winamp equalizer

Znaleziono około 145 wyników dla: winamp equalizer
  • WinAmp - Equalizer nie działa na Audio CD, tylko na pliki wave, mp3, wma?

    Ctrl+P Plug-ins > Input Dwuklik na "Nullsoft CD\LineIn Plug-in" Zahacz "Enable digital audio extraction when possible" i/lub "Use Sonic engine when possible" Zamknij Winampa.

    Software serwis   17 Lip 2011 20:09 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 862
  • Jakie rozszerzenie do equalizera w Winamp poprawi jakość dźwięku?

    czy istnieje rozszerzenie dla equalizer'a w winamp, tzn czy istnieje jakas lata lub cos w tym stylu zeby wycisnac jeszcze wiecej i dokladniej z winamp'a-jakas latka lub program wspomagajacy alby jeszcze dokladniej moc ustawic dzwiek-prosze o namiary jesli ktos cos wie na ten temat

    Software serwis   26 Wrz 2003 22:33 Odpowiedzi: 4    Wyświetleń: 3725
  • Nie znalazłeś odpowiedzi? Zadaj pytanie Sztucznej Inteligencji

    Czekaj (2min)...
  • Jak ustawić equalizer dla głośników Creative A120 do rapu i muzyki klubowej?

    Ten standardowy korektor w Winamp jest cienki i są odpowiednie wtyczki z dużo lepszymi. Na początek spróbuj tak. http://obrazki.elektroda.pl/9947947400_1... Ciekawy jest też efekt jak 1k dasz na -12dB. Wydaje się że jest więcej basu mimo że to bardzo odległa częstotliwość.

    RTV Użytkowy   03 Sty 2013 17:54 Odpowiedzi: 14    Wyświetleń: 3195
  • REKLAMA
  • Jak ustawić equalizer w Winampie dla lepszego dźwięku?

    jest to krekto dźwięku taki jak masz np. w winampioe

    Audio Serwis   19 Mar 2003 20:08 Odpowiedzi: 0    Wyświetleń: 908
  • Najlepsze ustawienia equalizera dla muzyki: NvMixer, Winamp czy Kenwood?

    Witam! Mam taki problem gdzie najlpeiej ustawic equalizer (dla muzyki): 1. W aplikacji: NvMixer (nvidia nforce2) - to dla calego kompa. 2. Winampie? 3. Wieża stereo: Kenwood Opcje sa takie dla wieży: popular, rock, jazz, classic i arena, jazz club, stadium, hii master. Z gory dzieki (bo to bardzo mnie trapi)

    Audio Serwis   08 Paź 2006 17:18 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 1337
  • REKLAMA
  • Aplikacja MP3 z equalizerem i sterowaniem na Nokia 3650

    no ja uzywalem paru mp3 playerow i chyba bylo cos takiego jak jest teraz na a925 tzn power mp3 wyglada jak winamp i tam byl equalizer

    Smartfony Serwis   01 Sty 2006 18:59 Odpowiedzi: 5    Wyświetleń: 1167
  • Dobór wysokotonowego i zwrotnicy do głośników Dibeisi 20cm 400W (200RMS)

    Pan kortyleski chyba trafił najlepiej, choć koszt podejrzewam będzie większy to faktem jest że winamp equalizer ustawiony w "v" GDWT-18-200-8-PB na górę,GDN-22-300-8-SW(117pln) na dół, cięcie około 2,5 kHz, tunel strojony na 40Hz nie było mnie na forum raptem dzień a tu temat się rozwinął ostro. szukałem gotowych projektów ale większość to albo podłogówki...

    Audio Estradowe, Sceniczne, Studyjne   29 Cze 2008 18:03 Odpowiedzi: 24    Wyświetleń: 3452
  • korektor dżwięku / analizator - puszukiwany program equalizer

    Winamp to ma w standardzie.

    Software serwis   13 Lut 2017 23:32 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 4212
  • Czy Creative EMU10K1 SB Live! obsługuje equalizer na standardowych sterownikach?

    Niewiem czy w sterach to jest (powinno być) ale popularny winamp ma

    Komputery Hardware   29 Paź 2006 12:09 Odpowiedzi: 4    Wyświetleń: 1601
  • YouTube, Winamp etc - Spowolnienie dźwięku i obrazu

    Czy w zakładce sound effects masz zielonego hipka? Jeśli tak to jaka liczba jest pod nim? Tak, mam. Tak jak pisałem opcja Karaoke jest wyłączona i jest tam dokładnie "+0". Equalizer i Environment ustawione są na "<none>".

    Software serwis   21 Sty 2015 15:07 Odpowiedzi: 26    Wyświetleń: 2535
  • Equalizer do karty Creative SB PCI128 (Ensoniq ES1371) - efekty dźwiękowe

    Witam. Potrzebuję jakiegoś equalizera do tej karty dźwiękowej. Chodzi mi o to, że w trakcie jak leci muzyka, nie ważne skąd, czy to foobar czy winamp czy coś z neta. To ten program ma mi zmieniać jakość dźwięku na Np. Rock pop dance. jakieś efekty sali, hali i innego rodzaju. mam nadzieje że zrozumiale napisałem. z Góry dziękuje za pomoc.

    Software serwis   15 Sty 2011 20:15 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 2251
  • REKLAMA
  • Winamp Discolitez wizualizacja LED

    maly.borkowo - dzięki za punkty po to jesteśmy :D Marcin D. -Prędzej analizator widma a nie equalizer Poszukaj w orginalnych ustawieniach discolitez coś tam było albo na Elce też coś się znajdzie.

    DIY Zagranica   03 Kwi 2011 22:10 Odpowiedzi: 542    Wyświetleń: 192323
  • Sony VPCEA1S1E - Brak dźwięku po uszkodzeniu USB i wymianie modułu audio

    Zostałem poproszony o sprawdzenie przyczyny brak dźwięku w ww laptopie. Po oględzinach i wywiadzie środowiskowym, okazało się, że pierworodny próbując włożyć pendrive w slot "do góry nogami" wyłamał go przy okazji uszkadzając PCB. Wyłamał środkowe gniazdo: http://obrazki.elektroda.pl/1136600600_1... elementów smd niestety nie zdołałem odratować,...

    Laptopy Hardware   28 Wrz 2012 07:59 Odpowiedzi: 13    Wyświetleń: 2721
  • Najlżejszy program do słuchania muzyki na PC zamiast Winamp 5?

    WinAmp w wersji 5.02... poprawiona wersja 2.97... nie instaluj modernskin.Wywal nie używane pluginy takie jak hotkeys czy dziwne wtyczki wejsciowe i wyjsciowe. Zainstaluj DirectX w wersji conajmniej 5.0 albo 6.0(nie pamietam dokładnie). Przełącz wyjście na DirecSound.Wyłącz equalizer i wizualizacje. Osobiście robiłem takie zabiegi na P166MMX z 64MBRAM.......

    Software serwis   25 Kwi 2005 23:52 Odpowiedzi: 9    Wyświetleń: 4784
  • Konwertowanie MP3 na WAV. W jaki sposób to zrobić?

    WinAmp np. mój v.2.91 ma zakładkę Opcje - Preferencje - Wyjście - Nullsoft Disk Writter plug-in v.2.0c, którą zaznaczasz, a dalej trzeba ustawić folder wyjściowy. Zamykasz zakładkę i włączasz odtwarzanie utworu i wtedy, zamiast dźwięku, pojawia się proces przetwarzania na plik wav. WAŻNE: w tym czasie equalizer powinien być wyłączony, bo jego ustawienia...

    Software serwis   08 Lis 2006 17:28 Odpowiedzi: 6    Wyświetleń: 2158
  • Trzaski i piszczenie przy głośnym odtwarzaniu muzyki z wieży pod PC

    Więc sytuację masz właściwie opanowaną. Przy podbijaniu pasma equalizerem powinno się jeszcze bardziej zmniejszyć poziom głośności (gdyż po takiej equalizacji poziom sygnału wyjściowego rośnie). Jeśli np. użyjesz jako odtwarzacza WinAmp, to przy manipulowaniu equalizerem pomagasz sobie suwakiem preamp, żeby pozbyć się przesterów.

    Komputery Hardware   09 Sie 2007 13:21 Odpowiedzi: 17    Wyświetleń: 5902
  • Jak odtworzyć plik OGM w CorePlayer? Kodeki zainstalowane, ale nie działa

    Witam ! Ściagnołem sobie z neta pewne japońskie anime. Niestety ma ono format OGM. Zainstalowałem wszytskie potrzebne kodeki i plaery i nadal nie chce mi nic odtwarzac :(. Czy ktos wie co zrobic aby player zaczoł mi odtwarzac ? A oto log z programu CorePlayer. Moze on wyjaśni sprawe :/: > The Core Media Player 4.x root loaded...OK > Loading Audio...

    Software serwis   24 Lut 2006 18:48 Odpowiedzi: 8    Wyświetleń: 2110
  • Ustawienia korektora. Ciekawe pomysły. Inna metoda niż na słuch.

    Ustawiasz według własnych upodobań! Jeśli chodzi o winamp to przy włączeniu okna equalizera w winampie klikasz Presets/ ładuj/ ustawienie, tam masz wiele do wyboru:D Pozdrawiam!

    Audio Serwis   14 Mar 2006 13:38 Odpowiedzi: 5    Wyświetleń: 16373
  • Schemat equalizera 21-punktowego z wizualizacją LED jak w Winampie – jak wykonać?

    Nie wiem czy coś takiego tam jest bo tego dużo i wszystkiego nie przejżałem.Chodzi mi aby np: w 10 rzędach po pięc diod aby pulsowały w górę w rytm muzy.Ale to jest jeszcze nic chodzi mi np. aby te dziesięc rzędów grało tak jak jest ustawione w np 10 punktowym EQ.Czyli tak jak w winamp.

    Początkujący Elektronicy   17 Maj 2006 20:30 Odpowiedzi: 7    Wyświetleń: 2651
  • Jakie programy do wyświetlania equalizera na LCD 4x20 z Winamp 5?

    Mam sobie wyświetlacz 4x20 i działa pięknie ze Smartie (5.1 i 5.2 ) ale z jaLCDs już nie - wszystko się rozsypuje. Generalnie zależy mi na jednej rzeczy - minowicie chce mieć możliwość wyświetlania equalizera na moim LCD (coś takiego jak w tym linku http://www.gideontech.com/guides/lcd/ind... - ostatnie 2 zdjęcia ). Aha jeszcze jedno mam winampa...

    Mikrokontrolery   29 Mar 2004 07:03 Odpowiedzi: 1    Wyświetleń: 954
  • Equalizer pod Windows do pomiaru parametrów Thiele-Small głośnika 20Hz-200Hz

    nie wiem czy się da ale w winamp-ie jest jakiś eqalizer

    Software serwis   09 Lut 2004 23:12 Odpowiedzi: 4    Wyświetleń: 3398
  • Jak wyświetlić equalizer z Winampa na LCD dm157a za pomocą jaLCDs?

    Panowie - chodzi o equalizer czy analizator widma? Z tego co mi wiadomo jaLCD (conajmniej dotychczas) wyświetlał analizator. http://www.elektroda.pl/rtvforum/files-r...

    Projektowanie Układów   15 Maj 2006 10:28 Odpowiedzi: 7    Wyświetleń: 2720
  • Koniec Winamp - po 16 latach program przechodzi do historii

    Niby na jakiej zasadzie jakość dzwięku zależy od programu skoro leci przez tą samą dźwiękówkę i słuchawki? Equalizera? Narzekacie że winamp zrobił się ociężały, ale kto wam każe instalować te wszystkie pluginy? Okrojony winamp w najnowszej wersji nadal zajmuje kilka mega i służy wyłącznie do odtwarzania empetrójek.

    Newsy   21 Sty 2014 19:08 Odpowiedzi: 64    Wyświetleń: 14751
  • Creative SB Audigy - zakłócenia dźwięku przy włączonym equalizerze i internecie

    No fakt to tylko w Winampie, ale nie zawsze się tak dzieje np. teraz siedzę na komputerze już około 3godzin i się tak nie dzieje, a przedtem byłem ponad godzinę i cały czas tak było. Może Winamp źle skonfigurowany albo coś?

    Komputery Hardware   23 Sie 2008 07:17 Odpowiedzi: 7    Wyświetleń: 1149
  • Zakłócenia dźwięku w amplitunerze Fisher RS-2000 i kolumnach STE-98

    Jeśli używasz WinAmp-a i ustawiłeś w equalizerze "wysokie na maxa" bez obniżenia średniego poziomu głośności (skrajny lewy suwak) to efekt jest właśni taki -przesterowanie.

    Audio Początkujący   28 Sie 2008 20:50 Odpowiedzi: 21    Wyświetleń: 1457
  • Aplikacja na PC jako filtr dolnoprzepustowy do testu subwoofera pasywnego

    Wytnij equalizerem pasma wyższe niż basowe (np. w winamp'ie) i uzyskasz podobny efekt jak przy zastosowaniu filtra.

    Audio Estradowe, Sceniczne, Studyjne   17 Paź 2008 10:06 Odpowiedzi: 1    Wyświetleń: 693
  • Czy zakup karty dźwiękowej SB Live poprawi jakość muzyki z MP3?

    A weź może podbij pasmo wysokich tonów. Ja osobiście używam equalizera by nevi. Taka wtyczka dsp do winampa - daje większą możliwość ustawienia niż standardowy korektor w winampie. Dodatkowo ten program ma diodę przesteru Link do equalizera http://www.winamp.com/plugins/details/14... edit. Kabel kablem ale jeśli idzie wzdłuż z kablami wysokiego napięcia...

    Komputery Hardware   26 Lip 2007 12:59 Odpowiedzi: 28    Wyświetleń: 6725
  • [Audio] Program do ocieplania dźwięku dla Pioneer A-221 i Winampa

    Możesz jeszcze spróbować użyć equalizera wbudowanego w foobar'ze, więcej nie wymyślisz. Poszukaj SRS-Audio-Sandbox - trochę możesz nim zmienić charakterystykę dźwięku wydobywającego się z windows - choć może to niekoniecznie coś co może Ci pomóc z tym sprzętem.

    Multimedia Początkujący   25 Maj 2013 09:58 Odpowiedzi: 25    Wyświetleń: 4863
  • Muzyka z PC, a jakość. Sposoby na polepszenie jakości dźwięku.

    mój mały sposób moja karta dzwiękowa to sound blaster 5.1 po małym tuningu, zasilanie do koncowych preampów jest zewnetrzne tzn typowy tranfsormator mostek filtry, i stabilizator, oraz wymieniłem kondensatory z elektrolitów na mkt 1uf. Soft to kx ( wywalone wszystkie dsp został tylko equalizer) odwarzacz to winamp z innym pluginem od odwarzania mp3...

    Audio Nagłośnienie Domowe   11 Sie 2007 13:05 Odpowiedzi: 69    Wyświetleń: 16093
  • Program do selektywnego podbicia basu na Realtek ALC850 5.1 i Creative 5800

    Jezeli uzywasz winampa to polecam Equalizer by Nevi. http://coyote.fw.hu/winamp/ Jest tam opcja pozwalajaca na bardzo dokladna korekcje w zakresie niskich czestotliwosci.

    Software serwis   08 Sie 2006 08:04 Odpowiedzi: 5    Wyświetleń: 9385
  • Przejście na Linux: Czy Winamp i BASCOM działają na emulatorach?

    A po co Ci winamp? 8O Masz [url=http://www.xmms.org]XMMS - wyglada jak winamp, obsluguje jego skorki, a nawet mozesz mozesz zaimportowac ustawienia equalizera z winampa :D Sciagac go nie musisz bo jest w kazdej chyba dystrybucji. Co do GG i tlena to faktycznie nie ma problemu: EKG, Kadu, czy chocby GAIM (w Gnome) lub Kopete (w KDE) obsluza GG bez problemu...

    Software serwis   13 Lis 2005 22:11 Odpowiedzi: 35    Wyświetleń: 4655
  • Foobar 2000 czy Windows Media Player 11 - czystość dźwięku ?

    WMP nigdy nie było dobry w niczym! mam 10 i nie sądzę żeby było inaczej z 11 foobara trzeba ustawić w equalizerze -wmp też go ma ,ale też kiszkowaty jak już to winamp ja używam foobara, i nie tylko z uwagi na jakość dzwięku

    Software serwis   24 Lut 2007 21:51 Odpowiedzi: 7    Wyświetleń: 2968
  • FFT w analizie widma WAV – jak przypisać częstotliwości do indeksów i użyć okna?

    Dobra juz wyczytalem ;) Wiem jak rysowac widmo sygnalu ;) Traz mam nastpne pytanko ;) Do czego sluza okna i czy jest to niezbedne zebym zaimplementowal to w swoim projkci jezli chce zrobic prosty equalizer? i traz czy moze mi ktos przyblizyc jak zrobic equalizer tego typu jak w winamp,czyli mam suwaki rozne czestotliwosci i skale dB`lowa jak sie do...

    DSP i Transmisja   24 Kwi 2006 17:32 Odpowiedzi: 8    Wyświetleń: 4284
  • Program kompresor/limiter dla Windows 98 - niezależny od Winampa

    nie nie chodzi o Equalizer chodzi p program aldio ktory zarazem bedzie limiterem jak i compresorem cos w rodzajiu plugins Sound Solution do winampa dostepny tylko na winamp.com i chcial bym wiedziec czy istnieje tak program pracujacy osobno tak zeby mozna byly np podlaczyc zrudlo dzwieku na wejscie liniowe w karcie czy np uzywac jakiegos programu mixujacego

    Software serwis   14 Mar 2005 20:10 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 864
  • Jak odtwarzać CD w Winampie przez EIDE z equalizerem jak w Windows Media Player?

    w xp tez tak mozna

    Software serwis   05 Wrz 2003 15:17 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 1118
  • Szukam programu symulującego filtr DP do testów subwoofera ARN226/07

    Składam właśnie suba do samochodu na ARN226/07 planuje go umiescic w obudowie zamknietej 30l. Chciałem zrobić testy odsłuchowe w domu tylko nie mam filtra dp słyszałem o jakiś programach działających jak filtr Dp tylko nic nie moge znaleźć w sieci Jeśli dobrze zrozumiałem - kolega chce na wyjściu karty dźwiękowej uzykać sygnał z "odciętą" górą pasma....

    Audio Estradowe, Sceniczne, Studyjne   22 Lut 2007 20:24 Odpowiedzi: 12    Wyświetleń: 1758
  • Jak dobrać współczynniki FIR/IIR dla equalizera z dynamicznymi ustawieniami EQ?

    dla eqalizera stosujesz filtry pasmowoprzepustowe. typowo zaczyna sie od 1khz i mnozy [w gore], lub dzieli [w dol] czestotliwosci kolejnych pasm przez ta sama liczbe. a liczba ta zalezy od pozadanej ilosci pasm. typowo [nawet jest na to jakas norma iso ;] stosuje sie odstepy pomiedzy czestotliwosciami 1 oktawa, czyli od 1khz w gore bedzie 2 khz, 4 khz,...

    DSP i Transmisja   30 Lis 2005 00:05 Odpowiedzi: 5    Wyświetleń: 4577
  • Winamp plug-in. Jedna piosenka ma się ściszać, a druga zaczynać grać.

    Na dobrą sprawę to w nowym winampie (a w ogóle to chyba od wersji 3) w Equalizerze jest po prostu funkcja "crossfading" i można ją po prostu włączyć a nawet ustawić o ile sekund utwory mają się "zazębiać" i nie trzeba do tego dodatkowych plug-in'ów.

    Software serwis   20 Mar 2006 20:14 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 1703
  • Technics SH-EH570 – jak uzyskać czysty dźwięk z laptopa przez wieżę, omijając jack/chinch

    Nagraj czymś różnicę w odtwarzaniu tej samej piosenki z tego samego pliku nagranego na CD jak możesz. Jak dla mnie to kwestia różnic w ustawieniach equalizera i różnych innych ulepszaczy na karcie laptopa, w Winamp-ie, tej wieży itd. Może CD dodaje coś ekstra od siebie, w sensie + kilka decybeli w różnych pasmach itp. Albo podajesz przesterowany sygnał...

    Połączenia urządzeń   12 Paź 2012 08:26 Odpowiedzi: 7    Wyświetleń: 2985
  • CREATIVE 2.1 SBS380- jak zmniejszyć dudnienie basu w "P

    tylko ustawienie equalizer coś o drobinke polepszyło ale jak podgłosze winamp to sie nic nie zmienia, ale kiha pozostaje mi tylko kupić jakieś dobre słuchawki a na dobre "głośniki" niemam kasy :cry::| Niefachowe określenie 3molo

    Audio Estradowe, Sceniczne, Studyjne   08 Mar 2009 19:27 Odpowiedzi: 21    Wyświetleń: 9736
  • Dobór wzmacniacza do kolumn o danej mocy i parametrach

    co do mnie mam pytanie: czy mozna rozwalic kolumne zaniskimi czestotliwosciami? Altusy 110 maja teoretycznie czestotliwosc od 40hz ale to tunel br daje nizszy bas a przeciez glosnik w kolumnie ma jakies 55hz wiec jak dam wzmakiem od 40 to czy to nierozwali kolumny? druga sprawa- moze niedokonca do tematu ale gdzies slyszalem ze wzmacniacze niewykorzystuja...

    Akustyka FAQ   10 Lut 2010 09:47 Odpowiedzi: 385    Wyświetleń: 237232
  • Nagranie z modulatorem głosu - jaki modulator wykorzystano?

    Dzięki za info. Co do filmu, to starałem się, żeby ścieżka dźwiękowa była jak najlepszej jakości, a obraz żeby zajmował jak najmniej miejsca, dlatego obraz jest tak bardzo niskiej jakości. Wiem, że są takie programy, które działają z dowolną kartą dźwiękową i służą do nakładania efektów specjalnych na dźwięk, również są takie wtyczki DSP do WinAmp....

    DSP i Transmisja   26 Paź 2009 23:20 Odpowiedzi: 4    Wyświetleń: 5561
  • Procesor, płyta, pamięć, co wybrać do 1250zł ?

    Chodziło mi o chłodzenie do mojego grzejniko-odkurzacza czyli karty graficznej. Na procek to będę kupował wraz z CPU w lipcu/sierpniu. Ale rozbawiło mnie coś. Przed chwilą włączyłem muzykę, założyłem słuchawki na uszy - i o mało nie spadłem z krzesła. Ta zintegrowana na Asrocku P67 Pro3 karta muzyczna w ogóle nie uciągnie słuchawek Sennheiser HD202...

    Komputery Co kupić?   30 Mar 2012 23:16 Odpowiedzi: 44    Wyświetleń: 5817
  • Jak poprawnie podłączyć kino domowe do komputera (5.1)

    dośc dziwne jest to ;/ podłączyłem z tyłu poprawnie i w menadzeże mi graja wszystkie głośniki lecz gdy właczam jakis utworek w media player/winamp to gra mi tylko prawy i lewy centralny sub ani tyły zero mało tego to z lewego leci cały dzwiek a z prawego tylko poszczególne tony i na amplitunerze pokazuje mi normalny ruch kreseczek w equalizerze ;/ Natomiast...

    Komputery Hardware   19 Lis 2010 19:32 Odpowiedzi: 9    Wyświetleń: 7820
  • STX GDN 27-150-4-SS do LM3886T - dobór głośnika i obudowy kolumny

    Do GDN-27-150 Obudowa wentylowana 45L netto strojona na 45Hz tunelem BR średnicy 10cm długości 19cm. Podbij sobie w equalizerze (np w winampie) 60 i 170Hz o 12db i zobacz jak gra.

    Audio Estradowe, Sceniczne, Studyjne   04 Gru 2005 13:24 Odpowiedzi: 5    Wyświetleń: 1308
  • Podłączenie kabli różowego i pomarańczowego w equalizerze Gelhard - jak to zrobić?

    No raczej jest to buczenie. Najpierw podłączyłem wszystko tak jak ma być, tzn plus, minus , light (od podświetlenia) , sygnał wejściowy (2 wejścia), głośnik na wyjście (tam gdzie są 4 wyjścia). Jedynie nie podłączałem tych dwóch kabelków (pomarańczowego i różowego) gdyż nie wiedziałem gdzie. No i gdy tak podłączyłem to było słychać to buczenie w głośniku....

    CarAudio   24 Maj 2006 08:47 Odpowiedzi: 34    Wyświetleń: 3512
  • Szukam programu do automatycznej masowej korekcji plików mp3 z equalizerem

    dziękuje za poświęcony czas, niestety nic z tego, foobar był najbliżej, ale nie chce zaakceptować konwersji z mp3 na mp3, z na przykład zmianą poziomu kompresji. To było możliwe w którymś wyżej wymienionym programie, ale za to tam nie było korektora. Boje się, że zadanie jest tak nietypowe że nie znajdę niczego co sobie poradzi... wpadłem już na pomysł,...

    Software serwis   09 Lut 2010 21:02 Odpowiedzi: 8    Wyświetleń: 4896
  • IBM T22 - charczące mp3 w Winampie, filmy działają poprawnie

    używasz equalizera? jeśli tak to sówak po lewj str. ustaw 0 db

    Software serwis   04 Maj 2005 10:51 Odpowiedzi: 10    Wyświetleń: 1062
  • Fajny plugIn do Winamp - calkiem inne brzmienie - POLECAM!

    tylko ze nie wszyscy mamy taki sprzet jak Ty Tomaszu np ja bez korekty basu sie nie obejde a przy cichym sluchaniu kontur musi byc faktycznie kiedys mialem zawsze wlaczonego kontura i do tego korektor basow i wysokich na maksa, ale od jakiegos czasu zaczolem sluchac inaczej , a bylo to tak u mnie w miescie jest fajny sklepik tonsila i pracuje tam bardzo...

    Audio Estradowe, Sceniczne, Studyjne   17 Maj 2005 20:16 Odpowiedzi: 47    Wyświetleń: 9390
  • Skórki i equalizer w foobar2000 – jak ustawić interfejs podobny do Winampa?

    Witam Ja Mam foobara i do niego ściągnąłem " foo tunes " trzeba go wypakować do katalogu foobar i we właściwościach zmienić na foo tunes.Jest wtedy regulacja głośności na wierzchu.

    Software serwis   19 Mar 2005 13:17 Odpowiedzi: 1    Wyświetleń: 1121
  • Jak zredukować nadmiar sopranu w skrzyni z głośnikiem PYLE Blue Wave 800W?

    Witam. Moj poprzedni temat zostal usuniety z powodu braku informacji wiec podam je teraz Skrzynia: wlasnej roboty, dawno temu nie pamietam jakie ma dokladne rozmiary Glosnik: PYLE Blue Wave 800 Watts PLWB125 4 OHMS Zwrotnica: Nie wiem dokladnie, wyciagnalem ja kiedys podajże z glosnika firmy Tonsil. Wzmacniacz domowy: AKAI AM-U110 Wzmacniacz samochodowy:...

    Głośniki i Zestawy Głośnikowe   01 Maj 2011 10:40 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 1603