forum elektroda, elektronika

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Zaloguj

oleju t25

Znaleziono 65 wyników na elektroda.pl: oleju t25
Forum elektroda.pl Strona Główna

Silnik Perkins 3-cyl. problem z cisnieniem oleju.

Czujnik cisnienia oleju wymieniłem i dalej to samo a z pomiarem cisnienia oleju jest kłopot nie wkręcę czujnika bez wymątowania silnika bo to jest wózek widłowy i wszystko jest upchane na maxa. Z doświadczenia wiem że niektóre nowe czujniki nie działają poprawnie, ja w C-3603P kilka sprawdziłem i...
Samochody Początkujący :: 21 Cze 2010 20:51 :: kjn6000 :: Odpowiedzi: 6 :: Wyświetleń: 3940

Podnośnik t25 wladymrec. Pompa została wymieniona, dodano olej.

witam, nie podnosi wogole podnosnik w t25, dodam iz niebylo oleju prawie wogole,pompa zostala wymieniona na nowa,olej wlany a w dalszym ciagu nawet niedrgnie.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 24 Kwi 2013 18:11 :: grzesiek648 :: Odpowiedzi: 4 :: Wyświetleń: 3351

T25 wymiana filtrów ?? - Gdzie dolewać olej do T25

witam Nic nie było o oleju w filtrze powierza, a to dość istotna rzecz. Co do oleju ja leje dobry mineralny, niestety rusek potrafi brać wiec inne mogą być zbyt kosztowne. Jeżeli ma swoje lata to proponowałbym wymienić filtr powierza tzn. wkład. pozdr
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 03 Maj 2014 20:06 :: Qsa :: Odpowiedzi: 6 :: Wyświetleń: 2994

t25 władimirec siłownik i hydraulika odpowietrzanie

Witam, miałem sporo wycieków z hydrauliki w moim władku i zabrałem się za remont, ale mam kilka pytań: 1.w jaki sposób(i czy w ogóle) odpowietrza się układ hydrauliczny? 2.patrząc od tyłu ciagnika,na siłowniku jest taki zaworek a nad nim na trzonie jest taka blaszka przykręcana motylkową śrubą.do...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 23 Sie 2011 20:28 :: sławomir1991 :: Odpowiedzi: 5 :: Wyświetleń: 8177

Wladimirec T25 - Tur czy pług(przedni)

Do tura możesz zamontować pług więc tur to 2 w 1. Z drugiej strony pług tańszy. Z turem może być też taki problem że będzie brakowało we władku oleju i trzeba bedzie może dodatkowy zbiornik oleju hydraulicznego.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 04 Maj 2013 21:20 :: mtracz :: Odpowiedzi: 2 :: Wyświetleń: 1194

wladimirec t25 - rozdzielacz hydrauliczny podnosi do gory i nie opuszcza

silownik wymienione wszystkie uszczelki podkladki,na dziosku wystaje to i nadal nie opuszcza Dodano po 53 a czy moze byc winna filta oleju???? Dodano po 4 Zawór na siłowniku nie jest wciśnięty i zablokowany?? Powinien wystawać taki mały bolczyk przed tłoczyskiem. tak wystaje a moze to...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 17 Mar 2014 18:18 :: akinorew21 :: Odpowiedzi: 6 :: Wyświetleń: 1512

władimirec t25 - Mało mocy

Witam, odkąd kupiłem ten ciągnik to brakuje mi mocy. Bardzo chętnie zrobiłbym ten remont tylko, że nie wiem czy jest sens wydawać tą kasę, bo wygląda to tak. Zero jakichkolwiek wycieków, ciśnienie pokazuje dobre, trochę kopci ale nie za specjalnie, na wolnych obrotach tych nierównych kopci na czarno,...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 03 Wrz 2014 20:37 :: SKM 1964 :: Odpowiedzi: 4 :: Wyświetleń: 417

Ruski T25 ustawienia

Witaj, Zapomnij że uszczelnisz styk głowica-cylinder za pomocą podkładki miedzianej. W tym silniku po prostu fabrycznie nie ma uszczelki i żadne udoskonalenia nie zdają tu egzaminu. Jeżeli ściągałeś głowicę to przed ponownym jej założeniem oddaj ją do planowania. Tylko ta operacja daje szansę na prawidłowe...
Samochody Początkujący :: 26 Cze 2009 12:18 :: ptaszek1975 :: Odpowiedzi: 13 :: Wyświetleń: 4874

t25 problem ze smarowaniem

Sorry że to powiem ale trzeba było wyczyścić kanały olejowe w bloku i w głowicach przed montażem silnika.Odkręcałeś rurkę smarowania głowic od bloku , olej z bloku płynie? jeśli nie to musisz wyczyścić kanał aż do panewki głównej.Dół silnika robiłeś?Jakie ciśnienie oleju na manometrze?
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 07 Mar 2010 20:34 :: Andrzej771021 :: Odpowiedzi: 4 :: Wyświetleń: 2503

Naprawa T25 - wyrzuca olej spod kolektora.

na władka 2650 mtg to nie jest dużo tylko pytanie jak było dbane o wymiany oleju i filter powietrza czy nie był przegrzany chociaż jest chłodzony powietrzem .może poprostu potrzebuje przeglądu .
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 21 Paź 2010 09:01 :: jaclac26 :: Odpowiedzi: 2 :: Wyświetleń: 3175

Władimirec T25 złe działanie podnośnika

Witam wiem że podobne tematy były ale żaden nie rozwiązuje mojego problemu. Mianowicie wymieniłem podnośnik oraz pompe oleju, ale podnośnik nie podnosi np. agregatu uprawowego, a pługi i brony bez problemu, dodam że nie jestem pewien jednej rzeczy, jak powinny być wkręcone w podnosnik łaczniki na ktore...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 24 Cze 2011 10:05 :: giergusbis :: Odpowiedzi: 8 :: Wyświetleń: 7886

Traktorem T25 - nie działa prawidłowo Podnośnik hydrauliczny

Jeśli jest zapchany to pompa nie zassie oleju i dźwiga słabo nawet bez obciążenia. To że nie opuszcza to sprawa cylindra z tłokiem lub rozdzielacza. Kiper działa normalnie?
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 20 Lip 2011 15:38 :: krecik555 :: Odpowiedzi: 4 :: Wyświetleń: 2604

Świeca płomieniowa w Władimircu T25

To czemu wszystkich maszyn i samochodów nie przelewamy przy mrozie gorąca wodą, przecież by lepiej odpalały!? Grzałka w oleju chyba do smażenia frytek? To działa z wymiernym skutkiem. Ten patent ze zbiorniczkiem jest też w nowych Valtrach, z tym że jest tam specjalny zasobnik żeby nie dolewać ON i o...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 02 Lut 2012 19:07 :: *SSaPeRR* :: Odpowiedzi: 18 :: Wyświetleń: 5061

T25 77r awaria hydrauliki

To może ten klin na wałku?? Pompa raczej zapowietrzona nie powinna być bo poziom oleju w zbiorniku jest wyżej niż pompa i olej powinien dotrzeć do niej grawitacyjnie. Bez pompy trzeba by było odpalić i popatrzeć jak napęd działa. A może rozdzielacz Ci się zaciął?? Sprawdzałeś czy nie reagują obydwie...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 25 Mar 2012 22:28 :: naciamen :: Odpowiedzi: 12 :: Wyświetleń: 2410

Ciągnik T 25 - wysoka temperatura pracy silnika.

Witam :) wczoraj podczas orki postanowiłem zmierzyć temperaturę cylindra i troszeczkę się przeraziłem bo wynosiła ona 144 stopnie podczas gdy temperatura oleju 70 chyba troszkę za dużo na cylindry ciśnienie smarowania mam 3-3,5. Macie może jakiś pomysł jak obniżyć temperaturę czy może taka powinna być...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 25 Wrz 2012 19:53 :: daw2 :: Odpowiedzi: 11 :: Wyświetleń: 1899

Władimirec T25 - Demontaż wałka rozrządu.

Musisz ściągnąć koło pasowe, wentylator, filtr oleju, odkręcić pokrywę rozrządu i wtedy wyciągnąć laski popychaczy, podnieść popychacze (nie wiem jak, żeby nie spadły do miski) ale chyba miskę też musisz zdjąć, bo nie zdejmiesz pokrywy. Potem wyciągasz wałek rozrządu. To ten wałek z trzema śrubami mocującymi...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 02 Paź 2012 20:36 :: przemas126 :: Odpowiedzi: 5 :: Wyświetleń: 1929

Jaki olej zastosować do silnika ciągnika T25?

Silnik jak dostaje ognia przez kilka lat w dodatku ma przedmuchy to taki syf się oblepia ( przypalony olej plus opiłki których nie wyzbiera filter i magnes w korku spustowym) . Niewymienienia oleju na czas itd. Także stosowanie oleju z dolnej półki. Nikt w ciągnikach nie płuka silnika przy zmianie oleju....
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 10 Gru 2012 22:04 :: przemas126 :: Odpowiedzi: 29 :: Wyświetleń: 13949

t25 - Wspomaganie na orbitrol agricola

Orbitrol oznaczony symbolem 100 Pompa NSZ10 Oleju w układzie za wiele nie ma, zbiornik na oko ma około 0.5 do 1 litr pojemości. Chłodnicy oleju nie ma. Dzisiaj przy demontażu orbitrola do wysyłki przekręciłem nim na siłę z max lewo na max prawo i cały układ ruszył. Można obracać na najwolniejszych...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 22 Gru 2013 13:21 :: seweryn7701 :: Odpowiedzi: 60 :: Wyświetleń: 20451

Władimirec t25, kilka pytań

a czy miedzy t 25 a t25 A2 jest jakas wielka roznic. chodzi mi o instalacje elektryczna.Dokladniej mi chodzi o : wskaznik oleju (temp), kierunkowskazy, i te lampki na tablicy bo mi sie zadna nie swieci. zaroweczki dobre sa. Traktor to T25 A2 [u]
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 11 Lip 2014 17:09 :: 12pawel :: Odpowiedzi: 165 :: Wyświetleń: 61800

T25 Władymirec - Jak krok po kroku naprawić blokade kół

Wczoraj rozkręciłem Iwana i w oleju na dnie skrzyni znalazłem resztki śrub i zabezpieczeń czyli jednak Sasza i Wania nie zapomnieli, a do tego wodzik ułamany, widać poprzedniemu właścicielowi się złamał i wpadł do środka, a ten tylko założył nowy, porażka. Pewnie jutro kupię części i zacznę składac go...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 07 Lut 2013 14:14 :: lelek125 :: Odpowiedzi: 11 :: Wyświetleń: 3873

t25 - naprawa główna całego traktora

witam szanownych forumowiczów! naprawiam mojego ruska i potrzebuję paru wiadomości takich jak: -momenty dokręceń w silniku, skrzyni, w tylnym moście i w zwolnicach -luz zaworowy, luz w zamku pierścieni tłokowych -ustawienie rozrządu(wiem że są znaki na kołach) - ciśnienie oleju nominalne -porady...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 06 Mar 2013 22:35 :: wojtek250590 :: Odpowiedzi: 19 :: Wyświetleń: 4998

ciągnik władimiriec t25 - Burzący się olej w podnośniku

Moim zdaniem olej pieni się dlatego,że zostały zmieszane dwa gatunki oleju.Starego oleju nigdy do końca nie spuścisz zostanie np w przewodach.Spuść dokładnie olej wymień na nowy najlepiej na superol ,.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 01 Sie 2013 22:36 :: shiller1 :: Odpowiedzi: 11 :: Wyświetleń: 3453

Władimirec T25 - Rozprowadzenie wiązek

Z pod deski rozdzielczej w dół po prawej stronie kolumny kierowniczej, następnie w kierunku rozrusznika, tam zostawiamy jedne przewód do uruchamiania rozrusznika(mała śrubka na włączniku elektromagnetycznym). Dalej do alternatora, gdzie zostaje przewód od wzbudzenia alternatora(kontrolka ładowania),...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 06 Mar 2013 16:35 :: fza :: Odpowiedzi: 33 :: Wyświetleń: 9270

Władimirec t25 powolne działanie podnośnika

Czytałem dwa razy, wywnioskowałem, że może to być pompa, lub siłownik. przede-wszystkim problem który jest poruszony na forum to pogorszenie działania podnośnika a u mnie naraz przestał działać po dolaniu oleju i wymianie węża, nie wiem czy to zbieg okoliczności czy to wina oleju.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 24 Lis 2013 19:17 :: wlatca_komaruf :: Odpowiedzi: 119 :: Wyświetleń: 52119

władimiriec T25 - wymiana łożyska i uszczelniacza wałka przekazu

Wymiana łożyska i uszczelniacza wałka przekazu mocy. Czy wymiana łożyska i uszczelniacza na wałku przekazu mocy wymaga ściągacza i spuszczenia oleju?
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 30 Kwi 2013 06:44 :: mtracz :: Odpowiedzi: 1 :: Wyświetleń: 1137

Wladymirec T25 - Nie odpala

Dekielek w pompie odkręcalem i ruszalem tą krzywką. chodzila luźno. Po odkręceniu wylecial stamtąd ON. Oleju w pompie nie zmienialem. Paliwo wcześniej swobodnie wracalo do baku przewodem przelewowym na filtrach. Teraz po paru (parunastu) ruchach ręczną pompką robi się ona twarda i trudno ją wciskać....
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 30 Lip 2013 13:25 :: CelestynU :: Odpowiedzi: 22 :: Wyświetleń: 3741

Lekki wyciek z pomiędzy głowicy a cylindta w t25 władymiriec

Na pewno nie jest to wyciek pomiędzy głowicą a cylindrem, bo tam nie ma oleju. Jak tam jest nieszczelność to ucieka kompresja, nawet widać spaliny. Wynika z tego, że wyciek masz z kolektora wydechowego. Odkręć kolektor i zobaczysz czy nie ma mokrego od oleju kolektora i kanału wydechowego w głowicy. Albo...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 23 Maj 2013 20:59 :: jp1234 :: Odpowiedzi: 3 :: Wyświetleń: 1014

Władimirec t25 A2 - Nagar na głowicy i tłoku

A ile tego oleju wlewasz? Kaseta filtrująca nie powinna się w nim maczać. Ciągnik pracuje w rożnych przechyłach więc olej chlapie na kasetę filtrującą, ale na niej powinien zostać wyżej nie powinien być pociągnięty. Kasetę masz nowa czy starą, metalową czy plastikową? Gąbki filtrujące masz? Pierwsza...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 25 Cze 2013 23:10 :: mtracz :: Odpowiedzi: 10 :: Wyświetleń: 1605

Władimirec t25 - dymienie silnika i brak maksymalnych obrotów

Masz książkę do ciągnika? Opisze jak umiem bo z książki nie każdy rozumie. Odkręć przy pompie przewód wysokiego ciśnienie od pierwszego cylindra - wtrysku. Zahamuj ciągnik, ustaw na luz, podnieś zawory, ustaw maksymalny gaz i ciągnij za pasek klinowy by obracać walem silnika tylko zgodnie z jego obrotem....
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 07 Sie 2013 21:11 :: mtracz :: Odpowiedzi: 5 :: Wyświetleń: 1680

Władimirec T25 - Dziwne stukanie

Jak zaglądałem do skrzyni to wszystko było w porządku wiec raczej nie dyfer. Nawet jak miałem otworzoną skrzynie to podniosłem iwana odpaliłem wbiłem 6 i bardzo nic nie było słychać wiadomo skrzynia bez oleju wiec trochę głośno, spiąłem nawet hamulce żeby sprawdzić czy pod obciążeniem jak przyhamuje...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 16 Gru 2013 18:10 :: xmichas69x :: Odpowiedzi: 2 :: Wyświetleń: 936

Wladimirec T25 - Nie wchodzi na obroty powyżej 1400obr\min

Witam Mam taki problem z ruskiem, już od dość dawna, wcześniej wydaje się chodzić lepiej, dodam tylko że swojego czasu jeździł na BIO-ON, z lokalnej stacji paliw, ponoć był to olej napędowy z domieszką biokomponentów i coś tam.... od tego czasu rusek nieco osłabł i to co jest ciekawe dochodzi do 1400obr/min...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 29 Gru 2013 18:56 :: mtracz :: Odpowiedzi: 3 :: Wyświetleń: 963

Władimirec T25 - Dym z głowicy

Co do zakładania pierścieni są różne szkoły. Ja zawsze zakładałem ręcznie, bez żadnych "blaszek" itp - nigdy nie udało mi się połamać pierścienia. Te które mają być założone konkretną stroną, to jak napisał poprzednik - mają znak "TOP", "G" lub "T", ogólnie jeśli mają jakiś znak to znakiem do góry....
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 09 Cze 2014 07:09 :: dariusz6811 :: Odpowiedzi: 40 :: Wyświetleń: 6837

Wladimirec T25 - Wolne obroty

Mierzyłeś ciśnienie oleju, a nie kompresję. Kompresja to jest ciśnienie sprężania mieszanki paliwowo powietrznej w cylindrze. :D
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 09 Lut 2014 21:13 :: Sniezynka :: Odpowiedzi: 13 :: Wyświetleń: 1332

Wladimirec T25 - Odpala i gaśnie

Jak już pisałem zacząć od sprawdzenia czy znaki na kole pasowym walu są dobre. Zakładasz pompę, odpowietrzasz i odpalasz silnik by na 100% być pewnym że dobrze odpowietrzony układ. Od pompy odkręcasz przewód wysokiego ciśnienia od pierwszego wtrysku (ten od baku). Ciągnik zahamowany ustawiony na luzie,...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 18 Mar 2014 20:50 :: mtracz :: Odpowiedzi: 16 :: Wyświetleń: 1728

Władymirec T-25 - Czujnik ciśnienia oleju.

Władymirec T-25 - Czujnik ciśnienia oleju.Koledze kryzđ chodziło o to, że plus po zapłonie podłączasz do zegara (tu bieguny mają znaczenie), następnie z zegara do czujnika i czujnik do masy. Wartość zabezpieczenia jest przesadzona. Czujnik jak pisałem jest rezystancyjny więc dla niego do wszystko jedno ale sprawdź miernikiem (na wszelki...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 27 Mar 2014 19:35 :: jpna100 :: Odpowiedzi: 15 :: Wyświetleń: 2049

Wladimirec T25 A3 - pytanie odnośnie wału korbowego

jeśli chciałbyś smarować przekładnię smarem stałym to musiałbyś ją rozebrać i nasmarować łożyska, a że wszystkie są odkryte to skuteczność takiego zabiegu może się okazać różna :) a do tego w oleju przekładnia pracuje lżej co ma znaczenie przy niezbyt przyjaźnie pracującym układzie kierowniczym T25. Na...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 25 Kwi 2014 10:10 :: autoManiak1 :: Odpowiedzi: 8 :: Wyświetleń: 1404

Toyota Avensis T25 D4D - Przerywa dymi na czarno

Byłem na diagnostyce -błędów brak . Dymi na czarno przy kazdym ruszeniu i nawet troszkę gwałtowniejszemu przyciśnięciu . Przyduszanie występuje przy ok. 1800 obr . Posprawdzam jeszcze raz podciśnienia i dolot , bo na diagnostyce powiedzieli , że to może być przyczyną . Coś słychać po odpuszczeniu...
Samochody Mechanika :: 06 Sie 2014 23:17 :: anaruszko :: Odpowiedzi: 17 :: Wyświetleń: 2574

Nie działający podnośnik Farm-mot 250d

Od jakiegoś czasu podnośnik w moim Farmocie przestał podnosić cięższe maszyny (tj. siewnik, brona talerzowa) myślałem że jest to problem z pompą, lecz po jej wymianie (wymieniłem na pompe od ruska t25, bo tak doradził mi mechanik) nic się nie zmieniło. Do puki olej jest zimny to w miarę podnosi siewnik...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 03 Mar 2014 19:22 :: kamils00 :: Odpowiedzi: 0 :: Wyświetleń: 621

Pompa wody od c360 jako pompa do przetłaczania ropy

Czyli rozumiem że coś takiego powinno zdać egzamin, nie trzeba jej zalewać?: Z opisu aukcji: POMPA HYDRAULICZNA NSZ 10 -co wygląda jak polskie HW10- stosowana jest w hydraulice siłowej ciągników: JUMZ BIAŁORUŚ , MTZ, LTZ, T25, T30, T40... Pojemność robocza 10 cm sześć.Ciśnienie znamionowe...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 29 Paź 2010 19:00 :: aron20000 :: Odpowiedzi: 14 :: Wyświetleń: 6851

Ciągnik SAM - *Perkins*Star*

Taki zawór by tylko częściowo spełnił zadanie ,żeby całkowicie było swobodne opuszczanie to by musiały być dwa takie zawory (na obydwu wężach do siłownika) . Załóżmy że podnosisz pług do góry ,w pozycji środkowej rozdzielacza oba węże z siłownika są zamknięte ,otwierasz ten zawór co pokazałeś na rysunku...
DIY Konstrukcje :: 19 Lut 2014 20:31 :: piorun7890 :: Odpowiedzi: 126 :: Wyświetleń: 65028

Układ hydrauliczny władimirec

A filtr jest czysty? Jeżeli masz manometr to sprawdź jakie jest ciśnienie. Powinno być około 110-120Kpa A podnoszenie sprawdzałeś na zimnym oleju, czy pozwoliłeś żeby się trochę zagrzał. Dzisiaj mój T25 przy -14 stopniach potrzebował 15 minut żeby zaczął normalnie podnosić. Bo jak cncę podnieść balota...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 31 Sty 2012 20:01 :: misiek83 :: Odpowiedzi: 9 :: Wyświetleń: 2649

F7P?(???????)

Poszukam ksiazki do coupe2,0 tylko mam nadzieje ze jest tam znacznie wiecej niz w wogole mi nie przydatnej(prawie nic o mechanice f7p)"sam naprawiam moj samochod renault19" ten"pizdryk"jest do podgrzewania przepustnicy,a czujnik jej polozenia to chyba standard przy wtryskach:-) wstawilbym fote ale...
Samochody Archiwum :: 08 Sty 2005 22:44 :: the_driver :: Odpowiedzi: 7 :: Wyświetleń: 2514

Dlaczego traktory słabo palą?

Kilka lat temu tuleje zostały wymienione ale nawet po wymianie nie zauważyłem żeby lepiej palił, poza tym w samochodach też się chyba zużywają. Co do podgrzewania powietrza dolotowego to niektórzy robią tzw kopcia czyli podpalona szmatka z benzyną jak silnik przy rozruchu złapie ognia to od razu zapali....
Ogólny Techniczny :: 28 Sty 2012 20:28 :: konteno :: Odpowiedzi: 25 :: Wyświetleń: 10930

T 25 '77 - pompa wtryskowa

mam taki problem z moim ruskiem: jak stałem dziś na polu i doładowali mi na przyczepę 2t zboża to traktor odpalił wcisłem gaz i wszedł na obroty i zgasł. drugi raz zapaliłem i to samo. a za trzecim też go zmóliło go ale już poszedł poza tym iwan niema takiej mocy jak miał. zauważyłem przy wymianie olejów(jakieś...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 23 Mar 2014 12:52 :: wpsowa692 :: Odpowiedzi: 41 :: Wyświetleń: 19593

C-360 słabo pali jak zimny

Już lada dzień będzie cieplej i zapewne będzie palił :D Co do starych niedobitych pomp to lepiej tam lać mniej oleju lub rozcieńczyć go z ropą bo inaczej silnik chodzi gorzej niż t25,zapewne jest to wina wybitego regulatora.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 06 Gru 2013 21:53 :: hektor2040 :: Odpowiedzi: 26 :: Wyświetleń: 6959

Wyciek oleju z korka pompy t25.

Wyciek oleju silnikowego z miski olejowej poprzez korek wlewowy oleju pompy paliwowej w ciągniku t25. Jak naprawić gdy odma jest wyczyszczona?
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 09 Kwi 2010 23:54 :: Rolnik[Lubelskie] :: Odpowiedzi: 4 :: Wyświetleń: 2996

Ciągnik Sam 126p - moja pierwsza konstrukcja

Zawór ciśnieniowy ma POMPA oleju, a nie rozdzielacz. To POMPA pilnuje by ciśnienie w układzie nie wzrosło za bardzo. Nie załamuj się, tylko kup porządną pompę od T25, bo pompy wspomagania to o kant tyłka rozbić można.
DIY Poczekalnia :: 27 Lip 2013 00:38 :: karolland :: Odpowiedzi: 287 :: Wyświetleń: 206378

Nissan 200sx s13, prosze o opinie o tym wozie

Nie ma oryginalnej turbosprężarki Nissana, jest tam Garrett T25. T28 jest w S14 (SR20DET). BOV tam jest seryjnie, w obiegu zamkniętym - jak w każdym silniku z turbo. Samochód jest ogólnie OK, ALE jak się kupi zadbany, niekombinowany egzemplarz, gdzie żaden chłopiec nie testował MBC i nie naprawiał w...
Samochody Eksploatacja :: 29 Gru 2010 18:59 :: 399386 :: Odpowiedzi: 5 :: Wyświetleń: 3528

Mini ładowarka teleskopow sam z silnikiem 126p

Romoo, "nie widzę" Twojej konstrukcji, a podawanie oleju nad tłok zmniejsza siłę (zamykanie siłownika), gdyż powierzchnia tłoka jest pomniejszona o pole zajmowane przez tłoczysko (przy tym samym ciśnieniu, niż praca pod tłokiem - cała powierzchnia). Co do pompy T25 -nie miałem z taką styczności.
Ogólny Techniczny :: 10 Sty 2013 22:12 :: czarny2828 :: Odpowiedzi: 50 :: Wyświetleń: 15275

Władmirec t25 zegar temperatury oleju nie wskazuje

Witam proszę o pomoc zepsuł mi się wskaźnik temperatury oleju latał jak chciał albo w cale nie wskazywał wymieniłem na nowy i nie pokazuje temperatury nawęd wskazówka sie nie ruszy po włączeniu masy, wymieniłem tez czujnik i nadal nic. W końcu patrzyłem czy w kablach leci prąd i nie ma prądu mam prośbę...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 12 Lut 2011 10:05 :: stasiak64 :: Odpowiedzi: 3 :: Wyświetleń: 2878

Nowe życie kompresora olejowego

Potrzebna jest pompa np. od wspomagania lub od smarowania silnika (były przerabiane od Wladimirca T25),regulator ciśnienia (prosty kulka-sprężyna-śruba) tak żeby większość pompowanego oleju szła na przelew, a ciśnienie ustalić w granicach 0,2-0,4MPa,zbiornik oleju nieduży-trzeba dobrać doświadczalnie.Przeszukaj...
DIY Konstrukcje :: 16 Lis 2014 11:52 :: radzio9701 :: Odpowiedzi: 2307 :: Wyświetleń: 704872

Problem z łuparką hydrauliczną (przegrzewający się olej)

Ja zrobiłem łuparkę a nie prasę.Drzewo ma być łupane nie miażdżone. Prosiłem o pomoc w konkretnej sprawie i kogoś kto ma umiejętności praktyczne a koledzy prowadzą dywagacje na temat mocy silnika , wielkości pompy i siłownika. Zdaje sobie sprawę w niedopasowaniu układy , ale jak się niema co się lubi...
Elektro Maszyny i Urządzenia :: 20 Paź 2011 22:28 :: Gość :: Odpowiedzi: 24 :: Wyświetleń: 5903

t25 -gdzie jest spust oleju z układu hydraulicznego

Witam . Mam problem bo chce zalać układ hydrauliczny w władimirec t-25 nowym olejem.Nie wiem jak się pozbyć starego oleju z układu.Z góry dziękuje za podpowiedz
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 26 Sty 2012 19:51 :: misiek83 :: Odpowiedzi: 13 :: Wyświetleń: 6981

ciągnik T25 - wymiana oleju w pompie paliwowej

ciągnik T25 - wymiana oleju w pompie paliwowejWitam, mój problem polega na tym, że dokładnie nie wiem gdzie wlać olej. Na załączonym obrazku jest pompa, proszę o pomoc.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 07 Mar 2012 14:50 :: peqiu :: Odpowiedzi: 2 :: Wyświetleń: 5206

Władimirec T-25 - zaślepione wyjście hydrauliczne?

Pamiętam że kiedyś swoim T25 nie mogłem do końca podnieść skrzyni w przyczepie 8T, w której były 2 siłowniki. Wysunęły się do połowy i oleju właśnie zabrakło. Z innymi nie miałem okazji próbować. Myślę że z "czwórką" sobie poradzi. Zalać zbiornik prawie do pełna- tak żeby zostało wolnego miejsca tak...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 06 Cze 2013 19:27 :: lukask4 :: Odpowiedzi: 11 :: Wyświetleń: 2885

Władimirec T25a - demontaż pompy wtryskowej

Obroty maksymalne reguluje się wkrętem który jest pod takim plastikowym kapturkiem na górze pompy- przy korku wlewu oleju do pompy. Są tam 2 wkręty, od obrotów to ten po prawej. Ale wydaje mi się że dużo też nie podkręcisz. Najlepsze rozwiązanie to zastosowanie kół o rozmiarze R32, widziałem kiedyś...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 17 Paź 2013 22:34 :: *SSaPeRR* :: Odpowiedzi: 26 :: Wyświetleń: 14273

Jakie oleje najlepsze do t-25?

Jakie oleje najlepsze do t-25?Oto tabelka pojemności układów i mechanizmów z obsługi T25 Ja używam takich olejów: Silnik, filtr powietrza, pompa wtryskowa- Turdus Zmiany w silniku co 200-250mth, w pompie wtryskowej co 50mth w filtrze co 400mth Skrzynia, zwolnice, napęd pompy hydraulicznej, kierownica- Hipol Tutaj wymieniam...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 20 Mar 2012 08:37 :: *SSaPeRR* :: Odpowiedzi: 1 :: Wyświetleń: 2533

Temperatura oleju w ciagniku władimirec t25

kupilem do swojego t25 nowy zegar temperatury oleju (bo stary byl zepsuty) podlączylem do czujnika i teperatura oleju bardzo szybko wzrasta na srednich obrotach, na postoju nawet do 120 stopni. wiec wymienilem rowniez czujnik , wyczyscilem filtr oleju (w silniku jest optymalny stan oleju) lecz dalej...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 01 Kwi 2012 13:20 :: krzysiek7 :: Odpowiedzi: 1 :: Wyświetleń: 2092

ciągnik T25 - wymiana oleju w podnosniku

Witam, gdzie wlać olej do podnośnika? jak i gdzie jest spust oleju. Najlepiej jakby ktoś zapodał zdjęcie. Z góry dziękuję.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 02 Kwi 2012 19:56 :: peqiu :: Odpowiedzi: 2 :: Wyświetleń: 3356

ciągnik T25 - wymiana oleju w skrzyni biegów, itd.

Witam, gdzie wlać olej do skrzyni biegów? Proszę o pomoc. Najlepiej jak możecie napiszcie gdzie mam wymienić oleje. Pompa paliwowa - olej wymieniony, podnosnik- olej wymieniony. Teraz skrzynia i co jeszcze mi zostało? Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 03 Kwi 2012 20:16 :: peqiu :: Odpowiedzi: 4 :: Wyświetleń: 3861

Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Ostatnio szukano: zapchany tłumik spawarka tig bieg wsteczny światła toshiba grafika spawarka tig spawarka tig spawarka tig kontrola rozdzielnia spawarka tig civic błąd
Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Strona używa cookies - informacje || Reklama || Kontakt