REKLAMA

creative t6060

Znaleziono około 141 wyników dla: creative t6060
  • Dziwny dźwięk z głośnika niskotonowego Creative

    Posiadam zestaw głośników Creative Inspire T6060. Nie są najnowsze, ale ogólnie nie jest źle. Ogólnie, bo jak podkręcę bas w głośniku niskotonowym, zaczyna on wydawać dźwięk, jakby "wyrzucał" za dużo powietrza na raz. Dość mocno zagłusza to bas. Wszystko z tyłu obudowy jest dokręcone. Co to może być i gdzie mogę go oddać do naprawy, bo czytałem, że...

    Audio Nagłośnienie Domowe   17 Maj 2012 19:10 Odpowiedzi: 6    Wyświetleń: 1920
  • REKLAMA
  • Canton GLE 426 i Creative T6060-jak minąć zwrotnicę we wzmacniaczu

    Witam. Kupiłem kolumny Canton GLE 426 i na chwilę obecną są podpięte po zestaw Creative T6060 jak zestaw stereo . Tak dobrze czytacie nie jako 2.1 tylko jako 2.0 ( "subwoofer" creative jest ściszony na pilocie bo dudni niemiłosiernie) Chciałem zapytać czy jest możliwość ominięcia wewnętrznej zwrotnicy we wzmacniaczy gdyż na wyjściu na przód/tył/centralny...

    Audio Nagłośnienie Domowe   28 Sie 2020 14:39 Odpowiedzi: 11    Wyświetleń: 555
  • Głośniki t6060 -Brak dźwieku w głośnikach, nie słychać szumu

    Mam głośniki creative t6060 dobrze mi służyły przez 2 lata przez rok nie działały mi 2 tylne głośniki ale nie miałem czasu się nimi zająć Ale teraz jak przekręcę "głośność" na pilocie to nie słuchać ani głosu ani szumu [ przekręcone na maxa ] Co mam zrobić ?

    Komputery Hardware   08 Lip 2009 18:20 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 1525
  • Usterka Creative Inspire T6060 - znika dźwięk.

    Witam, Jako całkowity nowicjusz tematyki naprawy sprzętu audio chciał bym zapytać co może być przyczyną uszkodzenia zestawy głośników firmy Creative Inspire T6060. Objawem usterki jest brak dźwięku na wyjściu głośników. Dzieję się to tylko jeśli przekręca się potencjometrem basowym na pilocie dołączonym do zestawu. Powyżej pewnej głośności basów głośniki...

    Audio Początkujący   15 Maj 2008 16:30 Odpowiedzi: 0    Wyświetleń: 2007
  • Niepodłączanie wszystkich kolumn w Creative 5.1 (5.1 jako 2.1)

    Posiadam zestaw kolumienek komputerowych Creative 5.1 t6060. Czy mogę podłączyć tylko 2 przednie monitory, bez centralnego i satelit? Wzmacniacz jest wbudowany w subwoofer (pracowałby bez obciążenia). Kolumienki są pasywne.

    Głośniki i Zestawy Głośnikowe   13 Maj 2020 12:12 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 168
  • REKLAMA
  • Szukam przewodowego pilota do Creative Inspire T6060

    witam !! Pilot od mojego zestawu głosikow ( przypomne ze to Creative T6060 ) przezył bilskie spotkanie z moim 3 miesiecznym bokserem. . . . .;/ Czy ktos mogłby sprzedac mi taki pilot ? ( oczywiscie działający i w dobrym stanie :D ) Jesli nie to docenie równiez namiary na jakis sklep gdzie mogłbym to dostac....

    Elementy elektroniczne Bazar   02 Sty 2009 19:19 Odpowiedzi: 0    Wyświetleń: 2212
  • Głośniki Creative T6060 - spalone gniazdo ?

    Przede wszystkim witam gdyż jestem tu nowy. :) Zauważyłem dzisiaj że w moim zestawie Creative T6060 (5.1) nie działa przednia lewa satelitka, zamieniłem ją gniazdem z przednią prawą i wtedy ta druga nie działała, doszedłem do wniosku, że coś jest nie tak z gniazdem w subwooferze. Kiedy włączam np: muzykę to z tego gniazda leci dźwięk o głośności jak...

    Audio Początkujący   26 Lut 2010 17:41 Odpowiedzi: 0    Wyświetleń: 1196
  • [Kupię] Pilot do głośników Creative T6060 lub inny pasujący

    Witam, chętnie kupię lub rozpatrzę możliwość zakupu pilota do głośników Creative T6060 lub inny, względnie kompatybilny z w/w zestawem. Oferty PW lub tutaj. Pozdrawiam.

    Komputery Bazar   21 Mar 2013 16:07 Odpowiedzi: 0    Wyświetleń: 987
  • Creative T6060 - Harczenie i odwrócona faza w lewym, przednim głośniku

    Dobry wieczór, lewy, przedni głośnik w moim zestawie Creative T6060 zaczął grać bardzo cicho + do tego harczy. Zacząłem od sprawdzenia czy jak do omawianego gniazda podłącze prawy głośnik (do tej pory pięknie grający), to czy będzie to samo - jest to samo. Tak wykluczyłem głośnik. Po rozebraniu subwoofera, pomierzyłem wyjścia na "piszczadle" do sprawdzania...

    Audio Początkujący   25 Lis 2014 22:10 Odpowiedzi: 0    Wyświetleń: 543
  • ps3 / T6060 - ps3 + głośniki Creative 5.1 T6060

    Witam, mam pytanie odnośnie podłączenia konsoli PS3 Slim 320 GB z głośnikami 5.1 firmy Creative. Znalazłem sporo wątków na ten temat, jednak nie znalazłem rozwiązania. Jak wiadomo, aby było to prawdziwe 5.1 trzeba by podłączyć głośniki kablem optycznym lub przez amplituner. Niestety nie mam takiej możliwości, tak więc chciałbym uzyskać chociaż 2.1 ....

    Połączenia urządzeń   18 Wrz 2012 16:22 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 1146
  • Głośniki Creative Inspire T6060 5.1 zepsute wejście na centr

    Głośniki Creative Inspire T6060 5.1 mam taki sprzęt i następujący problem dzisiaj przestał mi działać centralny głośnik jak go podłącze zamiast jednego z tylnych albo przednich to dział on normalnie wydaje mi się ze jest uszkodzone to wejście na głośnik centralny ktoś może wie jak to naprawić albo gdzie to oddać do naprawy bo gwarancji już dawno nie...

    Audio Początkujący   14 Lut 2010 12:59 Odpowiedzi: 1    Wyświetleń: 4000
  • CREATIVE INSPIRE T6060 I PLAZMA LG 50PJ350

    Witam! Chcialbym podlaczyc glosniki 5.1 Creative T6060 to plazmy LG 50pj350. Szukam pomyslu w jaki sposob to wykonac. Z gory dzieki za pomoc.

    RTV Użytkowy   09 Mar 2011 20:33 Odpowiedzi: 1    Wyświetleń: 1581
  • Schemat pilota do glosnikow creative T6060

    Witam, mam głośniki Creative T6060, ale bez pilota, ma ktoś może opis pinów wtyczki schemat tego pilota, gniazdo ma 9 pinów. Chciałbym zrobi własnego pilota :) Sam sobie poradziłem LUB Regulamin p.11 Proszę uzupełnić. (dj-MatyAS)

    Audio Początkujący   10 Lis 2008 20:13 Odpowiedzi: 1    Wyświetleń: 12007
  • Jak połączyc dvd manta prince 2 z głosniami creative t6060?

    Mam problem zakuplem dvd manta prince 2 ma niby wejscia na glosniki 5,1 ale mam tez creative t606. Jak to polaczyc. Moze ktos ma i wie. W subuferze sa tylko wejscia na 3 jacki bo to jest raczej zestaw pod kopa dedykowany w dvd mam 5 wyjsc RCA.

    DVD/VCR/Kamery/BD Serwis   02 Gru 2005 12:07 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 1194
  • REKLAMA
  • Głośniki 5.1: Logitech X-530 vs. Creative T6060

    Witam. Mam zamiar kupic sobie jedne z w/w glosnikow (do komputera) i mam dylemat, ktore wybrac? Wyglad obu z nich nie ma znaczenia. Okablowanie i pilot tak samo. Zalezy mi glownie na informacjach o basie tych glownikow i czystosci brzmienia oraz jak wspolpracuja z wbudowana karta dzwiekowa VIA. Ciekaw jestem rowniez jak na nich slychac muzyke typu techno,...

    Komputery Hardware   13 Sty 2011 20:34 Odpowiedzi: 4    Wyświetleń: 2084
  • Creative Inspire T6060 5.1 BOX (1x22W/1x18W/4x8W)

    Witam, mam problem z wymienionymi w tytule głośnikami, a dokładniej z pilotem, coś się w stało, na początku głośniki się wyłączały po pewnym czasie grania a teraz nie działają, problem jest z pilotem bo podłączałem pilot z innego zestawu. Na gwarancję nie mogę wysłać bo go rozkręcałem, wie ktoś może gdzie można dokupić taki pilot, albo jakie w nim potencjometry...

    Audio Serwis   06 Maj 2012 13:54 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 2830
  • Creative T6060 a problemy z komputerem po podłączeniu

    Creative Inspire T6060 - głośniki 5.1 Najpierw nie mogłem ich podłączyć, ale gdy wywaliłem instrucje i poleciałem na żywioł wszystko cacy zaczeło działać ale po parunastu sekundach monitor mi wygasa, system się zawiesza i na nic nie reaguje - czasami sie odwiesza i wszystko zaczyna działać ale znów na króciutki czas... Aby znów można było korzystać...

    Audio Estradowe, Sceniczne, Studyjne   31 Sie 2006 22:35 Odpowiedzi: 14    Wyświetleń: 1678
  • Creative Inspire T6060 vs. Logitech X-540

    Witam wszystkich! Mam pewien problem... Mianowicie, mam do wyboru te dwa modele głośników (Creative Inspire T6060 i Logitech X-540). Który z nich bedzie lepszy? Czy opłaca się dołożyć te kilkadziesiąt złotych do Logitecha? Zależy mi głównie na słuchaniu muzyki, troche graniu. W mniejszym stopniu na oglądaniu filmów (ale jednak :D). Czyałem, ze w tym...

    Audio Nagłośnienie Domowe   17 Gru 2006 13:27 Odpowiedzi: 1    Wyświetleń: 1541
  • tunning subwoofera creative inspire T6060

    Witam. Jestem "szczęśliwym" posiadaczem zestawu 5.1 creative inspire T6060. Ogólnie to jak za 200zl z hakiem to nie są złe. Satelity są w porządku, grają nie najgorzej, ale... ten subwoofer. Jest to moim zdaniem najgorszy element tego zestawu. Jak zwykle wpakowali tam malutki 5.25" wooferek ( zrobili osłonę większej srednicy żeby się komuś wydawało...

    Audio Nagłośnienie Domowe   28 Mar 2007 17:47 Odpowiedzi: 10    Wyświetleń: 3863
  • Wymiana subwoofera z zestawu CREATIVE T6060

    Witam! Jestem posiadaczem małego pierdzącego zestawu głośników komputerowych Creative t6060 i gdzieś kiedyś usłyszałem, że o wiele lepiej by to grało jeśli wymieni się subwoofer. Wzmacniacz zostaje ten sam tylko podpinamy Nowy subwoofer. No i teraz pytanie - jaki? Producent podaje że moc wzmacnacza napędzającego Suba Crative wynosi 22W, jśeli chciałbym...

    Audio Nagłośnienie Domowe   08 Cze 2007 07:55 Odpowiedzi: 15    Wyświetleń: 4452
  • Sprzedam podstawki do głośników creative t6060

    Mam 4 podstawki pod 2 glosniki front i 2 glosniki rear Sa w stanie idealnym. Wiecej info na gg 2014544 lub paw55755(at)vp.pl Proszę w swoich wypowiedziach używać polskich znaków diakrytycznych - ą, ę, ś, ł itd.

    Ogłoszenia Elektronika   16 Gru 2007 12:37 Odpowiedzi: 0    Wyświetleń: 977
  • Poszukiwany schemat do Creative T6060

    Poszukiwany schemat do Creative T6060 z ukłałdami TDA 8947 Podaj rodzaj , markę i symbol urządzenia w temacie! Patrz -- > OGŁOSZENIE 1/pierwsze/ od góry w tym dziale.

    Schematu/instrukcji/artykułu   10 Sty 2008 16:23 Odpowiedzi: 1    Wyświetleń: 2285
  • Creative Inspire T6060 5.1

    Witam was jakie sa dokładne parametry tego głośnika co jest w Subwoofer bo chce zrobić do niego inna skrzynie

    Audio Nagłośnienie Domowe   19 Cze 2008 12:03 Odpowiedzi: 5    Wyświetleń: 2294
  • Creative Inspire T6060 - opis wyprowadzeń pilota.

    Mam problem, mianowicie głosniki grały super... Od pewnego czasu zestaw zamilkł.... Sprawdziłem i okazuje sie że usterka jest niby prosta.... - tylko gdzieś jest przerwa w kabelku od pilota... Szukam opisu kabelka by usunąć usterke.... Czy ktoś może ma schemat z opisem pinów....?

    Audio Początkujący   17 Lip 2008 13:02 Odpowiedzi: 0    Wyświetleń: 1557
  • Creative Inspire T6060 - SubWoofer gra całym pasmem.

    Witam. Mam duży kłopot z SubWooferem z zestawu Creative Inspire t6060. Otóż pieroństwo gra mi całym pasmem :(. Jak dam głośniej. Myśle ze subwoofer jest do basowania a nie grania "wysokimi" tonami. Prosze o pomoc :D

    Audio Początkujący   12 Gru 2008 21:35 Odpowiedzi: 1    Wyświetleń: 1322
  • Problem z Creative t6060 5.1 i kartą C-Media CM8738 C3DX

    Witam mam problem a mianowicie polega on an tym iż po podłączeniu głośników do W/W karty grają :subwoofer centralny i dwie satelity :-( (satelity grają zależnie od tego w które gniazda podepnę je z tyłu na subwoofer-że- wyjścia FRONT działają ) tak jakby dwa wyjścia były martwe - wyjścia REAL. Czy ktoś mógłby mi pomóc wyjaśnić to zjawisko. Czy to wina...

    Komputery Hardware   02 Lut 2009 00:24 Odpowiedzi: 1    Wyświetleń: 1107
  • Głośniki Creative t6060 brak dźwieku w centralnym głośniku

    Witam nie działa mi głośnik centralny, kable z komputera do subwoofera są dobre w ustawieniach komputera też jest dobrze. Głośnik działa, bo po podłączeniu go na inny kanał gra normalnie. Co może być przyczyną ?? Z góry dziękuję za odpowiedź. Regulamin p.11, 11.1 Proszę poprawić tytuł. (dj-MatyAS)

    RTV Użytkowy   17 Kwi 2011 14:35 Odpowiedzi: 7    Wyświetleń: 2317
  • problem z subwooferem Creative T6060

    Witam, mam zestaw Creative T6060 i coś się zepsuł subwoofer, a konkretnie gra tak cicho na maksymalnej głośności że praktycznie jest nie słyszalny, co się mogło stać, jak to naprawić??

    Audio Estradowe, Sceniczne, Studyjne   07 Mar 2009 00:15 Odpowiedzi: 1    Wyświetleń: 1308
  • Creative inspire t6060 - wtyczka 9 pin jak podłączyć.

    Witam. Mam pytanie odnośnie zestawu t6060 a konkretnie wtyczki od pilota, czy zna ktoś / może sprawdzić kolejność połączenia pinów wtyczki do kabli od pilota? (który kolor do którego konkretnie pinu) dołączam schemat wtyczki. Z góry dzięki.

    Audio Początkujący   14 Kwi 2009 23:03 Odpowiedzi: 4    Wyświetleń: 6860
  • Creative T6060 - sygnal przez pilota a dzwiek z 4 satelit.

    Witam serdecznie wszystkich - to moj debiut na forum ;) Nie jestem zbyt biegly w technicznych sprawach, wiec z gory przepraszam za bledy w "slownictwie branzowym". Przejde od razu do rzeczy... Posiadam od paru lat glosniki komputerowe Creative T6060 Czesto korzystam z nich poza swoim meijscem zamieszkania, gdzie nie sa podlaczone do komputera, lecz...

    Audio Nagłośnienie Domowe   25 Cze 2009 20:20 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 5029
  • Creative Isnpire T6060 Subwoofer charczy...

    Witam Tak jak w temacie posiadam creativa 5.1. I dzisiaj po przeniesieniu do innego pokoju subwofer zaczał charczeć przy podgłaśnianiu wogole nie "łapie" basu z muzy jaka leci w winampie... Cały czas bas na maxymalnym poziomie dopiero przy sciszaniu sie zmniejsza i gra normalnie.. Po przyłozeniu reki do subwofera bas troszeczke zchodzi z tonu ale lekko.....

    Audio Nagłośnienie Domowe   06 Paź 2009 20:45 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 2134
  • Głośniki Creative T6060 trzeszczy przy dodawaniu basów

    Witam.Posiadam głośniki 5.1 creative t6060 i mam od niedawna problem z subwoofer'em. Mianowicie przy zwiększaniu mocy basów trzeszczy i nie można tego słuchać. W pewnym momencie coś"pstyknie" w głośnikach i znowu wraca wszystko do normy. Ktoś pomoże bo nie znam się na sprzęcie audio

    Audio Serwis   28 Paź 2009 16:40 Odpowiedzi: 1    Wyświetleń: 1983
  • Głośniki Creative T6060 problem z podgłaśnianiem.

    Witam. Nie mam pojęcia jak określić ten problem więc trudno jest go znaleźć. Do głośników mam dołączony pilot na kabel, taki malutki jak pewnie każdy kto posiada głośniki tej firmy. Służy on do zwiększania głośności czy też zmiany poziomu basów. Problem w tym że podczas zmiany głośności dźwięk zmienia się nie poprawnie. Czasami jak zmieniam na 4lv głośno...

    Audio Początkujący   08 Gru 2009 20:11 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 4272
  • creative inspire t6060 retail 5.1

    Witam Mam problem z głosnikami (rodzaj w temacie), potrzebuje sterownika do karty dźwiękowej lub do płyty głownej (asus k8u-x uli m1689 s754) nie moge znalezc odpowiedniego. Po prostu reinstall winka i nie mam do nich sterownika. Może wam sie uda. Z góry dzięki za pomoc ;]

    Audio Estradowe, Sceniczne, Studyjne   07 Gru 2009 21:12 Odpowiedzi: 0    Wyświetleń: 822
  • Połączenie TV LG LH4000 z 5.1 Creative T6060

    Witam. Proszę o pomoc. Jak mogę połączyć telewizor LG 42LH4000 z zestawem głośników 5.1 Creative Inspire T6060??? Chciałbym dźwięk z TV przenieść na głośniki i nie wiem jak to zrobić. W telewizorze wyjście audio to dwa chinche (nie wiem czy tak się to pisze), a w głośnikach wyjście to trzy mini jack. Proszę o pomoc.

    Audio Początkujący   06 Lut 2010 15:21 Odpowiedzi: 1    Wyświetleń: 2021
  • Szukam przewodowego pilota do Creative Inspire T6060

    Proszę pisać jesli ktoś miałby jakieś informacje na ten temat. Dziękuje Temat Uważam za zamknięty znalazłem go wkońcu na allegro :)

    Elementy elektroniczne Bazar   04 Wrz 2010 21:36 Odpowiedzi: 0    Wyświetleń: 1005
  • Brak dźwięku w 2 przednich głośnikach Creative T6060

    Moja płyta główna to Asrock 775dual-vsta Moje głośniki Creative T6060 (5.1) Moja karta dźwiękowa VIA VT8237A/8251 High Definition Audio Controller System: Windows XP SP3 Moje ustawienia głośników [url=]SCREEN Problem: Na początku miałem sterowniki od producenta na CD wersja R1.41 Jak podłączyłem głośniki wszystko normalnie działało. Uruchomiłem komputer...

    Komputery Hardware   20 Lut 2011 19:58 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 1461
  • Creative Inspire T6060 brak dźwięku

    Cześć Chciałbym się o coś zapytać.Posiadam zestaw do dźwięku przestrzennego Creative Inspire T6060 Od jakiegoś czasu mam taki problem :Nie ma dźwięku w żadnym z głośników,ale jak podłącze słuchawki do pilota to w słuchawkach jest dźwięk,jak wyjmę-w głosnikach nie ma.Robiłem reinstalację windowsa,wszystko jest skonfigurowane poprawnie.Nie mam już gwarancji.Czy...

    Audio Początkujący   25 Sty 2012 19:34 Odpowiedzi: 5    Wyświetleń: 5773
  • Zepsute głośniki komputerowe 5.1 Creative Inspire T6060

    Witam, Zepsuły mi się głośniki komputerowe (5.1 Creative Inspire T6060) i nie wiem jak zdiagnozować problem. Jakiś czas temu głośniki podczas grania nagle zaczynały cichnąć aż do całkowitego wyciszenia. Próbowałem wtedy dociskać kable do wtyczek oraz kręcić nimi przy wtyczce, ale pomagało jedynie wzięcie wszystkich kabli w garść i mocne poruszanie nimi...

    Głośniki i Zestawy Głośnikowe   09 Lip 2011 00:10 Odpowiedzi: 1    Wyświetleń: 2111
  • Głośniki Creative Inspire T6060 dziwnie przerywają

    Witam! Od jakiegoś czasu mam problem z głośnikami 5.1 Creative Inspire T6060. Dziwnie się zachowują - tzn. głos słychać normalnie, ale co chwilę jest jakieś "chrapanie", "syczenie", brak basów w subwooferze. Rozkręciłem obudowę i jak poruszam płytą to czasami zaskoczy i basy wracają, niestety na krótką chwilę:cry: Aha i jeszcze jedno - podczas słuchania...

    Głośniki i Zestawy Głośnikowe   23 Paź 2011 09:54 Odpowiedzi: 16    Wyświetleń: 5988
  • Creative T6060 nie działają

    Witam jestem tu nowy. Ostatnio przenosiłem komputer i po podłączeniu wszystkiego nie działają mi głośniki ( Creative T6060) wcześniej działały normalnie. Po podłączeniu do prądu nie świeci się lampka na pokrętłach do regulacji głośności, a zasilacz się grzeje jak podczas zwykłej pracy. Dociskałem kable i dalej nic. Czy problem może być w zasilaczu,...

    Głośniki i Zestawy Głośnikowe   30 Wrz 2011 14:38 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 3518
  • Elektronika suba + zamiana potencjometra na rezystor - Creative T6060

    Witam, na początek powinien się przywitać ponieważ to mój pierwszy post na tym forum ;-) . Mam pewien problem, pewnie dla niektórych banalny (bynajmniej nie dla mnie), chciałbym małym kosztem naprawić moje głośniki komputerowe Creative T6060, początkiem ich 'psucia się' było wytarcie się i poprzerywanie kabli sterujących w pilocie, nie łączył pilot...

    Głośniki i Zestawy Głośnikowe   17 Gru 2011 23:38 Odpowiedzi: 4    Wyświetleń: 2711
  • Toshiba satellite A200-1Z2 + Creative T6060= brak dzięku z tylnych głośników

    Witam, Posiadam Toshibę A200 1Z2 model : PSAE3E-05W01RPL. Na laptopie była zainstalowana Vista. Przeinstalowałem ja na XP. Wgrałem nowe sterowniki za pomocą Genius Drivera. Problem polega na tym że po podłączeniu głośników creative T6060 5.1 nie działają tylne głośniki. Nie wiem czy moja karta dźwiękowa obsługuje 5.1. bo nigdzie nie mogę znaleźć takiej...

    Software serwis   21 Sie 2018 23:01 Odpowiedzi: 8    Wyświetleń: 2342
  • Głośniki Creative Inspire T6060 grają tylko przez słuchawki?

    Witam! Mam problem z T 6060 - w pewnym momencie po podłączeniu słuchawek do pilota głośniki zablokowały się w pozycji odtwarzania przez słuchawki - po odłączeniu słuchawek głucho - nic nie słychać z głośników. Moim zdaniem problem jest z pilotem. Jakiś czas temu pilot na chwilę sie odblokował ale po ponownym podłączeniu słuchawek do pilota znowu zestaw...

    Audio Nagłośnienie Domowe   09 Mar 2013 09:56 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 2263
  • creative t6060 - pilot

    Witam. Potrzebuję jakiegoś szpeca, który przelutuje mi wszystkie kable doprowadzające do płytki sterującej głośnikami. Prawdopodobnie w którymś miejscu na kablu doszło do zerwania kabli przesyłających sygnał bo jak nim poruszałem to przerywało dźwięk. Czekam na kontakt w tej sprawie na PW.

    Audio Bazar   05 Sty 2013 13:53 Odpowiedzi: 0    Wyświetleń: 1113
  • creative inspire t6060 - Nowe kabelki do głośników - co i jak

    Witam. W pokoju nastąpił mały remont i niestety przewody, które do tej pory były wystarczające będę sporo za krótkie i trzeba je będzie wymienić. Dwa głośniki przód, dwa tył i centralny. Pomijam już fakt że jeden głośnik i tak przerywa bo przy głośniku złamał się kabel więc już do niego przewód powinien być dosyć dawno wymieniony. Tylko teraz nie bardzo...

    Połączenia urządzeń   21 Maj 2013 19:56 Odpowiedzi: 8    Wyświetleń: 2436
  • Jak podłączyć głośniki Creative Inspire t6060 do laptopa Toshiba Satellite A300?

    Mam głośniki już długi czas, ale były podłączone do komputera. Teraz chcę podłączyć je do laptopa, ale nie ma on odpowiedniego wejścia. Co muszę kupić?

    Głośniki i Zestawy Głośnikowe   01 Lip 2013 09:00 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 2652
  • Subwoofer z zestawu Creative Inspire T6060 i Wzmacniacz MC Voice AV - 698

    Witam. Proszę o pomoc. Mam w posiadaniu pewien sprzęt i nie wiem czy jest możliwość aby on ze sobą współgrał, więc proszę Was o pomoc. Załączam zdjęcia.

    Audio Nagłośnienie Domowe   20 Sie 2013 01:01 Odpowiedzi: 1    Wyświetleń: 4482
  • TV UE32F6400 i Creative t6060 - jak podłączyć?

    Witam, Chciałbym podłączyć telewizor Samsung UE32F6400 z głośnikami Creative t6060. Zależy mi na tym aby np. gdy oglądam telewizor dźwięk wychodził przez głośniki komputerowe Creative'a, które mam podłączone do komputera. Dobrze by było, jakby zrobić tak, żeby i przez te same głośniki wychodził i dźwięk z komputera mp3 i film z dysku twardego. Głośniki...

    Połączenia urządzeń   18 Mar 2014 18:57 Odpowiedzi: 25    Wyświetleń: 5916
  • Zestaw Creative Inspire T6060 nie działa.

    Witam Parę dni temu podłączyłem do komputera zestaw głośników Creative Inspire T6060. Wszystko pięknie działało bez zarzutów. Lecz dzisiaj chcąc je załączyć nie uruchomiły się (dokładniej nie zapaliła się dioda na pilocie no i oczywiście głośniki nie działały). Tak więc czy da się zlokalizować usterkę? Trochę czytałem o podobnych problemach i często...

    Audio Nagłośnienie Domowe   19 Sie 2014 21:00 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 1542
  • Creative T6060, czy da się jeszcze naprawić?

    Witam mam głośniki Creative T6060. Rozwalił mi się panel (pilot) i dałem koledze do naprawy, czy można go jeszcze naprawić??

    Początkujący Elektronicy   15 Gru 2014 19:07 Odpowiedzi: 5    Wyświetleń: 3066
  • Creative Inspire T6060 - Nie da się załączyć

    Głośników nie da się załączyć, pilot w 100% sprawny (przy innym zestawie działa), zasilacz też sprawny - za mostkiem prostowniczym 19V. Proszę o pomoc w zdiagnozowaniu usterki oraz umieszczenie schematu płyty głównej. (szukałem na forum schematu to znalazłem tylko schemat pilota do tego modelu). Pozdrawiam

    Początkujący Naprawy   04 Gru 2015 10:08 Odpowiedzi: 15    Wyświetleń: 3399
  • Creative Inspire t6060 wejście aux

    Witam, posiadam wyżej wymieniony zestaw i podłączając go pod telefon lub laptop za pomocą kabla aux, żaden głośnik nie wydaje z siebie dźwięku. Ma to prawo w ogóle działać? Bo wydaje mi się, że kiedyś tak to właśnie robiłem. Nie zależy mi, żeby działały wszystkie. Wystarczy konfiguracja 2.1

    Audio Nagłośnienie Domowe   26 Wrz 2015 11:30 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 1218
  • Głosniki Creative T6060 - sprzęganie

    Witam posiadam dość stare głośniki Creative T6060 zostałem zmuszony do wymiany potencjometrów, wszystko grało super, do momentu gdy zaczęły buczeć, a czasami sprzęgać i na to sprzęganie ma wpływ potencjometr od basu, gdy jest wyłączony bas, nic się nie dzieje, natomiast gdy chcę zwiększyć bas zaczyna sprzęganie, ( brak obecności telefonu i mikrofonu...

    Audio Początkujący   07 Cze 2016 18:41 Odpowiedzi: 8    Wyświetleń: 1260
  • Creative Inspire T6060 - Poszukuję przewodowego pilota bądź schematu do niego

    Mam stary wzmacniacz audio Creative Inspire T6060, do którego niestety potrzebny jest specjalny pilot żeby móc normalnie podłączyć do niego muzykę (gdyż mam tylko w laptopie wyjście słuchawkowe, nie tak jak w płytach głównych). Szukam więc takiego pilota albo schematu jak go zrobić, gdyż sądząc po ilości pinów ( na jednym ze zdjęć) to coś więcej niż...

    Inne Szukam   06 Sty 2020 22:43 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 1368
  • Jak podłączyć potencjometry z pilota Creative T6060 do subwoofera?

    Cześć, mam stare głośniki, które zalegają mi domu. Zestaw nie posiada pilota, który kilka lat temu po wielu naprawach w końcu przestał działać. Chciałbym wykorzystać potencjometry pilota i to co z niego zostało, by używać głośników bez pilota. Chciałbym zamontować je na subwooferze. Czy może ktoś pomóc w ustaleniu jak to podłączyć z głównego wejścia...

    Głośniki i Zestawy Głośnikowe   13 Kwi 2020 17:38 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 423
  • Creative Inspire T6060 5.1 - Grają, ale po wyłaczeniu nie włączają się

    Witam, zakupiłem sobie ostatnio zestaw głośników 5.1 Creative T6060 - niestety nowy taki zestaw jest praktycznie nie do zdobycia (no chyba, że zestaw 5.1 zupełnie innej firmy), więc wybór padł na sprzęt używany. Byłem świadomy, że sprzęt może być nawet kilkunastoletni, jednak ze strony sprzedawcy były zapewnienia, że wszystko jest ok. I takim się być...

    Audio Początkujący   27 Kwi 2022 13:08 Odpowiedzi: 9    Wyświetleń: 792
  • Brak dźwięku i mikrofonu na WIN10 64bit, głośniki Creative T6060 5.1, płyta Gigabyte Z590 UD AC

    Witam. Uruchomiłem nowy komputer z systemem WIN10 64 bit, głośniki Creative T6060 5.1. Po zainstalowaniu wszystkiego grały tylko dwa przednie boczne głośniki. Po zainstalowaniu ponownie sterowników do płyty głównej Gigabyte Z590 UD AC nie ma w ogóle dźwięku i mikrofonu. Wszystkie możliwe kombinacje ustawień w komputerze przerobiłem.

    Komputery Początkujący   15 Sty 2022 17:13 Odpowiedzi: 11    Wyświetleń: 405
  • Creative Inspire T6060 nie słychać dwóch tylnych głośników po przedłużeniu kabli

    Cześć, mam zestaw Creative Inspire T6060 w którym musiałem przedłużyć kable do dwóch tylnych głośników ze względu na umiejscowienie w pomieszczeniu. Po przedłużeniu kabla do 8m na każdym z nich prawie ich nie słychać, jak zwiększam głośność to dźwięk jest słyszalny ale jest to nieproporcjonalne do głośników przednich i praktycznie wyklucza ich z użytkowania....

    Audio Domowe Jakie Kupić?   16 Wrz 2022 11:21 Odpowiedzi: 8    Wyświetleń: 405
  • Zestaw Creative Inspire T6060 - zanikający dźwięk

    Witam tak jak w temacie od jakiegoś czasu pojawił się problem z moim zestawem creative mianowicie po chwili użytkowania dźwięk zaczyna zanikać aż do całkowitej ciszy, nic nie słychać zestaw działa ale nie ma dźwięku. Czy jest jakaś możliwość reanimacji. Proszę o pomoc. I dziękuję.

    Audio Nagłośnienie Domowe   22 Gru 2022 16:17 Odpowiedzi: 4    Wyświetleń: 117
  • Głośniki : CREATIVE GIGAWORKS G500 5.1 ??

    Witam was w przyszłym czasie chcę zakupić sobie głośniki do komputera CREATIVE GIGAWORKS G500 5.1 Obecnie mam Creative Inspire T6060 5.1 A moje pytanko brzmi o ile zmieni mi się jakość dźwięku i ogólna głośność Bo w tych Inspirkach jak dam głośniej bas do otwór subofera nie wydala wypuszczać powietrza i harczy... Czy tak samo będzie w tych GIGAWORKS.....

    Komputery Hardware   11 Cze 2007 10:38 Odpowiedzi: 1    Wyświetleń: 1217
  • Creative T7900 - samoczynna zmiana głośności

    Mam podobne głośniki Creative Inspire t6060 i tam jest elektroniczna regulacja głośności - potencjometr reguluje napięcie regulacji - wzorcowe jest brane z jednego układu regulacji ( nie pamiętam oznaczenia tych scalaków - spr. w domu ). Też miałem podobny problem i okazało się, że napięcie wzorcowe pływa to było około 5.6V - użyłem zastępczego na 78L05...

    Audio Początkujący   09 Gru 2011 10:16 Odpowiedzi: 11    Wyświetleń: 3903
  • Głośniki 5:1 + karta Creative X-fi Music nie działająca cześc głośników podwin7

    Witam Panowie :) Mam taki problem otóż po instalacji systemu win 7 moje głośniki nie grają prawidłowo, pod win xp nie było z tym problemu. Otóż z 5 głośników + sub grają tylko dwa głośniki podłączone do zielonego wejścia reszta milczy, analogicznie gdy podłącze inny jack w to wejście to grają głośniki od niego. Nie rozuimiem dlaczego tak się dzieje,...

    Software serwis   09 Mar 2013 17:29 Odpowiedzi: 0    Wyświetleń: 1044
  • Creative, Logitech czy samusng ht-d350

    Witam, co lepiej do kompa zapiąć do max 400zł. Jakieś głośniki typu Logitech, Creative czy kino Samsung HT-D350 po kablu optycznym. Mam creative t6060 to są denne. Sterowanie na głośniku nie wchodzi w gre

    Głośniki i Zestawy Głośnikowe   04 Kwi 2013 08:48 Odpowiedzi: 8    Wyświetleń: 1572
  • Creative 5,1 + dvd Samsung?

    Witam serdecznie. Posiadam głośniki komputerowe Creative T6060 oraz zestaw samsung HT TZ 215. W jaki sposób mógłbym połączyć te dwa urządzenia aby grało?

    Software serwis   10 Kwi 2011 12:13 Odpowiedzi: 7    Wyświetleń: 2236
  • Creative 5.1 o co chodzi ?

    Witam mam następujący problem a więc posiadam głosniki Creative T6060 5.1 karta dzwiękowa ATI SB600 - High Definition Audio ControllerPCI . Chodzi o to że tylnie 2 głosniki nie działają poprawnie jest dziwny dzwięk taki jak by stłumiony i zakłócenia o co chodzi szukałem rozwiązania kilkanascie godzin grzebałem w ustawieniach zeby było dobrze i nic ;/

    Komputery Hardware   19 Maj 2011 19:50 Odpowiedzi: 6    Wyświetleń: 1137
  • Wymiana końcówki mocy w Subwooferze Creative na mocniejszą

    Grał głośniej bo podłączyłeś tylko jeden głośnik i zasilacz miał zapas mocy. Jak byś podał sygnał na wszystkie głośniki to założę się ze dalej by charczały. Jak masz możliwość to pożycz mocniejszy zasilacz (13,5 V 5 A) z głośników creative P5800, T6060, T5900 i sprawdź efekt.

    Audio Początkujący   03 Lip 2011 12:07 Odpowiedzi: 22    Wyświetleń: 4688
  • Wymiana głośnika niskotonowego w Creative T6100

    Głośnik z linka pracuje w oryginalnej obudowie od suba creative t6060, to chyba oczywiste, że nie jest zestrojona właściwie. Tu gra w innej obudowie (teoretycznie pod ten głośnik) Nie zainspirowała mnie membrana, która lata jak szmata, ale sam fakt że można wymienić sobie oryginalny głośniczek na inny. Wydatek nie jest duży a przyjemność, ze zrobienia...

    Głośniki i Zestawy Głośnikowe   24 Gru 2012 15:03 Odpowiedzi: 7    Wyświetleń: 2118
  • Zasilanie zestawu głośników Creative akumulatorami

    Czy zestaw głośników Creative Inspire T6060 dałoby radę zasilić akumulatorami? Zasilacz na wyjściu ma 13,5V 5A. Np. gdybym z akumulatorków uzbierał napięcie 13,2V (11 aku po 1,2V), to czy zestaw dałby radę grać? (Ewentualnie sam subwoofer, jeżeli nie cały zestaw)

    Początkujący Naprawy   30 Maj 2013 22:24 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 1047
  • Probl. z podłączeniem głośników CREATIVE INSPIRE 6060

    Witam, posiadam głośniki Creative Inspire T6060 wraz z subwooferem i nie mogę podłączyć ich do laptopa żeby grały, wiem, że trzeba wpiąć trzy kable u góry subwoofera czyli w gnazda : pomarańczowe, zielone i czarne, więc zrobiłem tak ale nadal nie działają, wszystko inne jest podłączone, zasilacz itp, dodam, że subwoofer na pewno nie jest uszkodzony....

    Początkujący Elektronicy   07 Sie 2015 11:46 Odpowiedzi: 11    Wyświetleń: 3186
  • Creative T5900. Jak nie słucham muzyki głośniki piszczą.

    Pewnie dla autora temat jest już nieaktualny, jednak odpiszę, bo może ktoś jeszcze ma taki sam problem. Otóż miałem dokładnie tak samo z zestawem T6060. Na początku firma Creative stwierdziła że to wina pilota i wymieniła go na nowy. Problem jednak nadal występował. Napisałem do nich o tym i w ramach rekompensaty przysłali mi nowy subwoofer. Oczywiście...

    Audio Serwis   20 Mar 2007 12:44 Odpowiedzi: 1    Wyświetleń: 2901
  • Creative Inspire 6.1 6700 + Creative Wireless Remote I200

    Witam, posiadam zestaw 6700, ostatnio w łapki trafiło mi poniższe urządzenie: Niestety zgodnie z opisem jest problem z kompatybilnością: Compatible with I-Trigue 3600, 3400, 3330, 3220 & 3200. Also with Inspire T7900, T7700, T6060, T5900, P5800, T5400, T3030, T3000, T2900 & P580. **Also supports ZEN Sleek, ZEN Sleek Photo, ZEN Vision, ZEN Micro...

    Audio Początkujący   14 Wrz 2011 05:39 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 13829
  • Creative T3000 - wymiana potencjometru

    Jeśli płyn się nie sprawdzi to do tych głośników pasuje pilot od wielu modeli Creative np: P5800 P5900 P580 I-TRIGUE 3200 I-TRIGUE 3300 I-TRIGUE 3220 T3030 T6060 T7900 T7700 Mam na stanie piloty od T6060 i P5800 Wiem, że ten post ma dużo lat, ale może masz jeszcze pilot do T6060? Chętnie odkupię

    Głośniki i Zestawy Głośnikowe   07 Lut 2023 14:42 Odpowiedzi: 7    Wyświetleń: 4133
  • Sony Creative - Podłączenie głośników Creative do TV Sony

    Witam, Dziś znalazłem w szafie stare głośniki z subwooferem Creative Inspire T6060 i pomyślałem, żeby spróbować je podłączyć do TV SONY KDL40R471a. Niestety jak podłączam czarnego Jacka z suba do wyjścia AUDIO OUT w tv to nic poza buczeniem subwoofera nie słychać. Niżej załączam zdjęcia. Coś źle podpinam czy może nie ma szans, żeby to działało?

    Połączenia urządzeń   17 Lis 2019 18:47 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 1296
  • Budowa wzmacniacza z zestawu głośnikowego Creative Inspire T5900

    Więc jak poszukać odpowiednich pinów od pilota łączące go z wzmakem ? Dodano po 30 Subwoofer współpracuje z pilotami od następujących modeli głośników Creative: P5800 P580 I-TRIGUE 3200 I-TRIGUE 3300 I-TRIGUE 3220 T3030 T6060 T3000 T7900 T7700 I wyszukałem na zagranicznej stronie od pilota T3030 schemat podłączenia może mi pomożecie bo t3030 nie posiada...

    Projektowanie Układów   05 Sty 2013 12:24 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 9831
  • [Sprzedam] Sprawny subwoofer Creative T5900

    Witam. Sprzedam w 100% sprawny subwoofer Creative Inspire T5900. Cena 50 zł + wysyłka (paczka ekonomiczna 13 zł, paczka priorytetowa 14,50, E-przesyłka 9,50) STAN IDEALNY Subwoofer współpracuje z pilotami od następujących modeli głośników Creative: P5800 P580 I-TRIGUE 3200 I-TRIGUE 3300 I-TRIGUE 3220 T3030 T6060 T3000 T7900 T7700 Real foto

    Audio Bazar   22 Maj 2012 13:06 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 5039
  • Jaki zamiennik pilota do głośników Creative Inspire P5800

    Zamiennikami są piloty z tych modeli: P5900 P580 I-TRIGUE 3200 I-TRIGUE 3300 I-TRIGUE 3220 T3030 T6060 T3000 T7900 T7700

    Audio Początkujący   27 Maj 2011 06:28 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 5944
  • Zasilacz do T6060 Creative (13,5v) lub zamiennik?

    Jak w temacie, szukam zasilacza 13,5V do tych głośników. Żaden sklep ich nie ma, allegro świeci pustkami :<...

    Głośniki i Zestawy Głośnikowe   13 Lut 2011 15:16 Odpowiedzi: 0    Wyświetleń: 1081
  • Creative Inspire&amp;#8482; T6060 5.1 - jakie są parametry zasilacza?

    Witam ,jeżeli ktoś tu obecnych forumowiczów posiada sprawnego pilota do zestawu creative t6060 lub odpowiednik,chętnie odkupię .sq6oxe(at)gmail.com

    Audio Nagłośnienie Domowe   04 Lut 2012 16:34 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 2631
  • Głośniki PC do Komputera i tv

    Witam . Moje pytanie jest następujące, mam głośniki 5.1 Creative creative inspire t6060 podłączone do kompa . Oraz używam monitora z tunerem w którym też oglądam telewizje 23" LG Flatron M2394D . Moje pytanie czy jest jakaś możiwość żeby głosniki były podłączone do PC oraz do telewizora i działały 5.1 przy oglądaniu telewizji ? Albo chociaż zeby przy...

    Połączenia urządzeń   27 Sie 2013 22:32 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 2157
  • Problem SB Audigy SE !! Brak kanalow pobocznch ..Pomocy!

    Witam wszystkich mam problem z wyprowadzeniem kanalow pobocznych z SB Creative SE.:cry: Wczesniej mialem karte zintegrowana c-media 5.1...:| wszystko dzialalo bez zarzutu. Z Czasem zadecydowalem ze chce miec 7.1 :D:!: i tak oto pojawila sie ta karta.. Problem polega na tym ze do integry mialem podlaczone analogowo 3 mini jack odpowiednio 1. Czerwony...

    Audio Nagłośnienie Domowe   05 Gru 2006 00:30 Odpowiedzi: 0    Wyświetleń: 867
  • Karta Realtek AC'97 - dźwięk w filmach AC3 jest niepoprawny

    Czesc mam karte dzwiekowa zintegrowana na płycie głowne "realtek AC'97" 8 kanałowa i głosniki creative T6060. W opcjach karty dzwiekowej mam ustwawione 5.1 ,a w filtrze ac3 pokazuje mi "channele: 1+1 dual mono" i dzwiek w filmach ac3 jest niepoprawny:/. Co moze byc powodem złego działania ac3 i jak to naprawic ? Prosze o pomoc :)

    Software serwis   10 Mar 2006 15:19 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 1041
  • Jak Podłączyć głośniki do Manty..

    Mam karte dzwiękowa sound blaster Audigy 4 i zestaw głośników creative 5.1 T6060..Chaciałem sie dowiedzieć czy moge uzyskać dzwięk 5.1 gdy podłącze je do DVD Manta Prince i wiaki sposób to zrobić..Pozdrawiam

    Audio Serwis   16 Paź 2006 12:55 Odpowiedzi: 0    Wyświetleń: 810
  • Jak podłączyć PS2 do głośników 5.1 ?

    Witam. Znalazłem konwerter sygnału optycznego na coaxial ( kit AVT-514OC ). Jest to już mały sukces, bo jest przejście z połączenia optycznego na koncentryczne. Pierwszym problemem jest to, że po konwersji jest to nadal sygnał cyfrowy, a ja potrzebuję analogowy. Po drugie sygnał wychodzi na jedno RCA, a ja do głóśników podłączam 3 x JACK. Konkretnie...

    Audio Serwis   04 Kwi 2007 20:15 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 4157
  • Windows 7 przy wyłączaniu komputera uderzenie w głośniki

    Witam wszystkich Mam problem następującej treści. Nie dawno zainstalowałem Windowsa 7 i od momentu użytkowania przy włączaniu i przy wyłączaniu oraz przy samoczynnym przechodzeniu w tryb uśpienia, z głośników wydobywa się dziwne uderzenie w głośniki. Ciężko określić ten dźwięk jeżeli można nazwać go dźwiękiem, ale obrazowo to jest coś takiego jak się...

    Software serwis   28 Lip 2014 04:55 Odpowiedzi: 6    Wyświetleń: 2080
  • Asus Xonar DG - Nie gra we wszystkich głośnikach

    Witam, dostałem dziś kartę Asus Xonar DG i już po prostu nie mam pojęcia jak zrobić tak aby grały wszystkie głośniki z jednakową głośnością w grach/filmach i przy YT tak jak to miałem wcześniej. Głośniki oczywiście 5.1, firmy Creative Inspire T6060. Na aktualnym ustawieniu (screen poniżej ), przy oglądaniu filmików na YT działają wszystkie tak samo...

    Software serwis   07 Wrz 2014 08:04 Odpowiedzi: 11    Wyświetleń: 2904
  • Technics sc-ch570 + subwoofer aktywny

    Dokładnie mam takie

    Połączenia urządzeń   04 Kwi 2012 14:18 Odpowiedzi: 32    Wyświetleń: 11011
  • karta dzwiekowa i glosniki

    hej mam problem. otoz mam z 400zl i chce kupic jakies dobre glosniki i karte dzwiekowa. patrzylem na allegro i po sklapach i natrafilem na te glosniki: Creative I-Trigue 2.1 3400 Creative Inspire T6060 5.1 Creative Inspire 5.1 T5900 Logitech X-230 Logitech X-530 potrzebuje glownie glosniki do grania i sluchania muzyki w malym pokoju ok 12m nie wiem...

    Komputery Hardware   02 Mar 2006 21:53 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 978
  • Co myślicie o tych kolumnach..?

    wiesz duzo zalezy gdzie masz je zamiar umiejscowic i czy kupujesz dla dzwieku czy dal efektownego wygladu tak wiec wszystkie te szczegoly laczy w sobie firma Creative glosniki 5.1 robia duze wrazenie zas 7.1 za 259 zl w komputroniku daja nie samowity efekt tak ze te glosniki ktore pokazales wysiadaja w przedbiegach ;0 Te głośniki Creative 7.1 nie umywają...

    Audio Nagłośnienie Domowe   11 Mar 2008 21:30 Odpowiedzi: 9    Wyświetleń: 4573
  • problem z audio na TV i inne

    Witam ! Na początku przywitam się gdyż jestem tutaj pierwszy raz :) Nie wiem czy w dobrym dziale napisałam temat, ale mysle, ze administrator w razie czego przeniesie do odpowiedniego działu :) Mam problem z podłączeniem paru rzeczy. Posiadam następujący sprzęt: + Telewizor - Samsung LCD 32 + Nagrywarka Dvd bez twardego dysku do TV - Kendo + Wzmacniacz...

    Audio Nagłośnienie Domowe   14 Sie 2009 21:04 Odpowiedzi: 4    Wyświetleń: 1818
  • Budżetowe głośniki komputerowe 2.1

    Szukam głośników komputerowych (2.1) o brzmieniu nie gorszym (zintegrowana karta) niż Creative Cambridge SoundWorks SW320 2.1. Osoby które miały okazję ich posłuchać wiedzą, że to wyjątkowe głośniki, jednocześnie małe (to też dla mnie istotne) ale już dość leciwe i w przyzwoitym stanie trudno dostępne. Przebrnąłem przez: - CREATIVE SBS 350 - 2.1 - totalne...

    Audio Domowe Jakie Kupić?   27 Wrz 2014 16:45 Odpowiedzi: 0    Wyświetleń: 1107
  • Re: Ustawienie głośników, jakie głośniki na przód, a jakie na tył ?

    Cześć na samym wstępie chciałbym napisać iż, wiem że jest tego masa na www, ale ja mam trochę inny problem. Dysponuję takim sprzętem -Creative Inspire T6060 -LG XD123 - głośniki Kenwood (x2) Sam je składałem, ale uprzedzając pytania, są dobrze wygłuszone od środka. Do rzeczy. Te z wieży, poszły na tylne do zestawu creative, a na ich miejsce wpadły kenwoody...

    Audio Nagłośnienie Domowe   14 Lip 2016 13:25 Odpowiedzi: 9    Wyświetleń: 1857
  • Problem z wyborem głośników

    Chciałbym kupić sobie głośniki ale niezbyt się na ty znam czy mógł by mi ktoś pomóc? Znalazłem fajne glośniczki ale nie wiem czy sa tak fajne jak wyglądają oto ich modele: Głośniki Creative Inspire T6060 5.1 [GL CRT6060___], Głośniki Creative Inspire P5800 5.1 [GL CRP5800___], e5 - Głośniki 5.1 - 125 W RMS czy opłaca sie je kupić i który model jest...

    Audio Estradowe, Sceniczne, Studyjne   19 Wrz 2006 12:09 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 975
  • Subwoofer od komputera podłączamy do samochodu:)

    Mam takie coś zrobione w swoim autku:) Mam zestaw Creative T6060 5.1. Oryginalne radio Ford RDS4000. Gra to wyśmienicie.Mam tylko podłączony sam subwoofer. Zasilanie 12v z autka.Do kabli od głośników wyprowadzoych z radia w aucie przylutowałem jack 3.5mm i podłączyłem do zestawu. Do tego mam jeszcze oryginalny creative pilot sterujący którym ustawiłem...

    Radia Samochodowe Serwis   06 Sty 2011 20:20 Odpowiedzi: 7    Wyświetleń: 21924
  • Podłączenie słuchawek z mikrofonem do pilota głośników 5.1

    Witam! Mam problem! Chciałem podłączyć słuchawki Creative Fatal1ty do pilota głośników Creative 5.1 T6060 (chodzi o mikforon). Wszystko działa ale jak podłącze słuchawki do karty dźwiękowej ale wtedy gdy chcę posłuchać muzy na głośnikach to muszę wszystko na nowo przepinać żeby dźwięk był 5.1. Próbowałem już ustawień w karcie dźwiękowej ale nic nie...

    RTV Użytkowy   28 Lis 2012 18:37 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 1840
  • Jakie głośniki do komputera kupić?

    Mój kuzyn miał ten zestaw 5100 w pokoju około 15m2 i jak na sprzęt za takie pieniądze było OK, w porównaniu z jego wcześniejszym creativem t6060 (niewiele tańszy był wtedy) z geniusa było duuuuużo lepsze jakościowo i mocniejsze brzmienie. Fakt, Z5500 logitecha to to nie jest ale za 300zł jest moim zdaniem OK.

    Audio Domowe Jakie Kupić?   07 Sty 2011 20:52 Odpowiedzi: 17    Wyświetleń: 7286
  • Jakie Głosniki Komputerowe Do 400zł??

    elektronik000 a wlasnie jeszcze jedno pytanko do Ciebie...czy kable sa dlugie? Powiedzcie mi czy lepiej kupic glosniki 2.1 Logitecha [Logitech Z-3e 2.1] czy te x-530 5.1,one sa w tej samej cenie. Tutaj Logitech Z-3e 2.1 W cenie 300zl widzialem rowniez 2.1 CREATIVE I-TRIGUE 3400 lub Creative Inspire T6060 5.1 [ ] sam juz nie wiem co wybrac. . .

    RTV Co kupić?   17 Sty 2006 11:32 Odpowiedzi: 10    Wyświetleń: 4245
  • 5.1 - nie grają tylne głosniki

    Witam Kupiłem ostatnio zestaw głośników Creative T6060 i po podłączeniu wszystkiego nie graja mi tylne głośniki (muzyka stereo i filmy DivX). Co może być nie tak? Czy musi być film na DVD aby grały wszystkie? mam kartę zintegrowaną na płycie Abit nf7-s liczę na pomoc Dzięki i pozdrawiam

    Komputery Hardware   07 Lis 2005 08:36 Odpowiedzi: 10    Wyświetleń: 17354
  • Zestaw komputerowy za 3500 PLN-

    Witam. Zamierzam zakupić komputer dla 15 latka, który będzie służył głównie do nauki, grania i oglądania filmów. Chciałem się podpytać jak taki zestaw powinien wyglądać. Czy moja propozycja jest w miarą dobra i co w niej ewentualnie zmienić: Atlon 3000+ (1.8) GHz, socket754 płyta: gigabyte K8NE nForce 4, pci 16 x 2 x 256 Mb DDR400 MHz (Dual DDR) Grafika:...

    RTV Co kupić?   27 Mar 2006 10:13 Odpowiedzi: 11    Wyświetleń: 1632
  • łaczenie kabli do glosnikow

    Witam Mam problem poniewarz chcialbym przedłuzyc sobie kable do glosnikow creative t6060 przednie okolo 2 metrow na glosnik tylnie okolo 4 metrow na glosnik bylaby jakas strata w dzwieku ?? Kable myslalem przedluzac chinczami poniewaz tylko takie jest podlaczenie jeden chincz na jeden glosnik wiec kupilbym 4 wejscia 4 wyjscia chincz i polutowal. Tylko...

    Audio Estradowe, Sceniczne, Studyjne   28 Sty 2006 09:59 Odpowiedzi: 5    Wyświetleń: 1077