forum elektroda, elektronika

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Zaloguj

podłączyć alternator t25

Znaleziono 17 wyników na elektroda.pl: podłączyć alternator t25
Forum elektroda.pl Strona Główna

t25 - naprawa główna całego traktora

koledzy podpowie ktoś jak podłączyć alternator do ruska zamiast prądnicy? które kable trzeba podpiąć
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 06 Mar 2013 22:35 :: wojtek250590 :: Odpowiedzi: 19 :: Wyświetleń: 4998

T25 alternator z regulatorem - napięcie wzbudzenia

Spokojnie.Przerobiłem już nie jedną instalację więc pies nie nie jest pogrzebany. Spróbuje z żarówką 4W. Obecnie jest 2W. W połączeniach błędu nie ma. Rozrusznik kręci. Fi 6 idzie na rozrusznik , fi 5 na kontrolkę ładowania, bezpiecznik i stacyjkę. Stacyjka od mf 255. Ale przed remontem poprzedni fachowiec...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 25 Maj 2014 17:14 :: wiktorrio :: Odpowiedzi: 9 :: Wyświetleń: 3030

Ursus C-330/C-360 stacyjka/alternator

Do Fachmana. W jednej ze swych wypowiedzi mówiłeś coś o alternatorach białoruskich. Ja mam T25 Władimirec (rosyjski ciągnik rolniczy) z rosyjskim alternatorem a alternator nie ma w swej konstrukcji szczotek. Nie ma też na nim oryginalnego regulatora napięcia .Załączony jest regulator chyba od 125p RC12...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 13 Paź 2013 13:03 :: bizon_126 :: Odpowiedzi: 232 :: Wyświetleń: 254020

Jak podłączyć alternator VALEO do T-25?

Jak podłączyć alternator VALEO do T-25?Witam, Moje pytanie jest następujące czy w ten sposób jak na zdjęciu mogę podłączyć ten alternator w moim T25? Nie wiem co zrobić z + na regulatorze. Był bym wdzięczny za ewentualną korektę tego schematu.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 02 Wrz 2010 13:01 :: michaelxxxl :: Odpowiedzi: 2 :: Wyświetleń: 3944

T 25 - Brak ładowania alternatora

T 25 - Brak ładowania alternatoraWitam, mam problem z alternatorem od T25 ruskiego, brak ładowania. Sprawdziłem diody i uzwojenia, są dobre, na + idzie 12V i do amperomierza, natomiast po podłączeniu drugiego przewodu do tej literki D, jak na zdjęciu, kontrolka powinna się palić przy włączonej masie, a ona się nie pali, a jak dotknę...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 16 Lip 2013 21:10 :: Błażej :: Odpowiedzi: 26 :: Wyświetleń: 3351

Władimirec T25A2-problem z alternatorem, zmiana alternatora

Na temat zamiany alternatora w ciągniku T25 na inny i sposób jego podłączenia jest na Elektrodzie kilka tematów wystarczy odkurzyć tematy.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 19 Wrz 2010 11:45 :: sławomir1991 :: Odpowiedzi: 27 :: Wyświetleń: 6983

Ciągnik T25, budowa alternatora

Alternator skręca się tak samo jak się go rozkręca, może źle podłączyłeś. [url=]Link
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 27 Sty 2010 09:19 :: nolter :: Odpowiedzi: 5 :: Wyświetleń: 3655

Jak podłączyć prądnice w ciągniku Wladimir T25 ?

Tak jak pisze jjanusz z tyłu alternatora są dwa bloki wyprowadzeń po trzy śruby. Jeden blok zawiera trzy śruby M5 a drugi dwie śruby M5 i jedną M6. Przewód podłączony do M6 idzie do amperomierza i jest to odbiór prądu. Do M5 obok podłączony jest przewód z regulatora napięcia i jest to sterowanie wzbudzeniem....
Samochody Elektryka i elektronika :: 24 Maj 2007 22:02 :: hasiek :: Odpowiedzi: 6 :: Wyświetleń: 5945

Jak podłączyć regulator napięcia do Ciągnika Władimirec

Witam. Mam problem z ładowaniem mojego Władzia T25 A1. Jest tam stary alternator na pięć kabelków i wychodzi na regulator. Chciałbym go wywalić i wstawić samochodowy. Mam od fiata 126p, jednak słyszałem, że lepiej założyć jakiś inny, np.Bosh. I w związku z tym mam pytanie, jak to podłączyć. Jestem laikiem...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 10 Kwi 2008 19:04 :: didos :: Odpowiedzi: 46 :: Wyświetleń: 28345

t25 A1 problemy z ladowaniem

Podłącz to tak jak jest w schemacie od T-25 z alternatorem na dwa wyjścia i będzie dobrze. mam te dwa schematy jednak nie zupelnie jest na nim przedstawione co mam w taktorze bo u mnie nie ma tej puszki duzej o symbolu pp362 zas jest taka kwadratowa o symbolu PB1 no i przekaznik pc502 . PB1 - wymontuj,...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 07 Lip 2010 20:48 :: mateos09 :: Odpowiedzi: 31 :: Wyświetleń: 19793

Ogrzewanie elektryczne w t25

Czyli wracamy do punktu wyjścia, czyli do rozwiązania, które zamieściłem na początku tematu, z tym, że pokombinować z długością uzwojeń. Mam jeszcze pytanie: - jaką wartosć przyjąć do obliczeń? chodzi o to, że aku ma niby 12V, ale ładowanie z alternatora jest przecież wyższe.więc 12V czy więcej? -...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 15 Lut 2011 23:20 :: sławomir1991 :: Odpowiedzi: 36 :: Wyświetleń: 6689

Władimirec t25, kilka pytań

Władimirec t25, kilka pytańMasz pewnie taki alternator: Napiszę Ci jakbym ja to podłączył ale nie wiem na pewno czy nie będzie jakiegoś błędu. Z plusa na alternatorze krubszym kablem podłączyłbym do rozrusznika (do tego kabla co idzie z akumulatora) tylko nie omotaj tego przypadkiem o tamten kabel tylko kup zacisk...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 11 Lip 2014 17:09 :: 12pawel :: Odpowiedzi: 165 :: Wyświetleń: 61806

Władimirec T25 - Rozprowadzenie wiązek

Mój alternator ma dwa wyjścia, czyli z tego wynika, że ma wbudowany regulator? A co do tych puszek do nawet gdyby orginalnie były pod deską, to niespodziewałym się aby tam teraz były. Ktoś pozbawił mojego Władka kompletnie całej instalacji- nie wiem komu ona przeszkadzała :) I jeszcze jedno pytanko:...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 06 Mar 2013 16:35 :: fza :: Odpowiedzi: 33 :: Wyświetleń: 9279

t25 - nie ładuje alternator

Ja mam taki sam alternator i mi ładuje na jednym kablu podłączonym do zacisku 1
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 24 Maj 2013 20:14 :: nikusert :: Odpowiedzi: 5 :: Wyświetleń: 2094

T25 Władimirec - regulator w ciągniku

Dostałem samą płytkę. W lokalnym sklepie rolniczym. Trzeba było tylko poczekać tydzień na dostawę. Całe 11zł. Płytkę wymieniłem, styk na diodach poprawiłem. Wyjścia z alternatora oczywiście były zamienione. Dzięki koledze "mtracz" , (oby więcej takich ludzi :) ) prawidłowo podłączyłem kontrolkę ładowania,...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 05 Sie 2014 21:33 :: hubertus0411 :: Odpowiedzi: 28 :: Wyświetleń: 7342

T25 alternator jak podłączyć

Witam. Mam problem chiałbym przerobić ciągnik rolniczy T25 na alternator od poloneza ale niewiem jak go podłączyć. Jeśli ktoś wie proszę o podpowiedź, z góry dziękuję.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 19 Lis 2009 21:17 :: Piotr2608 :: Odpowiedzi: 1 :: Wyświetleń: 3851

Jak podłączyć nowy alternator do T25

Jak podłączyć nowy alternator do T25Witam składam aktualnie T25 doszedłem właśnie do podłączenia alternatora i ładowania, kupiłem nowe akumulatory więc nie chciałbym ich sp... bo szkoda. Nie za bardzo wiem jak najlepiej podłączyć alternator do całej instalacji żeby było dobrze i napięcie odpowiednie. Mam taki alternator jak...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 29 Maj 2014 07:47 :: krzysiekj24 :: Odpowiedzi: 13 :: Wyświetleń: 9337

Strona 1 z 1
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Ostatnio szukano: podłogówka podłączyć szyba silniczek dziać pamięć masowy piła spalinowy kupić żarówka lekko świeci głośnik motorola rozszerzenie zakresu pomiarowego wieża unitra złoto złoto cordoba odpala gaśnie dekoder wiwa ford transit
Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Strona używa cookies - informacje || Reklama || Kontakt