forum elektroda, elektronika

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Zaloguj

podłączyć alternator t25

Znaleziono 17 wyników na elektroda.pl: podłączyć alternator t25
Forum elektroda.pl Strona Główna

Władimirec T25A2-problem z alternatorem, zmiana alternatora

Na temat zamiany alternatora w ciągniku T25 na inny i sposób jego podłączenia jest na Elektrodzie kilka tematów wystarczy odkurzyć tematy.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 19 Wrz 2010 11:45 :: sławomir1991 :: Odpowiedzi: 27 :: Wyświetleń: 6320

T25 alternator jak podłączyć

Witam. Mam problem chiałbym przerobić ciągnik rolniczy T25 na alternator od poloneza ale niewiem jak go podłączyć. Jeśli ktoś wie proszę o podpowiedź, z góry dziękuję.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 19 Lis 2009 21:17 :: Piotr2608 :: Odpowiedzi: 1 :: Wyświetleń: 3506

Reklama :: 19 Lis 2009 21:17 :: Google :: Odpowiedzi: 0 :: Wyświetleń: 0

Jak podłączyć nowy alternator do T25

Jak podłączyć nowy alternator do T25... do podłączenia alternatora i ładowania, kupiłem nowe akumulatory więc nie chciałbym ich sp... bo szkoda. Nie za bardzo wiem jak najlepiej podłączyć alternator do całej instalacji żeby było dobrze i napięcie odpowiednie. Mam taki alternato...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 29 Maj 2014 07:47 :: krzysiekj24 :: Odpowiedzi: 13 :: Wyświetleń: 8500

Jak podłączyć alternator VALEO do T-25?

Jak podłączyć alternator VALEO do T-25?Witam, Moje pytanie jest następujące czy w ten sposób jak na zdjęciu mogę podłączyć ten alternator w moim T25? Nie wiem co zrobić z + na regulatorze. Był bym wdzięczny za ewentualną korektę tego schematu.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 02 Wrz 2010 13:01 :: michaelxxxl :: Odpowiedzi: 2 :: Wyświetleń: 3650

Ciągnik T25, budowa alternatora

Alternator skręca się tak samo jak się go rozkręca, może źle podłączyłeś. [url=]Link
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 27 Sty 2010 09:19 :: nolter :: Odpowiedzi: 5 :: Wyświetleń: 3400

Jak podłączyć regulator napięcia do Ciągnika Władimirec

... z was to już robił, bardzo proszę o wszelkie porady i schematy jak to wykonać.:cry: Ciągnik jest dosyć nowy (5-7 lat) alternator też ten najnowszy dwa czy trzy zaciski z tyłu (już dobrze nie pamiętam) ma diody prostujące i wewnątrz ten ni...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 10 Kwi 2008 19:04 :: didos :: Odpowiedzi: 46 :: Wyświetleń: 27310

T 25 - Brak ładowania alternatora

T 25 - Brak ładowania alternatora... 12V i do amperomierza, natomiast po podłączeniu drugiego przewodu do tej literki D, jak na zdjęciu, kontrolka powinna się palić przy włączonej masie, a ona się nie pali, a jak dotknę go do obudowy alternatora to sie zapala. Nie wiem gdzie ...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 16 Lip 2013 21:10 :: Błażej :: Odpowiedzi: 26 :: Wyświetleń: 2538

Jak podłączyć prądnice w ciągniku Wladimir T25 ?

na co Ci w tych czasach prądnica... przerób mocowanie pod alternator np. od dużego fiata lub poloneza. przewód od kontrolki pociągnij tylko bezpośrednio pod deskę zagarów
Samochody Elektryka i elektronika :: 24 Maj 2007 22:02 :: hasiek :: Odpowiedzi: 6 :: Wyświetleń: 5693

T25 alternator z regulatorem - napięcie wzbudzenia

... Stacyjka od mf 255. Ale przed remontem poprzedni fachowiec tak podłączył że instalacja sie spaliła. Więc remont był niezbędny. Pytanie tylko, żeby nie rozkręcać alternatora czy mógł polecieć obwód wzbudzenia? żarówa po przegazowaniu nie żarzy się,...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 25 Maj 2014 17:14 :: wiktorrio :: Odpowiedzi: 9 :: Wyświetleń: 2499

Ursus C-330/C-360 stacyjka/alternator

... zasilającego przekaźnik rozrusznika i podłączony jest przewód wychodzący z wnętrza alternatora. Zacisk 15 regulatora jest dołączony do zacisku alter. gdzie podłączone są dwa przewody z wnętrza alternatora. Nie wiem czy jest to włąściwe połączenie la...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 13 Paź 2013 13:03 :: bizon_126 :: Odpowiedzi: 232 :: Wyświetleń: 244477

Reklama :: 13 Paź 2013 13:03 :: Google :: Odpowiedzi: 0 :: Wyświetleń: 0

t25 - nie ładuje alternator

Witam . Jak powinno się prawidłowo podłączyć ten alternator?
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 24 Maj 2013 20:14 :: nikusert :: Odpowiedzi: 5 :: Wyświetleń: 1752

T25 Władimirec - regulator w ciągniku

... alternator bez szczotek, jak podłączyć do niego regulator napięcia RC12, lub RA2/B. Z instalacji gruby czerwony przewód jest podłączony do zacisku śrubowego, od przekaźnika rozrusznika przewód koloru niebieskiego jest dołączony do zacisku alt...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 16 Cze 2014 07:55 :: majster222 :: Odpowiedzi: 25 :: Wyświetleń: 6106

Ogrzewanie elektryczne w t25

... z alternatora jest przecież wyższe.więc 12V czy więcej? - w którym miejscu podłączyć taką nagrzewnice, żeby pobierany przez nią prąd nie obciążał amperomierza?tam, gdzie jest podłączone gniazdo latarki, czyli na kablu + z alternatora? i ...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 15 Lut 2011 23:20 :: sławomir1991 :: Odpowiedzi: 36 :: Wyświetleń: 5987

Władimirec t25, kilka pytań

... są 3 wyjścia. Jedno + podłączasz pod rozrusznik a i drugie do kontrolki ładowania. Jedno wogóle nie podłączasz tylko nie pamiętam które. Może ktoś napisze jak pod oryginalną instalację to podłączyć . Ja też mam taki alternator ale zakładałem odra...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 11 Lip 2014 17:09 :: 12pawel :: Odpowiedzi: 165 :: Wyświetleń: 54522

t25 A1 problemy z ladowaniem

t25 A1 problemy z ladowaniem... pasowym nic nie rób, na tym będzie dobrze. Jeżeli dołączysz wg schematu powinien działać. Wrzucam Ci jeszcze schemat tej instalacji którą masz w tej chwili, porównuj schematy to łatwo znajdziesz różnicę w podłączeniu alternatora.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 07 Lip 2010 20:48 :: mateos09 :: Odpowiedzi: 31 :: Wyświetleń: 18431

Władimirec T25 - Rozprowadzenie wiązek

... się aby tam teraz były. Ktoś pozbawił mojego Władka kompletnie całej instalacji- nie wiem komu ona przeszkadzała :) I jeszcze jedno pytanko: czy można alternator podłączyć bezpośrednio do akumulatora, tzn. pominąc amperomierz?
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 06 Mar 2013 16:35 :: fza :: Odpowiedzi: 33 :: Wyświetleń: 7695

t25 - naprawa główna całego traktora

koledzy podpowie ktoś jak podłączyć alternator do ruska zamiast prądnicy? które kable trzeba podpiąć
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 06 Mar 2013 22:35 :: wojtek250590 :: Odpowiedzi: 19 :: Wyświetleń: 4143

Strona 1 z 1
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Ostatnio szukano: stacyjka volvo pilot przewodowy recyrkulacji corsa sony trinitron miga dioda network processor opis skrzyni bezpieczniki transit rozrusznik przyczyny climatronic błędy mercedes kluczyk stacyjki przerywacz kierunkowskazów schemat
Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Strona używa cookies - informacje || Reklama || Kontakt