Może tylko uszkodzony jest AS15 (19) na T-con? Jeśli taki tam jest?
Mam tylko kilka pionowych rozświetlonych sopli na ciemnym tle. Logika to - EBR50219803. Jak w niej wejść w autonomię? Szukam i albom ślepy albo leniwy - możliwe, że jedno i drugie. VA, VS i +5V jest. Proszę :cry: garb
Witam mam problem z TV lg 42" model 3000. Problem jest taki, że kolory są straszeni blade i mało widoczne jak włączę tv, po dłuższe chwili zrobią się normalne na trochę, ale po pewnym czasie oglądania powrócą to tego samego. Telewizor służy do oglądania bajek u córki w pokoju. Pozdrawiam.
Yes, if the LVDS coupling is in the same position.
Działać będzie nawet z scarta pierwszego,ja zastosowałem out czyli wyjście audio i video i działa.
SPA04N60C3.
Jeśli matryca LK315T3LZ94 (+5V ) zamiana (na LC320WXN SB A2 (zasilanie +12V)) Tam na T-con CPWBX 3919TP procek IC BD8162EKV uszkadzał linię +3,3V i czasami coś jeszcze..? http://s1104.photobucket.com/albums/h331... [url=http://s1104.photobucket.com/albums... foto trochę...
Pokaż zasilacz (fotka).
W zasilaczu trzeba zmienić w bazie tr Q112 opornik 100k na 47k.
tak będzie działać
Jeżeli chodzi o obraz: D-Sub, natomiast dźwięk: Jack-2xCinch
Nurtuje mnie wartość napięcia na C608, C609. W st-by jest 317V, wstanie pracy układ PFC podbija je tylko do 340V. Czy to nie jest za mało? jest za mało. W St-by ma być ok. 300V W pracy nap. "podbija " do ok.390V Popatrz na analogię z SG6961 w ukł. PFC dla chassis TPM5 Philipsa