forum elektroda, elektronika

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Zaloguj

schemat instalacji t25

Znaleziono 16 wyników na elektroda.pl: schemat instalacji t25
Podstawowa forma zapytania: schemat instalacja t25
Forum elektroda.pl Strona Główna

T25 władymirec - poszukuje schematu instalaci elektrycznej.

Jak w temacie poszukuje schematu instalacji elektrycznej z kilku powodów pierwszym że od lat mi bardzo ciężko pali nawet na nowych akumulatorach i potrzebuje normalnego schematu bo planuje trochę go ulepszyć w polski regulator napięcia oraz zwykły akumulator 12v itp. a dwa najprawdopodobniej gdzieś gubi...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 08 Lip 2012 14:37 :: marcino2211 :: Odpowiedzi: 2 :: Wyświetleń: 1973

Schemat instalacji ursus C-360

witam. A nie posiadal by któs z was schematu do ciagnika ruskiego Władimirec T25 ?? Bo urwały mi sie przewody od alternatora i nie mam pojecia jak je podlaczyc. z gory dzieki!! moje gg: 6505591 biolkMAŁPAop.pl
Samochody Szukam :: 16 Maj 2012 18:09 :: troll21 :: Odpowiedzi: 106 :: Wyświetleń: 338312

Reklama :: 16 Maj 2012 18:09 :: Google :: Odpowiedzi: 0 :: Wyświetleń: 0

t25 władimirec - stacyjka

Mam problem ze stacyjka u władimirca - pare razy złapie a potem ani nie drgnie. Potrzebuje schemat instalacji.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 06 Lut 2013 23:15 :: vper :: Odpowiedzi: 5 :: Wyświetleń: 5161

Toyota Avensis T25 - Automatyczny włącznik świateł mijania a podświetlenie

Cześć, mały update: elektryk szczegółowo przeglądał schematy instalacji w tym konkretym modelu i właśnie chciał zrobić tak jak pisaliście, jednakże okazało się że mnóstwo sygnałów trafia do jednego, zintegrowanego przekaźnika i ryzykiem byłoby rozwalanie tego na kawałki - ryzyko grzania elementów...
Samochody Elektryka i elektronika :: 11 Cze 2014 15:24 :: ajetos :: Odpowiedzi: 33 :: Wyświetleń: 2130

T25 Władimirec - regulator w ciągniku

T25 Władimirec  -  regulator w ciągnikuMożesz zastosować taki ROLNEX - REGULATOR NAPIĘCIA RR362 PP362 T25 T-25 Najbardziej bym się skłaniał do wymiany regulatora. Oprócz masy, jak go wpiąć do mojej instalacji-tzn. do alternatora z dwoma wyjściami? Wpiąć szeregowo pod niebieski kabelek-widoczny na zdj.powyżej? Te regulatory są dostępne....
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 05 Sie 2014 21:33 :: hubertus0411 :: Odpowiedzi: 28 :: Wyświetleń: 7117

Reklama :: 05 Sie 2014 21:33 :: Google :: Odpowiedzi: 0 :: Wyświetleń: 0

Jak podłączyć prądnice w ciągniku Wladimir T25 ?

Być może i jest to alternator 6cio lub 9cio diodowy niemam zbytnio pojęcia wiem napewno ze ma 5 wyprowadzeń które później idą do jakiś dwóch innych "urządzeń" chyba do regulatora napięcia i przekaźnika blokady to są jakieś dwie skrzynki jedna mniejsza a druga nieco większa a później do amperomierza....
Samochody Elektryka i elektronika :: 24 Maj 2007 22:02 :: hasiek :: Odpowiedzi: 6 :: Wyświetleń: 5873

Alternator od t25 do c360

Alternator od t25 do c360Witam, Proszę o pomoc. Przeczytałem dużo postów i dalej jestem w kropce. Mam taki alternator jak na załączonym rysunku od ciągnika T25 (ma dwa wyjścia: śruba fi6 i f5). Planuję zamontować go do C-360. W związku z tym moje pytnie: czy potrzebny jest do tego przekaźnik, jeżeli tak to jaki (nawa, symbol)...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 10 Lip 2013 13:42 :: wasill20 :: Odpowiedzi: 6 :: Wyświetleń: 2161

wladimirec t25 - jaki tranzystor w regulatorze napięcia?

wladimirec t25 - jaki tranzystor w regulatorze napięcia?Tak, diody dobre. Udało się je pomierzyć. Kontrolka świeci i najgorsze, że cały czas. Zdaję sobie sprawę, że sprawna kontrolka to też warunek ładowania :) Instalację w tym ciągniku robiłem już wielokrotnie i zawsze były jakieś problemy z ładowaniem. Ciągle coś pada. Tym razem tranzystor. Szkoda, że...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 16 Lip 2013 14:01 :: stopi :: Odpowiedzi: 2 :: Wyświetleń: 1026

Władimirec t25, kilka pytań

Wydaje mi się że minimalnie będą się różniły te schematy. Ale jeśli chodzi o temp, kierunki i kontrolki to tu nie będzie żadnej różnicy. W T25 A to tyle więcej instalacji jest co w kabinie i nawiew ciepłego powietrza. A T25 A2 po prostu tego nie ma.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 11 Lip 2014 17:09 :: 12pawel :: Odpowiedzi: 165 :: Wyświetleń: 60081

wladymierc t25 Co to jest ???

wladymierc t25 Co to jest ???Mam Władymira z nowszą instalacją w którym jak wynika ze schematu nie ma regulatora napięcia. Pod deską rozdzielczą znalazłem tylko to ale wydaje mi się ze jest to włącznik elektromagnetyczny ma on tak samo rozmieszczone wyprowadzenia jak regulator napięcia ale podpisane są innymi znakami. Różni się...
Samochody Elektryka i elektronika :: 19 Wrz 2009 19:19 :: Jerzykowski :: Odpowiedzi: 4 :: Wyświetleń: 1757

t25 A1 problemy z ladowaniem

t25 A1 problemy z ladowaniemZ kołem pasowym nic nie rób, na tym będzie dobrze. Jeżeli dołączysz wg schematu powinien działać. Wrzucam Ci jeszcze schemat tej instalacji którą masz w tej chwili, porównuj schematy to łatwo znajdziesz różnicę w podłączeniu alternatora.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 07 Lip 2010 20:48 :: mateos09 :: Odpowiedzi: 31 :: Wyświetleń: 19379

Instalacja- Ciągnik T-25 Władimirec

Witam. Ja na schemacie Władka t25 mam tak, że do klaksonu są podłączone kable koloru POMARAŃCZOWEGO i ZIELONEGO. Pomarańczowy kabel winien być podłączony do skrzynki bezpiecznikowej (do trzeciego bezpiecznika), zielony (nie wiem, jak u ciebie) ma być podłączony do kostki (bodajże 7 śrubka od lewej) i...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 22 Kwi 2014 17:47 :: giergusbis :: Odpowiedzi: 82 :: Wyświetleń: 130541

T25 - podłączenie stacyjki oraz przekaźnika rozrusznika

Ok dzięki ale ja instalacje mam mam inną niż na tym schemacie, tak pozatym to mam kilka schematów tylko w tym moim (polska instalacja) nie wyraźnie widać stacyjke na schemanie i nie wiem co i jak więc pytam tutaj.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 24 Maj 2014 09:47 :: krzysiekj24 :: Odpowiedzi: 5 :: Wyświetleń: 3533

Reklama :: 24 Maj 2014 09:47 :: Google :: Odpowiedzi: 0 :: Wyświetleń: 0

Władimirec T25 - Instalacja elektryczna

Porozwijaj to trochę i będziesz mniej więcej widział długościami gdzie co pasuje. Weź też schemat i o ile kolory się będą zgadzały to łatwo rozszyfrujesz.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 29 Mar 2013 21:53 :: CinCik :: Odpowiedzi: 5 :: Wyświetleń: 3633

Władimirec T25 - Rozprowadzenie wiązek

Władimirec T25 - Rozprowadzenie wiązekCzy ja nie wyraźnie piszę? :-) Tak możesz wzorować się na podłączeniu regulatora do alternatora. Spróbuj jednocześnie wzorować się na 2 schemacie instalacji a dokładnie przy elemencie 53 przekaźniku rozrusznika jeśli to jeszcze u Ciebie działa. Przerobiłem pierwszy schemat. Regulator możesz zamontować...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 06 Mar 2013 16:35 :: fza :: Odpowiedzi: 33 :: Wyświetleń: 8907

T25 WŁADIMIREC - BEZPIECZNIKI

Przecież ci nic nie narzucam ani nikomu innemu. Tylko twierdzę że można instalację w takim ciągniku zrobić prostą, bezpieczną i nie trzeba do tego schematu tym bardziej jeśli zrobisz ją sam. W środku nocy z latarką w zębach znajdziesz przyczynę awarii. A ruski niestety instalacje elektryczne robią...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 11 Wrz 2014 07:43 :: bernard2008 :: Odpowiedzi: 16 :: Wyświetleń: 570

Strona 1 z 1
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Ostatnio szukano: pioneer a705r płytka radiator problemy zmywarki czujnik temperatury sharan flashować telefon philips 42pfl7662d czujnik cofać dziać cała pralka waga prania transformator spawalniczy telewizor ścisza
Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Strona używa cookies - informacje || Reklama || Kontakt