Jeżeli problem nie rozwiązany to tutaj: Czy szukać całej drugiej skrzyni ?? - bez przesady, tym bardziej jeśli przed awarią pracowała prawidłowo to naprawa nie powinna być jakoś szczególnie trudna ani kosztowna.
Materiały dotyczące w/w silnika wrzuciłem do tematu gdzie kiedyś umieściłem fragmenty instrukcji napraw Daewoo Lublin. [url=http://www.elektroda.pl/rtvforum/vi... Lublin - instrukcja napraw
Tczew - ponoć wytrzymalsza ale moim zdaniem gorzej ze stopniowana. KIA - Lepiej ze stopniowana (ogólnie lepiej się jeździ - moja subiektywna ocena) Koszt naprawy - no cóż zależy co wysiądzie ale np synchronizacja - KIA taniej a w przypadku bardzo poważnej awarii (wymiana kół zębatych, wałków) to i tak pewnie taniej kupić całą skrzynię używaną.
Silnik ze skrzynią sam do skrzyni w Lublinie nie pasuje Cały merc i skrzynia + przeróbka wału - przedniej części.
W lublinach 2 były stosowane zarówno skrzynie pięciobiegowe TS5-21 Tczew a do października 1996r czterobiegowe A13.3, instrukcja nic nie mówi o różnicach w obudowie sprzęgła - czyli przypuszczalnie mocowanie to samo a jedynie różnica w długości skrzyni a co za tym idzie i wału napędowego a w zasadzie fragmentu między skrzynią a podporą. Jeśli chodzi...
Miałem na myśli skrzynię z poczciwego Daewoo Lublin, z silnikiem Andoria.
Taka przeróbka jest niestety dla fantastów z pieniędzmi, warsztatem i niezbędną wiedzą. Do przerobienia całe przednie zawieszenie wraz z z układem kierowniczym - trzeba włożyć most napędowy, zamiast belki, do tego albo skrzynia biegów z auta 4x4, bądź reduktor. Przy tak starym aucie nie warta skórka za wyprawkę.
Trochę nie na temat ale jak zestawiono silnik z Opla że skrzynia Lublina? Czy silnik i skrzynia pochodzi z Lublina. Czy możesz zamieścić zdjęcie jak to wygląda z góry i od spodu.
Od samego kupna silnik głośno chodził. Stukot dochodzi z okolicy miski a skrzyni. Przeszedł szlif, dostał nowe tłoki, panewki i wtryski. Wszystko dobrze ustawione założone a on jak stukał tak stuka (dosłownie jak by ktoś młotkiem stukał o miskę olejowa). Zapłon przestawiany i nic nie pomaga... Co to może być???
Ona tak jednostajnie mruga? Też mam podrutowane ale jeśli to mruga jednostajnie to coś tym steruje. Czyżby sterownik od EGR w okolicach lewego głośnika obok skrzynki bezpieczników? Sam sterownik świec żarowych wątpię aby miał taką funkcję choć spróbuj odłączać po jednym przewodzie przynajmniej zobaczysz czy idzie to stamtąd.
daewoo lublin lublin daewoo skrzynia lublin
skrzynka przekaźników grzeje silnik małych obrotach serwery nokii
toyota prius oswietlenie schody
Tani laptop z ekranem dotykowym do wideokonferencji – Lenovo IdeaPad Flex 5, Acer Spin 3, HP Pavilion x360, Chromebook Kominek Ferroli Breta 12 kW wyłącza się, zapalarka działa