681 - czyli 680R, taki sam jak R41
czy z tej płyty głównej mógłbym zrobić średniego PC, na którym działałyby gry takie jak CoD 4. Nie. Mam na myśli to małe zielone coś po środku, co to może być i czy uniemożliwia to "włożenie" procesora? Jest to dioda pomiaru temperatury i w niczym nie przeszkadza. PS. Odpuść Sobie inwestowanie w trupa.
A to dziwne bo w tym momencie jesli z procesorem i BIOS-em bylo by wszystko ok to powinien wydawac dzwieki. Sprawdz czy procesor nie ma ukruszonego rdzenia, najlepiej jak sprawdzilbys go jeszcze w innej plycie glownej. Masz wgrany najnowszy dostepny BIOS?
Takiej cewki w sklepie nie kupisz,chyba że z demontażu ze starej płyty.W zamian za cewkę proponuję zakup bezpiecznika 0.5A ( wydajność prądowa portu): http://www.meditronik.com.pl/el/c2900.ht... Wlutujesz bezpiecznik i bedzie hulać.
Wymień płytę. Jeżeli zależy ci tylko na uruchomieniu to zaopatrz się w starą grafikę na PCI nie mylić z PCI-E. Powinno ruszyć jak nie chce z grafiką na AGP.
Np.: http://driverscollection.com/?H=K7S5... PS. Najbardziej chodzi o usb bo nie działa i dźwięk. Jestem pod wrażeniem tego związku przyczynowo-skutkowego.
Mam problem z usb. Jak podłącze pod usb jakieś urządzenie (myszka, pen drive ) to w ogóle tego nie widzi komputer. W menadżerze urządzeń jest Główny koncentrator usb i nawet pisze, że urządzenie działa poprawnie. W biosie patrzyłem to jest włączone. Jest możliwe, że mu brakuje sterowników? Płyta główna: ECS ELITEGROUP K7S5A.
witam, miałem z tą płytą taką sytuację, że usb w XP działało dopiero po wyłączeniu opcji oszczędzania energii. Menadżer urządzeń/kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowej/kliknąć na każdy główny koncentrator USB/zakładka zarządzania energią/ odznaczyć opcję "zezwalaj komputerowi na wyłączenie tego urządzenia w celu oszczędzania energii". pozdrawiam.
Nie napisałeś jaką masz płytę główną. Co IC7 ma do twojego problemu Możliwe, że masz jakiś przełącznik na płycie głównej, dzięki któremu napięcie idzie na klawiaturę (np. w K7S5A trzeba przestawić zworkę). Bardzo wiele płyt odcina po przestawieniu w BIOS opcji włączania przy pomocy klawiaturę główny przycisk POWER i zostawia samo hasło. Sprawdź w instrukcji...
Posiadałem MSI 6340 ver.1 chodził na niej procesor AMD Duron 800 Mhz, 640 Ram SDR i byłem zadowolony. Ogólnie na płytach MSI często siadają kondensatory to jest taki główny minus tej płyty.Co do tego ECS’a to wiadomo że firma jest gorsza od MSI , z ECS są często problemy, szczególnie z płytami na chipsecie SIS. ECS K7S5A http://www.sysopt.com/reviews/ecs-k7s5a/...
Moja pamięć ddr1 działa na częstotliwości 166 i 200 Mhz chcę kupić większą o częstotliwości 400 Mhz i nie wiem czy będzie działać? niewiem jaki mogę też wsadzic największy procesor? Dane techniczne: --------
Na swieżo zainstalowanym systemie wypadało by zainstalować sterowniki do płyty głównej.
Witam chciał bym zaktualizować Bios w swojej płcie głównej K7S5A i nie wiem jak to zrobić proszę o rade z góry dziękuje.
niestety, tylko 1.1, mam taką samą :(
mam komputer z płytą główną K7S5A i procesorem Duron 800 MHz. I teraz pytanie: jaki najszybszy procesor (athlon) można włożyc do tej płyty?
Głośniczek milczy. Baterię wyciągnąłem już wcześniej na noc i dalej to samo. Jeżeli to problem biosu to może spróbować podmiany na gorąco? Tylko jaką pamięć kupić
Raz udało mi się wylutować jakiś chipset, ale to wszystko co zrobiłem. Bez odpowiedniego sprzętu, nawet tylko dyszy do hota myślę że nie ma co się zabierać za to. Druga sprawa to po wylutowaniu trzeba postawić kule, więc trzeba mieć sito pasujące do układu. Nie wiem czy warte zachodu, z dużymi BGA nie ma tak łatwo.
Z tego co się doczytałem tutaj (niestety mój niemiecki nie jest najlepszy, więc mogę się mylić): http://www.informationsarchiv.net/foren/... płyta powinna obsłużyć taki dysk. Musisz jedynie ręcznie ustawić jego parametry w BIOSie. Tak przy okazji, to tutaj znajdziesz overclockerskie BIOSy do Twojej płyty: http://www.ocworkbench.com/2002/ecs/k7s5...
Jestem zielony z tej dziedziny, tą aktualizacje trzeba ściągnąć, a jeśli tak, to z jakiej strony?
Już to zrobiłem ( w pierwszej kolejności ) i niestety nie pomogło.
Karta jest dobra tylko płyta mało wydajna,tym bardziej na chipsecie SIS.Lepiej wymień płytę na jakąś na NF2,np.Abis NF7.
Jeżeli chodzi poprawnie na SDRAM to zostaw w spokoju tą płytę muj kolega ma taką samą płytę i cały czas chodzi mu ładnie na SDRAM A tak na marginesie te płyty K7S5 niesą zbyt udanymi niedawno czytałem o nich opinie lubią robić różne niespodzianki znalazłem strony po prz=ez wpisanie w GOOGLE K7S5 i właśnie tam było trochę o tej płycie
Witam Mam płytę ECSa K7S5A ver 3.1 (bez Lan-a). Płyta był asprawna, jednak gdy kupiłem laptopa, powędrowała do szafki. W międzyczasie posłużyła jako dawca niektórych elementów dla kumpla (na 99% tylko kondensatory). Teraz chciałbym ją odpalić ale nie wiem jakie kondensatory mają mieć wartości. Na zdjęciu są zaznaczone czerwonym elementy brakujące na...
Posiadam płytę główną K7S5A płyta ma około 5 lat mam pytanie takie . Jaki mogę do tej płyty wsadzić procesor ? Teraz mam założony procesor Duron 950mhz Zmieniłem temat postu!
Te pół obrotu świadczą o zwarciu na płycie , sprawdź czy czasem przy lutowaniu nie zwarłeś czegoś na płycie, btw płyty są wielowarstwowe :)
Masz książeczkę od płyta głównej? Tam jest wszystko pisane.
Zasilacz 300W Poprosimy dokładniej - jaka marka? Włącznik zasilania nie jest zwarty?
Mam płytę główną K7S5A. Wszystko co jest podłączone pod porty USB Nie działa tak jakby tego nie było. Proszę pomóżcie.
moja płyta główna K7S5A
Płyta główna K7S5A z procesorem AMD
Być może wystarczy dokładnie wyczyścić płytę gł.
Czy ta plyta to ECS K7S5A? bo tak jakos mi wyglada ze to wlasnie ta plyta :-) Jezeli tak to ma wartosc 10Ω :-)
W opisie aukcji było że ma fsb 133 mhz. Więc biedzie chodził ok???
Najpierw sprawdź napięcia zasilacza np. miernikiem uniwersalnym. Rozkład napięć na wtyku zasilacza znajdziesz na forum.
Witam, jak w temacie chciał bym się poradzić kogoś kto ma większą wiedzę. Do rzeczy...mam płytę główną K7S5A i czy ta pamięć będzie "pasować" DDR2 Kingston 512MB 667Mhz CL5.
http://www.ecsusa.com/products/k7s5a.htm... Jeśli ktoś ogłosił by plebiscyt na najgorszą płytę główną Socket-A to niewątpliwie była by w ścisłej czołówce, ja bym ją nawet na zwycięzcę typował.
mam płytę główną K7s5a A którą: K7S5A 1.X/1.0; K7S5A 3.X/3.1; K7S5A 3.1B; K7S5A2; K7S5A+; K7S5A Pro ?
Mam płytę główną K7s5a i możliwość wymiany jej na Matsonic MS 8137C i nie wiem czy się zdecydować. Mam procesoer 1000 MHz a mam zamiar kupić większy. Która płyta wg was jest lepsza Matsonic MS 8137C czy K7s5a. Proszę o opinię i swoje doświadczenia związane z tymi płytami. Za wszystkie z góry dziękuję.
Witam tak jak w temacie kupię tanio 2 lub jedną kość pamięci DDR (płyta gł k7s5a) Kontakt: GG:12067282 Tel. Kom.:516872356 lub PW
Posiadam płytę główną K7S5A ale nie wiem czy procesor do niej podejdzie tzn czy sie uruchomi,płyta prawdopodobnie sprawna lecz przeleżała parę lat.
Bez kupna karty zagrają Ci dwa głośniki i MOŻE subwoofer.
Man MAŁY :? problem. Mój Savage nie zgrywa się do końca z płytą główną ecsk7s5a. Działa jedynie na podstawowym przyspieszeniu sprzętowym. Karta jest dobra gdyż na winxp działa bez zarzutu. Jednak z oczywistych powodów nie mogę zainstalować xp'ka (4GB twardiela :( ). HELP
Miałem obie płyty. K7S5A jest nowsza, ale to najgorsza płyta, jaką miałem w życiu !!! K7VZA jest o niebo stabilniejsza, chociaż niestety nie ma obsługi DDR. Brałbym K7VZA na KT133A i na VT686B.
płyta główna K7S5A Piszesz o wersji K7S5A, podajesz link do K7S5A Pro. Wersji płyty K7S5A jest 3:1.1; 3.1; 3.1B. Jest jeszcze płyta K7S5A+ oraz K7S5A2. To którą płytę masz naprawdę i skąd wiesz, że to jest taka jak podajesz, a nie inna?
WITAM PROBLEM Mój polega na tym że mam płytę główną K7S5A a nie mam do niej płyty ze sterownikami ;/ wszystko pięknie ale nie mam dzwięku wogóle nie mam sterowników do dzwięku czy mógł by ktoś podać stronę z tymi sterownikami był bym bardzo wdzięczny ;)
Nie wiem jaką posiadasz płytę główną. Zazwyczaj jest to bateria. Ale wyjątkiem jest któraś wersja płyty K7S5A, która robiła takie numery (trzeba wtedy uaktualnić jej BIOS-a).
mam płytę główną K7S5A i G-force 5200 128mb w biosie moge ustawić co najwyżej obsługe AGPx4 a karta obsługuje AGP x 8 czy istnieje jakaś wersja biosa która umorzliwi mi obsługe agp x 8
Nie polecam się zmieniać ponieważ Ecs jest dobrze 2x lepszy od Solteka!!! Ta druga płyta ma wady i jest już jedna z pierwszych płyt które w Benchmark chodzą o wiele gorzej Od twojego ECS K7S5A więc nie polecam
moja płyta główna to K7S5A chyba SiS czy jakos tak
Witam. Posiadam płytę główną k7s5a. Potrzebuje jak najtanszą grafikę [mx2 będzie?] Obudowa chyba atx najtańsza ? [ta główna trochę duża] Dysk tutaj nie wiem jaki. Napęd cd to chyba także najtańszy? Ramu mam 128sdram juz zamowione 512 procesor 1500amd jakiś :^
ta płyta główna to K7S5A
Mój komp to: procesor: AMD Barton 2800+ Ram: 1 gb płyta główna K7S5A (3.1) dysk 200gb grafika: geforce4 mx 440 agp 8x 64mb zasilacz: Pentagram 620w
Witam, mam płytę główną K7S5A z zintegrowaną kartą dźwiękową...naet nie wiem jaką..jakaś AC97... mam też pod PCI Sound Blastera 128 i się teraz zastanawiam, czego używać? doradzi ktoś? Nie znam zabardzo parametrów obu kart. Która lepsza odnośnie efektów odtwarzania i nagrywania dźwieku?
płyta główna - ECS K7S5A system - winXP
Konfiguracja to: stara płyta główna K7S5A Nowa płyta główna KT4V Procesor: Nie wiem Karta Graficzna: InnoVISION TNT2 M64-Vanta w/16MB RAM 128 MB Zasilacz 350W Nie wiem jak sprawdzić stan kondensatorów na pewno wylane albo spalone nie są. Napięcie na bateriach 1) 2.91 2) 2.99 Tak przerzucałem procesor. Nie w jego okolicach tylko on śmierdział na spaleniznę....
Mam Płytę główną K7S5A i rozchodzi się o to, że po wyłączeniu zasilania (czasmi) ustawienia BIOS-u się resetują do domyślnych i po wykryciu dysków BIOS zgłasza błąd dysku głównego bo tylko jedenego twardziela mam :) . Mierzyłem napięcie baterii podtrzymującej pamięć CMOS i jest poprawne. Czy może mi ktoś powiedzieć co mam zrobić, żeby usunąć usterkę?
Athlon 1800 XP Płyta główna- K7S5A na Chipsecie SiS735 Karta graf.- Radeon 9550 Chłodzenie procesora standardowy wentylatorek i radiator zadnych specjałów więc może w tym tkwi problem, dodam ze niedawno byl smarowany pastą silikonowa. Temperatura wskazywana byla przez Bios.
Witam, zamówiłem ostatnio Athlona 1,7GHz i płytę główną Ecs K7s5a v3,1...Czy zasilacz wystarczy?
Witam, posiadam płytę główną Mainboard K7S5a i spuchły jej kondensatory. Teraz muszę zdecydować czy kupić nową płytę czy naprawić te kondensatory czyli je wymienić. Co o tym myślicie ??
Jest sobie płyta główna K7S5A. Pewnego dnia komputer przestał pracować, tzn. komputer startuje, zasilacz się załącza itp ale na monitorze nic nie ma. Komponenty sa wszystkie sprawne ponieważ siedzą już w innej płycie i nie ma problemu. Kondensatory wszystkie dobre są. Ma ktoś jakieś przypuszczenia co jest nie tak?? Będę wdzięczny :) pozd
Witam, mam problem prawdopodobnie z wejściem na głośniki karta muzyczna zintegrowana(mam podłączoną zwykła kartę muzyczną Creative ES1371 ale nie wychwytuje jej nawet jak wyłączę zintegrowaną w biosie) ale najdziwniejsze jest to że głośniki działają tylko pod line in(niebieski) a jak podłączam pod zielony to nic nie słychać, mało tego gdy podłączam...
Tutaj masz opis jak mniej więcej działać http://alarmkomputertv.blogspot.com Jeżeli zasilacz ma więcej niż 5 lat to radziłbym go wymienić na 350 - 400 Wat chyba że korzystasz z komputera tylko raz - dwa razy w tygodniu. Jeżeli podczas lutowania odezwał się głośnik systemowy to raczej padła płyta główna ale to dopiero trzeba sprawdzić.
wiatm, jak nie piszczy bez pamięci to uszkodzona jest płyta główna. yaqt
Płyta główna ECS K7S5A Rev: 1,0. Nie wiem jak znaleźdźć dane zasilacza.
Witam . Ostatnio robiłem test 3dmarkiem 03 i wydaje mi się że mało punktów dosałem. Mam Athlon Xp 2000+ (thorton) i GF 4 ti 4600 (128 mb) Czy jest to spowodowane cienką płytą główną (k7s5a) i SDramem? Dostałem 1624 punkty
Witam wszystkich mam mały dylemat chciałbym sie dowiedzieć jakiego procka uciągnie maksymalnie moja płyta główna Ecs K7S5A z góry dziękuje za odpowiedzi.
płyta gł. ESC K7S5A procesor AMD Duron(tm)Processor
Mój problem jest następujący. Komputer po kilkunastu minutach pracy w Win Xp zawiesza się i już nic się nie da z nim zrobić tylko zrestartować. Nic nie odpowiada (nie wyskakuje zaden komunikat). Przyblizone parametry kompa to Duron 1800, plyta główna K7s5a, karta graficzna GeForce 2 (32) no i pamięć 2 X 128 sdram. Co może być przyczyną zwieszania się...
Miałem podobny problem w swoim kompie ta sama płyta. Komp się zwieszał w różnych momentach przy odpalaniu windowsa czasami od razu po włączeniu a czasami chodził parę godzin i nic. Były też problemy z załączeniem. W moim przypadku uszkodzony okazał się zasilacz. Więc jeżeli masz możliwość podstaw zasilacz z innego kompa. Chyba że coś się dzieje z płytą...
Płyta główna to ECS K7s5a
USB nie wykrywa mi urządzeń. To znaczy wykrywa mi tylko odtwarzacz mp3, a nie wykrywa irdy, drukarki, pada. Do tej pory wszystko działało. Może zrobiłem zwarcie (zwarłem niechcąco dwa sąsiadujące piny we wtyczce USB). Dziwię się tylko dlaczego wykrywa jedno urządzenie a inne nie. Nie działają oba porty. Co mam teraz zrobić. Jak trzeba wymienić bezpiecznik...
Hmm, napisz nazwy wszystkich kabelków jakie wychodzą z panelu przedniego obudowy. Ustalimy po opisach. P.S. sprawdzałeś poprzez zwarcie pinów 6 i 8 czy płyta główna "wstaje"?
mam płytę główną ecs k7s5a po włożeniu pamięci 256mb płyta rozpoznaje ją jako 32mb ,a po włożeniu 128mb wykazuje 16mb moze ktoś się z tym spotkał i co z tym można zrobić.
nie bardzo rozumiem co to laminat :/.... sprawdziłem przed chwilą CPU z uszkodzonego komputera i rzeczywiście nie działa w innym PC, jednak gdy przełoże działające CPU do tego komutera sprawa wygląda identyczne... tj. wentylator robi pół obrotu i staje. ścieżki nie są uszkodzone. Co do specyfikacji komputera płyta gł - K7S5A CPU - AMD Duron 1,2 GHz...
mam system XP z service pack2 procesor 2GHz płyta gł K7S5A grafika GeForce2. Mój problem polega na tym ze komputer sam sie wyłącza podczas pracy, pojawia sie komunikat:praca komputera zostanie przerwana gdyz wykryto nieprawidłowosc ktora moze spowodowac uszkodzenie komputera.Komputer działał przez miesiąc bez zarzutu a teraz pojawia sie ten błąd.Teraz...
Witam Kupiłem komputer: - procesor AMD ATHLON 2000 - karta graficzna GeForce 4 Titanium 4200 - 512 MB RAM - Karta sieciowa - Karta muzyczna zintegrowana - Nagrywarka CD - Płyta główna K7S5A PRO - Dysk twardy Western Digital 80 GB i niestety komputer się nie uruchamia, nie reaguje na POWER (nie uruchamiają się żadne wiatraki itp.). Zasilacz jest dobry!
Witam serdecznie mam problem ze sterownikami audio sis7012, po zainstalowaniu sterowników głos jest ale to bardzo cichy w czym tkwi problem moja płyta główna to K7S5A proszę o pomoc...
Prawdopodobnie padł ci układ zasilania na płycie. Spróbuj z innym zasilaczem jeśli będize to samo to płyta jest niedonaprawienia.
Witam. Dostałem od brata płytę główną K7S5A z procesorem AMD Athlon 1GHz i po włożeniu jej do mojej obudowy niestety nie działa. Jak włączam komputer kręci się wentylator na procesorze i mruga dioda na monitorze. Płyta nie wydaje żadnych dźwięków (ale może głośnik nie działa?). Do tej pory miałem płytę KT133 z Duronem 700MHz. Co mam po kolei sprawdzać,...
Witam! Chciałbym zrobić serwer NAS i STP. Ale do tego potrzebuje komputery. jeśli ktoś ma w domu zbędne: Stary PC (na taśmach ide) płytę główną K7S5A AMD Duron 850 To bardzo proszę o kontakt!!! Mój E - Mail: dawid_piatek(at)interia.eu
AMD ATHLON 1800 Ati Radeon 9250 1.53 GHz 1.00 GB Ram Windows Xp dodatek Service Pack 3 Płyta główna ECS K7S5A Mozilla Firefox
Nie można instalować systemu operacyjnego na dysku twardym przeznaczonym do innego komputera. Co Ty piszesz? Oczywiście że można. Tylko platforma musi się zgadzać (Intel,NVidia,AMD,VIA,SIS). I najlepiej żeby jeszcze mostki były z jednej serii, ale nie koniecznie. W skrajnych przypadkach udaje się odpalić system zainsalowany na innej platformie ale...
W moim aczkolwiek starym manualu stoi tak. Płyta główna K7S5A posiada gniazdo typu Socket-A dla rodziny AMD K7 (socket -462). Chipset płyty to SiS 735 Niestety nie ma wersji biosu. Nie ma też opisu wszystkich zworek być może musisz takowej poszukać aby przełaczyć na 266. Ale piszą w manualu że procesor wykrywany jest automatycznie. Pamiętam jednak że...
Otóż posiadam komputer słaby , a dokładniej Procesor Amb Duron 1.2 Ghz Pamięci Ram 1Gb Płytę główną k7s5a zasilacz 450 Wat i kartę graficzną fx 5200 (zastępcza) . Problem polega na tym iż po włożeniu Karty 7600 Gs komputer się uruchamia normalnie ale gdy zainstaluje sterowniki do tej karty, po restarcie widać czarny ekran po ładowaniu windowsa . Moje...
Witam wszystkich forumowiczów! Mam taki mały problem: posiadam płytę główną K7S5A i dokupiłem sobie do płyty pamięć sdram ale nie działa :( pisałem do osoby która mi to sprzedała i powiedziała żebym spróbował zaaktualizować biosa tyle że tu jest haczyk nie mam pojęcia jak to zrobić. Nie posiadam także stacji dyskietek. I czy po zaaktualizowaniu biosa...
Są to słuchawki z innego komputera nie duże, a jaki model to nie wiem bo nic na nich nie pisze. Moja płyta główna ECS K7S5A...
Posiadam płytę główną ECS K7S5A. Obsługuje ona procesory Athlon/Duron pamięci SDRAM PC133 oraz DDR. Płyta na 99% sprawna. Jeśli byłbyś nią zainteresowany to mogę sprawdzić czy rusza. Mam też do niej radiator z wentylatorem na procesor.
Witam, chcę zmodernizować wiekową już maszynę. Komputer służy do przechowywania zdjęć i przeglądania internetu, jest po jednym "zawale" (zepsuła się płyta główna), jest to mój pierwszy komputer jaki posiadałem i chciałbym aby jeszcze przez jakiś czas był pożyteczny. Specyfikacja komputera: Procesor: AMD Athlon XP 1250 MHz Płyta główna: K7S5A Zasilacz:...
W jaki sposób wejść w tryb awaryjny systemu komputera z płytą główną ECS K7S5A ? Klawisz F8 wywołuje boot menu startowe (dyski, napędy), a CTRL - nic nie wywołuje. Natomiast dostępu do trybu awaryjnego nie ma.
Witam, mam problem a mianowicie mój komputer ciągle się resetuje podczas włączenia komputera. Pierwsze takie resety miałem z 2 dni temu, lecz po jednym resecie windows "wstawał". Teraz juz po około 2-3 resetach "wstaje", nie pokazuje mi się żaden bluescreen - do tej pory za każdym razem komputer "wstaje", co może być tego przyczyną? Komputer formatowany...
Dokładnie tak.
Jezeli to AMI: http://www.bioscentral.com/beepcodes/ami... Prosze podac pelna konfiguracje komputera(lacznie z zasilaczem). Pozdro
Kupiłem myszkę bezprzewodową z wyjściem USB A4 Tech Office 2Wheel. Po podłączeniu do USB i wgraniu sterownika nie działa. Mam płytę główną ECS K7S5A. Po podłączeniu do USB innego sprzętu działa on poprawnie. Proszę o pomoc.
Płyta główna ECS K7S5A procesor AMD Athlon 1,33 GHz dysk twardy Seagate 40 Gb stacja dyskietek 3,5" samsung CD rom 52x LG no i karta Riva GeForce 2 MX-400 64 MB
Witam, mam pytanie czy procesor Athlon 2600 (AXDA2600DKV3D z jądrem Thoroughbred) zadziała na mojej płycie głównej, wchodziłem już na inne fora ale nie widziałem tam jednoznacznej odpowiedzi. Płyta główna K7S5A Pro Wersja biosu 5.0 Niby na tej stronie jest podane że obsłuży ten procesor. http://www.ecs.com.tw/ECSWebSite/Support...
Witam posiadam płytę główną Elitegroup k7s5a Rev 5.0 i nie wiem jaki mogę wsadzić max procesor , szukałem na różnych forach i nic na temat tej płyty nie znalazłem , posiadam AMD Athlon 2,4 i nie wiem czy pójdzie?. Z góry dzięki.
Witam posiadam płytę główną [AMD] Płyta ECS K7S5A-LAN jest ona zintegrowana wraz z dźwiękową oraz karte grafiki PixelView GeForce2 MX400 64MB i problem jest tego typu że zgubiłem do tego płyty ze sterownikami. Proszę o pomoc co mam zrobić lub z jakiej strony ściągnąć te sterowniki.
Witam! Mam takie pytanie posiadam taka plyte jak w temacie. Problem polega na tym ze plyta nie zalacza sie po wlaczeniu wlacznika ( polaczeniu stykow od zasilania na plycie) jednak plyte mozna zalaczyc podczas kilkukrotnego wkladani i wyjmowania kabla zasilajacego od zasilacza... co to moze byc?? ( zasilacz sprawny:) ) Dodam ze plyta jest gola bez podzespolow.....
PCI 32bit 33MHz ma maksymalną prędkość 133MB/s Sata max. prędkość 150MB/s Sata II max. prędkość 300MB/s Sata III max. prędkość 600MB/s Aukcja użytkownika purepc.pl Aukcja nr 1620206613 Na forum chciał za tą płytę 50zł + KW Jest to cena kontrolera SIL3512. Więc porównując do Twojego sprzętu (już wiekowa płyta główna) może lepiej iść tą drogą - to tylko...
Konfig kompa to: płyta główna ECS K7s5a procesor: AMD Duron 1,2 GHz (gniazdo) dysk: segate baracuda 80 gb karta graficzna: GF FX 5600 XT 256 mb ram: 192 mb Sdeki. A zasilacz rok temu kopowany.
k7s5a sterownik płyta główny płyta k7s5a płyta główna k7s5a
oznaczenie indukcyjność cewka kondensator mniejszy zasilacz skrzynia alhambra
junkers naczynie junkers znaczynie
Obliczanie uzwojeń silnika 3-fazowego 36 żłobków 960 obr/min Zalana płyta indukcyjna wyzwala bezpiecznik - co robić?