forum elektroda, elektronika
Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

układ vw t4

Znaleziono około 101 wyników na elektroda.pl: układ vw t4
Forum elektroda.pl Strona Główna
Zadaj pytanie na forum elektroda

VW T4 immo 1998 - Kodowanie kluczyka T4 immo 2 gen. 1998 rok

Witam, Mam prośbę do forumowiczów. Chodzi o odczytanie Pinu z binarki ściągniętej z układu TMS370cx02 z Immobilsera z VW T4 1998. Odczytałem PIN poprzez chiński programator dedykowany do tych układów kupiony na alle.. ale za diabła auto nie chce przyjąć kodu. Za kod będę wdzięczny co najmniej przez...
Samochody Elektryka i elektronika :: 01 Gru 2014 21:55 :: pkarczmarski :: Odpowiedzi: 0 :: Wyświetleń: 567

schemat interfejsu do vw t4

Czy znajdzie się choć jedna dobra duszyczka , która podeśle mi szybko schemat interfejsu do vw t4 2.0 benzyna a może ktoś już ma zrobiony schemacik w IGLLE to ułatwiłoby szybkie zmontowanie układu. Mój adres: znorbert1(at)o2.pl
Samochody Elektryka i elektronika :: 03 Gru 2004 10:51 :: Gość :: Odpowiedzi: 1 :: Wyświetleń: 914

Instrukcja ASB w VW T4. Potrzebny dokładny opis.

Posiadam Vw t4 rok 1998 auto z niemieckiej policji 2,5B + LPG interesuje mnie dokładny opis co można i do jakiej prędkości na każdym biegu kiedy można poszczególne przełożenia włączać. Układ biegów to P,R,N,D,3,2,1
Samochody Szukam :: 22 Mar 2006 17:06 :: ptaku666 :: Odpowiedzi: 3 :: Wyświetleń: 1586

VW T4 2,4D 95r. ubywający płyn chłodniczy...

Witam Wszystkich serdecznie. Mam na imię Jarek.Posiadam VW T4 2,4D Multivan z klimatyzacja.Od pewnego czasu mam problem z płynem chłodniczym,muszę kilka razy w tygodniu dolewać płynu.Wymieniłem już chłodnice,zbiorniczek wyrównawczy.Szukam ciągle gdzie jest wyciek i nic.Jeden z węży na dole jest mokry...
Samochody Początkujący :: 29 Mar 2010 19:57 :: Farmer1979 :: Odpowiedzi: 6 :: Wyświetleń: 3771

Vw t4 1.9 D nie odpala! Po tygodniu postoju.

Po tygodniu to może być: - nieszczelność układu paliwowego - słaby akumulator - za słaby rozrusznik (łożyska do wymiany) Może też elektrozawór na pompie paliwa. Przyczyn może być sporo. Sprawdź czy podaje paliwo do pompy , wymień lub dobrze naładuj aku. Jeśli to nic nie da szukaj dalej
Samochody Początkujący :: 12 Lut 2016 19:15 :: robokop :: Odpowiedzi: 4 :: Wyświetleń: 117

VW Transporter T4 92r. 2.0 Nie odpala,brak iskry

Witam. Mam problem. Jestem posiadaczem VW T4 (z silnikiem 2.0 benzyna+gaz),który sprawował się dobrze,jednak pewnego dnia po prostu przestał odpalać. Brak iskry.Mechanicy mówili, że to sterownik komputera jednak został on naprawiony a samochód nadal nie odpala. Prosiłbym o pomoc. Wdzięczny byłbym również...
Samochody Elektryka i elektronika :: 14 Cze 2010 22:54 :: Matheo18 :: Odpowiedzi: 7 :: Wyświetleń: 3242

Transporter VW T4 1999 licznik

Odgrzeję temat, gdyż borykam się z tym samym problemem. Znalazłem podobny temat ale dotyczy silnika benzynowego i problem ustąpił po usunięciu luźnej masy. U mnie masa ok. Co ciekawe jak odpalę silnik i załączę światła to podświetlanie działa, po zwiększeniu obrotów podświetlanie gaśnie. Jak wyłączę...
Samochody Elektryka i elektronika :: 08 Maj 2013 20:11 :: herman :: Odpowiedzi: 1 :: Wyświetleń: 2230

VW T4 problem z czujnkiem temperatury

Witam, i dzięki za odpowiedzi, generalni utwierdziło mnie w przekonaniu że to dwa całkiem inne czujniki, pomiar rezystancji na czujniku golfa i nie tylko ponieważ mam czujniki jeszcze z kilku silników benzynowych VW o różnych kolorach wykazywały wartości po rozgrzaniu ok 40 Ohmów a gdy przestygł wartości...
Samochody Elektryka i elektronika :: 23 Sty 2010 09:22 :: stone47 :: Odpowiedzi: 3 :: Wyświetleń: 4563

VW T4 transporter, który silnik wybrac 1,9 czy 2,4

Witam serdecznie ile jest właścicieli tyle opinii moi Drodzy mam dwa busy T4 2,4 D i Ducato 2.0 jtd (czyli poprzednik 1,9).T4 bije Fiata na głowę kultura pracy, spalanie przy 0,5 tony T4 nie czuje różnicy tj ok 8l/100 km, Fiat pali o 1,5 litra od razu więcej. Wszystko jest ok jeśli się nic nie psuje...
Samochody Eksploatacja :: 31 Maj 2012 10:23 :: viberti :: Odpowiedzi: 40 :: Wyświetleń: 59266

Problem z climatronic VW T4 Caravell 2002. 2.5 TDI

Koledzy od Vaga pomóżcie w temacie, idzie zima, a ja będę marzł w mojej t4. Jeszcze znalazłem takie zdanie w serwisówce 1. (Uwaga Niektóre podzespoły i funkcje elektronicznego układu klimatyzacji nie są sprawdzane przez komputerową diagnozę własną. Należy przeprowadzić dalsze sprawdzanie, mimo stwierdzenia...
Samochody Elektryka i elektronika :: 07 Lis 2014 10:34 :: bigos66 :: Odpowiedzi: 18 :: Wyświetleń: 6108

T4 - przerywa na ciepłym (na gazie OK)

Witam! mam takiego VW T4 2.0 benzyna + gaz. objaw jest taki - zimny silnik chodzi ok, kiedy się go rozgrzeje i przegoni z 2-3km zaczyna przerywać , prawie nie ma reakcji na pedał gazu. na wolnych chodzi jakby na 2 gary. Wyglądało by mi to na układ zapłonowy gdyby nie to, że na gazie auto chodzi...
Samochody Elektryka i elektronika :: 01 Paź 2008 09:06 :: damdam :: Odpowiedzi: 0 :: Wyświetleń: 987

jaka instalacja do vw t4 2,0l.?

Witam, też jestem posiadaczem takiego t4, założyłem sobie do niego sekwencję KME Diego G3, reduktor Silver, wtryskiwacze Valtek, pracuje dokładnie tak jak na benzynie, brak wyczuwalnego spadku mocy, spalanie po miejscu 13l. Sam montuje instalacje gazowe i zdecydowałem się na sekwencję,brak wystrzałów,...
Samochody Instalacje Gazowe :: 19 Cze 2009 19:32 :: dett :: Odpowiedzi: 3 :: Wyświetleń: 1309

Szukam uwiwersalnego schematu układu Elektrycznych lusterek

Witam. Wybaczcie odkopywanie tematu ale nie chcę na razie zakładać nowego - może ktoś tu zerknie. Jak taki moduł np od Scorpio wygląda i gdzie go kupić (na allegro nie widzę). Mam VW T4 i zakładam el. lusterka ale ze sterowaniem z Opla Omega (jest włącznik podgrzewania). W T4 do luster idzie po...
Samochody Szukam :: 01 Wrz 2010 23:51 :: Qdlaty666 :: Odpowiedzi: 4 :: Wyświetleń: 5110

VW T4 zanika hamulec roboczy

Witam. Mam problem z hamulcami w T4. Podczas jazdy zdarza się, że podczas hamowania pedał wpada w podłogę nie hamując pompowanie nie pomaga a po momencie wszystko jest OK. Płynu nie ubywa, serwo jest suche i trzyma podciśnienie. Nie widać żadnych wycieków skąd kolwiek ani miejsc, gdzie układ mógłby...
Samochody Mechanika :: 21 Cze 2011 08:21 :: Mateo19199 :: Odpowiedzi: 7 :: Wyświetleń: 1948

vw t4 - Webasto grzeje na maksa

w tych autach powinien być kanał ssący z kabiny na lewej stronie ściany . Idzie on od ogrzewania przez próg i od niego piec mierzy temperature . Spotkałem sie z multivanem gdzie powietrze bral spod rozkładanego stolika ( wentylacja - dodam ze ogrzewanie dokładałem a w komplecie były plastyki 2 co ida...
Samochody Elektryka i elektronika :: 10 Lis 2012 19:22 :: mckoko72 :: Odpowiedzi: 16 :: Wyświetleń: 2238

VW Passat 91 r. digifant silnik 2.0E

Witam serdecznie.Może ktoś mi podpowie jaki ma być potencjometr przepustnicy w tym samochodzie.W Info Techu podają rezystancję 400-510 Ohm a w samochodzie siedzi taki sam jak w VW T4 o rezystancji ponad 2000 Ohm.Auto ma bogatą mieszankę i tylko właściwie zostało mi do sprawdzenia. Sprawdziłem już na...
Samochody Początkujący :: 07 Cze 2008 22:45 :: borek84 :: Odpowiedzi: 27 :: Wyświetleń: 6424

Vw T4 ABS brak hamulca prawego tylnego

Kolego podałbyś, z którego roku to autko, bo jeśli masz korektor siły hamowania to zacznij sprawdzanie od niego. A i w VW stosują proste pompy ABS-u i raczej nie sprawiają one problemu z odpowietrzeniem układu, nawet jeśli został całkowicie opróżniony.
Samochody Początkujący :: 19 Sty 2011 22:15 :: toku74 :: Odpowiedzi: 7 :: Wyświetleń: 2544

VW T4 2.4D syncro - Wskaźnik poziomu paliwa - usterka

Usterka zostala zlokalizowana - przetarte przewody (puszczone pod wycieraczkę w miejscu gdzie najczęściej operujemy piętą :) ) - prawie niezauważalnie ale przetarte. Niestety widać poprzedni właściciel też szukał przyczyny w liczniku, bo próbując się dostać do mechanizmu, tak wyciągał wskazówke że uszkodził...
Samochody Elektryka i elektronika :: 02 Maj 2005 14:13 :: ravenboy :: Odpowiedzi: 3 :: Wyświetleń: 4553

Centralny zamek "politecnika 80" w VW T4

Witam ,posiadam centralny zamek chyba od audi na siłownikach pisze politecnika 80 ( 2001r) w skład zestawu wchodzi dwa siłownik i sterownik .Z siłowników wychodzi 5 kabelków które wchodzą w sterownik. Z sterownika wychodzi masa czarny i czerwony + . Na jakiej zasadzie działa ten układ co potrzebne...
Samochody Zabezpieczenia :: 02 Gru 2006 10:58 :: Arti_25 :: Odpowiedzi: 3 :: Wyświetleń: 968

vw t4 2.5TDi '00 - STRATA MOCY

Zrób zdjęcie który to bezpiecznik, to coś pomyślimy, zawór N18 steruje jest od recyrkulacji spalin, decyduje ile spalin dostaje się do układu spalania, możliwe, że jest on uszkodzony i cały czas podaje dużo spalin do układu dolotowego i przez to ten dym oraz brak mocy. Proponuje spróbować go podmienić...
Samochody Elektryka i elektronika :: 19 Lut 2013 19:54 :: Dulan :: Odpowiedzi: 23 :: Wyświetleń: 16528

VW T4 1.9 TD Falowanie obrotów i kłopoty z paleniem.

Po początku twojego posta wynikało by że się zapowietrza układ paliwowy lub rozszczelniła pompy wtryskowej. Lecz reszta Twojej wypowiedzi troszkę mnie skołowała. Sprawdź na początek ustawienia paska rozrządu, czy pompa wtryskowa podaje paliwo i zwal z jeden wąż za turbiną i oceń ilość oleju w układzie...
Samochody Mechanika :: 07 Cze 2010 07:14 :: scobra :: Odpowiedzi: 7 :: Wyświetleń: 5115

immobilajzer VW T4

najlepiej jakimś programatorem.... lub nawet prostym podłączeniem..wykorzystując złącze LPT.... a to czy w układzie czy wylutujesz to juz inna inszość... ''2404'' pamiętaj tylko ,że w tych modelach niektóre klucze programować można TYLKO 1 RAZ!!!!!
Samochody Elektryka i elektronika :: 11 Lis 2003 12:47 :: xawer :: Odpowiedzi: 1 :: Wyświetleń: 803

VW T4 1.9 TD jakby nie dochodziło napięcie do pompy

Witam. Z tego co piszesz wynika, że jest problem z zasilaniem w paliwo. Mogłeś gdzieś rozszczelnić układ zasilający np. poprzez żle założony filtr paliwa. Czy to długie kręcenie rozrusznikiem jest jakość uzależnione od czasu postoju samochodu ? Chodzi mi o to czy jak długo postoi, to musisz pózniej...
Samochody Elektryka i elektronika :: 27 Sie 2005 23:43 :: zdzislaw2 :: Odpowiedzi: 11 :: Wyświetleń: 4690

VW T4 i katalizator

Witam katalizator ma zywotnosc 4 lata lub ok 60-100tys km W twoim wypadku katalizator napewno jest zużyty i blokuje przepływ swobodny spalinom. Odradzam wyrzucenie katalizatora poniewaz moze to niekorzystnie wpłynąć na prace silnika i problemy z komputerem jezeli masz 2 sondy lambda. Złóż sobie metalowy...
Samochody Archiwum :: 20 Sie 2007 13:34 :: Oloo66 :: Odpowiedzi: 6 :: Wyświetleń: 3481

Dogrzewanie Eberspeacher D3WZ VW T4 2,5 TDI

Panowie szukam sterownika lub pomoc odnośnie dałem do sprawdzenia i ponoć nie daje znaku życia (spalony) czy da sie z tym cos jeszcze zrobić? nie wiem sprawdzić układ znależć powód wymienić ale no właśnie prawdopodobnie trzeba go później zaprogramować itp. nowy kosztuje i to sporo Pozdrawiam
Samochody Elektryka i elektronika :: 06 Paź 2010 20:47 :: T5 :: Odpowiedzi: 18 :: Wyświetleń: 13385

Klimatronik VW T4 2,5 TDI '99

Witam. Posiadam nie podłączone sterowanie klimatronika w lewym słupku za siedzeniem kierowcy. Jest 5 przycisków dwa od mocy wentylatora, 2 od ciepło/zimno i przycisk auto na samym dole. W środku układ scalony z cyferkami 112-0010-0001978A , pare rezystorków i kondensatorów smd i wyświetlacz. Ma...
Samochody Elektryka i elektronika :: 06 Wrz 2006 22:38 :: nowy11 :: Odpowiedzi: 0 :: Wyświetleń: 572

VW T4 2.5tdi -żarzy się lampka akumulatora

viper555 -jak wygląda ten prostownik ?/czy jest to układ: 3dodatnie + 3 ujemne + 3 wzbudzeniowe ?/
Samochody Elektryka i elektronika :: 27 Lis 2006 11:16 :: mczapski :: Odpowiedzi: 15 :: Wyświetleń: 2921

VW T4 1,9TD rok 97 pytanie do fachowca - pompa wtryskowa

Mam takie pytanko.. jak w temacie vw t4 1,9td Na pompie wtryskowej jest elektro zawor na ktorym jest układ do sterowania tego elektro zaworka z wyprowadzeniem 2 przewodow do sterowania.. najprawdopodobnie uklad jest do sterowania elektro zaworka! ale nie wiem co on niby robi i za co jest odpowiedzialny......
Samochody Elektryka i elektronika :: 10 Gru 2006 16:24 :: foreks :: Odpowiedzi: 4 :: Wyświetleń: 3861

Wskazanie temperatury wody w VW T4

Gdy do kostki czujnika podłączam bezpośrednio mase nie ma żadnego wychylenia wskaźnika. Na samej kostce przy iczniku nie wiem które piny zewrzec wiem tyko ze po wymontowaniu samego wskaźnika i podłączeniu go bezpośrednio do akumulatora odchyla sie. Piny w gnieździe przelutowałem i tez niec nie dało....
Samochody Elektryka i elektronika :: 16 Sie 2007 13:13 :: mietlorz :: Odpowiedzi: 11 :: Wyświetleń: 8671

vw T4 1992r. 2.4D brak ładowania

witam samochód jak w temacie czy ktoś mógłby mi pomóc i poratować mnie schematem układu ładowania na alternatorze są trzy przewody 1 gruby (bateria ) i dwa cienkie czerwono-czarny i niebieski (samochód nie ma obrotomierza ) na którym powinno być zasilanie na regulator, jakiś schemacik please, mam...
Samochody Elektryka i elektronika :: 07 Sie 2007 13:42 :: saly :: Odpowiedzi: 6 :: Wyświetleń: 2912

Podgrzewane siedzenia VW T4

Jklg wystąpił pewien problem schemat, który podałeś jest od roczników 96-99 one miały zespolony włącznik dla obydwu siedzeń od 99 są dwa niezależne włączniki każdy ma po 8 pinów i na nich właśnie utknąłem. Ale z tego co się dowiedziałem to zbliżony układ ma golf4 i polówka z tych lat. Więc jeśli byś...
Samochody Szukam :: 27 Sie 2007 21:56 :: johnypl1 :: Odpowiedzi: 6 :: Wyświetleń: 2854

VW T4 Eberspacher D3W

sprawdziłem kabelek od dogrzewacza w stronę skrzynki z bezpiecznikami i okazało się że jest bezpiecznik spalony wymieniłem na nowy ,sprawdziłem napięcia wszystko było jak się należy , wyjęłem czujnik temperatury zwarłem styki odpaliłem auto , po chwili...
Samochody Elektryka i elektronika :: 26 Lis 2007 20:56 :: dzekirudy :: Odpowiedzi: 9 :: Wyświetleń: 6490

VW T4 1.9 TD sprężyny zaworów

witam, kolego hpm bez względu czy włożysz podkładki czy nie ( są dwie jedna na głowicy druga przy zamkach) to przy właściwie ustawionym rozrządzie nie ma prawa nic uderzać o tłoki, a po takim remonciku trzeba ręcznieprzynajmniej 2x przekręcić wał by sprawdzić czy ustawiony jest ok rozrząd, brak w/w podkładek...
Samochody Mechanika :: 05 Lis 2008 21:14 :: vonkacper :: Odpowiedzi: 6 :: Wyświetleń: 2595

VW T4 1993r. 1,9D jakie paski alternatora i wspomagania...?

Mam pytanie: jakie modele pasków alternatora i wspomaganie układu kierowniczego posiada w/w auto?? W sklepie motoryzacyjnym nie mogą znaleźć w katalogu. Jeśli ktoś wie proszę o pomoc. I jaka firmę pasków wybrać - dobra jakość w przyzwoitej cenie. Z góry dziękuje!! :D
Samochody Początkujący :: 22 Sty 2009 20:36 :: trans-serwis :: Odpowiedzi: 1 :: Wyświetleń: 2035

VW T4 2,5 TDI - co to za kontrolka ?

Mało płynu w układzie hamulcowym, lub "kończące" się klocki.
Samochody Początkujący :: 16 Kwi 2009 08:26 :: Robert 1960 :: Odpowiedzi: 5 :: Wyświetleń: 4401

VW T4 2.5 TDI AXG 151KM jeździ jakby w trybie awaryjnym

Jada w trybie awaryjnym jeśli nawet nie wygeneruje żadnego błędu (zdarza się tak dość często - wiem to z autopsji) jest do ustalenia na podstawie parametrów z logów dynamicznych podstawowych grup czyli 003, 004, 008, 010, 011. Dziura w dolocie pomiędzy przepływką a turbo wcale nie powoduje, że turbo...
Samochody Elektryka i elektronika :: 23 Lip 2010 09:46 :: raiders_2006 :: Odpowiedzi: 12 :: Wyświetleń: 4377

VW T4 2.4AAB Problem z wyrzucaniem plynu chlodniczego

Problem z wyrzucaniem plynu chlodniczego, wszystko jest ok dopoki jest zimny, problem pojawia sie kiedy auto sie nagrzeje, objaw wyglada nastepująco, plyn zaczyna podnosic stan i w momencie kiedy dodam gazu plyn zostaje wciagniety, kiedy tylko gaz puszcze robi sie chwilowa fontanna ze zbiornika wyrownawczego!...
Samochody Mechanika :: 27 Paź 2010 10:32 :: stan2300 :: Odpowiedzi: 7 :: Wyświetleń: 4228

Pomocy-VW T4 2.5 104 KM.Nie ma mocy.

Silnik ACV, przy montażu pewnie majster pomylił miejscami wężyki ciśnieniowe w układzie sterowania turbodoładowaniem do elektrozaworu N75 i nie ma mocy. Sprawdź jak to u Ciebie wygląda. Dla porównania wklejam rysunek poglądowy z zaznaczonymi czerwonymi okręgami końcami wężyków przy turbo i odpowiadające...
Samochody Elektryka i elektronika :: 10 Wrz 2010 14:27 :: paraty :: Odpowiedzi: 2 :: Wyświetleń: 1803

VW t4 2,5 TDI silnik ACV 102 KM

Masz jeszcze to coś w układzie paliwa dlatego takie efekty.
Samochody Początkujący :: 30 Lis 2010 11:00 :: bastek869 :: Odpowiedzi: 5 :: Wyświetleń: 5595

D3WZ vw t4 2,5 tdi gaśnie po około 3 minutach

PANOWIE UKŁAD DO ODPOWIETRZENIA Układ czego?
Samochody Elektryka i elektronika :: 30 Sty 2011 00:05 :: miko34 :: Odpowiedzi: 4 :: Wyświetleń: 2031

vw T4 2,4D Silnik na biegach nie daje się rozpędzić

Może być zatkany układ wydechowy. Spaliny nie mogą się wydostać i silnik się dusi.
Samochody Początkujący :: 14 Sty 2011 17:25 :: romaszko_t34 :: Odpowiedzi: 3 :: Wyświetleń: 1500

VW T4 ogrzewanie postojowe - dogrzewanie

Zrobiłem Zadziałało Nie była to pompa paliwa. Ogrzewanie faktycznie to o mocy 7kW, zegar zupełnie inny od tych mniejszych mocy. Diagnozowanie poprzez tą migającą "kropkę". Przyczyną był zabrudzony czujnik płomienia. Wyjąłem od góry bez demontażu pieca z auta. Był nagar wyczyściłem i zadziałało. Potrzebuje...
Samochody Elektryka i elektronika :: 23 Paź 2011 10:51 :: misiekmisiek :: Odpowiedzi: 11 :: Wyświetleń: 4172

VW T4 klakson nie działa.

Sprawdź tak jak sugeruje ociz kostkę przy sygnale, naprawdę często gniły. Co do styku to odpowiadam: nie ma być tam zasilania +12V, układ sterowany jest masą.
Samochody Początkujący :: 22 Gru 2011 19:57 :: slawo777 :: Odpowiedzi: 12 :: Wyświetleń: 6092

VW T4 pilot centralnego zamka nie działa

Witam, mam następujący problem. Mam centralny zamek który działa tylko z kluczyka a z pilota w kluczyku nie działa. Bateria jest nowa, przy naciskaniu przycisków dioda miga. Próbowałem zaprogramować go w ten sposób: "Włożyć kluczyk do stacyjki, włączyć zapłon, wyłączyć zapłon, nacisnąć i przytrzymać...
Samochody Elektryka i elektronika :: 27 Lip 2014 11:31 :: tomaszbl :: Odpowiedzi: 7 :: Wyświetleń: 5080

VW t4 caravelle 2,5 tdi 102km 2001r podszarpuje podczas ruszania

Witam wszystkich forumowiczów Mam auto około dwa lata.Po kupnie wymieniłem kompletne sprzęgło z dwumasem i wysprzęglikiem hydrauliczny (LUK) oczywiście wszystko nowe i po ok 25-30 tyś km przejechanych po mieście w korkach zaczeło mi podszarpywać.Na zimnym silniku jest ok ale po rozgrzaniu ok 20-30 km...
Samochody Mechanika :: 01 Cze 2012 22:46 :: rafi100477 :: Odpowiedzi: 7 :: Wyświetleń: 2627

VW T4 2,5TDI - nie dzialajacy predkosciomierz i wariujaca wskazowka paliwa

Sam odpowiadasz na to pytanie czujnik predkosci pojazdu. Po naprawie tego układu drugi się naprawi sam :)
Samochody Elektryka i elektronika :: 07 Sty 2013 17:24 :: Don_Kicaj :: Odpowiedzi: 5 :: Wyświetleń: 3081

vw T4 2.5 Tdi - blokujące się hamulce tylne

Słyszałem, ze ma regulacje. To jest układ bez ABS
Samochody Mechanika :: 20 Lut 2013 07:09 :: T5 :: Odpowiedzi: 4 :: Wyświetleń: 2319

VW, T4, 2.0 aac, błąd 521 potencjometr CO

podłączony źle jako cz. powietrza dolotowego To nie jest zbyt jasne... Czy możesz jednak podrzucić schemat dokładnie tego układu, który masz w aucie?
Samochody Elektryka i elektronika :: 27 Mar 2013 15:52 :: giecun :: Odpowiedzi: 13 :: Wyświetleń: 2244

vw t4 2.5tdi powietrze w paliwie

Witam mam problem z T4 po dodaniu gazu gaśnie i na przewodzie przelewowym pokazują się pęcherzyki powietrza.Cały układ sprawdziłem i niema żadnych wycieków.Mam pytanko czy w T4 2.4 jest pompka zasilająca w zbiorniku
Samochody Początkujący :: 10 Cze 2013 23:51 :: jasko1921 :: Odpowiedzi: 20 :: Wyświetleń: 6617

VW t4 - hamulce, pedal wchodzi zbyt gleboko

Wg mnie przyczyną opisanego stanu może być: zbyt zużyte tarcze hamulcowe i klocki oraz szczęki i bębny tylnych kół (chyba, że ma tarcze z tyłu) lub regulatory w tylnych kołach. Nie podajesz, czy po 2 lub 3-krotnym naciśnięciu hamulca staje się dużo wyższy pedał, czy też nie ma żadnych zmian. Działanie...
Samochody Początkujący :: 02 Lis 2014 01:14 :: komarwp87 :: Odpowiedzi: 12 :: Wyświetleń: 3072

vw t4 - ciężko odpala po chwili gaśnie

Elektrozawór to to miejsce do którego dochodzi pojedynczy przewód bodajże koloru czerwonego (musi być na nim napięcie po włączeniu zapłonu), szuka go kolega w okolicy z której z pompy wychodzą metalowe przewody paliwowe do wtryskiwaczy. Ponadto cofające się paliwo z filtra to nic innego jak nieszczelność...
Samochody Początkujący :: 08 Sty 2014 17:57 :: abcdefg8876 :: Odpowiedzi: 16 :: Wyświetleń: 2046

VW t4 1.9 TDI - wskaźnik temperatury nagle przestał działać

W zależności czy jest pompa obiegu czy nie ma jest inny układ połączeń wewnętrznych czujnika.
Samochody Początkujący :: 26 Mar 2014 12:57 :: Szymon_fca :: Odpowiedzi: 19 :: Wyświetleń: 2523

Demontaż pompy wtryskowej w VW T4 2,4 l 1994 rok

Aby sprawdzić szczelność musiałbyś mieć pompę próżniowa. Ja do tego używam wysysarki do oleju. Jakbyś miał wycieki, to miałbyś ciśnienie w układzie. A ten układ działa na podciśnieniu.
Samochody Początkujący :: 11 Sie 2014 15:17 :: dizba :: Odpowiedzi: 6 :: Wyświetleń: 651

VW T4 Carawelle VR6 97r. - Tempomat nie działa

Witam potrzebna mi pomoc z tempomatem byłem w warsztatach i nikt nie wie dlaczego tempomat nie działa prosze o pomoc sprzęgiełka wymienione podkładane inne sterownik tak samo pompka podcisnienia sprawna układ sprawny a tempomat nie działa obiawy były takie raz był raz nie teraz nie ma go wcale cos padło...
Samochody Elektryka i elektronika :: 13 Kwi 2015 22:54 :: bigos66 :: Odpowiedzi: 18 :: Wyświetleń: 1827

VW T4 - Wspomaganie nie działa

Silnika nie trzeba ruszać, zawiesza Ci się zawór bezpieczeństwa w pompie. Zmień na początek płyn, przepłucz układ. Zwróć uwagę na rodzaj płynu.
Samochody Początkujący :: 02 Wrz 2014 18:18 :: manta :: Odpowiedzi: 2 :: Wyświetleń: 417

VW t4 - Licznik, zegar rozładowywuje akumulator

W lampce jest układ wyłaczający lampkę po 15stu sekundach od zamknięcia drzwi.
Samochody Elektryka i elektronika :: 26 Paź 2014 10:50 :: T5 :: Odpowiedzi: 3 :: Wyświetleń: 498

webasto d3wz - jak rozbudowac w vw t4 na ogrzewanie postojowe

Sprawdza się dobrze, tylko trzeba odpowiednio podłączyć się do układu chlodzenia z zastosowaniem zestawu Komfortowego albo zaworu kombi gdzie przy pracy jako niezależne ogrzewanie przy niepracującym silniku urządzenie grzewcze podgrzewa jedynie wnętrze pojazdu, pracując na małym obiegu. Po uruchomieniu...
Samochody Elektryka i elektronika :: 15 Gru 2014 23:12 :: powidz :: Odpowiedzi: 4 :: Wyświetleń: 645

VW T4 1,9 td ABL - Nie zapala z rozrusznika

No to jeśli dymi na biało przy rozruchu, to sprawdź sobie wpierw świece i ich zasilanie, czy w ogóle układ podgrzewania działa, potem, jeśli jesteś pewien ustawienia kąta wtrysku, to wtryskiwacze do sprawdzenia.
Samochody Początkujący :: 18 Gru 2014 22:32 :: anna77 :: Odpowiedzi: 12 :: Wyświetleń: 657

vw t4 96r - majstrowany licznik i brak kontrolki ładowania

Witam kolegów mam problem z licznikiem od transportera jakaś grzebielucha w miejscu gdzie była dioda od ładowania wywiercił dwie dziurki wiertłem i się posypały ścieżki .przyczyną tego był też nie świecący wyświetlacz ale z tym się uporałem może mi ktoś wytłumaczyć na pinie odpowiedzialnym za ładowanie...
Samochody Początkujący :: 11 Wrz 2015 22:17 :: cybkryst :: Odpowiedzi: 4 :: Wyświetleń: 243

VW t4 ambulans - akumulator do ups/przetwornicy

Błażeju, kolega ma niechęć do gazu, bo jak twierdzi, będzie śmierdziało. Widać po tym ewidentnie, że nie wie jak działa bojler gazowy w przyczepach kempingowych. Ja też bym założył gaz. Ale skoro nie, to... Nie... Skoro to ma być mobilne psie SPA, to przepływowy ogrzewacz nie ma racji bytu Zgadzam...
Samochody Elektryka i elektronika :: 25 Lis 2015 15:57 :: Błażej :: Odpowiedzi: 38 :: Wyświetleń: 1200

VW Transporter AJT 88KM ACV 102KM Skrzynka bezpieczników

Witam Znalazłem taki układ bezpieczników w t4 2.5 TDI ACV 102 KM I RZĄD od lewej strony 1.bezpiecznik 140 nie wiem od czego on jest i nie znam nr vw 2.bezpiecznik 174 lub 72 / nr vw 1H0955529 przekaźnik wycieraczek i spryskiwacza szyby tylnej a 72 to nr vw 191955529 to samo znaczenie / 3.bezpiecznik...
Samochody Szukam :: 26 Lut 2011 20:48 :: sebixxx :: Odpowiedzi: 5 :: Wyświetleń: 11537

Układ połączeń - 1H0 919 506 ? - sterownik wentylat VW klima

Jaki jest układ połączeń styków modułu sterowania wentylatorami przy klimie 1H0 919 506? Małą złączka: T, 31, T4, MK, X, T3, T2, WP Duża złączka: 1, 2, 3, 30 Owszem na schematach jest toto ale opis w stylu T4/2, T4/2, T8/1 - brak "powiązania" typu T4/1 - WP, T42/ -T3 itd Pozdrówka to...
Samochody Elektryka i elektronika :: 07 Lut 2012 22:37 :: sprytny1972 :: Odpowiedzi: 3 :: Wyświetleń: 1386

Ogrzewania Webasto i Eber kody usterek

Witam, od kilku dni śledzę na różnych forach dyskusja na temat przeróbki d3wz z funkcji dogrzewacza na ogrzewanie postojowe. na 100% jest to możliwe, na stronie Ebera jest oferta że to robia, ale kosztuje to ok 300 Euro i z dokumentacji jaka udało mi sie znaleźć wynika, że dokładaja jeszcze jedną elektryczną...
Samochody Klimatyzacje Ogrzewanie :: 26 Sty 2016 07:03 :: CzarekJak :: Odpowiedzi: 434 :: Wyświetleń: 247146

VW Transporter T4 1992r. 2.4D luźny kabelek od czujika temp

VW Transporter T4 1992r. 2.4D nie działał wskaźnik temperatury sprawdziłem czujnik dobry licznik brak przerw, jak przywrę 23 pin w liczniku termometr idzie, okazało się że drugi przewód czujnika, nie ten co idzie na pin 23, ten który ponoć jest na potencjale masy jest urwany dalej we wiązce i nigdzie...
Samochody Elektryka i elektronika :: 09 Sie 2007 09:57 :: goldwinger :: Odpowiedzi: 3 :: Wyświetleń: 3205

VW Transporter silnik w benzynie czy tylko diesel?

Mocniejsze bo to juz zupełnie inna technologia. Pompowtryski. Same pompki trzeba raz na 300 tyś km regenerować bo taka ich wada że mają napęd mechaniczny ale same silniki są równie trwałe jak stare TDI VP. Różnica cenowa spora... Blaszak to nie problem. Po pierwsze kupisz go sporo taniej niż multivana...
Samochody Eksploatacja :: 04 Kwi 2013 12:04 :: mmecen :: Odpowiedzi: 60 :: Wyświetleń: 25750

Vw Passat B5 - brak napięcia wzbudzenia alternatora

No dokładnie,tylko rezystora to też dokładnie tak samo dotyczy. Zastanów się co piszesz. Żarówka 5W ma mniejszą rezystancję niż 1.2W i tu się chyba raczej zgadzamy. Rezystor 100Ω 5W i rezystor 100Ω 1/4W to cały czas ta sama rezystancja. Moc rezystora nie wynika z jego rezystancji tak...
Samochody Elektryka i elektronika :: 22 Lip 2015 22:06 :: lukasb4 :: Odpowiedzi: 52 :: Wyświetleń: 2502

Volkswagen Beta T4 Blaupunkt

Jak już pisałem, uszkodzenie układów zasilania radia, zawartości pamięci eeprom... a co do schematu to ten sam jest do Gammy T4 , VW New Beatle itp. SławeK
Radia Samochodowe Serwis :: 21 Sie 2007 21:24 :: SlaweK :: Odpowiedzi: 34 :: Wyświetleń: 14859

Jak zamontować dodatkową nagrzewnicę w busie?

Witam szanownych forumowiczów. Pytanie jak w tytule, a konkretnie chodzi mi o to jak się włączyć w układ chłodzenia w samochodzie. Na pewno trzeba wejść w układ nagrzewnicy samochodowej. Tylko czy lepiej będzie włączyć się w układ równolegle stosując trójniki czy szeregowo. Dodam że węże gumowe łączące...
Samochody Początkujący :: 26 Lis 2009 17:37 :: eurotransfer :: Odpowiedzi: 11 :: Wyświetleń: 4021

Volkswagen T4 2.5 TDI - zapala się kontrolka ciśnienia oleju (czerwona)

ile jest czujników ciśnienia w takim silniku mądralo Mogą być dwa. Wysokiego ciśnienia (bezpośrednio na głównej magistrali olejowej zaraz po filtrze) oraz niskiego ciśnienia (najczęściej w najdalszym/najwyższym punkcie układu smarowania, czyli na głowicy). problem z czujnikami cisnienia oleju...
Samochody Początkujący :: 23 Maj 2013 19:14 :: EM87 :: Odpowiedzi: 39 :: Wyświetleń: 13488

Immobilizer wykorzystujący pastylki DS1990

Co do zabezpieczeń w samochodzie Panowie powiem tyle, ja posiadałem zwykłe zabezpieczenie w postaci dotknij kabelek i masy, nie wiem nawet na jakim układzie i co to było, kupione razem z samochodem, tylko właśnie ten ukryty kabelek trzeba było znaleźć, immo miał dodatkowy elektrozawór paliwa, dodam że...
DIY Konstrukcje :: 12 Sie 2011 14:39 :: excray :: Odpowiedzi: 27 :: Wyświetleń: 13896

W samochodzie VW Transporter T4 stały ubytek cieczy chłodząc

Problem dotyczy silnika 1,9 TD, samochód z roku 1997, nie jest to uszczelka pod głowicą. Została wymieniona i nic nie pomogło. Jest tak samo. Znajduje co prawda kolejne miejsca wycieku i je elminuje. Ale pojawiają się ciągle nowe. Tak jakby cisnienie w układzie było za duże, albo układ chłodzenia był...
Samochody Elektryka i elektronika :: 09 Lip 2004 18:00 :: j_a_c :: Odpowiedzi: 5 :: Wyświetleń: 2503

Elektryczna pompa wody. Ile energii zużyje taka pompka?

Coś podobnego było (może jest nadal) w VW t4 Ma jednak za zadanie "mielenie" wody w układzie kilka minut po wyłączeniu silnika żeby zapewnić równomierne odprowadzenie temperatury. Co do zastąpienia głównej pompy wody elektryczną to nie wydaje mi się, że by zapewniło to bezawaryjną i wydajniejszą pracę.
Samochody Elektryka i elektronika :: 08 Mar 2005 08:13 :: pan_kotek :: Odpowiedzi: 15 :: Wyświetleń: 9294

Gdzie w VW T4 jest układ sterowania...

Więc problem jest następujący.... Potrzebuję sprawdzić układ sterujący (nadzorujący) ciśnienie oleju i poziom płynu chłodzącego- na schemacie jest on oznaczony jako J252. Moje pytanie... gdzie znaleźć ten układ i jak on może wyglądać?? czy to jest jakiś niewielki układ scalony??
Samochody Elektryka i elektronika :: 28 Lis 2005 17:24 :: kacper-tom :: Odpowiedzi: 3 :: Wyświetleń: 991

Vw transporter tdi 1998-nie działaja żadne wskażniki

Elmos to taki ciekawy układ scalony który montowany był w licznikach passata i T4 zawsze się sypał.
Samochody Elektryka i elektronika :: 17 Kwi 2006 11:05 :: MAREK74 :: Odpowiedzi: 16 :: Wyświetleń: 3742

VW Transporter - migająca kontrolka oleju

Także miałem ten problem przy T4.Tyle że włączał się alarm akustyczny i migała kontrolka po przekroczeniu pewnych obrotów / skok napięcia/. Wymieniłem całą deskę. Proponuję żebyś zbadał ciśnienie oleju manometrem bo wczoraj klient przyjechał z taką usterką ,że zapalała się kontrolka na wolnych obrotach....
Samochody Mechanika :: 29 Gru 2008 12:55 :: stopi :: Odpowiedzi: 20 :: Wyświetleń: 24260

VW Transporter T4 1.9 TD kontrolka oleju 1996r.

może być licznik,ale ten układ ma dwa czujniki oleju i jeszcze musi być podłączony do DF alternatora,tak że jest więcej do sprawdzenia niż tylko czujnik i licznik
Samochody Elektryka i elektronika :: 26 Lut 2008 18:02 :: marekfiesta :: Odpowiedzi: 2 :: Wyświetleń: 6375

"Strojenie anteny Kathrein K506572 z trymerami w podsta

Myślałem o założeniu go do mojego VW T4 , moje radyjko to ONWA chce uzywać głównie na kanale 19 i kilka z okolicy i w czasie wyjazdów do niemiec na 28 , jaki długi bat musze dokupić do tego mocowania i te dwa pokrętła C1 i C2 do czego one słuza To NIE JEST antena na 27MHz. Być może mając możliwość rozebrania...
Radiotechnika Początkujący :: 11 Paź 2010 08:19 :: chabowski :: Odpowiedzi: 5 :: Wyświetleń: 1903

pompka el.układu chłodzenia vw t4

witam mam mały problem z pompką ,a zatem pompka na krótko działa , na jedznym pinie ma stały plus a na drugim niema wogle minusa czy ktoś orietuje sie czy idzie on przez jakiś czójnik. i czy pompka po odpaleniu powinna chodzić cały czas. Dodano po 1 problem z tą pompka mam przy silniku 2,5 tdi...
Samochody Elektryka i elektronika :: 14 Gru 2008 16:47 :: Robert 1960 :: Odpowiedzi: 3 :: Wyświetleń: 3551

Słabe ogrzewanie - Seat Leon 1,9 Tdi 90PS

Nie chcę się mądrzyć a jedynie przedstawić swoje doświadczenia i coś, co kiedyś wyczytałem. A gdyby spojrzeć na ten problem z innej strony? Czytałem kiedyś artykuł w gazecie motoryzacyjnej o nowoczesnych silnikach TDI itp. Autor artykułu pisał, że w takich silnikach „występuję problem niedoboru...
Samochody Mechanika :: 05 Sty 2009 08:38 :: tomzis :: Odpowiedzi: 31 :: Wyświetleń: 13232

VW LT35 2,5TDI i brak mocy. Jaka może być przyczyna?

W mojej t4 (2,5 tdi) też miałem problem z mocą. Wyczyściłem EGR i kolektor ssący, zero poprawy! Okazało się, że nieszczelny jest układ dolotowy do turbiny. (Puszczał oring, ten na łączeniu węża z turbiną) Po uszczelnieniu auto jedzie jak należy! Ale tak było u mnie! Katalizator sprawdź tak!...
Samochody Początkujący :: 03 Gru 2009 18:06 :: wierzba82 :: Odpowiedzi: 13 :: Wyświetleń: 7428

VW Sharan, gdzie się znajduje włącznik Webasto?

Witam, rozebrałem piec, podłączyłem i niestety świeca nie grzeje, czekałem kilka minut i nic, podejrzewam spalony sterownik a niestety nie mam gdzie podłączyć aby sprawdzić kody usterek, zastanawiam się nad kupnem D5WZ mam okazje kupić je za 150zł, co o tym myślicie? będzie problem podłączyć je w miejsce...
Samochody Elektryka i elektronika :: 07 Gru 2012 20:04 :: grunwald10 :: Odpowiedzi: 1287 :: Wyświetleń: 597284

Gdzie można zainstalować immobiliser? Jaki układ by odcinał?

Witam, mam pytanie mam VW Transportera T4, który ma już wbudowany immobiliser w kluczyku. Jednak chciałbym założyć jeszcze dodatkowe zabezpieczenie. Kupiłem immobiliser zbliżeniowy - jednak teraz pytanie gdzie mógłbym go zainstalować. Wiem, że obecny immobiliser w stacyjce jest odpowiedzialny...
Samochody Zabezpieczenia :: 03 Sie 2010 21:23 :: kkknc :: Odpowiedzi: 5 :: Wyświetleń: 1037

Vw t4 2,4D miga czerwona kontrolka awarii układu chłodzenia

Od dłuższego czasu miga mi czerwona kontrolka awarii układu chłodzenia z lewej pod zegarem temperatury. Nie mam pojęcia, który to może być czujnik. Podpowiedzcie.
Samochody Początkujący :: 29 Kwi 2011 20:29 :: romaszko_t34 :: Odpowiedzi: 2 :: Wyświetleń: 2951

T4 - rozruch a przekaźnik.

Mam transportera 1.9D i problem z kostką pod stacyjką, tzn. prawdopodobnie kostka jest wypalana przez rozruch auta. Zastanawiam się nad przekaźnikiem, czy wogóle taki powinien być w układzie czy wartałoby wstawić samemu? Prawdopodobnie to kostka się wygrzewa przez światła, nawiew itd. Sam rozruch...
Samochody Elektryka i elektronika :: 14 Lis 2010 19:08 :: holz :: Odpowiedzi: 19 :: Wyświetleń: 3027

VW transporter T4 kontrolka ciśnienia oleju

odpowiedż dla trans-serw - układ scalony który znajduję się na desce ma zapisane w "swoich komórkach parametry między innymi też o kontrolki oleju" jesli dysponuje się odpowiednim programatorem , można by było zgrać stary program i wczytać nowy(stary program zapisać ,nie zostanie utracony)lub założyż...
Samochody Elektryka i elektronika :: 26 Cze 2011 19:37 :: Zico63 :: Odpowiedzi: 27 :: Wyświetleń: 14550

uszczelka pod głowicę volkswagen t4 1.9td silnik ABL 1993r

Nie przy okazji, tylko obowiązkowo. A co do planowania - kontrola niepłaskości, VW co prawda zabrania planowania głowic w dieslach, ale jeśli to będzie o nieznaczną wartość, czy z pełną obróbką gniazd zaworowych, to zawsze wyjdzie taniej niż nowa głowica. Ponadto, samo ubywanie płynu to jeszcze nie powód...
Samochody Mechanika :: 22 Gru 2010 06:52 :: lysek65 :: Odpowiedzi: 11 :: Wyświetleń: 4292

Vw Transporter T4 2.5TDI Turbina ładuje do 1500mbar

Zatem masz silnik ACV i turbo z zaworem upustowym. Objaw wskazuje, że N75 został pominięty w układzie sterowania doładowaniem a wężyki ciśnieniowe A i B zostały połączone ze sobą na stałe czyli utworzono tzw. bypass. Sprawdź sobie jak to faktycznie jest u Ciebie i wzoruj się podłączeniem jak na poniższym...
Samochody Mechanika :: 04 Lut 2011 20:57 :: T5 :: Odpowiedzi: 9 :: Wyświetleń: 12993

VW transporter T4, diesel 2.4 bez turbo - nadmierny dym z tłumika

Coś z układem paliwowym.
Samochody Początkujący :: 30 Kwi 2011 20:11 :: Łysoldrift :: Odpowiedzi: 3 :: Wyświetleń: 1907

VW Transporter T4 2001 klimatyzacja wyłącza się

Witam Odświeżę temat, ponieważ nie ma jego rozwiązania a problem jest taki sam. Przewałkowałem już internet i nie ma mądrego na tą zagwostkę. A więc VW LT 2.5TDI rok 2005 klima oczywiście manualna. Objawy są następujące: Na zimnym silniku klimatyzacja chodzi na wolnych obrotach jak i podczas...
Samochody Elektryka i elektronika :: 23 Cze 2014 12:25 :: sikor83 :: Odpowiedzi: 24 :: Wyświetleń: 6364

Rozładowanie akumulatora samochodowego poniżej 6V - jakie konsekwencje?

ŚWIĘTE SŁOWA!! OK, opowiem całą prawdę. :( W VW T4 Multivan są 2 akumulatory po min. 80Ah każdy, u mnie ten od silnika był BOSCH samoobsługowy a tylny (pod siedzeniem kierowcy dla potrzeb części pasażerskiej) jakiś niemarkowy tradycyjnej konstrukcji. Po przekręceniu stacyjki specjalny przekaźnik...
Samochody Początkujący :: 17 Lip 2011 21:08 :: zapparena :: Odpowiedzi: 9 :: Wyświetleń: 4436

VW Transporter T4 99r. 2,5 TDI brak mocy

Moim zadaniem mix w baku , przeczyść układ i zatankuj dobrego diesla
Samochody Początkujący :: 31 Maj 2012 10:17 :: viberti :: Odpowiedzi: 6 :: Wyświetleń: 4060

układ Chłodzenia VW T4 2.0 AAC

Witam Mam problem z T4ką Mianowicie nie mogę się połapać jakie węże gdzie mają iść. Auto nie ma kompletnie ani jednego węża założonego Bardzo proszę o pomoc
Samochody Początkujący :: 12 Cze 2012 23:15 :: dennismeyer :: Odpowiedzi: 0 :: Wyświetleń: 406

Transp.T4 92r - Który czujnik tem.cieczy?

Witam. Posiadam VW transportera 2.4 z 1992r. Nie działa wskażnik tem. cieczy. W układzie są dwa czujniki, jeden dwu-stykowy,drugi cztero-stykowy. I chciałbym poprosić o pod powieź. Który jest od wskaźnika? Pozdrawiam.
Samochody Elektryka i elektronika :: 16 Sie 2012 09:34 :: genowef5 :: Odpowiedzi: 2 :: Wyświetleń: 540

przewody układu chłodzenia vw t4 2,4 1995

Witam, poszukuje takiego elementu do vw t4 2,4 1995 jak widoczny na zdjęciach. Jest to element chłodniczy przy wężu wychodzącym ze zbiornika na płyn chłodniczy.
Samochody Początkujący :: 12 Sie 2014 17:55 :: brydziu85 :: Odpowiedzi: 2 :: Wyświetleń: 642

vw t4 caravella kompletne wspomaganie układu kierowniczego

Witam Posiadam VW t4 caravelle z 91r bez wspomagania chciałbym się dowiedzieć czy mógłbym dodać Kompletne wspomaganie do tego modelu Proszę o szybką odpowiedz :D
Samochody Szukam :: 01 Sty 2015 23:05 :: renault laguna 95 :: Odpowiedzi: 4 :: Wyświetleń: 351

Znów dwa akumulatory w jednym aucie

-parę lat temu Toyota w modelu Hiace montowała dwa akumulatory fabrycznie VW T4 Caravel posiadał na wyposażeniu prosty układ ze sterowanym załączniem ładowania dodatkowego akumulatora pod siedzeniem kierowcy . W ELSA znajdziesz schemat , a w ETCE odpowiednie części , sprawdzone i prawidłowo dopasowane
Samochody Początkujący :: 16 Mar 2015 19:48 :: Kusko13gp :: Odpowiedzi: 27 :: Wyświetleń: 2166

VW t4 - układ pasków osprzętu

Mam problem z ułożeniem pasków osprzętu w vw t4 2.4d silnik z klimatyzacją stary typ na dwóch paskach zębatych (nowy typ ma pasek wielorowkowy). Ktoś już przede mną grzebał przy tym i paski są kompletnie nie tak jak mają być , nie są prawie w ogóle napięte. zamiast orginalnego ramienia alternatora z...
Samochody Początkujący :: 10 Gru 2015 16:08 :: zeimp :: Odpowiedzi: 1 :: Wyświetleń: 195

Jak zrobić bezpieczne ładowanie dodatkowego akumulatora?

... Podobny układ ładowania zastosowałem w moim drugim aucie terenowym bazując na przkaźniku takim jak w T4 30A zakładając ogrzewanie postojowe BN4 nigdy nie mierzyłem mocy alternatora i wszystko działa, zakładam że ogrzewanie to strasznie pochłania prąd jak się ktoś zna to wie Zastosowałem taki...
Samochody Elektryka i elektronika :: 11 Gru 2012 22:32 :: JACHO :: Odpowiedzi: 53 :: Wyświetleń: 26669

Blaupunkt gamma 4T pamięć

dokładny typ radia to : BLAUPUNKT- WERKE GMBH VW GAMMA T4 vwz1z3y xxxxxxx wystarczy ? I za dużo i za mało. 7D0 035 186, 7 648 239 360? ...Jeszcze jeżeli ktoś pamięta oznaczenie tego układu to by mi bardzo ułatwiło dalszą pracę. ... Jeśli to powyżej się zgadza, pamięć to 25LC160 smd 8 pin....
Radia Samochodowe Początkujący :: 01 Cze 2010 19:01 :: mruty :: Odpowiedzi: 7 :: Wyświetleń: 2389

Jak podłączyć WEBASTO Thermo Top C?

Witam Zakupiłem TERMO TOP C z wiązką (3 bezpieczniki + przekaznik) do tego zegar 1533 w komplecie pompa paliwa i pompa obiegu cieczy wszystko zdemontowane od jakiegoś VW podobno T4 Poczytałem na forum i podłączyłem wg wskazówek czyli -przekaznik sterowany z wyjścia zegara kabelek czarny wyj 15 (przekaznik...
Samochody Klimatyzacje Ogrzewanie :: 28 Sty 2016 20:48 :: wooojas :: Odpowiedzi: 910 :: Wyświetleń: 285250
12

Ostatnio szukano: akumulatorek rozładować akumulatory niebezpieczne krańcówki octavia czyszczenie katody prostownik transformator upload philips amperomierz zasilacza alarm forda szarpanie silnika vectra monitor tęcza
Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Strona używa cookies - informacje || Reklama || Kontakt