forum elektroda, elektronika

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Zaloguj

oleju t25

Znaleziono 64 wyników na elektroda.pl: oleju t25
Forum elektroda.pl Strona Główna

T25 Władymirec - Jak krok po kroku naprawić blokade kół

...Wczoraj rozkręciłem Iwana i w oleju na dnie skrzyni znalazłem resztki śrub i zabezpieczeń czyli jednak Sasza i Wania nie zapomnieli, a do tego wodzik ułamany, widać poprzedniemu właścicielowi się złamał i wpadł do środka, a ten tylko założył...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 07 Lut 2013 14:14 :: lelek125 :: Odpowiedzi: 11 :: Wyświetleń: 3138

Jaki olej zastosować do silnika ciągnika T25?

... Wzrost temperatury oleju nawet na wolnych obrotach może świadczyć o pewnej nieprawidłowości. Może filtr zanieczyszczony, może awaria pompy lub zaworu, a może jakiś kłopot z chłodzeniem. Proponuję sprawdzić to przy okazji wymiany oleju.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 10 Gru 2012 22:04 :: przemas126 :: Odpowiedzi: 29 :: Wyświetleń: 12284

Reklama :: 10 Gru 2012 22:04 :: Google :: Odpowiedzi: 0 :: Wyświetleń: 0

Władimirec T25 - Demontaż wałka rozrządu.

...Musisz ściągnąć koło pasowe, wentylator, filtr oleju, odkręcić pokrywę rozrządu i wtedy wyciągnąć laski popychaczy, podnieść popychacze (nie wiem jak, żeby nie spadły do miski) ale chyba miskę też musisz zdjąć, bo nie zdejmiesz pokrywy. Potem...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 02 Paź 2012 20:36 :: przemas126 :: Odpowiedzi: 5 :: Wyświetleń: 1641

ciągnik T25 - wymiana oleju w skrzyni biegów, itd.

...Witam, gdzie wlać olej do skrzyni biegów? Proszę o pomoc. Najlepiej jak możecie napiszcie gdzie mam wymienić oleje. Pompa paliwowa - olej wymieniony, podnosnik- olej wymieniony. Teraz skrzynia i co jeszcze mi zostało? Proszę o pomoc i z góry...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 03 Kwi 2012 20:16 :: peqiu :: Odpowiedzi: 4 :: Wyświetleń: 3291

Władimirec T25 - Rozprowadzenie wiązek

... przewód od amperomierza. Między alternatorem, a blokiem silnika, następnie pod wentylatorem wzdłuż bloku do filtra oleju(znajduje się tam przykręcone na 4 śruby ucho do wyciągania silnika i pod jedna z nich powinna być przykręcona zawinięta b...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 06 Mar 2013 16:35 :: fza :: Odpowiedzi: 33 :: Wyświetleń: 7584

t25 - naprawa główna całego traktora

... zaworowy, luz w zamku pierścieni tłokowych -ustawienie rozrządu(wiem że są znaki na kołach) - ciśnienie oleju nominalne -porady dotyczące uszczelek - porady jak ściągnąć zbiornik na olej hydrauliczny -i parę innych które wyjdą w prani...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 06 Mar 2013 22:35 :: wojtek250590 :: Odpowiedzi: 19 :: Wyświetleń: 4122

Lekki wyciek z pomiędzy głowicy a cylindta w t25 władymiriec

... co jest -mam lekki wyciek z pod głowicy pierwszej a cylindrem sprawdzałem rurki od strony wentylatora są suche śladu oleju nie widać wtryskiwacz widzę że jest nie zakidany pokrywa zaworów sucha czyli uszczelka a wyciek jest od strony wydec...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 23 Maj 2013 20:59 :: jp1234 :: Odpowiedzi: 3 :: Wyświetleń: 861

Wladimirec T25 - Tur czy pług(przedni)

Do tura możesz zamontować pług więc tur to 2 w 1. Z drugiej strony pług tańszy. Z turem może być też taki problem że będzie brakowało we władku oleju i trzeba bedzie może dodatkowy zbiornik oleju hydraulicznego.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 04 Maj 2013 21:20 :: mtracz :: Odpowiedzi: 2 :: Wyświetleń: 993

Podnośnik t25 wladymrec. Pompa została wymieniona, dodano olej.

witam, nie podnosi wogole podnosnik w t25, dodam iz niebylo oleju prawie wogole,pompa zostala wymieniona na nowa,olej wlany a w dalszym ciagu nawet niedrgnie.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 24 Kwi 2013 18:11 :: grzesiek648 :: Odpowiedzi: 4 :: Wyświetleń: 2916

T25 - dodatkowy zbiornik oleju

Myślę nad zrobieniem dodatkowego zbiornika oleju hydraulicznego w T25 lecz nie wiem, gdzie go mam umieścić i jak go podpiąć?
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 01 Kwi 2013 11:30 :: MaRcInn19 :: Odpowiedzi: 12 :: Wyświetleń: 1548

ciągnik T25 - wymiana oleju w podnosniku

Witam, gdzie wlać olej do podnośnika? jak i gdzie jest spust oleju. Najlepiej jakby ktoś zapodał zdjęcie. Z góry dziękuję.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 02 Kwi 2012 19:56 :: peqiu :: Odpowiedzi: 2 :: Wyświetleń: 2834

Reklama :: 02 Kwi 2012 19:56 :: Google :: Odpowiedzi: 0 :: Wyświetleń: 0

Temperatura oleju w ciagniku władimirec t25

... oleju (bo stary byl zepsuty) podlączylem do czujnika i teperatura oleju bardzo szybko wzrasta na srednich obrotach, na postoju nawet do 120 stopni. wiec wymienilem rowniez czujnik , wyczyscilem filtr oleju (w silniku jest optymalny stan oleju) ...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 01 Kwi 2012 13:20 :: krzysiek7 :: Odpowiedzi: 1 :: Wyświetleń: 1873

Władimirec T25 złe działanie podnośnika

... oraz pompe oleju, ale podnośnik nie podnosi np. agregatu uprawowego, a pługi i brony bez problemu, dodam że nie jestem pewien jednej rzeczy, jak powinny być wkręcone w podnosnik łaczniki na ktore przykręca się wezę? i ile litręw oleju powinn...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 24 Cze 2011 10:05 :: giergusbis :: Odpowiedzi: 8 :: Wyświetleń: 7148

Władmirec t25 zegar temperatury oleju nie wskazuje

...Witam proszę o pomoc zepsuł mi się wskaźnik temperatury oleju latał jak chciał albo w cale nie wskazywał wymieniłem na nowy i nie pokazuje temperatury nawęd wskazówka sie nie ruszy po włączeniu masy, wymieniłem tez czujnik i nadal nic. W końcu...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 12 Lut 2011 10:05 :: stasiak64 :: Odpowiedzi: 3 :: Wyświetleń: 2632

Naprawa T25 - wyrzuca olej spod kolektora.

na władka 2650 mtg to nie jest dużo tylko pytanie jak było dbane o wymiany oleju i filter powietrza czy nie był przegrzany chociaż jest chłodzony powietrzem .może poprostu potrzebuje przeglądu .
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 21 Paź 2010 09:01 :: jaclac26 :: Odpowiedzi: 2 :: Wyświetleń: 2995

Silnik Perkins 3-cyl. problem z cisnieniem oleju.

... Czujnik cisnienia oleju wymieniłem i dalej to samo a z pomiarem cisnienia oleju jest kłopot nie wkręcę czujnika bez wymątowania silnika bo to jest wózek widłowy i wszystko jest upchane na maxa. Z doświadczenia wiem że niektóre nowe czujniki...
Samochody Początkujący :: 21 Cze 2010 20:51 :: kjn6000 :: Odpowiedzi: 6 :: Wyświetleń: 3688

Traktorem T25 - nie działa prawidłowo Podnośnik hydrauliczny

Jeśli jest zapchany to pompa nie zassie oleju i dźwiga słabo nawet bez obciążenia. To że nie opuszcza to sprawa cylindra z tłokiem lub rozdzielacza. Kiper działa normalnie?
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 20 Lip 2011 15:38 :: krecik555 :: Odpowiedzi: 4 :: Wyświetleń: 2343

t25 władimirec siłownik i hydraulika odpowietrzanie

... pasuje w to miejsce.więc powinna tam być czy nie skoro u mnie jej nie było? dodam, że nadal wycieka z tego "zaworu", oleju w układzie jest skandalicznie mało, cały bagnet suchy więc za dalsze majstrowanie zabiorę się po uzupełnieniu oleju
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 23 Sie 2011 20:28 :: sławomir1991 :: Odpowiedzi: 5 :: Wyświetleń: 7109

T25 77r awaria hydrauliki

...To może ten klin na wałku?? Pompa raczej zapowietrzona nie powinna być bo poziom oleju w zbiorniku jest wyżej niż pompa i olej powinien dotrzeć do niej grawitacyjnie. Bez pompy trzeba by było odpalić i popatrzeć jak napęd działa. A może rozdzielacz...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 25 Mar 2012 22:28 :: naciamen :: Odpowiedzi: 12 :: Wyświetleń: 2149

ciągnik T25 - wymiana oleju w pompie paliwowej

ciągnik T25 - wymiana oleju w pompie paliwowejWitam, mój problem polega na tym, że dokładnie nie wiem gdzie wlać olej. Na załączonym obrazku jest pompa, proszę o pomoc.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 07 Mar 2012 14:50 :: peqiu :: Odpowiedzi: 2 :: Wyświetleń: 4207

Świeca płomieniowa w Władimircu T25

...To czemu wszystkich maszyn i samochodów nie przelewamy przy mrozie gorąca wodą, przecież by lepiej odpalały!? Grzałka w oleju chyba do smażenia frytek? To działa z wymiernym skutkiem. Ten patent ze zbiorniczkiem jest też w nowych Valtrach, z...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 02 Lut 2012 19:07 :: *SSaPeRR* :: Odpowiedzi: 18 :: Wyświetleń: 4590

t25 -gdzie jest spust oleju z układu hydraulicznego

Witam . Mam problem bo chce zalać układ hydrauliczny w władimirec t-25 nowym olejem.Nie wiem jak się pozbyć starego oleju z układu.Z góry dziękuje za podpowiedz
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 26 Sty 2012 19:51 :: misiek83 :: Odpowiedzi: 13 :: Wyświetleń: 5724

Władimirec t25 A2 - Nagar na głowicy i tłoku

... masz nowa czy starą, metalową czy plastikową? Gąbki filtrujące masz? Pierwsza może być troszkę brudna, tłusta od oleju bo ma kontakt z dolna kasetą, ale tylko od spodu, powyżej jak i druga gąbka powinna być czyściutka.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 25 Cze 2013 23:10 :: mtracz :: Odpowiedzi: 10 :: Wyświetleń: 1365

władimiriec T25 - wymiana łożyska i uszczelniacza wałka przekazu

Wymiana łożyska i uszczelniacza wałka przekazu mocy. Czy wymiana łożyska i uszczelniacza na wałku przekazu mocy wymaga ściągacza i spuszczenia oleju?
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 30 Kwi 2013 06:44 :: mtracz :: Odpowiedzi: 1 :: Wyświetleń: 927

ciągnik T25 - wymiana oleju w pompie paliwowej

cze kto mi pokaże na fotce gdzie znajduje się spust od oleju z pompy ?
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 26 Mar 2014 22:15 :: mtracz :: Odpowiedzi: 5 :: Wyświetleń: 402

Wladimirec T25 - Odpala i gaśnie

... paliwa jest co drugi obrót silnika. Gdy znak z ruchem paliwa się nie zgadza, odkręca się dekiel z wlewem oleju. Widać tam koło z wieloma otworami i dwie śruby, odkręca się je i tak ustawia wałek pompy wtryskowej tak by zgrać początek wtrysku...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 18 Mar 2014 20:50 :: mtracz :: Odpowiedzi: 16 :: Wyświetleń: 1197

wladimirec t25 - rozdzielacz hydrauliczny podnosi do gory i nie opuszcza

... Dodano po 53 a czy moze byc winna filta oleju???? Dodano po 4 Zawór na siłowniku nie jest wciśnięty i zablokowany?? Powinien wystawać taki mały bolczyk przed tłoczyskiem. tak wystaje a moze to byc problem filtra oleju?
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 17 Mar 2014 18:18 :: akinorew21 :: Odpowiedzi: 6 :: Wyświetleń: 822

Wladimirec T25 - Nie wchodzi na obroty powyżej 1400obr\min

... kręcić, na wolnych obrotach pracuje równo. Czy warto w takim przypadku regenerować pompę? Czy ktoś stosował dodatki do oleju napędowego służące do czyszczenia pompy i wtrysków? Coś to daje ? Czekam na porady i sugestie. Pozdrawiam
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 29 Gru 2013 18:56 :: mtracz :: Odpowiedzi: 3 :: Wyświetleń: 663

Władymirec T-25 - Czujnik ciśnienia oleju.

...Jesteś pewny że to zegar od T25? Czy tylko sprzedawca tak twierdził? W tych ciągnikach nigdy nie widziałem elektrycznych czujników.W MTZ i Belarusach takie były i podejrzewam że masz właśnie z MTZ-a a czujnik do niego bez problemu kupisz nawet...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 27 Mar 2014 19:35 :: jpna100 :: Odpowiedzi: 15 :: Wyświetleń: 1398

Wladimirec T25 A3 - pytanie odnośnie wału korbowego

Wladimirec T25 A3 - pytanie odnośnie wału korbowego... Bo nawet na zdjęciu widać że śrubka od dołu jest tak jak by do spustu oleju, a od drugiej strony jest śrubka mniej więcej w połowie wysokości tak jak by do uzupełnienia oleju, ale z tego co czytałem to tam w tych obudowach znajdują się hamu...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 25 Kwi 2014 10:10 :: autoManiak1 :: Odpowiedzi: 8 :: Wyświetleń: 714

Władimirec t25, kilka pytań

ile oleju wchodzi do silnika we władimircu ? i jaki lać ? superol da radę ?
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 11 Lip 2014 17:09 :: 12pawel :: Odpowiedzi: 165 :: Wyświetleń: 54255

Toyota Avensis T25 D4D - Przerywa dymi na czarno

...Byłem na diagnostyce -błędów brak . Dymi na czarno przy kazdym ruszeniu i nawet troszkę gwałtowniejszemu przyciśnięciu . Przyduszanie występuje przy ok. 1800 obr . Posprawdzam jeszcze raz podciśnienia i dolot , bo na diagnostyce powiedzieli...
Samochody Diesel :: 09 Cze 2014 12:51 :: rudiszubert :: Odpowiedzi: 16 :: Wyświetleń: 876

Władimirec T25 - Dym z głowicy

... góra może go wykończyć. Posprawdzać, pomierzyć. Czasem wystarcza wymiana samych panewek. Jak miałeś z ciśnieniem oleju? Jak było dobrze to powinien wytrzymać. Nie wiem czy ostatni post był do mnie ale pozwolę sobie coś napisać. W zes...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 09 Cze 2014 07:09 :: dariusz6811 :: Odpowiedzi: 40 :: Wyświetleń: 4941

T25 wymiana filtrów ?? - Gdzie dolewać olej do T25

... olej w silniku +filtr, olej w pompie wtryskowej, olej w silniku +filtr, umyty filtr powietrza+ wymiana oleju, chciałem jeszcze wymienić w podnośniku, skrzyni biegów, zwolnicach i kolumnie kierownicy? Kolejne pytanie, gdzie znaleźć smarowniczki ab...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 03 Maj 2014 20:06 :: Qsa :: Odpowiedzi: 6 :: Wyświetleń: 1569

t25 - Wspomaganie na orbitrol agricola

... że przeciska olej mechanicznie ale skąd ma ten olej napływać skoro pompa zębata stoi w miejscu? Jeśli zbiornik oleju jest nam w stanie ten olej dostarczyć do orbitrola (w kombajnie Bizon 56 jest ponad nim) to orbitrol będzie "kierował" je...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 22 Gru 2013 13:21 :: seweryn7701 :: Odpowiedzi: 60 :: Wyświetleń: 17007

Wladimirec T25 - Wolne obroty

Mierzyłeś ciśnienie oleju, a nie kompresję. Kompresja to jest ciśnienie sprężania mieszanki paliwowo powietrznej w cylindrze. :D
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 09 Lut 2014 21:13 :: Sniezynka :: Odpowiedzi: 13 :: Wyświetleń: 978

Władimirec t25 - dymienie silnika i brak maksymalnych obrotów

... wtrysku zgra się ze znacznikiem ma być ten ruch paliwa. Jak nie ma to odkręcasz pokrywę przed pompą, ten z wlewem oleju. Tam dokonuje się przestawienie na tym sprzęgle z dwiema śrubkami. A tu wtrysk paliwa będzie co 2 obrót wału.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 07 Sie 2013 21:11 :: mtracz :: Odpowiedzi: 5 :: Wyświetleń: 1272

ciągnik władimiriec t25 - Burzący się olej w podnośniku

Przyczyną może być zamiana rodzaju oleju (oryginalnie był zalewany silnikowy) ja zamieniłem na hipol i się pienił (po zalaniu superolu przestał się pienić)pozdr.wacek
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 01 Sie 2013 22:36 :: shiller1 :: Odpowiedzi: 11 :: Wyświetleń: 2889

Władimirec t25 powolne działanie podnośnika

......
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 24 Lis 2013 19:17 :: wlatca_komaruf :: Odpowiedzi: 119 :: Wyświetleń: 46464

Wladymirec T25 - Nie odpala

...Dekielek w pompie odkręcalem i ruszalem tą krzywką. chodzila luźno. Po odkręceniu wylecial stamtąd ON. Oleju w pompie nie zmienialem. Paliwo wcześniej swobodnie wracalo do baku przewodem przelewowym na filtrach. Teraz po paru (parunastu) ruchach...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 30 Lip 2013 13:25 :: CelestynU :: Odpowiedzi: 22 :: Wyświetleń: 3291

Władimirec T25a - demontaż pompy wtryskowej

...Obroty maksymalne reguluje się wkrętem który jest pod takim plastikowym kapturkiem na górze pompy- przy korku wlewu oleju do pompy. Są tam 2 wkręty, od obrotów to ten po prawej. Ale wydaje mi się że dużo też nie podkręcisz. Najlepsze rozwiązanie...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 17 Paź 2013 22:34 :: *SSaPeRR* :: Odpowiedzi: 26 :: Wyświetleń: 12560

Władimirec T25 - Dziwne stukanie

... jak miałem otworzoną skrzynie to podniosłem iwana odpaliłem wbiłem 6 i bardzo nic nie było słychać wiadomo skrzynia bez oleju wiec trochę głośno, spiąłem nawet hamulce żeby sprawdzić czy pod obciążeniem jak przyhamuje może coś będzie stukać ...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 16 Gru 2013 18:10 :: xmichas69x :: Odpowiedzi: 2 :: Wyświetleń: 621

Pompa wody od c360 jako pompa do przetłaczania ropy

... i za duże opory, są w tej pompie?: Używam tej pompy z korba do pompowania za równo benzyny, oleju napędowego jak również oleju silnikowego. Taka pompa jest wstanie sama zassać przetłaczaną ciecz ale przy pierwszym użyciu trzeba ją ...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 29 Paź 2010 19:00 :: aron20000 :: Odpowiedzi: 14 :: Wyświetleń: 6410

Ciągnik SAM - *Perkins*Star*

... opuszczania dociskowego w rozdzielaczu powoduje podanie oleju na wąż odpowiedzialny za docisk (ale następuje przelanie tym dodatkowym zaworem do zbiornika), oraz otwiera wypływ oleju do zbiornika z drugiego węża z siłownika i wtem czas opadnie C...
DIY Konstrukcje :: 19 Lut 2014 20:31 :: piorun7890 :: Odpowiedzi: 126 :: Wyświetleń: 59370

Nie działający podnośnik Farm-mot 250d

... pompę (od ruska) i uszczelki w rozdzielaczu oraz w tłoku. Zastanawiam się czy pompa od t25 powinna pracować na oleju hydraulicznym jak u mnie czy na oleju silnikowym? Nie jestem tylko pewien czy dobrze złożyłem rozdzielacz, proszę o jakiś sc...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 03 Mar 2014 19:22 :: kamils00 :: Odpowiedzi: 0 :: Wyświetleń: 420

Układ hydrauliczny władimirec

... sprawdzałeś na zimnym oleju, czy pozwoliłeś żeby się trochę zagrzał. Dzisiaj mój T25 przy -14 stopniach potrzebował 15 minut żeby zaczął normalnie podnosić. Bo jak cncę podnieść balota sianokiszonki na zimnym oleju to muszę cały czas trzymać d...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 31 Sty 2012 20:01 :: misiek83 :: Odpowiedzi: 9 :: Wyświetleń: 2328

Jakie oleje najlepsze do t-25?

Jakie oleje najlepsze do t-25?... wymieniam może żadko bo co około 5 lat(ale stan zawsze uzupełniam) Hydraulika- L-HL 46 Wymiana zależy od stanu oleju. Można też hydraulike zalać Hipol-em jeżeli pompa jest słaba i rozdzielacz przepuszcza. Hipol jest gęstszy, ale w zimę jest ...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 20 Mar 2012 08:37 :: *SSaPeRR* :: Odpowiedzi: 1 :: Wyświetleń: 2278

T-25, ciężko wkręca się na obroty

...Z regeneracją pompy to nie koniecznie jeśli ON dostaje się do oleju w pompie. Ojciec jak kupował władzia to serwisant odrazu przy odbieraniu ciągnika ze składnicy powiedział że co 30 do 50mth koniecznie zmienić olej w pompie bo będzie się zbierała...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 16 Sie 2012 13:00 :: dejwitek :: Odpowiedzi: 62 :: Wyświetleń: 9190

Nissan 200sx s13, prosze o opinie o tym wozie

... w stodole u kolegi czytając porady na klubowym forum, jak to często bywa wśród fanów marki... Wskaźnika ciśnienia oleju nie ma, a nawet jak by był to i tak dokładność jest mała, nie ma to jak manometr. Może źle wyregulowanym gazem zakatował...
Samochody Eksploatacja :: 29 Gru 2010 18:59 :: bugalus :: Odpowiedzi: 5 :: Wyświetleń: 3108

Ciągnik T 25 - wysoka temperatura pracy silnika.

... zmierzyć temperaturę cylindra i troszeczkę się przeraziłem bo wynosiła ona 144 stopnie podczas gdy temperatura oleju 70 chyba troszkę za dużo na cylindry ciśnienie smarowania mam 3-3,5. Macie może jakiś pomysł jak obniżyć temperaturę czy m...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 25 Wrz 2012 19:53 :: daw2 :: Odpowiedzi: 11 :: Wyświetleń: 1620

Problem z łuparką hydrauliczną (przegrzewający się olej)

... wszyto jest w jak najlepszym porządku. Olej przestał się nadmiernie grzać, oprócz tego dolałem jeszcze 5L oleju . Silnik elektryczny też się nie grzeje (to tak dla porządku). Podziękowanie dla wszystkich temat do zamknięcia:D
Elektro Maszyny i Urządzenia :: 20 Paź 2011 22:28 :: Gość :: Odpowiedzi: 24 :: Wyświetleń: 5144

Dlaczego traktory słabo palą?

...Kilka lat temu tuleje zostały wymienione ale nawet po wymianie nie zauważyłem żeby lepiej palił, poza tym w samochodach też się chyba zużywają. Co do podgrzewania powietrza dolotowego to niektórzy robią tzw kopcia czyli podpalona szmatka z benzyną...
Ogólny Techniczny :: 28 Sty 2012 20:28 :: konteno :: Odpowiedzi: 25 :: Wyświetleń: 10549

Mini ładowarka teleskopow sam z silnikiem 126p

...Romoo, "nie widzę" Twojej konstrukcji, a podawanie oleju nad tłok zmniejsza siłę (zamykanie siłownika), gdyż powierzchnia tłoka jest pomniejszona o pole zajmowane przez tłoczysko (przy tym samym ciśnieniu, niż praca pod tłokiem - cała powierzchnia)....
Ogólny Techniczny :: 10 Sty 2013 22:12 :: czarny2828 :: Odpowiedzi: 50 :: Wyświetleń: 13928

C-360 słabo pali jak zimny

Już lada dzień będzie cieplej i zapewne będzie palił :D Co do starych niedobitych pomp to lepiej tam lać mniej oleju lub rozcieńczyć go z ropą bo inaczej silnik chodzi gorzej niż t25,zapewne jest to wina wybitego regulatora.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 06 Gru 2013 21:53 :: hektor2040 :: Odpowiedzi: 26 :: Wyświetleń: 6458

T 25 '77 - pompa wtryskowa

... może wtryski leją paliwo jest, filtry paliwa nowe, filtr powietrza wyczyszczony, olej w filtrze wymieniony, olej w silniku wymieniony, filter oleju wyczyszczony, i jak by ktoś mógł wysłać mi budowę trysków w t25. z góry dzięki i pozdrawiam
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 23 Mar 2014 12:52 :: wpsowa692 :: Odpowiedzi: 41 :: Wyświetleń: 17685

Ciągnik Sam 126p - moja pierwsza konstrukcja

Zawór ciśnieniowy ma POMPA oleju, a nie rozdzielacz. To POMPA pilnuje by ciśnienie w układzie nie wzrosło za bardzo. Nie załamuj się, tylko kup porządną pompę od T25, bo pompy wspomagania to o kant tyłka rozbić można.
DIY Poczekalnia :: 27 Lip 2013 00:38 :: karolland :: Odpowiedzi: 287 :: Wyświetleń: 196649

Władimirec T-25 - zaślepione wyjście hydrauliczne?

... swoim T25 nie mogłem do końca podnieść skrzyni w przyczepie 8T, w której były 2 siłowniki. Wysunęły się do połowy i oleju właśnie zabrakło. Z innymi nie miałem okazji próbować. Myślę że z "czwórką" sobie poradzi. Zalać zbiornik prawie do pełna- ...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 06 Cze 2013 19:27 :: lukask4 :: Odpowiedzi: 11 :: Wyświetleń: 2585

Nowe życie kompresora olejowego

... czy register od instalacji gazowej zdałby egzamin. Nie da rady,ponieważ pompa będzie pracować o stałym wydatku,więc część oleju musi wrócić do zbiornika(przelew),dlatego najodpowiedniejsza będzie taka regulacja jak w T25A.
DIY Konstrukcje :: 27 Lip 2014 17:12 :: vcc :: Odpowiedzi: 2130 :: Wyświetleń: 638575

T-25 - Smoli koło wyjścia przewodów paliwowych, I nie Pali czasem na jeden tłok.

... układzie, przez co 1 sekcja nie wyrabia. Jest do dosc dziwna sprawa bo skoro jedna sekcja nie wyrabia pod wpływem małej ilości paliwa to druga też nie powinna wyrabiac. Chciałbym zobaczyć tą drugą sekcję w typowej pompie w t25. .
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 08 Maj 2013 22:55 :: damianh6 :: Odpowiedzi: 23 :: Wyświetleń: 2037

mondeo mk3 115km 2002 - termostaty

... jest to rura która jest przykręcona do EGR-u i idzie w dół do chłodnicy powietrza, taka pionowa trochę zakręcona?! Dodano po 1 Podejrzewam że nie masz ogrzewania w aucie jeżeli chodzi o termostaty a rura jest tłusta od oleju !?
Samochody Początkujący :: 02 Lis 2012 20:07 :: krzych? :: Odpowiedzi: 2 :: Wyświetleń: 846

Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Ostatnio szukano: sprzedam kyocera zasilacz impulsowy monitor wlan android dump data sterowanie rolet schemat chłodziarko zamrażarka polar technik 2005 immobilizer mercedes elektrolux opinie kontroler roger
Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Strona używa cookies - informacje || Reklama || Kontakt