REKLAMA

creative schemat t3100

Znaleziono około 23 wyników dla: creative schemat t3100
  • Czy jest możliwość rozbudowy zestawu głośników Creative Inspire T3100?

    Witam. Posiadam zestaw głośników 2.1 Creative Inspire T3100, lecz ich obudowy są w opłakanym stanie. Mam też pustą kolumnę na 7 głośników. Chciałem cały ten zestaw przełożyć do tej pustej kolumny i dołożyć 4 głośniki (połączenie szeregowe) aby nie zaślepiać pozostałych otworów. Czy jest możliwe takie połączenie? Jestem laikiem w tych sprawach. Schemat...

    Początkujący Naprawy   24 Sty 2018 22:51 Odpowiedzi: 5    Wyświetleń: 1671
  • Przeróbka głośnika Creative na wzmacniacz słuchawkowy

    Nie myślałem nawet o lutowaniu w tym czegokolwiek, a bardziej o to czy któryś z kilkunastu przewodów w kablu z tą wtyczką da radę jakoś spiąć i podpiąć pod czy to baterie czy zasilacz.. Tak prosto to się nie da. To co kupiłeś, wygląda na jeden mały element zestawu Inspire Creative T3100. Cały zestaw zawiera głośnik niskotonowy ze wzmacniaczem, głośnik...

    Początkujący Elektronicy   18 Sty 2018 20:41 Odpowiedzi: 5    Wyświetleń: 1410
  • REKLAMA
  • Creative T3100 - wtyczka mini-din 9pin

    Witam Wejdz na stronę: Tam jest schemat i wszystko jest opisane Pozdrawiam

    Audio Szukam   26 Maj 2010 20:49 Odpowiedzi: 1    Wyświetleń: 4906
  • REKLAMA
  • Creative Inspire T3100 - zupełna cisza

    witam. zepsuł mi się zestaw głośników Creative Inspire T3100 (system 2.1).objaw jest taki ze w małym głośniku sterującym (jest w nim potencjometr z wyłącznikiem zamontowany na płytce z elementami smd ) świeci się LED a w subwooferze jak i w satelitach zupełna cisza.Zasilanie wchodzi bezpośrednio do układu głównego w subwooferze , zasilacz jest dobry...

    Głośniki i Zestawy Głośnikowe   30 Paź 2011 20:08 Odpowiedzi: 6    Wyświetleń: 5207
  • Creative Inspire T3100 - pływający dźwięk.

    W zestawie dźwięk jest cichy, pływający, bardzo przytłumiony, jakby "pod wodą". Na obydwu kanałach, subwoofer również cichutki. Dźwięk jest cichszy, niż z głośników w laptopie. Wymieniłem już jeden elektrolit (C23-470uF), był rozlany, dzięki temu pozbyłem się całkowitej ciszy, w sytuacji gdy dźwięk powinien być głośniejszy (gdy zwiększyłem amplitudę...

    Audio Początkujący   11 Lut 2014 13:18 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 5817
  • Zestaw głośników komputerowych Creative INSPIRE T3100 - naprawa.

    Witam. Od kilku miesięcy zmagam się z naprawą głośników komputerowych o wyżej wymienionym modelu. Głośniki były podłączone do komputera stacjonarnego. Po 12 latach rzadkiego użytkowania (1 lub 2 razy na tydzień), głośniki przestały grać. Na początku moje podejrzenie padło na zasilacz, ale po sprawdzeniu zasilacz był sprawny. Postanowiłem, więc spróbować...

    Początkujący Naprawy   17 Lis 2020 14:17 Odpowiedzi: 0    Wyświetleń: 420
  • Creative T3100 "zatyka się" po podkręceniu mocy wz

    Niestety nie mogę znależć schematu. Mam tylko aplikację układu 7377.Oryginalny układ to TDA 7378 , ale z tego co się dowiedziałem , to prawie to samo. Niestety sama aplikacja nic mi nie mówi.

    Komputery Hardware   24 Lis 2009 23:30 Odpowiedzi: 10    Wyświetleń: 4645
  • REKLAMA
  • Creative Inspire T3100 2.1

    Miałem podobny problem ale udało mi się dojść jak to podłączyć. Jeśli była by Ci jeszcze potrzebna pomoc, to tu zamieściłem schemat z opisem:

    Początkujący Elektronicy   02 Kwi 2009 11:05 Odpowiedzi: 1    Wyświetleń: 3242
  • Creative inspiration T3100

    Witam Czy ma ktoś schemat podłączenia tego kabla dziesięcio żyłowego od głośnika do subufera bo kolego przeciął kabel o biurko i wyrzucił końcówkę

    Estrada Co Kupić   22 Kwi 2009 18:08 Odpowiedzi: 0    Wyświetleń: 1076
  • połączenie subwoofera Creative t3100 z głośnikami inny typ

    Wątpię czy znajdziesz schemat tego sprzętu... Wiesz jak rożnie bywa ze schematami. Można oczywiście sprawdzać poszczególne złącza w tym wejściu ale to jest dość trudne i strasznie czasochłonne. . Ale możesz się z tym pobawić . Nic nie sugeruję .

    Początkujący Naprawy   01 Lut 2016 20:11 Odpowiedzi: 8    Wyświetleń: 6647
  • Creative Inspiro t3100 wtyk 9pin do subwoofera

    Wiatam! Moim problemem był złamany kabel przy samej wtyczce do subwoofera. Powodowało to zanikanie dźwięku przy głośniejszej muzyce. Oto schemat budowy głośników oraz felernego kabla a właściwie wtyczki. Wtyczkę uciąłem, do kabelków dolutowałem szpilki, które idealnie pasuja w dziurki wtyku:)

    Audio FAQ i Solucje   08 Lut 2011 16:18 Odpowiedzi: 0    Wyświetleń: 6560
  • REKLAMA
  • Creative T3100 wymiana TDA7377

    Witam posiadam Creative Inspire T3100 które przestały działac więc oddałem do naprawy tam powiedzielli mi że TDA7377 jest spalony i że wymiana będzie kosztować ok 60zł więc zrezygnowałem i postanowiłem samemu go wymienić. Kupiłem nowy układ, wlutowałem stary lecz podczas wlutowywania uległa zniszczeniu jedna ze ścieżek i tu tkwi mój problem nie wiem...

    Komputery Hardware   25 Sie 2011 22:36 Odpowiedzi: 7    Wyświetleń: 7956
  • Creative T3100 - Po wymianie TDA7378 działa tylko subwoofer i wyjście słuchawek

    Późno, ale dokończę temat. Postanowiłem, że z braku odpowiedniej wiedzy zaniosę głośniki do człowieka, który xx lat naprawia sprzęt audio/wideo w okolicy. Po pomiarach podobnie jak ja wstawił końcówkę, ale nie działało. Wykrył zwarcie na przewodzie często opisywane w tym modelu. Pomierzył wszystkie elementy kilkakrotnie i stwierdził, że wszystko się...

    Audio Początkujący   14 Mar 2015 20:03 Odpowiedzi: 4    Wyświetleń: 2148
  • Creative T3100 uszkodzony wtyk

    Witam jakiś czas temu uszkodził mi sie wtyk do subwoofera i chciałbym prosić o jakiś schemat gdzie przylutować kabelki, które wychodzą z satelitki.

    Początkujący Naprawy   09 Kwi 2022 09:28 Odpowiedzi: 1    Wyświetleń: 2427
  • Jak podłączyć subwoofer Creative Inspire T3100 bez satelitek?

    Schematy: Na ich podstawie znalazłem piny wejściowe (dwa piny blisko siebie) oraz powrót od jedngo i drugiego wejścia - wyszedłem z założenia, że skoro mój sygnał i tak się nie podzieli bo ostatecznie będzie się zbiegał w Jacku, to zbiegnie się w jednym pinie, zatem skręciłem powroty i zlutowałem z jednym z dwóch powrotów. Próbowałem też pojedynczo....

    Początkujący Naprawy   16 Mar 2019 19:34 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 462
  • creative inspire t3100 harczy i wydaje dziwne głosem

    Chaos... Język polski i interpunkcja to poszły w głęboki las. Opłacalność, to w tym wypadku zawsze jest objęta ryzykiem. Zestaw używanego to zaledwie 100zł lub mniej. Coś działałeś, lecz naprawdę nie sposób to zrozumieć. A przy tym brak zdjęć i nie ma schematu (w tym w necie), to nie ma opcji jak tu podpowiedzieć,

    Audio Nagłośnienie Domowe   28 Lut 2023 11:58 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 222
  • Creative inspiro t3100 wtyk 9pin uszkodzony schemat budowy

    Wiatm! Creativ Inspiro t3100. Czy mógłby mi ktoś rozrysować lub opisać, do której dziurki w subwooferze jaki kolor kabelka idzie? Chodzi o kabel 10cio żyłowy. Złamał się przy samym końcu i głosniki przerywają przy głośniejszym basie i nierówno grają. Bardzo proszę o pomoc.

    Audio Początkujący   08 Sty 2011 11:56 Odpowiedzi: 0    Wyświetleń: 1887
  • Creative t3100 potrzebny schemat

    Jak w temacie Na wyjściu lewego i prawego głośnika na oryginalnym układzie TDA 7378 mam 5V. Podstawiłem TDA 7377 i teraz mam 8V. Wylutowałem układ i zauważyłem że kondensatory C36 C52 i C37 strasznie się grzeją. VCC= 17,64V SVR = 0,12V STBY = 8,3V (przy wlutowanym TDA7378) Przyczepiłem się teraz do Diod Zenera oznaczonych ZD2, ZD3, ZD4, nie mogę znaleźć...

    Komputery Hardware   01 Paź 2011 11:19 Odpowiedzi: 0    Wyświetleń: 2787
  • Głośniki Creative t3100 proszę o schemat wtyku

    Witam mam problem zniszczyła mi się końcówka mini din pin 9 do subufera i nie mogę połączyć ponownie kabli gdyż są zniszczone przy samym wtyku. Proszę o schemat wtyku bym mógł go ponownie zlutować. patrzałem na elektrodzie i są schematy jednak tam przewodów jest 6 a u mnie jest 9 przewodów oraz jeden miedziany(masa). Proszę o pomoc. Pozdrawiam Kamil...

    Głośniki i Zestawy Głośnikowe   28 Lut 2012 20:59 Odpowiedzi: 0    Wyświetleń: 2318
  • Creative T3100 urwany kabel mini din- potrzebny schemat

    Zero finezji na stronie poniżej . [url=]Link

    Początkujący Elektronicy   18 Sie 2018 14:01 Odpowiedzi: 6    Wyświetleń: 6054
  • Podłączenie subwoofera do róźnych źródeł dźwięku.

    Witam, chcę przerobić subwoofer Creative z zestawu Inspire T3100, tak aby można było do niego podłączyć np odtwarzacz mp3, czy kino domowe. Problem polega na tym, że jedna z satelitek ma potencjometr służący do włączania i wyłączania. Jeżli dobrze czytam schemat muszę między pinem 5, a 8 dodać włącznik i rezystor 1k. Dźwięk doprowadzę pinami 1,4 i 3,7....

    Początkujący Naprawy   01 Wrz 2015 09:01 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 7866
  • Połączenie sygnału stereo w niskich tonach - Budowa zestawu 2.1 (mono bas)

    Witam, Zakupiłem głośniki STX: - 2 wysokotonowe, 2 średnio oraz 1 niskotonowy . Posiadam ten wzmacniacz: "TDA7492P wzmacniacz audio 2 x 50W + moduł Bluetooth" oraz dwie takie zwrotnice: z kolumn tonsil -mildton. PROBLEM: Zakupiłem jeden głośnik niskotonowy. Zestaw ma być w miarę przenośny dlatego postanowiłem umieścić wszystkie głośniki w jednej obudowie....

    Początkujący Elektronicy   18 Lip 2017 21:02 Odpowiedzi: 10    Wyświetleń: 1911
  • Budowa wzmacniacza na lm3886 czyli pytania i odpowiedzi

    Dziękuję bardzo januss73 za odpowiedź. Z tym 25W/8om to chodzi o jeden kanał tak? Schemat według którego chciałbym wykonać wzmacniacz znajduje się tutaj . Mam jeszcze takie pytanie: czy moje głośniki 2x40W z tym wzmacniaczem zagrają dużo mocnej niż głośniki creative T3100, gdzie satelity mają po 6W RMS a subwoofer 17W RMS? Creativy kiepsko grają w 40...

    Początkujący Naprawy   16 Mar 2010 15:04 Odpowiedzi: 11    Wyświetleń: 3422