witam.proszę o poradę ,kupiłem auto w którym jest zamontowane radio KENWOOD KDC3047. radyjko grało bez włączonej stacyjki.dzisiaj wyjąłem je z szuflady żeby podłączyć dodatkowe głośniki,zrobiłem to w sposób może prymitywny ,naciąłem izolacje z kabli głośnikowych i dokręciłem dodatkowe ,oczywiście wszystko zaizolowałem i głośniki grają.po złożeniu wszystkiego...
Witam Posiadam radyjko Kenwood KDC 3041 świeżo zakupione i jest jeden mały problem - nie pamięta zaprogramowanych stacji po wyjeciu kluczyka. Dopóki kluczyk jest w stacyjce to wszystko jest ok, można zaprogramować i pamięta je elegancko, ale po wyjeciu i ponownym włozeniu wszystko sie resetuje. Próbowałem wszelkimi sposobami. Gdzie może być przyczyna..?...
robot kenwood odblokowanie kenwood wieża kenwood
zmywarka hotpoint ariston reset zwarcie światło multi monitor
alarm bombowy proteco krańcówka
Włączenie czujników ciśnienia opon Audi A8 D3 4.2 TDI Hulajnoga elektryczna jedzie do tyłu - co robić?