491

problem z migającą lampką oleju w t4

...W VW często powodem migania kontrolki oleju jest problem z ładowaniem te obwody są ze soba połączone Trzeba sprawdzić stan szczotek w alternatorze i samo ładowanie a jeśli to nie pomoże to trzeba poszukać w instalacji i liczniku może gdzies...
Samochody Elektryka i elektronika :: 02 Gru 2008 01:10 :: bobik12 :: Odpowiedzi: 12 :: Wyświetleń: 6403

VW T4 1.9D temperatura i paliwo wskazniki

... oleju i przegrzania silnika. Zegary wyjalem przelutowalem. Poziom paliwa wrocil lampka przegrzania silnika rowneiz kontrolka cisneinia oleju tez ale na chwilke gdyz czasem po dluzszym postoju dziala normalnie (zapala sie po wlaczeniu zaplonu...
Samochody Elektryka i elektronika :: 17 Sie 2007 20:41 :: GepardBMW :: Odpowiedzi: 3 :: Wyświetleń: 2353

vw T4 1992r. 2.4D brak ładowania

Jest do obrotomierza, i do układu sterownia kontrolka ciśnienia oleju
Samochody Elektryka i elektronika :: 07 Sie 2007 13:42 :: saly :: Odpowiedzi: 6 :: Wyświetleń: 1988

Czujnik ciśnienia oleju VW T4

... to sporadycznie i wygląda raczej na "elektrykę" jakieś zwieranie przewodów.Przez jakiś czas było równoczesne miganie kontrolki ładowania .Luźny i postrzępiony przewód wymieniłem i było ok .Dziś znów zamigało-mrzyło.miganie nie ma charakteru ciągłego....
Samochody Elektryka i elektronika :: 21 Kwi 2006 10:53 :: AWawa :: Odpowiedzi: 5 :: Wyświetleń: 3865

VW T4 2.5 TDi 2003r czujnik ciśnienia oleju (lokalizacja)

... Nie wiedząć gdzie go szukć trudno się poruszać w ciasnej komorze silnika na oślep. Od pewnego czasu zaczęła piszczeć kontrolka oleju przy 2tyś obr/min a ciśnienie mierzone przy tych obrotach wynosi 2bar zgodnie z instrukcją w normie.
Samochody Elektryka i elektronika :: 03 Sie 2006 17:11 :: Perelka :: Odpowiedzi: 0 :: Wyświetleń: 1581

VW Transporter T4 1.9TD 1992 - brak sygnałów ostrzegawczych

VW Transporter T4 1.9TD 1992 - brak sygnałów ostrzegawczych... dochodzi jeszcze jeden przewód oznaczony na zdjęciu poniżej. Co to jest i czy może być on przyczyną usterki? Czy wina leży gdzie indziej? Dodam iż reszta kontrolek na liczniku działa normalnie ( od ręcznego świec i ładowania) [/b]
Samochody Elektryka i elektronika :: 01 Lis 2010 23:04 :: Butek10 :: Odpowiedzi: 1 :: Wyświetleń: 2320

VW T4 1994r 2,5 D - Czujniki cisnienia oleju

VW T4 1994r 2,5 D - Czujniki cisnienia oleju...Witam. Auto jak w temacie. brak prawidłowej sygnalizacji kontrolki ciśnienia oleju. Zaznaczam że z ciśnieniem jest wszystko OK. Coś jest nie tak z którymś czujnikiem lub/i z ich podłączeniem. Prosiłbym o podpowiedź jaki czujnik powinien...
Samochody Elektryka i elektronika :: 01 Lut 2013 15:45 :: sandacz321 :: Odpowiedzi: 6 :: Wyświetleń: 1314

Vw t4 - nie gaśnie po wyciągnieciu kluczyka

... należy rozwiercić zdejmując osłonę należy uważać na dwa krótkie kabelki następnie wukręcić zaworek przeczyścić przedmuchać złozyć wsio w odwrotnej kolejności i gra. walczę jeszcze ze świecącą kontrolką oleju i auto nadaje się w trasę:)
Samochody Elektryka i elektronika :: 15 Maj 2013 20:58 :: T5 :: Odpowiedzi: 12 :: Wyświetleń: 1359

VW T4 1.9TD Stuka w silniku po małym remoncie

... kolejności i pozycji jak były. Przed wyciągnięciem wału podczas gdy silnik schodził z obrotów to czasami zaświecała się kontrolka oleju dlatego zwracałem szczególną uwagę na panewki. Panewki są podtarte ale jeszcze nie wysłużone. Po naprawi...
Samochody Elektryka i elektronika :: 13 Maj 2012 17:02 :: gawlo235 :: Odpowiedzi: 5 :: Wyświetleń: 1346

VW T4 obrotomierz nie działa

VW T4 1,TD ABL-1 1996r. obrotomierz nie działa, wiem tyle że sygnał idzie z alternatora ,ale nie wiem z jakiego zacisku. A dla czego po wymianie czujnika ciśnienia oleju kontrolka nadal miga
Samochody Elektryka i elektronika :: 17 Lip 2011 18:07 :: pawelzzzznrealt :: Odpowiedzi: 4 :: Wyświetleń: 4886

VW transporter nie działa obrotomierz

... pod kierownicą (trzy kabelki) i samochód odpalił i działa.Problem jest teraz taki że nie działa obrotomierz i mruga kontrolka od ciśnienia oleju razem z brzęczykiem. Czy to ma coś wspólnego z tym emulatorem?? Czy ktoś posiada jakieś poradniki ...
Samochody Elektryka i elektronika :: 28 Maj 2011 17:43 :: Daniello25 :: Odpowiedzi: 9 :: Wyświetleń: 2415

Vw t4 1.9 td potrzebny schemat kostki licznika

...1. Czujnik temperatury zewnętrznej - przewód masowy, (jeśli auto jest w niego wyposażone) 2. Czujnik braku płynu chłodzącego w zbiorniczku wyrównawczym w komorze silnika. 3. Masa ze styku 31 przełącznika świateł 4. Reset wskazań MFA -...
Samochody Szukam :: 19 Mar 2014 19:46 :: conrado123 :: Odpowiedzi: 2 :: Wyświetleń: 423

Strona 1 z 1
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Ostatnio szukano: prędkościomierz bascom korekcja obrazu antena dachem schemat silnika kosiarki szarpie przerywa asus spalony tranzystor zmiana seat sony bravia programy offset wzmacniacz moduł pralki ariston bluetooth nokia
Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Strona używa cookies - informacje || Reklama || Kontakt