executor flash

Znaleziono około 537 wyników dla: executor flash
  • Setool - unlock i flash Sony Ericsson, LG, Sharp

    Witam Chcem ściągnąć simlocka z se w380i przez setool lecz nie ma pliku executor da sie go stworzyć i dograć?? flash ma W380_R10CA001_MAIN_GENERIC_LE_RED53 proszę o pomoc czym mogę to zrobić

    Smartfony Serwis   09 Mar 2025 23:02 Odpowiedzi: 3682    Wyświetleń: 746437
  • REKLAMA
  • Czy też macie problem z powracajacymi telefonami po setoolu?

    Flash + unlock Euro-Trade Ja wszystkie robie przez unlock + flash i pewnie dlatego w zadnym nie zostaje executor :)

    Smartfony Serwis   06 Cze 2008 17:28 Odpowiedzi: 19    Wyświetleń: 2318
  • Nie znalazłeś odpowiedzi? Zadaj pytanie Sztucznej Inteligencji

    Czekaj (2min)...
  • SE K550i wyłącza się po uruchomieniu programu Executor - co zrobić?

    A kto ci zostawił tego executora ,zawsze trzeba go usunąc teraz flash tą wersją która była i bedzie git ,albo zanieś tam gdzie ci sim locka ściągali.

    Smartfony Początkujący   03 Lip 2010 18:49 Odpowiedzi: 4    Wyświetleń: 2001
  • Jak zdjąć simlock z SE j108i z 5 kłódkami za pomocą Setool?

    Jak w temacie któraś sztuka z kolei tylko ta jest zablokowana na 5 sieci (po konkurencji) robie według tego opisu: Potrzebujesz: 1.Setool w wersji v1.1285 lub wyższej 2.Karta testowa. 3.Karte pamieci. 4.Konto z przynajmniej trzema logami. 5.Sprawny telefon. Procedura jest skomplikowana i na pewno nie dla początkujących. Procedura. 1. Flash na R7EA011,...

    Smartfony Początkujący   25 Wrz 2013 12:45 Odpowiedzi: 5    Wyświetleń: 2340
  • Sony Ericsson K800i CID 53 - Telefon nie włącza się po wgraniu patcha

    Witam. Mam k800i cid 53. Wgrywałem patcha o po tej grze na wyłaczeni telefonu executor chyba to było fon już się nie włacza. Macie tu screen z setoola 2008-11-07 20:28:06 v0.914030/UNI 2008-11-07 20:28:06 CARD SERIAL: 00073805 2008-11-07 20:28:06 Loaded 51 flash descriptors 2008-11-07 20:28:08 SIGNED MODE (USING SERVER). 2008-11-07 20:28:12 ChipID:9900,EMP...

    Smartfony Serwis   08 Lis 2008 10:00 Odpowiedzi: 9    Wyświetleń: 5148
  • REKLAMA
  • SE K800i nie włącza się po uruchomieniu executor.jar, błąd flashowania

    Jakby mial brown to telefon by sie bie wlaczyl a brown jest tylko po naprawie gdfs, stare k800 mialy cid 49 red, pokaz screen z setoola pod identify.

    Smartfony Serwis   31 Maj 2011 09:11 Odpowiedzi: 8    Wyświetleń: 3694
  • Cruiser 13.01 - Jak odblokować i flashować telefony Sony Ericsson, LG, Sharp?

    18:19:48 SE A1 Java Unlocker v1.02 by Cruiser Team 18:19:48 Initializing... ! 18:19:48 1. Choose the phone model ! 18:19:48 2. Select main firmware flash file (*.a1sw) ! 18:19:48 3. Select raw FS flash file (*.a1fs) ! 18:19:48 4. Please connect the phone while holding its C button…...

    Smartfony Serwis   23 Cze 2010 15:02 Odpowiedzi: 303    Wyświetleń: 121529
  • K770i Setool v0.915057 - Błąd przy flashowaniu, jak naprawić?

    Mam k770 do simlocka. Posiadam setoola v0.915057. Telefon ma FLASH CID:52 COLOR:RED. Procedura simlocka standardowa. Wywala mi na samym końcu. Po takim czymś już nie odpalę telefonu. Muszę ponownie wgrać softa. Tak mogę robić na okrągło. v0.915057/UNI CARD SERIAL: 00058114 Loaded 51 flash descriptors CFG:000000000000 ChipID:9900,EMP protocol:0301 PHONE...

    Smartfony Serwis   26 Sty 2010 09:37 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 2289
  • REKLAMA
  • SE W200i - problem z simlockiem, logi z setool, co poszło nie tak?

    nie chce zejsc, po wlozeniu karty pisze ze mam wpisac "Sperrcode" SIGNED MODE (USING SERVER) PRELOADER SECURITY BYPASS ENABLED CFG:101000000000 ChipID:8040,EMP protocol:0301 NEW SECURITY (MARITA RESPIN) PHONE PHONE STATE: "RETAIL" FLASH CID: 0051 Speed:921600 FLASH ID:897E OTP: LOCKED:1 CID:51 PAF:1 IMEI:35xxxxxxxxxxxx CERT:RED FLASH CID:51 COLOR:RED...

    Smartfony Początkujący   22 Lis 2009 18:36 Odpowiedzi: 7    Wyświetleń: 2815
  • Jak zdjąć sim locka z Sony Ericsson W-200i bez użycia boksu Cruiser?

    Spokojnie setool machnie bez logów, dzis mialem identyk w200 z O2 i piątą kłódką zamkniętą. Pozdr. LOG: SIGNED MODE (USING SERVER). ALTERNATIVE SECURITY BYPASS ENABLED. PRELOADER SECURITY BYPASS ENABLED. ChipID:8040,EMP protocol:0301 NEW SECURITY MODEL DETECTED PHONE IS RED RETAIL PRODUCT FLASH CID detected:52 Speed:921600 OTP LOCKED:1 CID:51 PAF:1...

    Smartfony Serwis   27 Cze 2008 10:55 Odpowiedzi: 45    Wyświetleń: 7110
  • REKLAMA
  • Jak odblokować Sony Ericsson K770 CID53 za pomocą Setool?

    Hej, Przefleszuj na R8BC004. Tylko 2 pierwsze opcje. Działa - sprawdzone organoleptycznie. Wersja SEtoola v0.915057 SIGNED MODE (USING SERVER) ALTERNATIVE SECURITY BYPASS ENABLED CFG:110000000000 ChipID:9900,EMP protocol:0301 PHONE STATE: "RETAIL" FLASH CID: 0053 Speed:921600 OTP: LOCKED:1 CID:51 PAF:1 IMEI:351600xxxxxxxx CERT:RED FLASH CID:53 COLOR:RED...

    Smartfony Serwis   25 Sty 2010 09:13 Odpowiedzi: 24    Wyświetleń: 4553
  • SE-Tool nie uruchamia executor - błąd nie można odnaleźć plików

    niestety dalej to samo dodalem do rejestru te dwa pliki i kompa zresetowalem i na innym telefonie dalej jest tak napisane :v0.915034/UNI CARD SERIAL: 00063195 Loaded 51 flash descriptors SIGNED MODE (USING SERVER) ALTERNATIVE SECURITY BYPASS ENABLED. PRELOADER SECURITY BYPASS ENABLED. ChipID:9900,EMP protocol:0301 PHONE STATE: "RETAIL" FLASH CID: 0053...

    Smartfony Serwis   04 Mar 2009 15:17 Odpowiedzi: 11    Wyświetleń: 2193
  • Błąd przy zdejmowaniu simlocka z Sony Ericsson K550i CID52 - log z Setool'a

    witam jak w temacie log z setolla SIGNED MODE (USING SERVER) ALTERNATIVE SECURITY BYPASS ENABLED. PRELOADER SECURITY BYPASS ENABLED. ChipID:9900,EMP protocol:0301 PHONE STATE: "RETAIL" FLASH CID: 0052 Speed:921600 Flash ID check:897E Flash props sent ok OTP: LOCKED:1 CID:51 PAF:1 IMEI:CERT:RED FLASH CID:52 COLOR:RED Model (from GDFS):K550i Brand:Generic...

    Smartfony Serwis   23 Mar 2009 23:28 Odpowiedzi: 5    Wyświetleń: 2149
  • SE K550i - biały ekran po włączeniu, co jeszcze sprawdzić?

    No wyszło coś w sumie okazało się że jeszcze gniazdo od LCD było walnięte ale je wygrzałem i chodzi na razie. Ale mam problem teraz z flashowaniem ich:( Same problemy z tym modelem . np. takie logi : SIGNED MODE (USING SERVER) ALTERNATIVE SECURITY BYPASS ENABLED CFG:110000000001 ChipID:9900,EMP protocol:0301 Speed:115200 OTP:...

    Smartfony Początkujący   23 Mar 2010 10:54 Odpowiedzi: 14    Wyświetleń: 3446
  • Setool2 a CID 53 w K800i - czy ktoś testował darmowe odblokowanie?

    no i szukajcie a znajdziecie - z portami kom sobie poradziłem dzięki podpowiedziom kolegów i samego Lasera ( dla zainteresowanych link http://www.mobile-files.com/forum/showth... Temat #27), telefon teraz znajduje zawsze na 5porcie com lecz dalej wyskakuje mi problem z tajemniczym "NAK" ??? i dalej nie wiem...

    Smartfony Użytkowy   11 Wrz 2008 08:42 Odpowiedzi: 32    Wyświetleń: 23754
  • SE W380 zawiesza się przy uruchamianiu aparatu - co robić?

    Witam wszystkich! Dostałem do zrobienia W380 z usterką jak w temacie. Pierwsza myśl, gdy nie działa aparat to wymiana aparatu a potem taśma. Tutaj po wybraniu funkcji aparatu pojawia się na ekranie komunikat: Pomoc:klawisz 0 i w tym momencie telefon zawiesza się. Nie działa kompletnie nic. Trzeba wyjąć baterię. Wgrałem więc nowe oprogramowanie. Bez...

    Smartfony Początkujący   24 Wrz 2010 12:58 Odpowiedzi: 4    Wyświetleń: 2133
  • Sony Ericsson w580i.Problemy z telefonem po wgraniu softa

    początkowo nie było problemów, po kilku dniach klient przyszedł i mówi ze niekiedy nie dochodzą smsy ,które zostały wysłane ze jest problem z bateria bo wyjątkowo szybko zużywa się, i telefon niekiedy się wyłącza, dzisiaj przyszedł ze telefon się bardzo często teraz wyłącza. Wgram ponownie oprogramowanie i wtedy zobaczymy czy będzie chodziło bez problemów.Poinformuje...

    Smartfony Początkujący   09 Paź 2009 13:26 Odpowiedzi: 6    Wyświetleń: 2282
  • Jak zdjąć simlocka z Sony Ericsson W850 CID 52 za pomocą Setool?

    Witam Temat wstawiam ponownie bo admin go usunął a problem dalej ten sam choć robię jak w manualu do setoola. Tak jak w temacie. Słuchawka miała wcześniej cid49 więc zawyżyłem żeby zdjąć simlocka na cid52. Niby wszystko robię Ok a unlock nie idzie, proszę o pomoc bo już nie wiem co robię źle. Daje log z setoola: RUNNING v0.915060/UNI CARD SERIAL xx...

    Smartfony Początkujący   25 Lut 2010 17:35 Odpowiedzi: 13    Wyświetleń: 2501
  • Jak naprawić SE w580 po nieudanym FullFlash? 30 prób, brak ID loadera

    Jak go ożywić ? Robiłem już FullFlash chyba z 30 razy. Tak go popsułem: 2010-02-24 21:23:31 v0.915057/UNI 2010-02-24 21:23:31 CARD SERIAL: 000 2010-02-24 21:23:31 Loaded 51 flash descriptors 2010-02-24 21:27:08 CFG:000000000000 2010-02-24 21:27:50 PROCEDURE WAS STOPPED BY USER 2010-02-24 21:27:50...

    Smartfony Serwis   11 Mar 2010 14:03 Odpowiedzi: 19    Wyświetleń: 2534
  • Sony Ericsson W380i - brak połączenia z SE Update Service i FAR, jak zdjąć simlock?

    Masz zainstalowne Gordon' s Gate Flash Drivers ? To podstawa. A co do simlocka to nie pamiętam, ale chyba masz CID53, także sposób jest (executor i patch), tylko musisz posiadać kartę sim sieci, na którą simlock jest.

    Smartfony Początkujący   15 Sty 2011 14:15 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 1888
  • Executor - skasowanie apliakcji po simlocku z poziomu pc.

    przeflashuj telefon z opcją "unlock after flash" bedzięsz miał telefon bez locka i bez executora

    Smartfony Serwis   26 Kwi 2009 10:11 Odpowiedzi: 13    Wyświetleń: 4076
  • Setool - telefony SE K810, W200, K800 padają po kilku dniach od flashowania

    K810 to był.Zaraz postawię W200 i odpale z menu EGZEKUTORA.Zobaczymy co sie stanie. No i fakt.Padł.Ale wystarczy to: User has run "executor" application, which was not deleted after "new altbypass unlock". solution - select correct model on settings check only "use preloader security bypass". execute any operation, say : "read flash" I nie ma problemu.Usuwamy...

    Smartfony Serwis   28 Lip 2008 23:18 Odpowiedzi: 8    Wyświetleń: 1566
  • SE W200i nie uruchamia się po wgraniu executor.jar - co zrobić?

    albo wgraj resta, który budzi tel. po wgraniu executora. Twój fon działa ale jest uśpiony, to normalna czynność przy przygotowywaniu fona do flashowania

    Smartfony Początkujący   06 Kwi 2010 22:05 Odpowiedzi: 10    Wyświetleń: 2484
  • Jak zdjąć simlocka z Sony Ericsson K800i CID53 krok po kroku?

    potwierdzam jest sposób darmowy i cida 53 da się załatwić pathem sposbu 100% sprawny niestety nie mam linku do całej strony ale wkleję to co zapisałem na dysku And he did it again. (at)den_po - THANKS Thanks to him,now we can patch CID53 (DB2020) and DB2010 & DB2012 (any CID) for free. That also mean - we can patch unlock that phones. From now on you...

    Smartfony Początkujący   18 Lut 2009 21:56 Odpowiedzi: 28    Wyświetleń: 20269
  • Sony Ericsson W580i – simlock wrócił po flashowaniu HWK, nie czyta polskich kart

    tylko na koniec usuń z gier executor'a!

    Smartfony Początkujący   19 Lut 2009 19:38 Odpowiedzi: 21    Wyświetleń: 1251
  • SonyEricsson W200i - miga czerwona dioda, nie uruchamia się po flashowaniu

    bateria naładowana, nie odpaliłem executora przy próbie włączenia ( po wyjęciu i włożeniu baterii ) naciskając włącznik dioda mignie jeden raz przy kolejnej próbie miga 13 razy

    Smartfony Początkujący   09 Kwi 2009 20:13 Odpowiedzi: 14    Wyświetleń: 3554
  • Jak obniżyć CID 53 do 52 w Sony Ericsson K800i – krok po kroku

    A więc: http://www.sendspace.pl/file/PTIDfxqn/ Jakby nie działał, daje moje 4shared http://www.4shared.com/account/dir/11438... 1. Wypakowujemy zawartość archiwum, najlepiej na pulpit. 2. Wchodzimy do folderu "Patchowanie K800i CID 53" a następnie w folder tpa/preset/custom 3. Za pomocą FAR'a wchodzimy do i następnie do tpa/preset/custom...

    Smartfony Początkujący   11 Paź 2011 17:28 Odpowiedzi: 9    Wyświetleń: 4268
  • W810i CID50 po użyciu executora sim-lock sam się założył.

    Gdy trafi się nam "uwalony na 4 zamknięte kłódki" K510,K310,W810 z CID50 itp. Jest to spowodowane niedokończonš procedurš unloka CSCA, nie został dokończony unlok, a dokładnie druga część unloka - aktywacja CSCA Jak naprawić? 1. Należy przefleshowac telefon flashem pod CID50 zcišgniętym z supportu, podczas fleshowania zaznaczamy na zakładce ustawień:...

    Smartfony Początkujący   14 Sie 2010 21:47 Odpowiedzi: 4    Wyświetleń: 1672
  • Sony Ericsson K550i CID53 - Błąd przy usuwaniu simlocka, BABE header integrity check

    Farem do bflash i memory ? Dodano po 3 Ok udało mi się zrobić poniżej dla szukających opiszę jak to zrobiłem. Tylko cały tel po angielsku jest , ale to już mały problem. A więc tak potrzebujemy: 1.Far + jdflasher(+obsługa cid53) 2.anycid- folder z plikami do roznych tel (zawiera executor.jar , customize_upgrade.xml ,executor.b- do naszego tel) 3.nasz...

    Smartfony Początkujący   14 Gru 2011 19:25 Odpowiedzi: 10    Wyświetleń: 8303
  • [SE K800i] SE K800i nie włącza się po modyfikacji patch'ami, miga czerwona dioda

    Witam. Zapragnąłem w swoim telefonie poczynić różne modyfikacje poprzez wgranie tzw patch'y. Wszystko było fajnie; znalazłem poradnik na stronie centrumse.pl i postępując zgodnie z nim (?) zepsułem sobie telefon. Po skopiowaniu FAR'em plików executor.jar i executor.b włączyłem go aby uruchomić executora, ale... pojawił się błąd. Treści komunikatu nie...

    Smartfony Początkujący   23 Sty 2012 17:44 Odpowiedzi: 10    Wyświetleń: 3866
  • Sony Ericsson W580i - Flashowanie i simlock, telefon działa krótko po zabiegu

    simlock jak robiony ? Full czy executorem ? Może executor coś szwankuje. Executora po restarcie telefonu się usuwa oczywiście. Jego ponowne uruchomienie skutkuje takim objawem jak piszesz.

    Smartfony Początkujący   02 Mar 2010 16:38 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 1181
  • Sony Ericsson W350i - czarny ekran po SMS, wibruje, nie uruchamia się

    W350,W380 to chyba najgorsze tele od SE jesli chodzi o soft. Taki W380 wracal do mnie 3 razy na flasha... (nie chodzi tu o executora, bo zawsze usuwam) Sprobuj wgrac mu inna wersje softu. Najlepiej wyprobuj kilka. Na ktorejs pojdzie.

    Smartfony Serwis   16 Wrz 2008 17:54 Odpowiedzi: 8    Wyświetleń: 2395
  • Uszkodzony system i flashowanie w SE k800 CID 49 z Setool 3 Platinum - Błąd A1_loader_on_loader

    witam mam taki problem z se k800 cid 49 color brown bo uwaliłem sustem executorem i po nieudanym flashowaniu telefon jest cegłom, posiadam setool 3 platinum wszystkie drivery ale nie umiem tego naprawić pomożecie? macie logi z setoola ChipID: 9900, EMP protocol: 0301 BOOTROM MODE DETECTED SPEED: 921600 LDR: 071130 1150 NPACXC1250330_DB2020_PRODUCTIONIDLOADER_...

    Smartfony Początkujący   16 Lut 2022 08:16 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 315
  • Sony Ericsson W200i – błąd flashowania MAIN, uszkodzony GDFS, Setool zatrzymuje się

    nie od executora tylko jak wgrywa main kolega wyżej pisał to zatrzymuje się na flashblocku co oznacza grzanie kości flash a nie naładowanie baterii Być może padł GDFS którego postawisz boxem Gdyby to była platforma DB2020 wgrałbyś GDFS-a w domu za free przez security units A poza tym kto tu mówi o grzaniu executora? Ja mówię że gdy zatrzymuje się na...

    Smartfony Początkujący   14 Mar 2009 13:17 Odpowiedzi: 7    Wyświetleń: 2414
  • Sony Ericsson W880 CID53 - brak reakcji po zdjęciu simlocka setoolem

    executora usunąłem po locku. Flash cos nie chce isc.

    Smartfony Serwis   11 Mar 2009 12:57 Odpowiedzi: 10    Wyświetleń: 2735
  • Jak odratować Sony Ericsson K800i i K770i po simlocku CID53?

    pit08, zrobi complete jak telefon jest po executorze to jest napisane ze jest blad gdfs, ale sprawe zalatwia flash i idzie on bez problemu

    Smartfony Serwis   31 Lip 2008 16:04 Odpowiedzi: 12    Wyświetleń: 4075
  • SOne Ericsson K800i. Błąd przy wgrywaniu resta w Farze.

    Tak, rest jest dobry. Flashować go teraz nie próbowałem, ale uśpiłem już go executorem .. Jeśli teraz go sflashuje to go nie załatwię na amen ?

    Smartfony Początkujący   06 Mar 2012 20:35 Odpowiedzi: 7    Wyświetleń: 1339
  • Jak wygenerować executor dla simlocka w Sony Ericsson K770i CID 53?

    Witajcie. Mam problem. Wgrałem Maina Fs i Cda ale zostały mi do wgrania Simlock i kilka patchy. Tylko że nie mogę znaleźć nigdzie executora. Mam cid 53 red r8bc004 wiem że można wygenerować. Ale nie pamiętam jak. Używam fara +jdf flasher cid 53. dziękuje za podpowiedzi. Bless Ya

    Smartfony Początkujący   03 Cze 2013 18:14 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 2320
  • Nokia 3410 - problem z wgraniem flasha, błąd Execute Test mode failed

    Jeśli masz kabel Dejan to uważam że najlepszy jest prog z załącznika. Gdyby był błąd połączenia to masz uszkodzony sprzęt.

    Smartfony Serwis   08 Kwi 2005 20:16 Odpowiedzi: 16    Wyświetleń: 1542
  • K770i CID52 zmienił się na CID49 brown po simlocku - co zrobić?

    Jesli klient odpalil executora to jest prostsza i szybsza metoda niz full flash: 1. Zaznacz tylko opcje 4 w settings 2. Unlock/Repair 3. Podlacz telefon z wcisnietym C Pokaze, ze simlock failed ale to normalka, bo obszar locka jest juz spatchowany. Po tym telefon sie wlaczy bez problemu.

    Smartfony Serwis   26 Gru 2008 18:44 Odpowiedzi: 6    Wyświetleń: 1841
  • Jak naprawić błąd Configuration error w Sony Ericsson W200i po flashu?

    Niestety nie dziala to tak jak mowisz. Setool dochodzi do momentu w ktorym kaze wlaczyc telefon calkowicie wychodzi ten komunikat i nei moze zaladowac executora

    Smartfony Początkujący   01 Wrz 2008 12:26 Odpowiedzi: 14    Wyświetleń: 1635
  • W200I - Czerwona dioda, brak komunikacji między komputerem.

    Witam, mam telefon SE W200I, który po podłączeniu do usb czy ładowarki, nie włącza się i na początku dioda miga 8 razy, a później 14. I tak cały czas. Telefon nie był zalany, nie spadł, nie instalowałem żadnych executorów. Próbowałem flashować FAREM, SETOOL, KULANKENDI, SEUS. Lecz komputer go nie wykrywa. Niezależnie czy nacisnę 2+5, czy C. Powiedzcie...

    Smartfony Początkujący   09 Kwi 2012 09:54 Odpowiedzi: 7    Wyświetleń: 1798
  • Sony Ericsson W200 - migający ekran po unlocku SETool, błąd flashowania CID

    wgraj mu flasha z cid 52 a nie z cid 50, pewnie nie wywaliles executora z gier i dlatego padl

    Smartfony Serwis   26 Wrz 2008 16:44 Odpowiedzi: 4    Wyświetleń: 2604
  • Sony Ericsson K530i - jak naprawić uwalony GDFS bez TP?

    Witam. Dostałem telefon k530i. Po wejściu w executora uwalił się. Log z setoola: SIGNED MODE (USING SERVER) CFG:100010000000000 ChipID:9900,EMP protocol:0301 PHONE STATE: "RETAIL" FLASH CID: 0052 Speed:921600 Flash ID check:2019 Flash props sent ok OTP: LOCKED:1 CID:51 PAF:1 IMEI:3************* CERT:RED FLASH CID:52 COLOR:RED no ack during gdfs_readvar...

    Smartfony Początkujący   18 Sie 2009 13:58 Odpowiedzi: 9    Wyświetleń: 2980
  • Sony Ericsson W350 po flashowaniu CE – brak ikon, brak menu, tylko zasięg i bateria

    Wgraj mu inna wersje softu main i fs. Mialem takiego wariata ostatnio, co tylko jedna wersje przyjmowal, a ja sie meczylem z nim flashujac go po com, usb, ufs i lipa ;] W koncu wgralem mu kilka innych wersji softu i na ktorejs ruszyl. Co prawda wykrzaczyl sie za dwa dni (moze ktos odpalil executora, ktorego zapomnialem usunac) ale wgralem mu znowu ta...

    Smartfony Serwis   09 Wrz 2008 10:46 Odpowiedzi: 12    Wyświetleń: 2996
  • Jak zdjąć simlocka z Sony Ericsson K550 CID 52 za pomocą Setool?

    pewnie nie zaznaczył "unlock after flash " :D powinno być w logu mniej więcej tak: writing D:\telefony\setool\k550\R6BC002_1250669_... CURRENT FLASH FILE CID:52 SSW uses complete hash, hash len is:9200 Will flash 460 blocks... SSW loading returns:0 full sig complete. USERCODE RESET TO "0000" Searching... Firmware lock check determined. LDR:060426...

    Smartfony Serwis   16 Mar 2008 21:23 Odpowiedzi: 10    Wyświetleń: 6144
  • Jak zdjąć sim-lock z Sony Ericsson w880i CID 53 kablem DCU-60/65?

    Doszedłem do punktu 10.W lewej części wchodzimy do katalogu "bflash", do którego kopiujemy następujące pliki "prgCXC1250640_GENERIC_AI_R8BA024.rest" "quick_access_W880_R8BA024.vkp" "Remove_SIM_lock_W880_R8BA024_GENERIC.vk... Linki podane wcześniej są nie aktywne więc wszystko ściągałem z jakiś innych lokalizacji i do tej pory wszystko było dobrze ale...

    Smartfony Początkujący   18 Gru 2009 16:30 Odpowiedzi: 12    Wyświetleń: 11199
  • Sony Ericsson W200 po zdjęciu simlocka nie włącza się - log Setool'a

    Jak ktos odpali executora to wcale nie trzeba robic full flasha. Wystarczy zaznaczyc 4 opcje (i tylko ta) w settings i dac unlock. Potem normalnie kasujemy executora i po problemie. Czasem sie zdarzy zapomniec o usunieciu tego, a nie mozna kasowac klienta za to, ze odpalil dziwna aplikacje (90% osob to zrobi), a to zeby executora nie bylo w aplikacjach...

    Smartfony Serwis   16 Lip 2008 15:37 Odpowiedzi: 8    Wyświetleń: 1395
  • SE k550i - biały ekran po nieudanym zdjęciu simlocka, brak reakcji na power

    Full flash main i fs, następnie naprawa erom i gdfs powinno postawić telefon. Fakt- nie zrobisz tego żadnym darmowym progsem. Tylko SeTool, Dreambox itp. Według mnie z tego co opisujesz problem raczej nie powstał po nieumiejętnym zdjęciu simlocka. Większość fachowców robi to poprzez patch, a w takiej sytuacji jeśli wystąpi błąd w czasie patchowania...

    Smartfony Początkujący   29 Kwi 2009 11:49 Odpowiedzi: 12    Wyświetleń: 12317
  • Sony Ericsson K800i nie włącza się po patchowaniu, błąd przy wgrywaniu resta

    Musiał byś odpalić na nowo executora a aby tam wejść. Wgraj na nowo oprogramowanie http://centrumse.pl/forum/topic/44047-ja... zakup jakiegoś turbo sima albo kartę testową motoroli abyś mógł wejść do menu telefonu i odpalić executora na nowo. Albo udać się do serwisu.

    Smartfony Początkujący   03 Lis 2009 17:03 Odpowiedzi: 33    Wyświetleń: 4573