forum elektroda, elektronika

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Zaloguj

schemat instalacji t25

Znaleziono 15 wyników na elektroda.pl: schemat instalacji t25
Podstawowa forma zapytania: schemat instalacja t25
Forum elektroda.pl Strona Główna

T25 władymirec - poszukuje schematu instalaci elektrycznej.

...Jak w temacie poszukuje schematu instalacji elektrycznej z kilku powodów pierwszym że od lat mi bardzo ciężko pali nawet na nowych akumulatorach i potrzebuje normalnego schematu bo planuje trochę go ulepszyć w polski regulator napięcia oraz...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 08 Lip 2012 14:37 :: marcino2211 :: Odpowiedzi: 2 :: Wyświetleń: 1847

Schemat instalacji ursus C-360

witam. A nie posiadal by któs z was schematu do ciagnika ruskiego Władimirec T25 ?? Bo urwały mi sie przewody od alternatora i nie mam pojecia jak je podlaczyc. z gory dzieki!! moje gg: 6505591 biolkMAŁPAop.pl
Samochody Szukam :: 16 Maj 2012 18:09 :: troll21 :: Odpowiedzi: 106 :: Wyświetleń: 334193

Reklama :: 16 Maj 2012 18:09 :: Google :: Odpowiedzi: 0 :: Wyświetleń: 0

Instalacja- Ciągnik T-25 Władimirec

Witam czy ktoś może mi wysłać schemat instalacji t25. Mam zamiar ją na nowo zrobić bo kable są popalone. Alternator posiadam z regulatorem. Części mam zakupione tylko nie wiem jak to wszystko po podłanczać. Z góry dziękuje za odp.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 22 Kwi 2014 17:47 :: giergusbis :: Odpowiedzi: 82 :: Wyświetleń: 128144

Władimirec T25 - Instalacja elektryczna

Porozwijaj to trochę i będziesz mniej więcej widział długościami gdzie co pasuje. Weź też schemat i o ile kolory się będą zgadzały to łatwo rozszyfrujesz.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 29 Mar 2013 21:53 :: CinCik :: Odpowiedzi: 5 :: Wyświetleń: 3303

wladimirec t25 - jaki tranzystor w regulatorze napięcia?

wladimirec t25 - jaki tranzystor w regulatorze napięcia?... schematu uda mi się dojść. Drugi mały BC547 też jest sypnięty. Dużo tam elementów nie ma :) Raczej zakładam, że to zwykły bipolarny i cudów się tam nie spodziewam... Dodano po 2 Rozrysowałem schemat. Pod znak zapytania na schemacie wstawiłby...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 16 Lip 2013 14:01 :: stopi :: Odpowiedzi: 2 :: Wyświetleń: 948

t25 A1 problemy z ladowaniem

t25 A1 problemy z ladowaniem... pasowym nic nie rób, na tym będzie dobrze. Jeżeli dołączysz wg schematu powinien działać. Wrzucam Ci jeszcze schemat tej instalacji którą masz w tej chwili, porównuj schematy to łatwo znajdziesz różnicę w podłączeniu alternatora.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 07 Lip 2010 20:48 :: mateos09 :: Odpowiedzi: 31 :: Wyświetleń: 18824

Władimirec T25 - Rozprowadzenie wiązek

Władimirec T25 - Rozprowadzenie wiązek... 2 schemacie instalacji a dokładnie przy elemencie 53 przekaźniku rozrusznika jeśli to jeszcze u Ciebie działa. Przerobiłem pierwszy schemat. Regulator możesz zamontować po deską rozdzielczą w miejscu starego i wykorzystać oryginalną instalacje. ...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 06 Mar 2013 16:35 :: fza :: Odpowiedzi: 33 :: Wyświetleń: 8082

T25 Władimirec - regulator w ciągniku

T25 Władimirec  -  regulator w ciągniku... Oprócz masy, jak go wpiąć do mojej instalacji-tzn. do alternatora z dwoma wyjściami? Wpiąć szeregowo pod niebieski kabelek-widoczny na zdj.powyżej? Te regulatory są dostępne. Są też ich schematy. W tej chwili alternator nadaje się do gru...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 05 Sie 2014 21:33 :: hubertus0411 :: Odpowiedzi: 28 :: Wyświetleń: 6577

wladymierc t25 Co to jest ???

wladymierc t25 Co to jest ???...Mam Władymira z nowszą instalacją w którym jak wynika ze schematu nie ma regulatora napięcia. Pod deską rozdzielczą znalazłem tylko to ale wydaje mi się ze jest to włącznik elektromagnetyczny ma on tak samo rozmieszczone wyprowadzenia jak regulator...
Samochody Elektryka i elektronika :: 19 Wrz 2009 19:19 :: Jerzykowski :: Odpowiedzi: 4 :: Wyświetleń: 1682

Jak podłączyć prądnice w ciągniku Wladimir T25 ?

... druga nieco większa a później do amperomierza. Potrzebuje schematu tylko do podłączenia tego alternatora,regulatora napięcia,przekaźnika i amperomierza by ładowało . Nie całej instalacji do T25 a i co to jest ten przekaźnik blokady do czeg...
Samochody Elektryka i elektronika :: 24 Maj 2007 22:02 :: hasiek :: Odpowiedzi: 6 :: Wyświetleń: 5756

Toyota Avensis T25 - Automatyczny włącznik świateł mijania a podświetlenie

...Cześć, mały update: elektryk szczegółowo przeglądał schematy instalacji w tym konkretym modelu i właśnie chciał zrobić tak jak pisaliście, jednakże okazało się że mnóstwo sygnałów trafia do jednego, zintegrowanego przekaźnika i ryzykiem...
Samochody Elektryka i elektronika :: 11 Cze 2014 15:24 :: ajetos :: Odpowiedzi: 33 :: Wyświetleń: 1551

Reklama :: 11 Cze 2014 15:24 :: Google :: Odpowiedzi: 0 :: Wyświetleń: 0

Alternator od t25 do c360

Alternator od t25 do c360... go kupić? Jak go podlączyć, co należy przerobić w instalacji? Rozumiem, że do śruby fi6 kabel do rozrusznika, a do fi5 kabel (przez przekaźnik?) do kontrolki ładowania? Czy trzeba wstawić bezpiecznik? Może jakiś prosty schemat.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 10 Lip 2013 13:42 :: wasill20 :: Odpowiedzi: 6 :: Wyświetleń: 2092

Władimirec t25, kilka pytań

jeszcze jedna prośba. Czy ma ma ktoś schemat instalacji elek. do T 25 A2
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 11 Lip 2014 17:09 :: 12pawel :: Odpowiedzi: 165 :: Wyświetleń: 56628

T25 - podłączenie stacyjki oraz przekaźnika rozrusznika

Witam kolego, może Ci trochę pomogę ale jest schemat całej instalacji w innym poście Pozdrawiam.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 24 Maj 2014 09:47 :: krzysiekj24 :: Odpowiedzi: 5 :: Wyświetleń: 3197

t25 władimirec - stacyjka

Mam problem ze stacyjka u władimirca - pare razy złapie a potem ani nie drgnie. Potrzebuje schemat instalacji.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 06 Lut 2013 23:15 :: vper :: Odpowiedzi: 5 :: Wyświetleń: 5026

Strona 1 z 1
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Ostatnio szukano: mostek prostowniczy podłączyć obwód woltomierza pralka amica kody błędów pompa oleju przepracować zmiana języka nokia mondeo odłączeniu akumulatora fiat brava czujnik położenia wału trilux programowanie zawór odpowietrzania zbiornika paliwa styk biegu jałowego golf sygnału telewizji naziemnej sterownik centralnego zamka epson czyszczenie głowic
Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Strona używa cookies - informacje || Reklama || Kontakt