forum elektroda, elektronika

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Zaloguj

skrzynia t25

Znaleziono 54 wyników na elektroda.pl: skrzynia t25
Forum elektroda.pl Strona Główna

Avensis T25 - Podlaczenie taksometru

Szukaj w komputerze samochodu. Toyoty tam mają. Lub w zegarach. Ale najlepiej udaj się do wyspecjalizowanego serwisu. Unikniesz wtedy uszkodzeń układów, komputera, itd. dzięki za odpowiedź. być może dzisiaj spróbuję sam, szukałbym w zegarach, który to może być kabel ? czy jak uniosę koło...
Samochody Elektryka i elektronika :: 14 Paź 2014 18:37 :: pepe150 :: Odpowiedzi: 10 :: Wyświetleń: 942

Wycie skrzyni w T25 Władimirec

Witam ;) Mam problem z moim t 25 rocznik 1988.Zakupiłem go rok temu i mam z nim problem otóż wyje skrzynia biegów bardzo głosno.Wyje tak jakby gdzies opciero cos albo zle zazębiało sie ale jak zostanie wciśnięte sprzęgło to nie wyje a jak sie puści to znowu wyje ale myślałem ze wystarczy remont i będzie...
Samochody Początkujący :: 14 Mar 2014 23:59 :: Michaw1 :: Odpowiedzi: 0 :: Wyświetleń: 447

Reklama :: 14 Mar 2014 23:59 :: Google :: Odpowiedzi: 0 :: Wyświetleń: 0

Władimirec T25 - Demontaż wałka rozrządu.

Dodano po 12 Dziekuje za odpowiedz (demontaz walka rozrzadu T25-Wladymirec)na post z dnia 30 wrz.2012. Pod slowem demontaz mialem na mysli wyjecie tego walka .Moim zdaniem osadzony jest on w przedniej plycie skrzyni korbowej i nalezy ja zdjac.Jezeli sie myle to przepraszam.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 02 Paź 2012 20:36 :: przemas126 :: Odpowiedzi: 5 :: Wyświetleń: 1893

t25 - Czy w t25 można założyć przedni napęd?

Trzeba zrobić dziurę w spodzie skrzyni pod mechanizmem różnicowym i z jednego z wieńców napędzić przystawkę przedniego napędu. Trochę problematyczne bo dół skrzyni nie jest płaski. Więc przystawka z T-30 może się nie nadać, a co do samego przedniego mostu to można by od T-30, ale z całym mocowaniem przedniej...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 09 Kwi 2013 19:48 :: MaRcInn19 :: Odpowiedzi: 17 :: Wyświetleń: 5052

zetor t25 ursus 360-3p - Połączenie silnika perkins 3 cyl ze skrzynia zetora t25

Witam Chciałem zapytać czy ktoś ma tak już zrobione zetor t25 z silnikiem perkins 3cyl jakie tam ma być koło zamachowe od perkinsa czy od zetorka się nada i jak ze sprzęgłem jeżeli ktoś ma tak zrobione proszę o pomoc z góry dzięki
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 13 Gru 2013 18:47 :: kasper1992 :: Odpowiedzi: 1 :: Wyświetleń: 936

T25 wymiana filtrów ?? - Gdzie dolewać olej do T25

Witam Chciałem się przywitać ponieważ jestem tu po raz pierwszy:) Jeżeli temat już się powtarza to przepraszam. Stałem się szczęśliwym posiadaczem T25A, ciągnik nastoletni ale bardzo mało używany 520 motogodzin, odpala pięknie nic niepokojącego się z nim nie dzieje i chciałbym utrzymać ten stan,...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 03 Maj 2014 20:06 :: Qsa :: Odpowiedzi: 6 :: Wyświetleń: 2616

Wladimirec T25 A3 - pytanie odnośnie wału korbowego

Wladimirec T25 A3 - pytanie odnośnie wału korbowegoWitam, niedawno kupiłem Wladimirca T25 A3. Jako że nie miałem zbyt dużej styczności z tym ciągnikiem wcześniej mam parę pytań. Nie wiem czy silnik był kiedykolwiek remontowany czy też nigdy. Bo gdyby nie był, to bym wiedział że wszystko jest tak jak być powinno. a teraz do rzeczy, chcąc wymienić uszczelkę...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 25 Kwi 2014 10:10 :: autoManiak1 :: Odpowiedzi: 8 :: Wyświetleń: 1266

Władimirec T25 nie pali z kluczyka

W T25 masa do przekaźnika rozrusznika pobierana jest z alternatora. Zabezpiecza to przed próbą uruchamiania silnika który już pracuje (wykrywa ładowanie). Testowo możesz odpiąć cieńszy przewód od alternatora i dotknąć nim masy. Drugą przyczyną może być też czujnik położenia neutralnego skrzyni biegów....
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 11 Cze 2014 17:28 :: landy13 :: Odpowiedzi: 2 :: Wyświetleń: 546

Włodymirec t25a2,skrzynia biegów brak cześć

Najlepiej będzie kupić katalog do T25 gdzie będziesz miał wszystko rozrysowane koszt nie wielki a będziesz miał wszystko z numerami katalogowymi i wg kolejności jak składać. Dostępny praktycznie w większości sklepów z częściami do T25 lub szukaj w necie.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 05 Maj 2012 11:51 :: przemo1106 :: Odpowiedzi: 5 :: Wyświetleń: 1080

Wladymirec t25 - kłopoty ze skrzynią biegów

Witam. Czy ktoś się już spotkał w swoim Władymircu z taką usterką że w skrzyni z (dwiema ma gałkami biegów), nie działają biegi 3 i 4. Po odkręceniu dwóch bocznych pokrywek w kadłubie skrzyni biegów i po przesuwaniu tych rolek biegi 3,4 zaczynają działaś a przestają działać biegi 1,2 i 5,6. Co może...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 23 Kwi 2014 14:55 :: wz1 :: Odpowiedzi: 0 :: Wyświetleń: 270

Ciągnik T25 nie napędza skrzyni biegów

Pisałem wcześniej o urywaniu wałka ale tam jest wszystko w porządku wałki obracają się tylko nie napędza skrzyni biegów a wszystkie wchodzą bardzo dobrze to wszystko stało się podczas holowania samochodu proszę jeszcze raz o poradę dziękuję.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 28 Mar 2011 20:59 :: bobytempelton :: Odpowiedzi: 1 :: Wyświetleń: 2123

Reklama :: 28 Mar 2011 20:59 :: Google :: Odpowiedzi: 0 :: Wyświetleń: 0

Mechaniczna skrzynia nawrotnika (revers box). Skąd, jak, od czego itp.?

Rewers jest ciągniku T25, ale w obudowie skrzyni, nie jako osobny podzespół.
Ogólny Techniczny :: 29 Lis 2013 09:30 :: agrafek :: Odpowiedzi: 5 :: Wyświetleń: 1074

Avensis T25 Sol Sterowanie radiem za pomocą poleceń głos.

To mogło by się zgadzać z rzeczywistością. To w sumie jest tylko bajer, ale dziwi mnie to trochę, że ikona na przycisku na kierownicy jest taka jak w wersjie ze sterowaniem głosowym. Jest również szczelina mikrofonu. To tak jakby na lewarku 5-cio biegowej skrzyni narysować 6-te przełożenie, którego nie...
RadiaSamochodowe Serwis :: 13 Lip 2013 23:18 :: sunlux :: Odpowiedzi: 3 :: Wyświetleń: 1859

Car-Audio - Toyota Avensis T25 sedan?

on jest przeciwniczka takich rzeczy czyli szykuje się mała konspiracja.. :) Po pewnym czasie sama powie: "wiesz, jakoś fajniej to wszystko gra, niż wcześniej.." ...lub opier******, mowiac "co mi tak tam dudni za uszami....:D " - jezdzi z coreczka (14 miesiecy) an tylnim siedzeniu :) :) :) ...
CarAudio Ogólne :: 02 Lut 2009 12:02 :: disaster3 :: Odpowiedzi: 14 :: Wyświetleń: 5964

Władimirec T25A2 - regulacja skrzyni biegów

Witam wszystkich serdecznie! Mam gorącą prośbę o przesłanie schematu skrzyni biegów od Władimirca T25 (stary typ, skrzynia dwu dźwigniowa). Szczegółowy opis mile widziany. Wielkie dzięki za pomoc
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 03 Sty 2011 12:48 :: zbydrze :: Odpowiedzi: 31 :: Wyświetleń: 38624

Traktorek sam fiat 126p ze skrzynią żuka

Odpowiednio duże i szerokie koła, obciążony tył i napęd na jedną oś da rade. Ja miałem ruski traktor t25 z spychem na przodzie i betonowe słupki wyrywał więc z zapełnieniem łyżki nie będzie raczej problemu. Ciekawe jak w tej ładowarce z allegro jest rozwiązany przedni napęd.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 12 Wrz 2014 16:20 :: Paweł243 :: Odpowiedzi: 173 :: Wyświetleń: 221586

Władimirec t25 powolne działanie podnośnika

sprawdź mechanizm różnicowy a dokładniej blokady mechanizmu , prawdopodobnie sie zaciął albo masz go wbity na sztywno , w podłodze przy siedzisku masz drążek , który przez dźwignie wchodzi do skrzyni , a to jest temat o hydraulice a nie o skrzyni
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 24 Lis 2013 19:17 :: wlatca_komaruf :: Odpowiedzi: 119 :: Wyświetleń: 50970

Jak wymontowac wałek sprzęgłowy w władymircu t25

Co dokładnie się stało ze skrzynie zablokowało . Jeśli odkręciłeś pompę olejową i zdemontowałeś złącze to musisz odkręcić kilka śrubek osłony łożyska tam pod nią jest pierścień, jak go zdejmniesz to wybijesz wałek do skrzyni biegów
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 22 Sty 2011 22:26 :: piłkarz :: Odpowiedzi: 4 :: Wyświetleń: 2667

Ciągnik T25 urywa wałek sprzęgłowy

Dzięki za informacje ale okazał się inny problem wszystkie biegi wchodzą a wałek który wchodzi do skrzyni obraca się lużno i niebardzo wiem od czego zacząć pozdrawiam.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 28 Mar 2011 18:59 :: Kargul57 :: Odpowiedzi: 3 :: Wyświetleń: 2187

Władimirec t25, kilka pytań

Co do skrzyni biegów, to pod pomostem, po obu stronach skrzyni, tam, gdzie to zakreślił mój poprzednik są dwa podłużne dekielki kryjące wałki popychaczy biegów. One wszystkie muszą być w tym samym położeniu względem siebie i tak, aby wystawały mniej więcej tyle samo z każdej strony (poza ostatnim i pierwszym...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 11 Lip 2014 17:09 :: 12pawel :: Odpowiedzi: 165 :: Wyświetleń: 60351

Władimirec T-25 problem ze skrzynią

Może być kilka przyczyn. 1. Ustawiona zbyt duża szerokość robocza pierwszego korpusu. Powoduje to nie całkowite podcięcie skiby. 2. Pług może nie pracować w poziomie. Dno bruzdy musi bć poziome do powierzchni pola. Jeżeli jest skos, wtedy są dużo większe opory przy podcinaniu skiby. 3. Oś wykorbiona...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 19 Lip 2013 20:07 :: kszykotron :: Odpowiedzi: 13 :: Wyświetleń: 4530

t25 -gdzie jest spust oleju z układu hydraulicznego

Witam.Na 1000% nie jest tak jak piszesz że olej pompa hydrauliczna pobiera ze skrzyni.Wiem to bo dużo razy to przerabiałem i nawet jak była remontowana skrzynia biegów to olej był wlewany nowy i tj.Hipol. A do podnośnika masz oddzielny wlew oleju.Bardzo jest on nie poręczny jak jest to ciągnik z kabiną...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 26 Sty 2012 19:51 :: misiek83 :: Odpowiedzi: 13 :: Wyświetleń: 6741

T25 z 1984r i sprzęgło dwustopniowe??

Mój wujek pracuje w składnicy części do maszyn rolniczych i wczoraj mowił mi że pamięta że ktoś przerabiał sprzęgło w T25 na dwustopniowe- takie jak w Żubroniu 2032. Potrzebuję foty schematu budowy sprzęgła, skrzyni biegow, a wniej jak jest rozwiązany napęd WOM w ciągnikach takich jak Żubroń 2032 lub...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 26 Lut 2012 14:52 :: *SSaPeRR* :: Odpowiedzi: 11 :: Wyświetleń: 4765

po wymianie kompletnego rewersu skrzyni t25 strasznie wyją koła stożkowe

musiałem wymienić wałek sprzegłowy wraz z kołami stożkowymi rewersu w skrzyni biegów w t25 i nie bardzo wiem jak powinien byc ustawiony zeby koła stożkowe rewersu nie wyły jeżeli ktoś wie jaki wymiar powiniwn byc od osi wałka pośredniwgo do czoła łożyska w którym jast zamontowany wałek sprzęgłowy to...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 30 Wrz 2013 19:42 :: mtracz :: Odpowiedzi: 5 :: Wyświetleń: 2361

Władimirec T25 A2 jak tym się jeździ

Witam. jest to mój pierwszy post tutaj więc proszę o wyrozumiałość. Kupiłem Władimirca T25 A2 tego z 1 dźwignią i za bardzo nie wiem jak się tym jeździ dlatego prosił bym aby jakiś szczęśliwy posiadacz wyjaśnił mi w jaki sposób się zmienia biegi w nim czy za każdym razem jadąc do przodu muszę pchać...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 10 Maj 2012 07:04 :: bravo87 :: Odpowiedzi: 4 :: Wyświetleń: 1877

Pytanie o władka T25A z jedną wajchą zmiany biegów

Jeśli kupujesz nowy to wywalasz ten na pojedyńczą wajchę a wstawiasz taki jak tu ktoś prezentuje w rozmowie: Albo sam przerabiasz- wiecisz otwór w obudowie lewarka zmiany biegów i dorabiasz wybierak.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 11 Maj 2012 13:46 :: *SSaPeRR* :: Odpowiedzi: 4 :: Wyświetleń: 1126

T25 - podłączenie stacyjki oraz przekaźnika rozrusznika

Dawno przy tym grzebałem ale coś pamiętam. + : Wiadomo kabel na aku. OB : To będzie kabel który powinien iść na bezpiecznik. Z tego kabla zasilany jest klakson, światła stopu i chyba silniczek wycieraczki w wersji z kabiną. Jak wyciągnie się kluczyk to nie będzie tam prądu. C : To kabel który powinien...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 24 Maj 2014 09:47 :: krzysiekj24 :: Odpowiedzi: 5 :: Wyświetleń: 3545

Władimirec T25 - Trzask w lewym tylnym kole

Długo trwało to odczucie jakby obciążenia? W jakiej pracy to się stało? Przyhamowywało może te koło? Jakiś znaczny luz na kole jest? Jakby przyhamowywało koło to mogła się zerwać taśma hamulcowa tak jak miał znajomy... Ale u niego to całkiem zblokowało koło. Łożysko może się wykończyło na wale koła...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 05 Gru 2012 21:43 :: pawel2379 :: Odpowiedzi: 15 :: Wyświetleń: 2484

Jaki olej zastosować do silnika ciągnika T25?

Sam się przekonałem na tych olejach z beczki. Do ciągnika miałem kupi olej hipol do skrzyni. Kupiłem tylko 5l na sprawdzenie. Miał on kolor kawy z mlekiem co to było to nie wiem i zrezygnowałem z niego i kupiłem w karnistrze :) Polak to świnia nie każdy ale większośc chce tylko zarobi na szajsie i tyle...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 10 Gru 2012 22:04 :: przemas126 :: Odpowiedzi: 29 :: Wyświetleń: 13631

T25 Władymirec - Jak krok po kroku naprawić blokade kół

Kupiłem nie dawno t25, ale w trakcie użytkowania okazało się ze blokada wyskakiwała a teraz wcale nie reaguje kiedy ją wciskam, ma ktoś może jakiś schemat jak to rozebrać i krok po kroku co rozkręcić żeby się dobrać do niej i naprawić to co trzeba, dodam że pod podłoga wszystko działa, tylko coś ewidentnie...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 07 Lut 2013 14:14 :: lelek125 :: Odpowiedzi: 11 :: Wyświetleń: 3711

ciągnik władimiriec t25 - Burzący się olej w podnośniku

Tu trzeba by napisać który z olei Hipol dokładnie bo są różne, są przekladniowo-hydrauliczne. Czy olej w skrzyni tak naprawdę się chłodzi podczas pracy skrzyni? Cala różnica w tym że w ursusach olej pobierany ze skrzyni, a Władek ma osobny zbiorniki układu hydrauliki. To że jest inny rodzaj sterowania...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 01 Sie 2013 22:36 :: shiller1 :: Odpowiedzi: 11 :: Wyświetleń: 3330

t25 - naprawa główna całego traktora

witam szanownych forumowiczów! naprawiam mojego ruska i potrzebuję paru wiadomości takich jak: -momenty dokręceń w silniku, skrzyni, w tylnym moście i w zwolnicach -luz zaworowy, luz w zamku pierścieni tłokowych -ustawienie rozrządu(wiem że są znaki na kołach) - ciśnienie oleju nominalne -porady...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 06 Mar 2013 22:35 :: wojtek250590 :: Odpowiedzi: 19 :: Wyświetleń: 4797

T25 - dodatkowy zbiornik oleju

A w którym miejscu za zbiornikiem? Za korpusem podnośnika, nad skrzynią, pod siedzeniem kierowcy? Jeśli podłączasz zbiornik pod korek spustowy to nowy zbiornik musi mieć odpowietrznik, a oryginalny korek także zostaje.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 01 Kwi 2013 11:30 :: MaRcInn19 :: Odpowiedzi: 12 :: Wyświetleń: 1761

Władimirec T25 - Pytanie o podnośnik.

witam zapytam posiadam od niedawna t 25(skrzynia 1 wajcha) a podnośnik ma 2 wajchy ta po lewej oczywiście pług brony góra dół ok a ta obok po prawej jest do czego?jak ją "podnoszę" do góry na dół to nic się nie dzieje?pozdrawiam
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 16 Lip 2013 22:40 :: przemas126 :: Odpowiedzi: 6 :: Wyświetleń: 5031

Reklama :: 16 Lip 2013 22:40 :: Google :: Odpowiedzi: 0 :: Wyświetleń: 0

Jak podłączyć wentylator w orginalnej Kabinie T25

Przewodem minusowym jest silnik, skrzynia, rama pojazdu wszystko co metalowe - masa pojazdu. Przewód minusowy wentylatora zakończony końcówka oczkową przykręć z najbliższą pasującą śrubą.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 20 Lut 2014 18:13 :: kryzđ :: Odpowiedzi: 22 :: Wyświetleń: 1521

Wladymirec T25 - Nie odpala

Sporo czasu uplynelo :) Wczoraj wymienilem pompe na regenerowaną (325zl) i ciągnik zagadal natychmiast :) No ale pojawil się kolejny problem :( Teraz biegi Wcześniej już tak bylo, tzn zblokowala się skrzynia, ale zdjąlem te dekielki co są po obu stronach skrzyni, postukalem w waleczki i pomoglo. Ba...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 30 Lip 2013 13:25 :: CelestynU :: Odpowiedzi: 22 :: Wyświetleń: 3666

Władimirec T25 - Dziwne stukanie

Jak zaglądałem do skrzyni to wszystko było w porządku wiec raczej nie dyfer. Nawet jak miałem otworzoną skrzynie to podniosłem iwana odpaliłem wbiłem 6 i bardzo nic nie było słychać wiadomo skrzynia bez oleju wiec trochę głośno, spiąłem nawet hamulce żeby sprawdzić czy pod obciążeniem jak przyhamuje...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 16 Gru 2013 18:10 :: xmichas69x :: Odpowiedzi: 2 :: Wyświetleń: 873

T25 - Problem z tylnym korpusem podnosnika.

Tam raczej nic go nie będzie trzymało. No chyba że są kołki. ale wydaje mi się że skleił się tylko porządnie przez uszczelkę z blokiem skrzyni. Ja bym spróbował rozdzielić to po przez zablokowanie ciągnika(żeby się nie przetoczył), opasanie korpusu linką i naciągnięcie jej konkretnie np jakąś wciągarką...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 20 Lut 2014 21:23 :: slawek2727 :: Odpowiedzi: 3 :: Wyświetleń: 477

Władimirec T25 brak 4 i 2 biegu i redukcji

Witam! Jestem początkujący, mam problem z skrzynią we władku przy wrzuceniu na 2 lub 4 i ruszeniu w skrzyni coś łupie tak jak by tryby sie nie do końca zazębiały w dodatku jak wrzucam na redukcje biegi się zakleszczają na amen co może byc przyczyną proszę o pomoc z góry dziękuje!
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 14 Wrz 2014 23:08 :: giergusbis :: Odpowiedzi: 3 :: Wyświetleń: 456

Władimiriec t25 napęd z wałka wom

Oryginalnie T-25 był przystosowany do napędu maszyn stacjonarnych na pas. Wystarczy koło pasowe z wieloklinem które montuje się na końcu wałka rewersu(prawa strona skrzyni, wystający wałek zasłonięty pokrywką). Można w tedy rewersem decydować o kierunku obrotów. Koło pasowe dodawane jest nadal do wschodnich...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 02 Wrz 2014 21:15 :: rafjan41 :: Odpowiedzi: 9 :: Wyświetleń: 525

Mini ładowarka teleskopow sam z silnikiem 126p

Konstrukcja oparta głównie na częściach maluch i polonez , hydraulika T25.Napęd na przednie koła. Most polonezowski z oryginalnymi felgami, założone opony balonowe z bieżnikiem jodełka. Idąc w tył przerobiony wał napędowy łączy most ze skrzynią biegów polonezowską. Do wałka sprzegłowego podłączona półoś...
Ogólny Techniczny :: 10 Sty 2013 22:12 :: czarny2828 :: Odpowiedzi: 50 :: Wyświetleń: 14915

Traktorek SAM z silnika 1.6D Forda

Jeśli masz takie zwolnice to jak najbardziej , dosyć małe są od "WŁADIMIRCA" taki mały rosyjski traktorek T25. Docisk zastosuj oryginalny od tego silnika i skrzynie biegów też chyba że jest aluminiowa to do konstrukcji samonośnej się nie nadaje zbyt kruche albo skrzynia od UAZA wtedy sprzęgło...
DIY Poczekalnia :: 09 Mar 2014 15:02 :: techno2000 :: Odpowiedzi: 361 :: Wyświetleń: 376754

Nagłośnienie przód Golf II do 1700-2000zł

napisz jeszcze prosze jakie radio w koncu kupiles? Kenwood ma jedną niepodwazalna zalete, odczytuje pliki WAV z Pendrive'a , wiec jak zamierzasz wlasnie słuchac muzyki z Pena to mozesz to robic w bezstratnej kompresji. I Flac tutaj nie jest Ci do niczego potrzebny bo objetosciowo zajmuje tyle samo...
CarAudio Ogólne :: 28 Gru 2009 21:20 :: stanec :: Odpowiedzi: 73 :: Wyświetleń: 13787

Władimirec t25 nie mogę rozpołowić silnika od skrzyni biegów

Witam ! Mam taki problem , rozkręciłem śruby łęczące silnik z obudową sprzęgła , aby sie dostać do łożyska oporowego i silnik odszedł jakieś 2 centymetry i dalej nie odchodzi . nie wiem dlaczego , może jeszcze coś go trzyma . Proszę o pomoc
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 30 Cze 2011 20:29 :: arni_d69 :: Odpowiedzi: 9 :: Wyświetleń: 6056

Ciągnik rolniczy SAM C 330

Półośkę skracałem w ten sposób że odcinałem wieloklin ,na tokarce wierciłem otwór i go roztaczałem ,następnie półośkę w tym miejscu co ma być wieloklin staczałem do wymaganego wymiaru tak aby wieloklin wszedł z wciskiem i spawałem zwracając uwagę na to żeby nie pokrzywić . Przełożenie obliczałem w...
DIY Konstrukcje :: 13 Lut 2012 19:13 :: piorun7890 :: Odpowiedzi: 80 :: Wyświetleń: 53306

Budowa rębaka do gałęzi pod c-330

Kolaska będzie służyła do transportu,rozważam zastosowanie podpór.Noże będą zamocowane od środka koła na długości 40cm,reszta koła- zamach.Skrzynia biegów przy ciągniku zabezpieczona sprzęgłem przeciążeniowym,bo na wałku napędzającym też jest koło zamachowe.Wszystko po to żeby t25 dał rade i cięło się...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 25 Paź 2014 12:06 :: daczkes :: Odpowiedzi: 354 :: Wyświetleń: 179494

Władimirec T-25 - zaślepione wyjście hydrauliczne?

Pamiętam że kiedyś swoim T25 nie mogłem do końca podnieść skrzyni w przyczepie 8T, w której były 2 siłowniki. Wysunęły się do połowy i oleju właśnie zabrakło. Z innymi nie miałem okazji próbować. Myślę że z "czwórką" sobie poradzi. Zalać zbiornik prawie do pełna- tak żeby zostało wolnego miejsca tak...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 06 Cze 2013 19:27 :: lukask4 :: Odpowiedzi: 11 :: Wyświetleń: 2831

Jakie oleje najlepsze do t-25?

Jakie oleje najlepsze do t-25?Oto tabelka pojemności układów i mechanizmów z obsługi T25 Ja używam takich olejów: Silnik, filtr powietrza, pompa wtryskowa- Turdus Zmiany w silniku co 200-250mth, w pompie wtryskowej co 50mth w filtrze co 400mth Skrzynia, zwolnice, napęd pompy hydraulicznej, kierownica- Hipol Tutaj wymieniam...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 20 Mar 2012 08:37 :: *SSaPeRR* :: Odpowiedzi: 1 :: Wyświetleń: 2485

ciągnik T25 - wymiana oleju w skrzyni biegów, itd.

Witam, gdzie wlać olej do skrzyni biegów? Proszę o pomoc. Najlepiej jak możecie napiszcie gdzie mam wymienić oleje. Pompa paliwowa - olej wymieniony, podnosnik- olej wymieniony. Teraz skrzynia i co jeszcze mi zostało? Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 03 Kwi 2012 20:16 :: peqiu :: Odpowiedzi: 4 :: Wyświetleń: 3762

Z jakiej maszyny pochodzi koło zębate

temat juz pewno nie aktulny ale moim zdnaiem to koło pochodzi ze skrzyni buegów ciagnika t25
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 26 Lut 2013 08:47 :: marcin1122 :: Odpowiedzi: 16 :: Wyświetleń: 4485

T-25 - Czujnik Blokady Rozruchu WK-403, do czego służy ?

T-25  -  Czujnik Blokady Rozruchu WK-403, do czego służy ?Ok wiem dzięki. Tylko jak rozebrałem całą elektrykę w t25 to pod kabiną mam odłączone dwa przewody od tego oto czujnika co na zdjęciu i wydaje mi się że to jakaś jest na skrzyni biegów tak jak pisałeś. Tylko po co to jest odłączone od tego czujnika tego nie mogę zrozumieć.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 10 Lis 2012 14:06 :: csman75 :: Odpowiedzi: 7 :: Wyświetleń: 1297

mondeo mk3 115km 2002 - termostaty

1. Termostat jeden mały znajduję się przy/w pompie wody pod kolektorem ssącym, stojąc z przodu auta i patrzysz z lewej strony pod kolektor ssący z pompy wody wystaje króciec (to jest termostat mały) i łączy się z przewodem mniej więcej średnicy 18-stki. Drugi termostat duży znajduje się z tyłu silnika...
Samochody Początkujący :: 02 Lis 2012 20:07 :: krzych? :: Odpowiedzi: 2 :: Wyświetleń: 996

T25, 1988r. - Wyje skrzynia na 5. biegu lub przy obciążeniu

Witam;) Panowie mam problem z moim t 25 jest to rocznik 1988 . Zakupiłem gp rok temu i mam z nim problem otóż jak go kupiłem wyła skrzynia biegów ale tylko przy 5 biegu i jak ma opciążenie np przyczepa zboża,bardzo głosno wyje tak jakby gdzies obcierało cos albo sie zle zazębiało ale jak wciśnie sie...
Samochody Początkujący :: 17 Lis 2013 20:13 :: Błażej :: Odpowiedzi: 1 :: Wyświetleń: 600

T25 - awaria skrzyni biegów

Cześć jestem nowym na tym portalu. Mam problem w moim t25 wymieniłem wałek atakujący dlatego że stary mi urwało. Po wymianie wałka skrzynia strasznie huczy nie można wysiedzieć. Podczas jazdy dżwignia rewersu przód tył strasznie skacze nawet jak trzymam ją rekami.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 20 Mar 2014 21:02 :: Grubas388 :: Odpowiedzi: 12 :: Wyświetleń: 894

Strona 1 z 1
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Ostatnio szukano: problemy odpalaniem vectra integra 128wrl brzeczyk swiatel sterownik nadwozia integra 128wrl matiz komputer laptop usterki vectra świecić kontrolka integra 128wrl panasonic podswietlenie pralka whirlpool kontrolka schemat pompy
Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Strona używa cookies - informacje || Reklama || Kontakt