forum elektroda, elektronika

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Zaloguj

sprzęgło t25

Znaleziono 26 wyników na elektroda.pl: sprzęgło t25
Podstawowa forma zapytania: sprząc t25
Forum elektroda.pl Strona Główna

Wladimirec T25 - Nie działa sprzęgło

... rok temu wymieniłem sprzęgło i dziś raptownie naciskam chce wrzucić bieg a tu zgrzyta sprzęgło można wcisnąć nawet małym palcem. Odkręciłem dekielek i zauważyłem ze wogóle te 3 łapki stoją w miejscu jak wciskam sprzęgło co mogło się stać.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 26 Lut 2014 07:54 :: wiesiek t :: Odpowiedzi: 10 :: Wyświetleń: 660

T25 - Czesto uszkadzjące się łozysko dociskowe sprzęgła.

Mam problem z łożyskiem dociskowym, obecnie jest założone już czwarte i nadal jest coś nie tak, choć po odpaleniu ciągnika i puszczeniu sprzęgła łożysko zatrzymuje się
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 18 Sty 2014 15:21 :: *SSaPeRR* :: Odpowiedzi: 4 :: Wyświetleń: 453

Reklama :: 18 Sty 2014 15:21 :: Google :: Odpowiedzi: 0 :: Wyświetleń: 0

T25 z 1984r i sprzęgło dwustopniowe??

... starszego modelu Władka z jednostopniowym sprzęgłem można wstawić sprzęgło dwustopniowe?? Jakie przeróbki ewentualnie trzeba by było zrobić?? Może ktoś posiada schematy sprzęgła dwustopniowego z T25 lub innych ciągników tego typu np. VTZ,...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 26 Lut 2012 14:52 :: *SSaPeRR* :: Odpowiedzi: 11 :: Wyświetleń: 3904

MAN TGL12.210 - nie odpala bez wciśnięcia sprzęgła

Bardzo mądra podpowiedź - gratulacje carot Tak zacofany pojazd jak T25 miał coś takiego więc?
Samochody Ciężarowe :: 07 Sty 2013 18:10 :: jerry6565 :: Odpowiedzi: 17 :: Wyświetleń: 1341

Ciągnik rolniczy SAM C 330

... aby to połączyć inaczej ,ale trzeba by było robić nowy wałek łączący sprzęgło ze skrzynią biegów bo oryginalny jest krótki i byłby też problem z łożyskiem oporowym sprzęgła. Nie jest to taka prosta dorobić nowy wałek gdyż musiałby być nawęgla...
DIY Konstrukcje :: 13 Lut 2012 19:13 :: piorun7890 :: Odpowiedzi: 80 :: Wyświetleń: 48707

Reklama :: 13 Lut 2012 19:13 :: Google :: Odpowiedzi: 0 :: Wyświetleń: 0

Napęd hydrauliczny przyczepy

... mocy przez hydraulikę nie ma. Są tylko duże koszty. PS. C330 ma WOM zależny, z tym możesz sobie pokombinować, sprzężenie mechaniczne było by pewnie najprostsze i najtańsze w amatorskim wykonaniu. A jeszcze prościej jak wspominałem - zmiana ...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 18 Mar 2012 14:51 :: PitBull585 :: Odpowiedzi: 18 :: Wyświetleń: 3975

NAC DGN- WLBC 305a - KOSA NAC DGN- WLBC 305a - nie zwija się sznur do odpalania

... kosz sprzęgła należy odkręcić śrubkę znajdującą się w środku kosza. Dostęp przez otwór do wałka napędu. Śrubka jest chyba na T25 lub coś koło, ewentualnie imbus 4. Gdy odkręcisz śrubkę zdemontujesz kosz i zobaczysz sprzęgło, które należy odkręc...
Motocykle, Motorowery, Inne Silniki :: 29 Kwi 2013 07:42 :: msoszy :: Odpowiedzi: 2 :: Wyświetleń: 825

Wladymirec T25 - Nie odpala

... jakieś zdjęcie bo aż nie wieże. Bez wciśniętego sprzęgła możesz wyjąc i włożyć bieg? Ten interes nie jest przy sprzęgle tylko w skrzyni, uruchamiany- odblokowywany pedałem sprzęgła. w tej wersji element blokady wystawał z podłogi tuż przy pe...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 30 Lip 2013 13:25 :: CelestynU :: Odpowiedzi: 22 :: Wyświetleń: 2886

T25 77r awaria hydrauliki

... ciśnienia i wydobywają się z niej jakieś dziwne stukoty (dźwięk przenosił się ze sprzęgła) Po wymianie łożysk , widełek , kulek i nasadki z wieloklinem sprzęgło nie chciało pracować , pomogło dopiero wymiana mufki z wieloklinem na tą starą...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 25 Mar 2012 22:28 :: naciamen :: Odpowiedzi: 12 :: Wyświetleń: 1969

Ciągnik T25 nie napędza skrzyni biegów

Napisz jaśniej o co ci chodzi gdzie jest wszystko wporządku? w t25 najczęstszą usterką są zerwane łapki dociskowe sprzęgła , dzieje się to w chwili wciskania sprzęgła i daje takie objawy . ale napisz dokładniej
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 28 Mar 2011 20:59 :: bobytempelton :: Odpowiedzi: 1 :: Wyświetleń: 1883

T25 wyskakuja biegi do przodu

Sprężyna cofająca pedał sprzęgła napięta?Pedał sprzęgła u samej góry?
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 01 Kwi 2010 19:54 :: mateoo21 :: Odpowiedzi: 5 :: Wyświetleń: 3249

Naprawa T25 - wyrzuca olej spod kolektora.

... wydechowego wyrzuca olej, wtryskiwacze są nowe. Nie ma siły sprawia wrażenie ślizganie sprzęgła, chociaż z drugiej strony słyszałem, że jak ślizga się sprzęgło to czuć spalenizną. Władek jest z 1988 roku ma 2650 mtg i nie miał żadnego remon...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 21 Paź 2010 09:01 :: jaclac26 :: Odpowiedzi: 2 :: Wyświetleń: 2851

Traktorek SAM z silnika 1.6D Forda

... jest aluminiowa to do konstrukcji samonośnej się nie nadaje zbyt kruche albo skrzynia od UAZA wtedy sprzęgło od ŻUKA tylko obudowa sprzęgła musi być przykręcona na całym obwodzie i trzeba by było dorobić. Ja nie miałem takich zwolnic...
DIY Poczekalnia :: 09 Mar 2014 15:02 :: techno2000 :: Odpowiedzi: 361 :: Wyświetleń: 349553

Władimirec t25, kilka pytań

... sprzęgle, nie trzeba w nie tłuc młotem. Wciśnięcie sprzęgła powoduje odłączenie blokady, umiemożliwiąjącej przesuwanie tych wałków, a co za tym idzie włączenie i wyłączenie biegu bez sprzęgła. Aaaa jeszcze jedna sprawa, bardzo ważna. Mam nadz...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 29 Mar 2014 01:58 :: muszka1500 :: Odpowiedzi: 162 :: Wyświetleń: 49047

Problem z łuparką hydrauliczną (przegrzewający się olej)

... stosowana w t25 przy 2800 rpm miała by wydajność niespełna 0,6 l aby napełnić w normalnym czasie ten siłownik musiałbym sprząc 2 takie pompy, chyba bez sensu. Jeśli chodzi o pompę jest całkiem nowa. Szczególne podziękowania dla Seweryna7701 m...
Elektro Maszyny i Urządzenia :: 20 Paź 2011 22:28 :: Gość :: Odpowiedzi: 24 :: Wyświetleń: 4736

Władimirec t25 nie mogę rozpołowić silnika od skrzyni biegów

Witam ! Mam taki problem , rozkręciłem śruby łęczące silnik z obudową sprzęgła , aby sie dostać do łożyska oporowego i silnik odszedł jakieś 2 centymetry i dalej nie odchodzi . nie wiem dlaczego , może jeszcze coś go trzyma . Proszę o pomoc
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 30 Cze 2011 20:29 :: arni_d69 :: Odpowiedzi: 9 :: Wyświetleń: 5114

Toyota Avensis T25 - Zawór rozprężny

... rurkę. Może ma to związek z tymże jest tu zastosowana inna sprężarka. Taka która pracuje non stop, nie ma wogóle sprzęgła elektromagnetycznego. Ma za to sterowane wychylenie krzywki króra napędza tłoki. Byc może w układach z taką sprężarką...
Samochody Elektryka i elektronika :: 19 Sie 2012 19:13 :: rysiektmt :: Odpowiedzi: 4 :: Wyświetleń: 1140

T25 - Rozrusznik zakręci raz i kreci się sam silnik rozrusznika

...Posypało Ci się sprzęgło jednokierunkowe. Jeśli chwycisz za koło zębate, które za znaczyłeś (np. wkręć w imadło) i będziesz obracał zębatką, która zazębia się z wieńcem to w jedną stronę musi być opór (nie powinno się dać przekręcić) a w drugą...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 08 Lip 2013 13:25 :: mateusz33 :: Odpowiedzi: 3 :: Wyświetleń: 900

t25 - Wspomaganie na orbitrol agricola

... Zauważcie że w układach "fabrycznych" rzadko gdzie poza autami pompa jest napędzana paskiem - wszędzie koła zębate i sprzęgła. W kombajnie pompę ciągną dwa paski 17 mm z dużymi kołami pasowymi - co prawda o kilkakrotnie większej wydajności, a...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 22 Gru 2013 13:21 :: seweryn7701 :: Odpowiedzi: 60 :: Wyświetleń: 14568

Wycie skrzyni w T25 Władimirec

... wyje skrzynia biegów bardzo głosno.Wyje tak jakby gdzies opciero cos albo zle zazębiało sie ale jak zostanie wciśnięte sprzęgło to nie wyje a jak sie puści to znowu wyje ale myślałem ze wystarczy remont i będzie wszystko cacy a wymieniłem tak...
Samochody Początkujący :: 14 Mar 2014 23:59 :: Michaw1 :: Odpowiedzi: 0 :: Wyświetleń: 222

Wladimirec T25 - Odpala i gaśnie

... dokładności ustawienia kręć powoli kluczem za nakrętkę wału, lub jak dasz rade za pasek alternatora. Oczywiście na podniesionych zaworach. Nie kręć za sprzęgło bo można uszkodzić szklanki sprężyn docisku jak się o nie opiera.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 18 Mar 2014 20:50 :: mtracz :: Odpowiedzi: 16 :: Wyświetleń: 750

Wyciągarka napędzana z WOM

Wyciągarka napędzana z WOM... Planuję tą z bębnem delikatnie przerobić : wstawić sprzęgło rozłączające bęben od przekładni i dodać łożysko pomiędzy bębnem a przekładnią. Całość chciałbym zamontować na przodzie ciągnika dać łączniki by ciągnika mi nie rozdarło (bo to T25...
DIY Poczekalnia :: 22 Gru 2013 12:47 :: piesia1 :: Odpowiedzi: 30 :: Wyświetleń: 10575

Władimirec t25 powolne działanie podnośnika

Sprawdź sprzęgło które rozłącza pompę hydrauliczną. Padają tam łożyska i mogą wystąpić podobne przypadłości.
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 24 Lis 2013 19:17 :: wlatca_komaruf :: Odpowiedzi: 119 :: Wyświetleń: 43098

Maluch diesel jak przerobić silnik maluszka

... w tą samą . Wymieniając silnik na jakąś małą trójkę pamiętaj aby obracała się w tą samą stronę co piecyk w 126p , sprzęgło trzeba zaadaptować ze 126 , połączenie obudowy i wałka to też da się rozkminić , zawieszenie silnika też należy prze...
Samochody Początkujący :: 23 Wrz 2013 21:08 :: Przemo9826 :: Odpowiedzi: 15 :: Wyświetleń: 1905

Władimirec T25a - demontaż pompy wtryskowej

...W nowych typach t25 żeby wymontować pompę trzeba odkręcić nakrętkę na wałku pompy. Ponieważ nie ma tam tego sprzęgła tylko na wałku pompy zamontowane jest od razu koło zębate. Jeżeli masz taki typ to odkręć tą nakrętkę (na 22 klucz) i musisz...
Maszyny Rolnicze, Sprzęt Ciężki :: 17 Paź 2013 22:34 :: *SSaPeRR* :: Odpowiedzi: 26 :: Wyświetleń: 11537

Mini ładowarka teleskopow sam z silnikiem 126p

...Konstrukcja oparta głównie na częściach maluch i polonez , hydraulika T25.Napęd na przednie koła. Most polonezowski z oryginalnymi felgami, założone opony balonowe z bieżnikiem jodełka. Idąc w tył przerobiony wał napędowy łączy most ze skrzynią...
Ogólny Techniczny :: 10 Sty 2013 22:12 :: czarny2828 :: Odpowiedzi: 50 :: Wyświetleń: 13082

Strona 1 z 1
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Ostatnio szukano: komutator amica żródło prądowe whirpool drzwi polar uszczelek zerwany rozrząd monitor estradowy piekarnik kuchnia giętka rura sprzedam licznik router netgear n150 renault trafic flash player kontrolka silnika toyota
Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Strona używa cookies - informacje || Reklama || Kontakt