forum elektroda, elektronika

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Zaloguj

nawiew t4

Znaleziono 31 wyników na elektroda.pl: nawiew t4
Forum elektroda.pl Strona Główna

Webasto/Eberspacher Hydronic podpiecie nawiewu SPRINTER

Nie mam pod ręką schematu do sprintka ale mam do VW T4. Zasada działania wstawionego przekaźnika jest taka sama.
Samochody Szukam :: 04 Sty 2009 15:22 :: zibi1972 :: Odpowiedzi: 5 :: Wyświetleń: 4602

webasto w t4 (2,5TDI 88KM z 1999r.) - chyba nie działa

... jedno, w środkowym nawiewie (wentylacja 3 kratki) nie mogę ustawić ciepłego podmuchu powietrza tzn boczne i tylne nawiewy buchają ciepłem a środkowy cały czas mrozi. w zeszłym roku w zimie zmuszony byłem używać tylko nawiewu na szybę . Pro...
Samochody Elektryka i elektronika :: 15 Gru 2009 17:41 :: k2czeko :: Odpowiedzi: 5 :: Wyświetleń: 2042

Reklama :: 15 Gru 2009 17:41 :: Google :: Odpowiedzi: 0 :: Wyświetleń: 0

VW T4 Multivan 2.5TDi 1997r. climatornic

...Mam problem z nawiewem z przodu, chodzi na maksa, czasami załączy się i jest dobrze czyli się reguluje, a czasem chodzi tylko na maksa. Regulator półprzewodnikowy nad wentylatorem jest ok. Pomimo regulacji nawiewu na przewodzie szaro/czarnym...
Samochody Elektryka i elektronika :: 08 Wrz 2010 17:15 :: Ireneo :: Odpowiedzi: 1 :: Wyświetleń: 1039

Wysterowanie klimatronika Multivan-a T4 Eberspacher

... silnik ale nie mam nawiewu do środka... Pomocy! Gdzie szukać przyczyny? Jak powinien być wysterowany klimatronik? Jak skonigurawać klimatronik - czy w ogóle jest taka możliwość? Jak ustawić na jak długo ma się włączyć nawiew? :?::?::?:...
Samochody Elektryka i elektronika :: 29 Sty 2009 10:11 :: albert_slask :: Odpowiedzi: 0 :: Wyświetleń: 801

VW T4 Klimatyzacja tył - działa nieprawidłowo ?

... rok 2.8 VR6. Mianowicie, jak ustawię na panelu climatronic LO i prędkość nawiewu na 1 lub 2 biegu (kresce) to wentylator nie działa. Natomiast jak ustawię prędkość nawiewu od 3 biegu (kresce) to działa już z maksymalną prędkością. Każda zadana ...
Samochody Elektryka i elektronika :: 23 Sie 2013 13:57 :: wtm1 :: Odpowiedzi: 3 :: Wyświetleń: 1370

VW T4 problem z odpalaniem

... rzecz ogrzewanie: Z bocznych nawiewów, tych przy przednich drzwiach, jak i tych przy przedniej szybie, ciągle dmucha ciepłe powietrze, nawet gdy pokrętło jest skręcone na pozycję nawiewu zimnego powietrza. Dodam że wszystkie cięgna są spraw...
Samochody Elektryka i elektronika :: 11 Lis 2006 07:34 :: deuter75 :: Odpowiedzi: 6 :: Wyświetleń: 1935

Rozładowanie akumulatora samochodowego poniżej 6V - jakie konsekwencje?

... więc pozostawiając przekręconą stacyjkę wentylatorki, których w tym aucie jest 3 (nawiew przód, nawiew górny części pasażerskiej, nawiew dolny z nagrzewnicy części pasażerskiej - nie pamiętam które kręciły) i radio wyssały oba akumulatory ...
Samochody Początkujący :: 17 Lip 2011 21:08 :: zapparena :: Odpowiedzi: 9 :: Wyświetleń: 2807

Problem z climatronic VW T4 Caravell 2002. 2.5 TDI

... na środkowym i do masy 12V na skrajnym i do masy 9V i po minimalnym obciążeniu napięcie zanika. Regulacja prędkości nawiewu nie powoduje żadnej zmiany wartości napięcia. Ewidentnie problem leży po stronie panelu climatronica i wiązki. Bezpiec...
Samochody Elektryka i elektronika :: 21 Cze 2013 22:22 :: kaliszaninR :: Odpowiedzi: 16 :: Wyświetleń: 3936

Nierówna praca silnika 2,5 tdi na biegu jałowym - długi

... trzęsie nim i wibruje - jak by na jeden cylinder niedomagał. Kultura pracy zmienia się po uruchomieniu ogrzewania - nawiewów-klimatronic, wówczas jest znacznie lepiej, po włączeniu świateł brak różnicy. Objaw tej jest raczej nieodczuwalny...
Samochody Diesel :: 06 Lis 2008 19:17 :: rafal412 :: Odpowiedzi: 8 :: Wyświetleń: 6992

Zepsute Ogrzewanie VW T4

... sie takim szerokim przyciskiem Tzn: ogrzewanie dziala ale nie dziala mocniejszy nadmuch jest 3 pokretla jedno stopnie nawiewu "1,2,3,4" nastepnie "zimny,cieply" i regulacja szyby na nogi itp. i podspodem tych pokretel jest taki szeroki z zagieta str...
Samochody Elektryka i elektronika :: 06 Sty 2006 21:02 :: Jerzy100 :: Odpowiedzi: 1 :: Wyświetleń: 1542

VW T4 Caravelle '96 - klimatronik, moduł wentylatora

...Tylny wentylator od ciepłego nawiewu ledwie kręci, jedynie na 2 najwyższych zakresach. Instalacja sprawdzona, silnik sprawny, testowany na krótko. Jaki sygnał idzie na sterowanie modułem wentylatora, bo tylko to zostało mi sprawdzić? Oscyloskopu...
Samochody Klimatyzacje Ogrzewanie :: 22 Sty 2014 20:54 :: decybel91 :: Odpowiedzi: 1 :: Wyświetleń: 474

Reklama :: 22 Sty 2014 20:54 :: Google :: Odpowiedzi: 0 :: Wyświetleń: 0

vw transporter t4 2.5 tdi 96 rok

szukam schematu elektryki do vw t4 2.5 tdi 96 rok mam problem z przełącznikiem obrotów nawiewu działa tylko trzeci proszę o pomoc
Samochody Szukam :: 02 Lis 2009 07:25 :: andrzej rudalski :: Odpowiedzi: 0 :: Wyświetleń: 498

Eberspacher - kasowanie błędów sterownika

Eberspacher  -  kasowanie błędów sterownika... błędów) odpala prawidłowo działa przez jakieś 13-15min potem słychać nieregularne cykanie przekaźnika sterowania nawiewem i zaczyna się wyłączać oraz wywala kod błędu 32 czyli coś z silnikiem dmuchawy w piecyku. Po ostygnięciu znowu jest tak ja...
Samochody Klimatyzacje Ogrzewanie :: 09 Lut 2014 11:19 :: axidix :: Odpowiedzi: 50 :: Wyświetleń: 28001

Potrzebny sterownik do sterowania turbinami jak zrobić?

... świerzego np. T1 (constans) np. 20 st. C.z ze źródła , do tej temperatury można doprowadzić poprzez zmniejszanie nawiewu świeżego powietrza na wyjściu A w zależności od jego temperatury T2 oraz ilości wywiewanego powietrza na wyiściu B i jego...
Elektro Maszyny i Urządzenia :: 04 Gru 2008 18:52 :: Rzuuf :: Odpowiedzi: 5 :: Wyświetleń: 1640

vw t4 multivan klimatonik nic niewyswietla

... wszystko szlo pieknie wedlug schematu ( kolega robil to juz pare razy) piecyk zalaczal sterowal klimatronikiem ( nawiewami ) i w pewnym momencie nastala ciemnosc . na wyswietlaczu nic niepokazuje ylko podswietla , ten silniczek malutki co jest ...
Samochody Elektryka i elektronika :: 10 Paź 2008 00:48 :: stefany :: Odpowiedzi: 0 :: Wyświetleń: 504

Wtyczka licznika VW transporter t4 1.9TD Diesel

A jeszcze jedno. Nie działa regulator nawiewu tzn. działa ale tylko na najwyższych obrotach. Co może być przyczyną lub co wymienić. Oraz ostatnio zepsuły mi się wycieraczki tzn działają tylko na najszybszych.
Samochody Początkujący :: 21 Lis 2010 22:02 :: ociz :: Odpowiedzi: 19 :: Wyświetleń: 5463

VW T4 carawela webesto. Nie załącza się. Świeca jest dobra.

może być czujnik temperatury , nie bez znaczenia jest też ustawienie nastaw nawiewu,oczywiście dotyczy to urządzenia fabrycznego
Samochody Elektryka i elektronika :: 14 Lut 2007 16:32 :: wesy :: Odpowiedzi: 2 :: Wyświetleń: 606

VW T4 2.5TDI \'98r - Dziwnie działający klimatronic

VW T4 2.5TDI \'98r - Dziwnie działający klimatronic... temperaturę na przód i tył, wszystko grzeje, normalnie miodzio do momentu, aż nagrzeje się silnik. Po nagrzaniu z nawiewów zaczyna lecieć zimne powietrze tzn. pobiera je z zewnątrz, jeżeli podniosę temperaturę o 1 stopień to przez jakieś 2-3 m...
Samochody Klimatyzacje Ogrzewanie :: 11 Paź 2012 21:08 :: panti1801 :: Odpowiedzi: 12 :: Wyświetleń: 2595

wymiana przekaznika kierunkowskazów VW T4

jeżeli przycisk awaryjnych jest trójkątny, w okolicy kratki nawiewu to przerywacz jest w nim. Wymienia się całość
Samochody Elektryka i elektronika :: 08 Mar 2007 15:50 :: Gość :: Odpowiedzi: 2 :: Wyświetleń: 4035

Słabe ogrzewanie - Seat Leon 1,9 Tdi 90PS

... na sprawny układ chłodzenia i termostat) to po zatrzymaniu, w trakcie pracy na wolnych obrotach (z włączonym ogrzewaniem w kabinie) temperatura spadała w przeciągu 3-5 min i to dosyć znacznie. Powietrze z nawiewów wylatywało ledwie letnie.
Samochody Mechanika :: 05 Sty 2009 08:38 :: tomzis :: Odpowiedzi: 31 :: Wyświetleń: 10703

Wentylatory a światła mijania VW T4 2.4D

...Ja miałem taki przypadek że wyłączały mi się światła mijania, nawiewy wewnątrz kabiny i wycieraczki poza tym wszystko było i też coś pykało z okolicy włącznika świateł. Przy manewrowaniu kluczykiem w stacyjce wszystko się załączało i za jakiś...
Samochody Elektryka i elektronika :: 04 Lip 2011 21:17 :: damians85 :: Odpowiedzi: 10 :: Wyświetleń: 2464

Eberspacher w VW T4

...Po włączeniu ogrzewania postojowego słychać tylko pracę dmuchawy nawiewu powietrza. Sterownik ogrzewania ma nr 22 1000 3107. Zasilanie stałe i masę ma. W sterowniku są dwa przekaźniki: jeden włącza dmuchawę a drugi włącza napięcie na piecyk....
Samochody Elektryka i elektronika :: 28 Lis 2007 21:46 :: krecik2003 :: Odpowiedzi: 2 :: Wyświetleń: 901

T4 - rozruch a przekaźnik.

... taki powinien być w układzie czy wartałoby wstawić samemu? Prawdopodobnie to kostka się wygrzewa przez światła, nawiew itd. Sam rozruch przestaje działać na skutek "rozpłynięcia" plastiku od temperatury styków. Ja w VW zakładałem przekaź...
Samochody Elektryka i elektronika :: 14 Lis 2010 19:08 :: holz :: Odpowiedzi: 19 :: Wyświetleń: 2304

Vw Multivan T4 1,9td 1995 schemat instalacji elektrycznej

...Mam od pół roku T4 i poprzedni właściciel nieźle nakombinował w instalacji. Potrzebuję kompletu schematów elektrycznych dotyczących wyposażenia. Instalacja zapłonowa i reszta związana z silnikiem jest Ok. Kiedy wszystko działało to nawet...
Samochody Początkujący :: 27 Lut 2012 23:00 :: p0j0 :: Odpowiedzi: 0 :: Wyświetleń: 2333

VW Transporter silnik w benzynie czy tylko diesel?

... to w zime ciężko auto dogrzać jak jest puste, z tyłu ludzie na dłuższych trasach marzną. Bólem w tych autach jest też nawiew zimnego powietrza w lato. Zaworem odcinamy dopływ ciepłej wody do nagrzewnicy a najczęściej te zawory są źle poustawiane i...
Samochody Eksploatacja :: 04 Kwi 2013 12:04 :: mmecen :: Odpowiedzi: 60 :: Wyświetleń: 16537

webasto - klimatronic vw golf IV 1.9 tdi

... do wisnia_82; jeśli mógłbyś podesłać mi instrukcję do vw t4 mam klimatronik fioletowy i nie wiem z kąd wziąć impuls,aby nawiew włączał mi się dopiero po nagrzaniu się wody do 40*c.Mój adres-kuciamariusz(at)gmail.com z góry dziękuję.
Samochody Elektryka i elektronika :: 11 Sty 2014 02:19 :: lazurek :: Odpowiedzi: 51 :: Wyświetleń: 20463

VW T4 Nagrzewnica jak wyjąć

jest jeszcze druga pod spodem na środku auta nawiew dla pasażerów z tyłu ale to nie w każdym raczej tylko w osobowych nie przerabianych..
Samochody Początkujący :: 23 Paź 2011 10:54 :: misiekmisiek :: Odpowiedzi: 4 :: Wyświetleń: 3815

T4 nagrzewnica. Gdy obroty spadają jest zimne powietrze.

... ok a pierwsza nie, przewód, który dochodzi do nagrzewnicy gorący a wychodzący zimny. Posiadam webasto które się załącza przewody robią się gorące, po kilku chwilach włacza się nawiew ale do końca cyklu i tak leci zimne powietrze (30 min.)
Samochody Początkujący :: 29 Mar 2011 18:12 :: speedpc :: Odpowiedzi: 10 :: Wyświetleń: 1836

potrz[e]buje schematu do Eberspacher D5W

... ktoś przerobił na ogrzewanie postojowe. Piec D3W. Jest zegar i zdalne sterowanie. Do niedawna jeszcze włączał się nawiew - ostatnio przestał... POMOCY! Skoro uszkodzony piec (i może jeszcze coś) to chciałbym go wymienić na D5W. Jakie puła...
Samochody Szukam :: 05 Wrz 2010 19:53 :: konrey :: Odpowiedzi: 42 :: Wyświetleń: 40213

Sterownik dmuchawy w samochodzie

Sterownik dmuchawy w samochodzie... Przyznam, że trochę tego nie rozumiem. Silnik podłączasz do złącza U5, ale czy mógłbyś napisać w jaki sposób? Nie bardzo rozumiem w jaki sposób pracuje MOSFET. Czy jest równolegle z silnikiem, czy szeregowo od strony masy? Jeżeli szeregowo,...
DIY Konstrukcje :: 25 Kwi 2014 03:33 :: cooltygrysek :: Odpowiedzi: 63 :: Wyświetleń: 21131

vw t-4 ,webasto air top 24 nie odpala

... ,wlancza mi sie normalnie zaczyna pykać po chwili slysze pompke widac dym ,a potem chodzi tylko dmuchawa ,pompka przestaje pompowac ,mam nawiew zimnego powietrza czy to moze byc pompka,a moze akumulator,czy ktos mi pomoze.krzysztof
Samochody Elektryka i elektronika :: 26 Lut 2009 17:25 :: lgy1 :: Odpowiedzi: 5 :: Wyświetleń: 2096

Strona 1 z 1
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Ostatnio szukano: corsa panel wzmacniacz 2x10w wentylator wewnętrzny wtrysk golf2 radeon 5770 ogrzewanie postojowe volvo napięcia 230v 120v 2n3055 2sc5200 darmowy internet telefonie simlock kody suzuki swift router wireless
Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Strona używa cookies - informacje || Reklama || Kontakt