forum elektroda, elektronika

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Zaloguj

sprzęgło t25

Znaleziono 29 wyników na elektroda.pl: sprzęgło t25
Podstawowa forma zapytania: sprząc t25
Forum elektroda.pl Strona Główna

Naprawa T25 - wyrzuca olej spod kolektora.

Mam problem z T25. A mianowicie z pod kolektora wydechowego wyrzuca olej, wtryskiwacze są nowe. Nie ma siły sprawia wrażenie ślizganie sprzęgła, chociaż z drugiej strony słyszałem, że jak ślizga się sprzęgło to czuć spalenizną. Władek jest z 1988 roku ma 2650 mtg i nie miał żadnego remontu kapitalnego...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 21 Paź 2010 09:01 :: jaclac26 :: Odpowiedzi: 2 :: Wyświetleń: 3130

Ciągnik T25 nie napędza skrzyni biegów

Napisz jaśniej o co ci chodzi gdzie jest wszystko wporządku? w t25 najczęstszą usterką są zerwane łapki dociskowe sprzęgła , dzieje się to w chwili wciskania sprzęgła i daje takie objawy . ale napisz dokładniej
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 28 Mar 2011 20:59 :: bobytempelton :: Odpowiedzi: 1 :: Wyświetleń: 2138

Władimiriec t25 napęd z wałka wom

Witam mam ciągnik Władimiec t25 chciałbym z wałka wom napędzać młocarnię DARŁOWO .Moje pytanie jest czy da się na tylną belkę zamontować jakąś przekładnię z kołem pasowym aby z tego koła pasem transmisyjnym napędzać taką młocarnię . jeżeli tak to jaka to miałaby być przekładnia . Nie wiem ile...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 02 Wrz 2014 21:15 :: rafjan41 :: Odpowiedzi: 9 :: Wyświetleń: 537

T25 wyskakuja biegi do przodu

Sprężyna cofająca pedał sprzęgła napięta?Pedał sprzęgła u samej góry?
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 01 Kwi 2010 19:54 :: mateoo21 :: Odpowiedzi: 5 :: Wyświetleń: 3588

Władimirec t25 nie mogę rozpołowić silnika od skrzyni biegów

Panowie! Zapomnieliście (albo ja nie doczytałem) o rozłączeniu wałka sprzęgłowego: trzeba rozkręcić sprzęgło łubkowe dostępne po zdjęciu pompy hydraulicznej- śruba o ile pamiętam M-10. Część wałka zostaje w zespole sprzęgła , a część w skrzyni biegów. Instrukcję obsługi T-25 znajdziesz na tym forum,...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 30 Cze 2011 20:29 :: arni_d69 :: Odpowiedzi: 9 :: Wyświetleń: 6077

T25 77r awaria hydrauliki

Witam , Mój problem jest trochę dziwny . Podnośnik niemiał siły , wolno podnosił i wolno opadał . Po wymianie uszczelnień w pompie , rozdzielaczu i siłowniku sytuacja zmieniła się diametralnie . Podnośnik ożył . Do pełnego szczęścia brakowało dokręcenie śruby w rozdzielaczu ( tryskał olej , trudny...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 25 Mar 2012 22:28 :: naciamen :: Odpowiedzi: 12 :: Wyświetleń: 2371

Toyota Avensis T25 - Zawór rozprężny

We wszystkich znanych mi układach cieńka rurka jest od wysokiego ciśnienia, i na jest raczej ciepła, a gruba od niskiego, i to gruba zawsze jest chłodniejsza, ale chłodna na tyle że para wodna osadza sie na niej, ale nie szron. A miałem już wiele aut różnych marek. Pierwszy raz mam toyotę, i pierwszy...
Samochody Elektryka i elektronika :: 19 Sie 2012 19:13 :: rysiektmt :: Odpowiedzi: 4 :: Wyświetleń: 1902

t25 - Wspomaganie na orbitrol agricola

Pojedynczy pasek to zbyt mało do napędu takiej pompki przy max ciśnieniu. Pozostaje albo obniżyć max ciśnienie robocze, albo nie dokręcać siłownika do pozycji skrajnych. Zauważcie że w układach "fabrycznych" rzadko gdzie poza autami pompa jest napędzana paskiem - wszędzie koła zębate i sprzęgła. W kombajnie...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 22 Gru 2013 13:21 :: seweryn7701 :: Odpowiedzi: 60 :: Wyświetleń: 19833

MAN TGL12.210 - nie odpala bez wciśnięcia sprzęgła

T25? A co jest w tytule??!! T25 czy Man??!!! Życzę powodzenia w odpaleniu MAN-a jeśli to wymaga wyciśnięcia sprzęgła a nie ma powietrza w zbiornikach.
Samochody Ciężarowe :: 07 Sty 2013 18:10 :: jerry6565 :: Odpowiedzi: 17 :: Wyświetleń: 1659

Władimirec t25 powolne działanie podnośnika

Sprawdź sprzęgło które rozłącza pompę hydrauliczną. Padają tam łożyska i mogą wystąpić podobne przypadłości.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 24 Lis 2013 19:17 :: wlatca_komaruf :: Odpowiedzi: 119 :: Wyświetleń: 51219

T25 - Rozrusznik zakręci raz i kreci się sam silnik rozrusznika

Posypało Ci się sprzęgło jednokierunkowe. Jeśli chwycisz za koło zębate, które za znaczyłeś (np. wkręć w imadło) i będziesz obracał zębatką, która zazębia się z wieńcem to w jedną stronę musi być opór (nie powinno się dać przekręcić) a w drugą stronę musi się dać obracać.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 08 Lip 2013 13:25 :: mateusz33 :: Odpowiedzi: 3 :: Wyświetleń: 1404

Wladymirec T25 - Nie odpala

Nie ma blokady wodzików? Wstaw jakieś zdjęcie bo aż nie wieże. Bez wciśniętego sprzęgła możesz wyjąc i włożyć bieg? Ten interes nie jest przy sprzęgle tylko w skrzyni, uruchamiany- odblokowywany pedałem sprzęgła. w tej wersji element blokady wystawał z podłogi tuż przy pedałach hamulca. Skoro końce...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 30 Lip 2013 13:25 :: CelestynU :: Odpowiedzi: 22 :: Wyświetleń: 3684

Wladimirec T25 - Odpala i gaśnie

Na znaku T drgnąć, ruszyć, to ma być początek tłoczenia. Jak wałem będziesz kręcić dalej (Za punk T) to paliwa będzie przybywać. Jak będziesz robił to szybko to wytryśnie. Dla dokładności ustawienia kręć powoli kluczem za nakrętkę wału, lub jak dasz rade za pasek alternatora. Oczywiście na podniesionych...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 18 Mar 2014 20:50 :: mtracz :: Odpowiedzi: 16 :: Wyświetleń: 1656

Wycie skrzyni w T25 Władimirec

Witam ;) Mam problem z moim t 25 rocznik 1988.Zakupiłem go rok temu i mam z nim problem otóż wyje skrzynia biegów bardzo głosno.Wyje tak jakby gdzies opciero cos albo zle zazębiało sie ale jak zostanie wciśnięte sprzęgło to nie wyje a jak sie puści to znowu wyje ale myślałem ze wystarczy remont i będzie...
Samochody Początkujący :: 14 Mar 2014 23:59 :: Michaw1 :: Odpowiedzi: 0 :: Wyświetleń: 453

Władimirec t25, kilka pytań

Nie olej wycieka z silnika a nie ze sprzęgła ponieważ jest bardzo brudny, Olej na pewno nie będzie ciekł ze sprzęgła bo jest ono suche, ale olej z silnika przedostaje się do obudowy sprzęgła i tamtędy wycieka otworkiem z zawleczką. (at)Muszka1500 odkręcałeś przewód od włącznika masy? Przewód masowy...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 11 Lip 2014 17:09 :: 12pawel :: Odpowiedzi: 165 :: Wyświetleń: 60648

Władimirec T25 brak 4 i 2 biegu i redukcji

dziękuje za odpowiedz prawdopodobnie tryb odpowiadający za 2 i 4 bieg jest uszkodzony bo rozkręciłem pokrywe na pierwszy rzut oka wszystko było ok ale po wciśnięciu sprzęgła okazało sie że coś blokuje przesuwanie popychacza okazało sie że poprzez odkleszczanie biegów rozbite były końcówka tego...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 14 Wrz 2014 23:08 :: giergusbis :: Odpowiedzi: 3 :: Wyświetleń: 459

Mini ładowarka teleskopow sam z silnikiem 126p

Konstrukcja oparta głównie na częściach maluch i polonez , hydraulika T25.Napęd na przednie koła. Most polonezowski z oryginalnymi felgami, założone opony balonowe z bieżnikiem jodełka. Idąc w tył przerobiony wał napędowy łączy most ze skrzynią biegów polonezowską. Do wałka sprzegłowego podłączona półoś...
Ogólny Techniczny :: 10 Sty 2013 22:12 :: czarny2828 :: Odpowiedzi: 50 :: Wyświetleń: 14972

NAC DGN- WLBC 305a - KOSA NAC DGN- WLBC 305a - nie zwija się sznur do odpalania

Pewnie chodzi Ci o bęben-kosz sprzęgła bo koło magnesowe jest za rozrusznikiem. A więc aby zdemontować kosz sprzęgła należy odkręcić śrubkę znajdującą się w środku kosza. Dostęp przez otwór do wałka napędu. Śrubka jest chyba na T25 lub coś koło, ewentualnie imbus 4. Gdy odkręcisz śrubkę zdemontujesz...
Motocykle, Motorowery, Inne Silniki :: 29 Kwi 2013 07:42 :: msoszy :: Odpowiedzi: 2 :: Wyświetleń: 1566

Traktorek SAM z silnika 1.6D Forda

Jeśli masz takie zwolnice to jak najbardziej , dosyć małe są od "WŁADIMIRCA" taki mały rosyjski traktorek T25. Docisk zastosuj oryginalny od tego silnika i skrzynie biegów też chyba że jest aluminiowa to do konstrukcji samonośnej się nie nadaje zbyt kruche albo skrzynia od UAZA wtedy sprzęgło...
DIY Poczekalnia :: 09 Mar 2014 15:02 :: techno2000 :: Odpowiedzi: 361 :: Wyświetleń: 377717

Ciągnik rolniczy SAM C 330

Ciągnik T25 ma jedno stopniowe sprzęgło i pompa hydrauliczna jest przy skrzyni biegów ,na postoju wystarczy wrzucić luz i pompa pracuje . Sprzęgło jest od Stara wraz z jego dociskiem i kołem zamachowym . Koło zamachowe od Stara jest wtoczone w koło zamachowe od C330 na pewną niewielką głębokość i są...
DIY Konstrukcje :: 13 Lut 2012 19:13 :: piorun7890 :: Odpowiedzi: 80 :: Wyświetleń: 53447

Problem z łuparką hydrauliczną (przegrzewający się olej)

Ja zrobiłem łuparkę a nie prasę.Drzewo ma być łupane nie miażdżone. Prosiłem o pomoc w konkretnej sprawie i kogoś kto ma umiejętności praktyczne a koledzy prowadzą dywagacje na temat mocy silnika , wielkości pompy i siłownika. Zdaje sobie sprawę w niedopasowaniu układy , ale jak się niema co się lubi...
Elektro Maszyny i Urządzenia :: 20 Paź 2011 22:28 :: Gość :: Odpowiedzi: 24 :: Wyświetleń: 5804

Napęd hydrauliczny przyczepy

Sorry ale jak kolega sobie dopasuje bieg na którym ciągnie , wysokość kół przyczepki, chłonność silnika , to i pompe dobierze. Nikt tego za niego nie policzy. Zapomniałeś tylko że t25 ma kilka biegów i dodatkowo do nich rewers . 1. Pompa daje stały wydatek hydrolu i stałą prędkość na napędzie...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 18 Mar 2012 14:51 :: PitBull585 :: Odpowiedzi: 18 :: Wyświetleń: 4737

T25 z 1984r i sprzęgło dwustopniowe??

Witam wszystkich. Moje pytanie brzmi: Czy do starszego modelu Władka z jednostopniowym sprzęgłem można wstawić sprzęgło dwustopniowe?? Jakie przeróbki ewentualnie trzeba by było zrobić?? Może ktoś posiada schematy sprzęgła dwustopniowego z T25 lub innych ciągników tego typu np. VTZ, Żubroń, LTZ lub...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 26 Lut 2012 14:52 :: *SSaPeRR* :: Odpowiedzi: 11 :: Wyświetleń: 4783

Władimirec T25a - demontaż pompy wtryskowej

Władimirec T25a  -  demontaż  pompy wtryskowejNaczytałem się i zacząłem rozbierać tą pompę. W moim przypadku jest to sprzęgło (koło z otworami na zew.obwodzie, które przenosi napęd z koła zębatego na wałek pompy). Odkręciłem cztery śruby mocujące pompę do bloku silnika (przewody paliwowe oczywiście też) i niestety (jeszcze nie wiem) odkręciłem ten...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 17 Paź 2013 22:34 :: *SSaPeRR* :: Odpowiedzi: 26 :: Wyświetleń: 14036

Wyciągarka napędzana z WOM

Wyciągarka napędzana z WOMCzyli warto to kompletować. link do albumu [url]http://www.fotosik.pl/u/marekhahaha/album/1404549[/url] Planuję tą z bębnem delikatnie przerobić : wstawić sprzęgło rozłączające bęben od przekładni i dodać łożysko pomiędzy bębnem a przekładnią. Całość chciałbym zamontować na...
DIY Poczekalnia :: 22 Gru 2013 12:47 :: piesia1 :: Odpowiedzi: 30 :: Wyświetleń: 12930

Maluch diesel jak przerobić silnik maluszka

jedyne co mi przychodzi do głowy to nasz ursus c330 Rozkminiaj silniki z firmy Hatz diesel lub jakieś małe trzycylindrowe od mini traktorków (kubota , yanmar, mitsubishi , hinomoto, iseki itp). silnika malucha nie przerobisz na diesel (trzeba co najmniej 2 do 3x zwiększyć stopień sprężania wykonując...
Samochody Początkujący :: 23 Wrz 2013 21:08 :: Przemo9826 :: Odpowiedzi: 15 :: Wyświetleń: 2847

T25 - Czesto uszkadzjące się łozysko dociskowe sprzęgła.

Mam problem z łożyskiem dociskowym, obecnie jest założone już czwarte i nadal jest coś nie tak, choć po odpaleniu ciągnika i puszczeniu sprzęgła łożysko zatrzymuje się
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 18 Sty 2014 15:21 :: *SSaPeRR* :: Odpowiedzi: 4 :: Wyświetleń: 624

Wladimirec T25 - Nie działa sprzęgło

Witam serdecznie, Niecały rok temu wymieniłem sprzęgło i dziś raptownie naciskam chce wrzucić bieg a tu zgrzyta sprzęgło można wcisnąć nawet małym palcem. Odkręciłem dekielek i zauważyłem ze wogóle te 3 łapki stoją w miejscu jak wciskam sprzęgło co mogło się stać.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 26 Lut 2014 07:54 :: wiesiek t :: Odpowiedzi: 10 :: Wyświetleń: 1488

Podkaszarka spaliowa homelite st525 jak wyczyscic linkę zapł

Witam! Do mojej wykaszarki homelite potrzebny był klucz torx t25. Trzeba luzować i po trochę podwadzać kosz sprzęgła do góry i wtedy zejdzie.
Motocykle, Motorowery, Inne Silniki :: 25 Cze 2014 09:19 :: rafpaw :: Odpowiedzi: 5 :: Wyświetleń: 1910

Strona 1 z 1
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Ostatnio szukano: lampa 500w gaśnie hamowaniu zatrzymaniu bosch mastercook zmostkować wzmacniacz samochodowy głośny wentylator laptop root telefonu nawigacja audi płyta eeprom immo audi alarm samochodowy schemat połączenia zamka
Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Strona używa cookies - informacje || Reklama || Kontakt