forum elektroda, elektronika

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Zaloguj

podłączyć alternator t25

Znaleziono 17 wyników na elektroda.pl: podłączyć alternator t25
Forum elektroda.pl Strona Główna

t25 - naprawa główna całego traktora

koledzy podpowie ktoś jak podłączyć alternator do ruska zamiast prądnicy? które kable trzeba podpiąć
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 06 Mar 2013 22:35 :: wojtek250590 :: Odpowiedzi: 19 :: Wyświetleń: 4764

T25 alternator z regulatorem - napięcie wzbudzenia

Spokojnie.Przerobiłem już nie jedną instalację więc pies nie nie jest pogrzebany. Spróbuje z żarówką 4W. Obecnie jest 2W. W połączeniach błędu nie ma. Rozrusznik kręci. Fi 6 idzie na rozrusznik , fi 5 na kontrolkę ładowania, bezpiecznik i stacyjkę. Stacyjka od mf 255. Ale przed remontem poprzedni fachowiec...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 25 Maj 2014 17:14 :: wiktorrio :: Odpowiedzi: 9 :: Wyświetleń: 2910

Reklama :: 25 Maj 2014 17:14 :: Google :: Odpowiedzi: 0 :: Wyświetleń: 0

Ursus C-330/C-360 stacyjka/alternator

Do Fachmana. W jednej ze swych wypowiedzi mówiłeś coś o alternatorach białoruskich. Ja mam T25 Władimirec (rosyjski ciągnik rolniczy) z rosyjskim alternatorem a alternator nie ma w swej konstrukcji szczotek. Nie ma też na nim oryginalnego regulatora napięcia .Załączony jest regulator chyba od 125p RC12...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 13 Paź 2013 13:03 :: bizon_126 :: Odpowiedzi: 232 :: Wyświetleń: 251410

Jak podłączyć alternator VALEO do T-25?

Jak podłączyć alternator VALEO do T-25?Witam, Moje pytanie jest następujące czy w ten sposób jak na zdjęciu mogę podłączyć ten alternator w moim T25? Nie wiem co zrobić z + na regulatorze. Był bym wdzięczny za ewentualną korektę tego schematu.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 02 Wrz 2010 13:01 :: michaelxxxl :: Odpowiedzi: 2 :: Wyświetleń: 3872

T 25 - Brak ładowania alternatora

T 25 - Brak ładowania alternatoraWitam, mam problem z alternatorem od T25 ruskiego, brak ładowania. Sprawdziłem diody i uzwojenia, są dobre, na + idzie 12V i do amperomierza, natomiast po podłączeniu drugiego przewodu do tej literki D, jak na zdjęciu, kontrolka powinna się palić przy włączonej masie, a ona się nie pali, a jak dotknę...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 16 Lip 2013 21:10 :: Błażej :: Odpowiedzi: 26 :: Wyświetleń: 3201

Władimirec T25A2-problem z alternatorem, zmiana alternatora

Na temat zamiany alternatora w ciągniku T25 na inny i sposób jego podłączenia jest na Elektrodzie kilka tematów wystarczy odkurzyć tematy.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 19 Wrz 2010 11:45 :: sławomir1991 :: Odpowiedzi: 27 :: Wyświetleń: 6797

Ciągnik T25, budowa alternatora

Alternator skręca się tak samo jak się go rozkręca, może źle podłączyłeś. [url=]Link
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 27 Sty 2010 09:19 :: nolter :: Odpowiedzi: 5 :: Wyświetleń: 3586

Jak podłączyć prądnice w ciągniku Wladimir T25 ?

Tak jak pisze jjanusz z tyłu alternatora są dwa bloki wyprowadzeń po trzy śruby. Jeden blok zawiera trzy śruby M5 a drugi dwie śruby M5 i jedną M6. Przewód podłączony do M6 idzie do amperomierza i jest to odbiór prądu. Do M5 obok podłączony jest przewód z regulatora napięcia i jest to sterowanie wzbudzeniem....
Samochody Elektryka i elektronika :: 24 Maj 2007 22:02 :: hasiek :: Odpowiedzi: 6 :: Wyświetleń: 5876

Jak podłączyć regulator napięcia do Ciągnika Władimirec

Witam. Mam problem z ładowaniem mojego Władzia T25 A1. Jest tam stary alternator na pięć kabelków i wychodzi na regulator. Chciałbym go wywalić i wstawić samochodowy. Mam od fiata 126p, jednak słyszałem, że lepiej założyć jakiś inny, np.Bosh. I w związku z tym mam pytanie, jak to podłączyć. Jestem laikiem...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 10 Kwi 2008 19:04 :: didos :: Odpowiedzi: 46 :: Wyświetleń: 28057

t25 A1 problemy z ladowaniem

Podłącz to tak jak jest w schemacie od T-25 z alternatorem na dwa wyjścia i będzie dobrze. mam te dwa schematy jednak nie zupelnie jest na nim przedstawione co mam w taktorze bo u mnie nie ma tej puszki duzej o symbolu pp362 zas jest taka kwadratowa o symbolu PB1 no i przekaznik pc502 . PB1 - wymontuj,...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 07 Lip 2010 20:48 :: mateos09 :: Odpowiedzi: 31 :: Wyświetleń: 19379

Ogrzewanie elektryczne w t25

Czyli wracamy do punktu wyjścia, czyli do rozwiązania, które zamieściłem na początku tematu, z tym, że pokombinować z długością uzwojeń. Mam jeszcze pytanie: - jaką wartosć przyjąć do obliczeń? chodzi o to, że aku ma niby 12V, ale ładowanie z alternatora jest przecież wyższe.więc 12V czy więcej? -...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 15 Lut 2011 23:20 :: sławomir1991 :: Odpowiedzi: 36 :: Wyświetleń: 6395

Reklama :: 15 Lut 2011 23:20 :: Google :: Odpowiedzi: 0 :: Wyświetleń: 0

Władimirec t25, kilka pytań

Władimirec t25, kilka pytańMasz pewnie taki alternator: Napiszę Ci jakbym ja to podłączył ale nie wiem na pewno czy nie będzie jakiegoś błędu. Z plusa na alternatorze krubszym kablem podłączyłbym do rozrusznika (do tego kabla co idzie z akumulatora) tylko nie omotaj tego przypadkiem o tamten kabel tylko kup zacisk...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 11 Lip 2014 17:09 :: 12pawel :: Odpowiedzi: 165 :: Wyświetleń: 60102

Władimirec T25 - Rozprowadzenie wiązek

Mój alternator ma dwa wyjścia, czyli z tego wynika, że ma wbudowany regulator? A co do tych puszek do nawet gdyby orginalnie były pod deską, to niespodziewałym się aby tam teraz były. Ktoś pozbawił mojego Władka kompletnie całej instalacji- nie wiem komu ona przeszkadzała :) I jeszcze jedno pytanko:...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 06 Mar 2013 16:35 :: fza :: Odpowiedzi: 33 :: Wyświetleń: 8907

t25 - nie ładuje alternator

Ja mam taki sam alternator i mi ładuje na jednym kablu podłączonym do zacisku 1
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 24 Maj 2013 20:14 :: nikusert :: Odpowiedzi: 5 :: Wyświetleń: 2001

T25 Władimirec - regulator w ciągniku

Dostałem samą płytkę. W lokalnym sklepie rolniczym. Trzeba było tylko poczekać tydzień na dostawę. Całe 11zł. Płytkę wymieniłem, styk na diodach poprawiłem. Wyjścia z alternatora oczywiście były zamienione. Dzięki koledze "mtracz" , (oby więcej takich ludzi :) ) prawidłowo podłączyłem kontrolkę ładowania,...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 05 Sie 2014 21:33 :: hubertus0411 :: Odpowiedzi: 28 :: Wyświetleń: 7117

Reklama :: 05 Sie 2014 21:33 :: Google :: Odpowiedzi: 0 :: Wyświetleń: 0

T25 alternator jak podłączyć

Witam. Mam problem chiałbym przerobić ciągnik rolniczy T25 na alternator od poloneza ale niewiem jak go podłączyć. Jeśli ktoś wie proszę o podpowiedź, z góry dziękuję.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 19 Lis 2009 21:17 :: Piotr2608 :: Odpowiedzi: 1 :: Wyświetleń: 3767

Jak podłączyć nowy alternator do T25

Witam Może ktoś mi pomoże? Mam T 25 ze starym alternatorem na 5 kabelków, wymieniłem alternator na nowy bodajże litewski za 220zł pasujący do t25 i posiada on dwa wyjscia !, jedno jest na fi 6 czyli plus a drugi fi5 no wlasnie, nie wiem ktory kabelek mam podlaczyc?. Probowalem w czasie pracy zwierac...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 29 Maj 2014 07:47 :: krzysiekj24 :: Odpowiedzi: 13 :: Wyświetleń: 9166

Strona 1 z 1
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Ostatnio szukano: pada tranzystor linii otworzyć bagażnik mercedes wypowiedzenie umowy internet plus sony ericsson modem ładowanie akumulatora nicd ford focus instrukcja obsługa standardowe dzwonki sony ericsson modem opel omega automatyczny skrzynia bieg wewnetrzny blad arkusz egzaminu zawodowego
Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Strona używa cookies - informacje || Reklama || Kontakt