forum elektroda, elektronika

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Zaloguj

układ vw t4

Znaleziono 91 wyników na elektroda.pl: układ vw t4
Forum elektroda.pl Strona Główna

schemat interfejsu do vw t4

Czy znajdzie się choć jedna dobra duszyczka , która podeśle mi szybko schemat interfejsu do vw t4 2.0 benzyna a może ktoś już ma zrobiony schemacik w IGLLE to ułatwiłoby szybkie zmontowanie układu. Mój adres: znorbert1(at)o2.pl
Samochody Elektryka i elektronika :: 03 Gru 2004 10:51 :: Gość :: Odpowiedzi: 1 :: Wyświetleń: 785

Instrukcja ASB w VW T4. Potrzebny dokładny opis.

Posiadam Vw t4 rok 1998 auto z niemieckiej policji 2,5B + LPG interesuje mnie dokładny opis co można i do jakiej prędkości na każdym biegu kiedy można poszczególne przełożenia włączać. Układ biegów to P,R,N,D,3,2,1
Samochody Szukam :: 22 Mar 2006 17:06 :: ptaku666 :: Odpowiedzi: 3 :: Wyświetleń: 1370

VW T4 2,4D 95r. ubywający płyn chłodniczy...

Witam Wszystkich serdecznie. Mam na imię Jarek.Posiadam VW T4 2,4D Multivan z klimatyzacja.Od pewnego czasu mam problem z płynem chłodniczym,muszę kilka razy w tygodniu dolewać płynu.Wymieniłem już chłodnice,zbiorniczek wyrównawczy.Szukam ciągle gdzie jest wyciek i nic.Jeden z węży na dole jest mokry...
Samochody Początkujący :: 29 Mar 2010 19:57 :: Farmer1979 :: Odpowiedzi: 6 :: Wyświetleń: 3249

VW Transporter T4 92r. 2.0 Nie odpala,brak iskry

Witam. Mam problem. Jestem posiadaczem VW T4 (z silnikiem 2.0 benzyna+gaz),który sprawował się dobrze,jednak pewnego dnia po prostu przestał odpalać. Brak iskry.Mechanicy mówili, że to sterownik komputera jednak został on naprawiony a samochód nadal nie odpala. Prosiłbym o pomoc. Wdzięczny byłbym również...
Samochody Elektryka i elektronika :: 14 Cze 2010 22:54 :: Matheo18 :: Odpowiedzi: 7 :: Wyświetleń: 2687

Transporter VW T4 1999 licznik

Odgrzeję temat, gdyż borykam się z tym samym problemem. Znalazłem podobny temat ale dotyczy silnika benzynowego i problem ustąpił po usunięciu luźnej masy. U mnie masa ok. Co ciekawe jak odpalę silnik i załączę światła to podświetlanie działa, po zwiększeniu obrotów podświetlanie gaśnie. Jak wyłączę...
Samochody Elektryka i elektronika :: 08 Maj 2013 20:11 :: herman :: Odpowiedzi: 1 :: Wyświetleń: 1690

VW T4 problem z czujnkiem temperatury

Witam, i dzięki za odpowiedzi, generalni utwierdziło mnie w przekonaniu że to dwa całkiem inne czujniki, pomiar rezystancji na czujniku golfa i nie tylko ponieważ mam czujniki jeszcze z kilku silników benzynowych VW o różnych kolorach wykazywały wartości po rozgrzaniu ok 40 Ohmów a gdy przestygł wartości...
Samochody Elektryka i elektronika :: 23 Sty 2010 09:22 :: stone47 :: Odpowiedzi: 3 :: Wyświetleń: 3855

VW T4 transporter, który silnik wybrac 1,9 czy 2,4

Witam serdecznie ile jest właścicieli tyle opinii moi Drodzy mam dwa busy T4 2,4 D i Ducato 2.0 jtd (czyli poprzednik 1,9).T4 bije Fiata na głowę kultura pracy, spalanie przy 0,5 tony T4 nie czuje różnicy tj ok 8l/100 km, Fiat pali o 1,5 litra od razu więcej. Wszystko jest ok jeśli się nic nie psuje...
Samochody Eksploatacja :: 31 Maj 2012 10:23 :: viberti :: Odpowiedzi: 40 :: Wyświetleń: 42337

Problem z climatronic VW T4 Caravell 2002. 2.5 TDI

Koledzy od Vaga pomóżcie w temacie, idzie zima, a ja będę marzł w mojej t4. Jeszcze znalazłem takie zdanie w serwisówce 1. (Uwaga Niektóre podzespoły i funkcje elektronicznego układu klimatyzacji nie są sprawdzane przez komputerową diagnozę własną. Należy przeprowadzić dalsze sprawdzanie, mimo stwierdzenia...
Samochody Elektryka i elektronika :: 07 Lis 2014 10:34 :: bigos66 :: Odpowiedzi: 18 :: Wyświetleń: 4290

T4 - przerywa na ciepłym (na gazie OK)

Witam! mam takiego VW T4 2.0 benzyna + gaz. objaw jest taki - zimny silnik chodzi ok, kiedy się go rozgrzeje i przegoni z 2-3km zaczyna przerywać , prawie nie ma reakcji na pedał gazu. na wolnych chodzi jakby na 2 gary. Wyglądało by mi to na układ zapłonowy gdyby nie to, że na gazie auto chodzi...
Samochody Elektryka i elektronika :: 01 Paź 2008 09:06 :: damdam :: Odpowiedzi: 0 :: Wyświetleń: 825

jaka instalacja do vw t4 2,0l.?

Witam, też jestem posiadaczem takiego t4, założyłem sobie do niego sekwencję KME Diego G3, reduktor Silver, wtryskiwacze Valtek, pracuje dokładnie tak jak na benzynie, brak wyczuwalnego spadku mocy, spalanie po miejscu 13l. Sam montuje instalacje gazowe i zdecydowałem się na sekwencję,brak wystrzałów,...
Samochody Instalacje Gazowe :: 19 Cze 2009 19:32 :: dett :: Odpowiedzi: 3 :: Wyświetleń: 1159

Szukam uwiwersalnego schematu układu Elektrycznych lusterek

Szukam uwiwersalnego schematu układu Elektrycznych lusterekWitam. Wybaczcie odkopywanie tematu ale nie chcę na razie zakładać nowego - może ktoś tu zerknie. Jak taki moduł np od Scorpio wygląda i gdzie go kupić (na allegro nie widzę). Mam VW T4 i zakładam el. lusterka ale ze sterowaniem z Opla Omega (jest włącznik podgrzewania). W T4 do luster idzie po...
Samochody Szukam :: 01 Wrz 2010 23:51 :: Qdlaty666 :: Odpowiedzi: 4 :: Wyświetleń: 3847

VW T4 zanika hamulec roboczy

Witam. Mam problem z hamulcami w T4. Podczas jazdy zdarza się, że podczas hamowania pedał wpada w podłogę nie hamując pompowanie nie pomaga a po momencie wszystko jest OK. Płynu nie ubywa, serwo jest suche i trzyma podciśnienie. Nie widać żadnych wycieków skąd kolwiek ani miejsc, gdzie układ mógłby...
Samochody Mechanika :: 21 Cze 2011 08:21 :: Mateo19199 :: Odpowiedzi: 7 :: Wyświetleń: 1654

vw t4 - Webasto grzeje na maksa

w tych autach powinien być kanał ssący z kabiny na lewej stronie ściany . Idzie on od ogrzewania przez próg i od niego piec mierzy temperature . Spotkałem sie z multivanem gdzie powietrze bral spod rozkładanego stolika ( wentylacja - dodam ze ogrzewanie dokładałem a w komplecie były plastyki 2 co ida...
Samochody Elektryka i elektronika :: 10 Lis 2012 19:22 :: mckoko72 :: Odpowiedzi: 16 :: Wyświetleń: 1842

VW Passat 91 r. digifant silnik 2.0E

Witam serdecznie.Może ktoś mi podpowie jaki ma być potencjometr przepustnicy w tym samochodzie.W Info Techu podają rezystancję 400-510 Ohm a w samochodzie siedzi taki sam jak w VW T4 o rezystancji ponad 2000 Ohm.Auto ma bogatą mieszankę i tylko właściwie zostało mi do sprawdzenia. Sprawdziłem już na...
Samochody Początkujący :: 07 Cze 2008 22:45 :: borek84 :: Odpowiedzi: 27 :: Wyświetleń: 5602

Vw T4 ABS brak hamulca prawego tylnego

Kolego podałbyś, z którego roku to autko, bo jeśli masz korektor siły hamowania to zacznij sprawdzanie od niego. A i w VW stosują proste pompy ABS-u i raczej nie sprawiają one problemu z odpowietrzeniem układu, nawet jeśli został całkowicie opróżniony.
Samochody Początkujący :: 19 Sty 2011 22:15 :: toku74 :: Odpowiedzi: 7 :: Wyświetleń: 2097

VW T4 2.4D syncro - Wskaźnik poziomu paliwa - usterka

Usterka zostala zlokalizowana - przetarte przewody (puszczone pod wycieraczkę w miejscu gdzie najczęściej operujemy piętą :) ) - prawie niezauważalnie ale przetarte. Niestety widać poprzedni właściciel też szukał przyczyny w liczniku, bo próbując się dostać do mechanizmu, tak wyciągał wskazówke że uszkodził...
Samochody Elektryka i elektronika :: 02 Maj 2005 14:13 :: ravenboy :: Odpowiedzi: 3 :: Wyświetleń: 4184

Centralny zamek "politecnika 80" w VW T4

Witam ,posiadam centralny zamek chyba od audi na siłownikach pisze politecnika 80 ( 2001r) w skład zestawu wchodzi dwa siłownik i sterownik .Z siłowników wychodzi 5 kabelków które wchodzą w sterownik. Z sterownika wychodzi masa czarny i czerwony + . Na jakiej zasadzie działa ten układ co potrzebne...
Samochody Zabezpieczenia :: 02 Gru 2006 10:58 :: Arti_25 :: Odpowiedzi: 3 :: Wyświetleń: 854

vw t4 2.5TDi '00 - STRATA MOCY

vw t4 2.5TDi '00  -  STRATA MOCYZrób zdjęcie który to bezpiecznik, to coś pomyślimy, zawór N18 steruje jest od recyrkulacji spalin, decyduje ile spalin dostaje się do układu spalania, możliwe, że jest on uszkodzony i cały czas podaje dużo spalin do układu dolotowego i przez to ten dym oraz brak mocy. Proponuje spróbować go podmienić...
Samochody Elektryka i elektronika :: 19 Lut 2013 19:54 :: Dulan :: Odpowiedzi: 23 :: Wyświetleń: 13426

VW T4 1.9 TD Falowanie obrotów i kłopoty z paleniem.

Po początku twojego posta wynikało by że się zapowietrza układ paliwowy lub rozszczelniła pompy wtryskowej. Lecz reszta Twojej wypowiedzi troszkę mnie skołowała. Sprawdź na początek ustawienia paska rozrządu, czy pompa wtryskowa podaje paliwo i zwal z jeden wąż za turbiną i oceń ilość oleju w układzie...
Samochody Mechanika :: 07 Cze 2010 07:14 :: scobra :: Odpowiedzi: 7 :: Wyświetleń: 4347

immobilajzer VW T4

najlepiej jakimś programatorem.... lub nawet prostym podłączeniem..wykorzystując złącze LPT.... a to czy w układzie czy wylutujesz to juz inna inszość... ''2404'' pamiętaj tylko ,że w tych modelach niektóre klucze programować można TYLKO 1 RAZ!!!!!
Samochody Elektryka i elektronika :: 11 Lis 2003 12:47 :: xawer :: Odpowiedzi: 1 :: Wyświetleń: 725

VW T4 1.9 TD jakby nie dochodziło napięcie do pompy

Witam. Z tego co piszesz wynika, że jest problem z zasilaniem w paliwo. Mogłeś gdzieś rozszczelnić układ zasilający np. poprzez żle założony filtr paliwa. Czy to długie kręcenie rozrusznikiem jest jakość uzależnione od czasu postoju samochodu ? Chodzi mi o to czy jak długo postoi, to musisz pózniej...
Samochody Elektryka i elektronika :: 27 Sie 2005 23:43 :: zdzislaw2 :: Odpowiedzi: 11 :: Wyświetleń: 3775

VW T4 i katalizator

Witam katalizator ma zywotnosc 4 lata lub ok 60-100tys km W twoim wypadku katalizator napewno jest zużyty i blokuje przepływ swobodny spalinom. Odradzam wyrzucenie katalizatora poniewaz moze to niekorzystnie wpłynąć na prace silnika i problemy z komputerem jezeli masz 2 sondy lambda. Złóż sobie metalowy...
Samochody Archiwum :: 20 Sie 2007 13:34 :: Oloo66 :: Odpowiedzi: 6 :: Wyświetleń: 2965

Dogrzewanie Eberspeacher D3WZ VW T4 2,5 TDI

Panowie szukam sterownika lub pomoc odnośnie dałem do sprawdzenia i ponoć nie daje znaku życia (spalony) czy da sie z tym cos jeszcze zrobić? nie wiem sprawdzić układ znależć powód wymienić ale no właśnie prawdopodobnie trzeba go później zaprogramować itp. nowy kosztuje i to sporo Pozdrawiam
Samochody Elektryka i elektronika :: 06 Paź 2010 20:47 :: T5 :: Odpowiedzi: 18 :: Wyświetleń: 11486

Klimatronik VW T4 2,5 TDI '99

Witam. Posiadam nie podłączone sterowanie klimatronika w lewym słupku za siedzeniem kierowcy. Jest 5 przycisków dwa od mocy wentylatora, 2 od ciepło/zimno i przycisk auto na samym dole. W środku układ scalony z cyferkami 112-0010-0001978A , pare rezystorków i kondensatorów smd i wyświetlacz. Ma...
Samochody Elektryka i elektronika :: 06 Wrz 2006 22:38 :: nowy11 :: Odpowiedzi: 0 :: Wyświetleń: 470

VW T4 2.5tdi -żarzy się lampka akumulatora

viper555 -jak wygląda ten prostownik ?/czy jest to układ: 3dodatnie + 3 ujemne + 3 wzbudzeniowe ?/
Samochody Elektryka i elektronika :: 27 Lis 2006 11:16 :: mczapski :: Odpowiedzi: 15 :: Wyświetleń: 2384

VW T4 1,9TD rok 97 pytanie do fachowca - pompa wtryskowa

Mam takie pytanko.. jak w temacie vw t4 1,9td Na pompie wtryskowej jest elektro zawor na ktorym jest układ do sterowania tego elektro zaworka z wyprowadzeniem 2 przewodow do sterowania.. najprawdopodobnie uklad jest do sterowania elektro zaworka! ale nie wiem co on niby robi i za co jest odpowiedzialny......
Samochody Elektryka i elektronika :: 10 Gru 2006 16:24 :: foreks :: Odpowiedzi: 4 :: Wyświetleń: 3306

Wskazanie temperatury wody w VW T4

Gdy do kostki czujnika podłączam bezpośrednio mase nie ma żadnego wychylenia wskaźnika. Na samej kostce przy iczniku nie wiem które piny zewrzec wiem tyko ze po wymontowaniu samego wskaźnika i podłączeniu go bezpośrednio do akumulatora odchyla sie. Piny w gnieździe przelutowałem i tez niec nie dało....
Samochody Elektryka i elektronika :: 16 Sie 2007 13:13 :: mietlorz :: Odpowiedzi: 11 :: Wyświetleń: 7294

vw T4 1992r. 2.4D brak ładowania

witam samochód jak w temacie czy ktoś mógłby mi pomóc i poratować mnie schematem układu ładowania na alternatorze są trzy przewody 1 gruby (bateria ) i dwa cienkie czerwono-czarny i niebieski (samochód nie ma obrotomierza ) na którym powinno być zasilanie na regulator, jakiś schemacik please, mam...
Samochody Elektryka i elektronika :: 07 Sie 2007 13:42 :: saly :: Odpowiedzi: 6 :: Wyświetleń: 2255

Podgrzewane siedzenia VW T4

Jklg wystąpił pewien problem schemat, który podałeś jest od roczników 96-99 one miały zespolony włącznik dla obydwu siedzeń od 99 są dwa niezależne włączniki każdy ma po 8 pinów i na nich właśnie utknąłem. Ale z tego co się dowiedziałem to zbliżony układ ma golf4 i polówka z tych lat. Więc jeśli byś...
Samochody Szukam :: 27 Sie 2007 21:56 :: johnypl1 :: Odpowiedzi: 6 :: Wyświetleń: 2569

VW T4 Eberspacher D3W

sprawdziłem kabelek od dogrzewacza w stronę skrzynki z bezpiecznikami i okazało się że jest bezpiecznik spalony wymieniłem na nowy ,sprawdziłem napięcia wszystko było jak się należy , wyjęłem czujnik temperatury zwarłem styki odpaliłem auto , po chwili...
Samochody Elektryka i elektronika :: 26 Lis 2007 20:56 :: dzekirudy :: Odpowiedzi: 9 :: Wyświetleń: 5551

VW T4 1.9 TD sprężyny zaworów

witam, kolego hpm bez względu czy włożysz podkładki czy nie ( są dwie jedna na głowicy druga przy zamkach) to przy właściwie ustawionym rozrządzie nie ma prawa nic uderzać o tłoki, a po takim remonciku trzeba ręcznieprzynajmniej 2x przekręcić wał by sprawdzić czy ustawiony jest ok rozrząd, brak w/w podkładek...
Samochody Mechanika :: 05 Lis 2008 21:14 :: vonkacper :: Odpowiedzi: 6 :: Wyświetleń: 2337

VW T4 1993r. 1,9D jakie paski alternatora i wspomagania...?

Mam pytanie: jakie modele pasków alternatora i wspomaganie układu kierowniczego posiada w/w auto?? W sklepie motoryzacyjnym nie mogą znaleźć w katalogu. Jeśli ktoś wie proszę o pomoc. I jaka firmę pasków wybrać - dobra jakość w przyzwoitej cenie. Z góry dziękuje!! :D
Samochody Początkujący :: 22 Sty 2009 20:36 :: trans-serwis :: Odpowiedzi: 1 :: Wyświetleń: 1603

VW T4 2,5 TDI - co to za kontrolka ?

Mało płynu w układzie hamulcowym, lub "kończące" się klocki.
Samochody Początkujący :: 16 Kwi 2009 08:26 :: Robert 1960 :: Odpowiedzi: 5 :: Wyświetleń: 3648

VW T4 2.5 TDI AXG 151KM jeździ jakby w trybie awaryjnym

Jada w trybie awaryjnym jeśli nawet nie wygeneruje żadnego błędu (zdarza się tak dość często - wiem to z autopsji) jest do ustalenia na podstawie parametrów z logów dynamicznych podstawowych grup czyli 003, 004, 008, 010, 011. Dziura w dolocie pomiędzy przepływką a turbo wcale nie powoduje, że turbo...
Samochody Elektryka i elektronika :: 23 Lip 2010 09:46 :: raiders_2006 :: Odpowiedzi: 12 :: Wyświetleń: 3429

VW T4 2.4AAB Problem z wyrzucaniem plynu chlodniczego

Problem z wyrzucaniem plynu chlodniczego, wszystko jest ok dopoki jest zimny, problem pojawia sie kiedy auto sie nagrzeje, objaw wyglada nastepująco, plyn zaczyna podnosic stan i w momencie kiedy dodam gazu plyn zostaje wciagniety, kiedy tylko gaz puszcze robi sie chwilowa fontanna ze zbiornika wyrownawczego!...
Samochody Mechanika :: 27 Paź 2010 10:32 :: stan2300 :: Odpowiedzi: 7 :: Wyświetleń: 3625

Pomocy-VW T4 2.5 104 KM.Nie ma mocy.

Pomocy-VW T4 2.5 104 KM.Nie ma mocy.Silnik ACV, przy montażu pewnie majster pomylił miejscami wężyki ciśnieniowe w układzie sterowania turbodoładowaniem do elektrozaworu N75 i nie ma mocy. Sprawdź jak to u Ciebie wygląda. Dla porównania wklejam rysunek poglądowy z zaznaczonymi czerwonymi okręgami końcami wężyków przy turbo i odpowiadające...
Samochody Elektryka i elektronika :: 10 Wrz 2010 14:27 :: paraty :: Odpowiedzi: 2 :: Wyświetleń: 1290

VW t4 2,5 TDI silnik ACV 102 KM

Masz jeszcze to coś w układzie paliwa dlatego takie efekty.
Samochody Początkujący :: 30 Lis 2010 11:00 :: bastek869 :: Odpowiedzi: 5 :: Wyświetleń: 4470

D3WZ vw t4 2,5 tdi gaśnie po około 3 minutach

PANOWIE UKŁAD DO ODPOWIETRZENIA Układ czego?
Samochody Elektryka i elektronika :: 30 Sty 2011 00:05 :: miko34 :: Odpowiedzi: 4 :: Wyświetleń: 1638

vw T4 2,4D Silnik na biegach nie daje się rozpędzić

Może być zatkany układ wydechowy. Spaliny nie mogą się wydostać i silnik się dusi.
Samochody Początkujący :: 14 Sty 2011 17:25 :: romaszko_t34 :: Odpowiedzi: 3 :: Wyświetleń: 1308

VW T4 ogrzewanie postojowe - dogrzewanie

Zrobiłem Zadziałało Nie była to pompa paliwa. Ogrzewanie faktycznie to o mocy 7kW, zegar zupełnie inny od tych mniejszych mocy. Diagnozowanie poprzez tą migającą "kropkę". Przyczyną był zabrudzony czujnik płomienia. Wyjąłem od góry bez demontażu pieca z auta. Był nagar wyczyściłem i zadziałało. Potrzebuje...
Samochody Elektryka i elektronika :: 23 Paź 2011 10:51 :: misiekmisiek :: Odpowiedzi: 11 :: Wyświetleń: 3509

VW T4 klakson nie działa.

Sprawdź tak jak sugeruje ociz kostkę przy sygnale, naprawdę często gniły. Co do styku to odpowiadam: nie ma być tam zasilania +12V, układ sterowany jest masą.
Samochody Początkujący :: 22 Gru 2011 19:57 :: slawo777 :: Odpowiedzi: 12 :: Wyświetleń: 4046

VW T4 pilot centralnego zamka nie działa

Witam, mam następujący problem. Mam centralny zamek który działa tylko z kluczyka a z pilota w kluczyku nie działa. Bateria jest nowa, przy naciskaniu przycisków dioda miga. Próbowałem zaprogramować go w ten sposób: "Włożyć kluczyk do stacyjki, włączyć zapłon, wyłączyć zapłon, nacisnąć i przytrzymać...
Samochody Elektryka i elektronika :: 27 Lip 2014 11:31 :: tomaszbl :: Odpowiedzi: 7 :: Wyświetleń: 3631

VW t4 caravelle 2,5 tdi 102km 2001r podszarpuje podczas ruszania

Witam wszystkich forumowiczów Mam auto około dwa lata.Po kupnie wymieniłem kompletne sprzęgło z dwumasem i wysprzęglikiem hydrauliczny (LUK) oczywiście wszystko nowe i po ok 25-30 tyś km przejechanych po mieście w korkach zaczeło mi podszarpywać.Na zimnym silniku jest ok ale po rozgrzaniu ok 20-30 km...
Samochody Mechanika :: 01 Cze 2012 22:46 :: rafi100477 :: Odpowiedzi: 7 :: Wyświetleń: 2018

VW T4 2,5TDI - nie dzialajacy predkosciomierz i wariujaca wskazowka paliwa

Sam odpowiadasz na to pytanie czujnik predkosci pojazdu. Po naprawie tego układu drugi się naprawi sam :)
Samochody Elektryka i elektronika :: 07 Sty 2013 17:24 :: Don_Kicaj :: Odpowiedzi: 5 :: Wyświetleń: 1956

vw T4 2.5 Tdi - blokujące się hamulce tylne

Słyszałem, ze ma regulacje. To jest układ bez ABS
Samochody Mechanika :: 20 Lut 2013 07:09 :: T5 :: Odpowiedzi: 4 :: Wyświetleń: 1617

VW, T4, 2.0 aac, błąd 521 potencjometr CO

podłączony źle jako cz. powietrza dolotowego To nie jest zbyt jasne... Czy możesz jednak podrzucić schemat dokładnie tego układu, który masz w aucie?
Samochody Elektryka i elektronika :: 27 Mar 2013 15:52 :: giecun :: Odpowiedzi: 13 :: Wyświetleń: 1656

vw t4 2.5tdi powietrze w paliwie

Witam mam problem z T4 po dodaniu gazu gaśnie i na przewodzie przelewowym pokazują się pęcherzyki powietrza.Cały układ sprawdziłem i niema żadnych wycieków.Mam pytanko czy w T4 2.4 jest pompka zasilająca w zbiorniku
Samochody Początkujący :: 10 Cze 2013 23:51 :: jasko1921 :: Odpowiedzi: 20 :: Wyświetleń: 5732

VW t4 - hamulce, pedal wchodzi zbyt gleboko

Wg mnie przyczyną opisanego stanu może być: zbyt zużyte tarcze hamulcowe i klocki oraz szczęki i bębny tylnych kół (chyba, że ma tarcze z tyłu) lub regulatory w tylnych kołach. Nie podajesz, czy po 2 lub 3-krotnym naciśnięciu hamulca staje się dużo wyższy pedał, czy też nie ma żadnych zmian. Działanie...
Samochody Początkujący :: 02 Lis 2014 01:14 :: komarwp87 :: Odpowiedzi: 12 :: Wyświetleń: 1902

vw t4 - ciężko odpala po chwili gaśnie

Elektrozawór to to miejsce do którego dochodzi pojedynczy przewód bodajże koloru czerwonego (musi być na nim napięcie po włączeniu zapłonu), szuka go kolega w okolicy z której z pompy wychodzą metalowe przewody paliwowe do wtryskiwaczy. Ponadto cofające się paliwo z filtra to nic innego jak nieszczelność...
Samochody Początkujący :: 08 Sty 2014 17:57 :: abcdefg8876 :: Odpowiedzi: 16 :: Wyświetleń: 1446

VW t4 1.9 TDI - wskaźnik temperatury nagle przestał działać

W zależności czy jest pompa obiegu czy nie ma jest inny układ połączeń wewnętrznych czujnika.
Samochody Początkujący :: 26 Mar 2014 12:57 :: Szymon_fca :: Odpowiedzi: 19 :: Wyświetleń: 1701

Demontaż pompy wtryskowej w VW T4 2,4 l 1994 rok

Aby sprawdzić szczelność musiałbyś mieć pompę próżniowa. Ja do tego używam wysysarki do oleju. Jakbyś miał wycieki, to miałbyś ciśnienie w układzie. A ten układ działa na podciśnieniu.
Samochody Początkujący :: 11 Sie 2014 15:17 :: dizba :: Odpowiedzi: 6 :: Wyświetleń: 381

VW T4 Carawelle VR6 97r. - Tempomat nie działa

Witam potrzebna mi pomoc z tempomatem byłem w warsztatach i nikt nie wie dlaczego tempomat nie działa prosze o pomoc sprzęgiełka wymienione podkładane inne sterownik tak samo pompka podcisnienia sprawna układ sprawny a tempomat nie działa obiawy były takie raz był raz nie teraz nie ma go wcale cos padło...
Samochody Elektryka i elektronika :: 31 Sie 2014 14:23 :: bigos66 :: Odpowiedzi: 17 :: Wyświetleń: 1059

VW T4 - Wspomaganie nie działa

Silnika nie trzeba ruszać, zawiesza Ci się zawór bezpieczeństwa w pompie. Zmień na początek płyn, przepłucz układ. Zwróć uwagę na rodzaj płynu.
Samochody Początkujący :: 02 Wrz 2014 18:18 :: manta :: Odpowiedzi: 2 :: Wyświetleń: 198

VW t4 - Licznik, zegar rozładowywuje akumulator

W lampce jest układ wyłaczający lampkę po 15stu sekundach od zamknięcia drzwi.
Samochody Elektryka i elektronika :: 26 Paź 2014 10:50 :: T5 :: Odpowiedzi: 3 :: Wyświetleń: 180

VW Transporter AJT 88KM ACV 102KM Skrzynka bezpieczników

Witam Znalazłem taki układ bezpieczników w t4 2.5 TDI ACV 102 KM I RZĄD od lewej strony 1.bezpiecznik 140 nie wiem od czego on jest i nie znam nr vw 2.bezpiecznik 174 lub 72 / nr vw 1H0955529 przekaźnik wycieraczek i spryskiwacza szyby tylnej a 72 to nr vw 191955529 to samo znaczenie / 3.bezpiecznik...
Samochody Szukam :: 26 Lut 2011 20:48 :: sebixxx :: Odpowiedzi: 5 :: Wyświetleń: 10082

Układ połączeń - 1H0 919 506 ? - sterownik wentylat VW klima

Jaki jest układ połączeń styków modułu sterowania wentylatorami przy klimie 1H0 919 506? Małą złączka: T, 31, T4, MK, X, T3, T2, WP Duża złączka: 1, 2, 3, 30 Owszem na schematach jest toto ale opis w stylu T4/2, T4/2, T8/1 - brak "powiązania" typu T4/1 - WP, T42/ -T3 itd Pozdrówka to...
Samochody Elektryka i elektronika :: 07 Lut 2012 22:37 :: sprytny1972 :: Odpowiedzi: 3 :: Wyświetleń: 1068

Ogrzewania Webasto i Eber kody usterek

Witam, od kilku dni śledzę na różnych forach dyskusja na temat przeróbki d3wz z funkcji dogrzewacza na ogrzewanie postojowe. na 100% jest to możliwe, na stronie Ebera jest oferta że to robia, ale kosztuje to ok 300 Euro i z dokumentacji jaka udało mi sie znaleźć wynika, że dokładaja jeszcze jedną elektryczną...
Samochody Klimatyzacje Ogrzewanie :: 16 Lut 2014 14:12 :: skiron :: Odpowiedzi: 389 :: Wyświetleń: 201651

VW Transporter T4 1992r. 2.4D luźny kabelek od czujika temp

VW Transporter T4 1992r. 2.4D nie działał wskaźnik temperatury sprawdziłem czujnik dobry licznik brak przerw, jak przywrę 23 pin w liczniku termometr idzie, okazało się że drugi przewód czujnika, nie ten co idzie na pin 23, ten który ponoć jest na potencjale masy jest urwany dalej we wiązce i nigdzie...
Samochody Elektryka i elektronika :: 09 Sie 2007 09:57 :: goldwinger :: Odpowiedzi: 3 :: Wyświetleń: 2563

VW Transporter silnik w benzynie czy tylko diesel?

Mocniejsze bo to juz zupełnie inna technologia. Pompowtryski. Same pompki trzeba raz na 300 tyś km regenerować bo taka ich wada że mają napęd mechaniczny ale same silniki są równie trwałe jak stare TDI VP. Różnica cenowa spora... Blaszak to nie problem. Po pierwsze kupisz go sporo taniej niż multivana...
Samochody Eksploatacja :: 04 Kwi 2013 12:04 :: mmecen :: Odpowiedzi: 60 :: Wyświetleń: 17644

Volkswagen Beta T4 Blaupunkt

Jak już pisałem, uszkodzenie układów zasilania radia, zawartości pamięci eeprom... a co do schematu to ten sam jest do Gammy T4 , VW New Beatle itp. SławeK
RadiaSamochodowe Serwis :: 21 Sie 2007 21:24 :: SlaweK :: Odpowiedzi: 34 :: Wyświetleń: 14058

Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Ostatnio szukano: bezpieczniki yaris przepływomierz opel omega okrągłe magnesy sprzedam matryca opel zalewa unitra fonica stereo thomson zasilacz acer recovery disc tanie stacje lutownicze przeciągnąć kabel dekoder polsatu kanały niekodowane
Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Strona używa cookies - informacje || Reklama || Kontakt