moduł crossa

Znaleziono około 40 wyników dla: moduł crossa
  • Junak 607 4T Euro 5 - Wtrysk czy gaźnik po przeróbce na 80ccm? Koszt modułu

    Ja mam bartona falcona euro 4 ale silnik to chyba od SYM-a tam siedzi i wszystko drogie jak diabli , cylindra nigdzie 80-ki nie kupisz poza husator w Opolu ale 1200 zł to lekko chore , kupiłem cały silnik 139QMB za 150 zł ,wstawiłem już cylinder 90-kę nową głowicę ,kupiłem moduł starego typu a teraz powoli rozkminiam co trzeba przerobić w instalacji...

    Motocykle, Motorowery   10 Lip 2024 08:21 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 1977
  • Moduł odcinający do Cross 250 – identyfikacja i schemat podłączenia ze zdjęcia

    https://obrazki.elektroda.pl/2301851200_... To jest moduł odcinający, który kupiłem do Crossa 250 i nie wiem, jak go podłączyć.

    Motocykle, Motorowery   16 Sty 2026 10:59 Odpowiedzi: 1    Wyświetleń: 225
  • Nie znalazłeś odpowiedzi? Zadaj pytanie Sztucznej Inteligencji

    Czekaj (2min)...
  • Zapłon CDI WSK 125 tani i dobry

    faje ale powiem ci że to nie jest najprostszy sposób bo "impulsator","moduł" można kupić gotowe od crossa 125 i nie trzeba robić tak jak ty... Fajne ale za dużo pracy sporo łatwiej jest kupić moduł od crossa 125,cewkę,implsator ustawić i mamy...

    DIY Konstrukcje   04 Sie 2011 00:34 Odpowiedzi: 61    Wyświetleń: 98212
  • REKLAMA
  • Dlaczego Quad 110 nie daje iskry i jak to naprawić?

    Witam, mam quada 110 i nie ma iskry. Przełożyłem moduł od crossa 110 ,który ma iskrę do quada i dalej nic i nie wiem co może być przyczyną braku iskry.

    Motocykle, Motorowery   02 Sie 2021 19:32 Odpowiedzi: 1    Wyświetleń: 1266
  • Loncin 125 2011 - brak iskry, schemat instalacji elektrycznej, stacyjka

    Cross już naprawiony. Jak się okazało niebiesko-biały kabel był delikatnie wypięty, po prostu nie łączył, czego nie dało się zauważyć na pierwszy rzut oka. Dwa dni mordowaliśmy się dosłownie z trzema kablami, rozkręcanie iskrownika, sprawdzanie przewodności, cały motor dosłownie świecił od masy. Należało sprawdzić niebiesko-biały kabel biegnący od iskrownika...

    Motocykle, Motorowery   02 Kwi 2013 20:57 Odpowiedzi: 4    Wyświetleń: 21912
  • REKLAMA
  • Yamaha DT 125 - brak iskry po transporcie na przyczepce, czy to wina iskrownika?

    Witam, przewoziłem moją Yamahę dt125 na przyczepce na boku (na oponach) bez zabezpieczenia. Po zdjęciu crossa nie odpalał i zalewał się. Teraz przy kopnięciu ma tylko iskrę i ją gubi od razu. To wina iskrownika? https://obrazki.elektroda.pl/9676609500_... PS. Był wymieniany moduł zapłonowy i nic to nie dało.

    Motocykle, Motorowery   11 Lis 2022 12:34 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 759
  • Podłączenie zamiennika modułu zapłonowego w motocyklu

    Mam problem z podłączeniem modułu zapłonowego. W motocyklu o pojemności 125cm3. Jest to włoskie enduro przerobione na crossa w związku z tym nie ma lamp. Rocznik około 1990. Mój stary oryginalny moduł firmy motoplat uległ uszkodzeniu. Kupiłem zamiennik ale nie wiem jak go podłączyć... Przesyłam zdjęcia i opis jak był podłączony mój stary moduł, może...

    Motocykle, Motorowery   25 Cze 2010 06:39 Odpowiedzi: 9    Wyświetleń: 18761
  • REKLAMA
  • Instalacja do zapłonu CDI od chińskiego crossa 110cc.

    Mechanicznie ....to obydwa pasują ,ale bardziej to mi podchodzi ten pierwszy.wiesz Pytam się ,ponieważ nie chcę kupić czegoś co pasuje mechanicznie ,a nie będzie dało się tego podłączyć :/ Ale do rzeczy ;jak przerobić tą instalację żeby pozbyć się tego zbędnego dziadostwa[ akumulatora,rozrusznika, zapalania z guzika]? Czy moduł i regulator będzie działał...

    Motocykle, Motorowery   12 Sty 2011 19:40 Odpowiedzi: 11    Wyświetleń: 12381
  • Yamaha XT600 - Brak iskry, moduł DENSO 4PT-82305-01, zamiennik?

    Witam. Posiadam Crossa Yamaha XT600 , z modułem DENSO 4PT-82305-01 Motocykl strzelał w wydech, gaznik, az w koncu stracił iskre. Instalacje ok, takze na 100% wina lezy po stronie modułu, przesyłam zdjecia plytki, pytanie brzmi czy mozna ten moduł zastepić innym modułem ? Z impulsatora wychodzą 3 przewody, kolejne to masa, plus z akumulatora, cewka,...

    Motocykle, Motorowery   25 Paź 2014 21:24 Odpowiedzi: 1    Wyświetleń: 5622
  • Chiński cross 125 - jak podłączyć wiązkę elektryczną

    Witam jestem tu nowy, i mam zapytanie do was bo na necie nie mogę znaleźć, a mianowicie: Dostałem od kumpla chińskiego crossa który ponad rok czasu stał u niego w garażu, miał problem z elektryką, nie było w nim wiązki elektrycznej i modułu jedynie co zostało się to cewka i silnik z iskrownikiem. Zakupiłem więc nową wiązke, moduł i wyłącznik zapłonu....

    Motocykle, Motorowery   17 Mar 2017 21:03 Odpowiedzi: 11    Wyświetleń: 17847
  • Chiński cross 125 4T - diagnoza braku iskry, cewka i moduł zapłonowy

    Witam, posiadam chinskiego crossa z silnikiem 125 4T. Niestety nie ma w nim iskry. Cewka zapłonowa po podłączeniu do akumulatora 12V daje iskrę, ale małą. Jej rezystancja to 0.7Ω. Impulsator daje ok 1,5-10V rezystancja wynosi 135Ω, Cewka zasilająca daje ok 20-60V AC ale niestety rezystancja to 614kΩ (0,614MΩ). Na innych stronach...

    Motocykle, Motorowery   19 Maj 2012 16:04 Odpowiedzi: 1    Wyświetleń: 9445
  • rm 250 1995- Instalacja elektryczna full corss,enduro uniwersalna i działająca

    http://obrazki.elektroda.pl/7964944400_1... Witam, Was moi mili forumowicze. Dziś mam zamiar zacząć tworzyć instalacje elektryczną do swojego full crusta ( już go mam, więc hard enduro nie kupie). Zaczynam od projektu jak zawsze. Obliczanie długości potrzebnego materiału, ilość złączy, wymagane zdolności i informacje na ten temat i...

    Motocykle, Motorowery   02 Lip 2017 11:39 Odpowiedzi: 4    Wyświetleń: 2271
  • Jak podłączyć oświetlenie w Honda CR 500 z akumulatorem i regulatorem napięcia?

    Witam mam takie pytanie czy możliwe jest wykonanie takiej instalacji żeby podłaczyc oświetlenie do crossa z akumulatora który byłby ładowany prądem wytwarzanym juz w tym crossie. Pomiary prądu podam jak najszybciej jak bedzie to możliwe.Czy może juz ktoś wykonywał taką instalacje? Dodam że w crossie jest zapłon bezdotykowy tzn nie posiada żadnego przerywacza...

    Samochody Elektryka i elektronika   15 Cze 2010 00:11 Odpowiedzi: 1    Wyświetleń: 3044
  • REKLAMA
  • Moduł zapłonowy Honda MTX-różnice pomiędzy modułem CDI od skutera Romet...

    Honda MTX - są różnice pomiędzy modułem CDI od skutera Romet Zenit 2T, a modułem CDI od Crossa Honda MTX 2T, oraz pomiędzy cewkami również od tych modeli zapłonowych?

    Motocykle, Motorowery   02 Lut 2021 18:18 Odpowiedzi: 0    Wyświetleń: 411
  • Cross 125 loncin kxd nie ma iskry po umyciu i po przejażdżkach.

    Witam posiadam Crossa 125 loncin kxd.Nagle stracił iskrę dodam że myłem crossa i pojeździłem z 1h i go postawiłem czekałem jak ostygnie silnik no i dalej chcę jechać a on już nie odpalił sprawdzałem czy ma iskrę a on nie ma. Czy to może być moduł zapłonowy po tym umyciu ?

    Motocykle, Motorowery   20 Sie 2018 13:19 Odpowiedzi: 0    Wyświetleń: 549
  • Loncin 110 dławi się, gaśnie po kilku sekundach – wpływ nieszczelności gaźnika

    No, masz rację — dosłownie tak jest. Nawet nie wiem, co to luz osiowy, a co do tego Crossa, może wymiana modułu? Dodano po 4 Owszem, masz całkowitą rację, ale paliwo płynie naprawdę dość mocno. Jak się wężyk zsunie z rurki od gaźnika, to paliwo ewidentnie płynie — raczej nie w tym wina

    Motocykle, Motorowery   03 Wrz 2025 21:23 Odpowiedzi: 23    Wyświetleń: 381
  • Brak iskry w Simsonie S51 - testy z modułem zapłonowym i cewką

    Mam problem z iskrą w Simsonie s51 a dokładniej opisując sprawę razem z moim kolegą probowaliśmy do tego dojść lecz bez skutku, próbowaliśmy odpalić go na krótko bez akumulatora którego poza tym sam nie posiadam na chwilę obecną, sprawdzałem w jakich kablach jest prąd po kopnięciu i wychodzi na to że jest w czerwonym i czerwono białym podpinaliśmy jeden...

    Początkujący Elektronicy   18 Paź 2023 20:57 Odpowiedzi: 6    Wyświetleń: 486
  • Cross 125 Loncin - Brak iskry mimo sprawdzenia cewki, świecy i modułu

    Witam. Mam crossa 125 Loncin, nie ma iskry. Sprawdziłem cewkę, jest ok. Sprawdziłem świecę, jest ok. Sprawdziłem moduł, jest ok. Iskry dalej nie ma. Dodam że mam miernik, tylko styczność mam z nim parę dni. Co zrobić żeby iskra była? Bo już sił nie mam :(

    Motocykle, Motorowery   17 Wrz 2022 17:20 Odpowiedzi: 9    Wyświetleń: 22284
  • Jak podłączyć silnik Honda CLR 125 do chińskiego crossa?

    Znaczy się zapłon bateryjny. Potrzebny więc regulator, akumulator, moduł zapłonowy i cewka.

    Motocykle, Motorowery   01 Gru 2011 16:30 Odpowiedzi: 5    Wyświetleń: 3236
  • Bemi Cross 125 - Brak iskry po wymianie cewki, modułu i iskrownika

    Witam. Posiadam chińskiego crossa Bemi 125. Problem polega na tym że nie ma iskry. Wymieniłem w nim cewkę, moduł, iskrownik. I iskry jak nie było tak nie ma. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

    Motocykle, Motorowery   03 Sie 2012 08:51 Odpowiedzi: 6    Wyświetleń: 3662
  • Jak zamontować silnik spalinowy w rowerze i jakie są dodatkowe koszty?

    Witam ponownie :) Zamówiłem cewkę kilka dni temu. Na szczęście zorientowałem się że sama cewka nie wystarczy, bo brak przerywacza, dlatego butelkowa całkowicie odpada( no chyba że zastosujemy zewnętrzny moduł) . Miałem wątpliwości którą cewkę z modułem zakupić. Zastanawiałem się nad cewką od mini crossa, bo jest dość tania, jednak zdecydowałem się na...

    Ogólny techniczny   26 Maj 2026 18:03 Odpowiedzi: 7440    Wyświetleń: 1279191
  • Czy instalacja z modułów chińskich do silnika 125cc zadziała w 600cc?

    Chodzi mi o silnik GPX600 i wsadzić do niego 2 instalacje, z np. chińskiego Crossa i pod 1 instalacje podpiąć 2 cewki instalacji. Nie mam a silnik kupiłem okazyjnie i nie będę kupował do niego komputera za 300 zł i instalacji i innych pierdół.

    Motocykle, Motorowery   12 Maj 2024 12:42 Odpowiedzi: 9    Wyświetleń: 453
  • Silnik quad 110cc 107cm³ – jak sprawdzić kompresję i odpalić silnik

    Witam. Mam silnik od quada 110 na cylindrze jest 107cm³ i jego stan jest nieznany ( dowiedziałem się tylko tyle że jechał i "zdech" i że koła się zablokowały. Sprawdziłem ten silnik i wrzucam bieg i kręcę magnetem i zębatka normalnie się kręci, tłok też chodzi. Tylko nie wiem jak z kompresją czy nie powinna być większa bo nie mam gaźnika założonego...

    Motocykle, Motorowery   21 Kwi 2025 21:49 Odpowiedzi: 1    Wyświetleń: 378
  • Czy warto robić OC RAM-u dla 2x2GB Kingston (1333MHz), 2x2GB Crossair (1333MHz)?

    zastanawiam się czy oc ramu się opłaca Trzy pytania: 1. Co Pan rozumie pod pojęciem "się opłaca"? 2. Czego Panu teraz "brakuje" w pracy RAM-u? 3. Które parametry chce Pan zmienić? Sama zgodność taktowania modułów to mało. Może okazać się, że pozostałe parametry pracy nie pozwalają na ich zgranie się przy zmianie tej wartości.

    Komputery Hardware   01 Lut 2020 21:44 Odpowiedzi: 6    Wyświetleń: 375
  • Chiński cross 110 - brak iskry po wymianie modułu i cewki

    Witam Kupiłem chińskiego crossa 110 który stał jakiś czas bo był nie kompletny. Po zakupie części pojawiła się iskra odpalił przejechał kawałek i iskra znikła.Moduł i cewka nowe. Modułu i cewki nie podmienię bo nie mam gdzie gdyż nikt ze znajomych nie ma. Co możne być jeszcze przyczyną braku iskry? Załączam zdjęcie kabli wychodzących z iskrownika instalacja...

    Motocykle, Motorowery   07 Kwi 2020 20:27 Odpowiedzi: 13    Wyświetleń: 3483
  • KXD 125 - brak iskry po czyszczeniu gaźnika, co sprawdzić?

    Witam, mam crossa KXD 125. Ostatnio zabrałem się za remont. Palił za każdym razem, można że ująć od strzała, w momencie wyczyszczenia gaźnika stracił jakąkolwiek iskrę. Motor nie posiada akumulatora i stacyjki. Proszę was o radę, bo bawię się już 3 tygodnie nad tym i nie mam pojęcia, co dalej działać. AI: Czy sprawdzałeś stan świecy zapłonowej, cewki...

    Motocykle, Motorowery   13 Kwi 2025 04:03 Odpowiedzi: 1    Wyświetleń: 222
  • Jak podłączyć obrotomierz LED od Fiata 126p do Crossa 250cc Diabolini?

    Witam, Jestem tutaj nowy;) Przedtem zajmowałem się tylko informatyką. lecz chciałbym wejsc w Elektronike/Mechanike Dla Funnu kupiłem Crossa 250cc w 4 sówie. Jest Do Dirt Bike od Diabolini. z Zapłonem Elektronicznym oczywiscie :P i chciałbym podłączyc do niego Obrotomierz. Wiem mniejwiecej jak to działa tz " 1 Obrót magneta 1 Impuls do modułu elektronicznego...

    Samochody Elektryka i elektronika   25 Paź 2009 18:15 Odpowiedzi: 1    Wyświetleń: 1908
  • Quad 110 (chinol) - brak iskry po wymianie cewki i modułu CDI

    Okok dzieki jutro wszystko sprawsze ;) A tak z innej beczki mam zamiar kupic crossa 125 loncin bo jezdzilem u kumpla i mi sie spodobal za 400 zl z kaskiem krosowym i opona ale do zrobienia instalacja do poprawki a kumpel gadal ze to proscizna (bez akku na kopke 4 biegi) i chce zapytac cie czy sie opyla i czy trudno bedzie z ta instalacja ;) Dodano po...

    Początkujący Naprawy   23 Sty 2016 19:35 Odpowiedzi: 29    Wyświetleń: 8469
  • silnik kingway 4 biegi - Jak podłączyć moduł do zapłonu itp

    Witam . mam taki problem . Mam silnik 50cm kingway 4 biegi podobno od jakigoś crossa. I chciałbym go wstawić w rame od hondy gilery ale nie ma tam instalacji tzn tak zwanej po mojemu (zapłonowej) światła i reszta jest tylko nie wiem jak podłączyć zapłon który kabel do czego jak moduł cewkę stabilizator itp . Pomoże ktoś ? najlepiej jakby ktoś dał mi...

    Motocykle, Motorowery   06 Lip 2013 12:52 Odpowiedzi: 4    Wyświetleń: 2259
  • Chiński cross Bemi 125 chcę załozyć światła, przód tył

    Kupiłem regulator przez allegro taki jak na zdjęciu: http://obrazki.elektroda.net/79_12892244... Teraz czekam na przesyłkę. Myślę, że będzie dobry, tylko nie wiem które kable z iskrownika trzeba połączyć do regulatora czy te dwa wolne czy jakieś inne??? Jeśli ktoś coś wie na ten temat to niech mi doradzi. Z tego co wiem to jedna cewka jest...

    Motocykle, Motorowery   13 Sty 2011 22:17 Odpowiedzi: 13    Wyświetleń: 22306
  • Quad Bashan 200 - brak iskry po montażu nowego iskrownika i cewki

    Witam składam właśnie crossa, zakupiłem silnik z quada bashan 200, mam problem z brakiem iskry, wszystko podłączyłem jak na schemacie oprócz akumulatora, który jak zapewniał poprzedni właściciel silnika, jest zbędny do jego uruchomienia, oczywiście zakupiłem nowy iskrownik, cewkę, moduł i świecę, kable żółty i różowy z iskrownika zostawiłem zaizolowane,...

    Motocykle, Motorowery   25 Lut 2018 19:29 Odpowiedzi: 4    Wyświetleń: 5421
  • Jak obliczyć wyprzedzenie zapłonu we własnym układzie zapłonowym?

    Tym modułem nie uzyskasz charakterystyki takiej jaką przedstawiłeś w poprzednim poście. Dokładając kondensatorów równolegle do sygnału z impulsatora możesz jedynie opóźniać punkt zapłonu. Charakterystyka ta jest liniowa wraz ze wzrostem obrotów silnika. Przedstawiona charakterystyka dotyczy zapłonu ze sterowaniem mikroprocesorowym (tzw. digital) z bardzo...

    Początkujący Elektronicy   10 Mar 2025 22:15 Odpowiedzi: 65    Wyświetleń: 1950
  • Schemat podłączenia modułu zapłonowego DCI-ZZ09-000 do silnika Zongshen 175fmn w Asix XB-88 300

    Udało mi się podłączyć moduł metoda prób i błędów. Zdobyłem jedynie podpowiedź ze sklepu z crossami ze moduł podpięty jest tylko jedną kostką, tą 4-pinową. W załączniku opis pinów https://obrazki.elektroda.pl/8291120900_...

    Motocykle, Motorowery   04 Gru 2023 19:07 Odpowiedzi: 1    Wyświetleń: 2715
  • Jak podłączyć obrotomierz LED od Fiata 126p do Dirt Bike Diabolini 250cc?

    Witam, Jestem tutaj nowy;) Przedtem zajmowałem się tylko informatyką. lecz chciałbym wejsc w Elektronike/Mechanike Dla Funnu kupiłem Crossa 250cc w 4 sówie. Jest Do Dirt Bike od Diabolini. z Zapłonem Elektronicznym oczywiscie Razz i chciałbym podłączyc do niego Obrotomierz. Wiem mniejwiecej jak to działa tz " 1 Obrót magneta 1 Impuls do modułu elektronicznego...

    Samochody Początkujący   25 Paź 2009 08:13 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 1528
  • Jak podłączyć światła w chińskim crossie 110ccm bez akumulatora?

    Witam, chcę zrobić światła w swoim NOWYM crossie. Jakie potrzebuję żarówki? Jak to podpiąć?? Od silnika jest podpięty moduł zapłonowy (3 kable w tym masa). Zostały jeszcze 2 kable wolne. Słyszałem że potrzebny jest regulator napięcia. Jeśli od cewki świetlnej tak jak w motorynce nie można pociągnąć prądu bezpośrednio to jak? Podkreślam, że nie mam ani...

    Motocykle, Motorowery   21 Kwi 2010 20:10 Odpowiedzi: 7    Wyświetleń: 9634
  • iphone 4 16gb - Szuka sieci - wyrwana niebieska cewka l17_rf

    Mam iphone 4 w którym brakuje tej niebieskiej cewki odpowiadającej za zasięg na dole obok gniazda wpinania anteny. http://obrazki.elektroda.pl/2888058200_1... Ktoś się bardzo postarał bo nie dość ze wyrwał cewkę z padami to jeszcze to miejsce po cewce wygląda jakby ktoś skrobał ostrym przedmiotem bądz jeździł gorącą kolbówka. Jednym...

    Smartfony Serwis   03 Mar 2015 17:23 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 1290
  • Cross 125 - Nie działają klakson i kierunkowskazy po naprawach elektryki

    Witam wszystkich serdecznie! Z góry przepraszam, jeżeli już taki temat powstał, lecz ja go nie znalazłem - szukałem na innych forach i odpowiedzi również nie znalazłem, tak więc jest to moja ostatnia nadzieja. Tak więc nie będę owijał w bawełnę i przejdę do rzeczy. Od października przerabiam crossa, robiłem go, czyściłem itp. Teraz niedawno go złożyłem...

    Motocykle, Motorowery   19 Sty 2012 19:02 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 3442
  • Podłączenie nowej elektryki w quadzie 250 z zapłonem CDI

    Witam. Potrzebuje Waszej pomocy i mam nadzieję że mi pomożecie. Mój problem polega na tym że mam starą ramę od quada i zero instalacji elektrycznej i kupiony nowy silnik 250cc-silnik bez marki ale słyszałem od mechanika że jest on na podzespołach HONDY i stosowany jest chyba w crossach. Potrzebuję pomocy w podłączeniu nowej elektryki tak aby wytworzyć...

    Motocykle, Motorowery   20 Cze 2011 19:34 Odpowiedzi: 1    Wyświetleń: 9881
  • Trudności z odpaleniem i utrzymaniem pracy Crossa Loncin 125cc 4t po długim postoju

    Witam , mam Crossa loncin 125cc 4t , są w nim problemy z odpaleniem a dokładnie to ma ciężko odpalić , gdy odpali to Chwile pochodzi na niskich obrotach i gaśnie (2-3min pracy) . Gaźnik nowy , filtry nowe , zawory sprawdzone , świeca nowa, rozrząd ustawiony , luzy zaworów też ustawione , okablowanie całe , Po przełożeniu innego modułu "nie przepala...

    Samochody Początkujący   06 Gru 2021 16:48 Odpowiedzi: 0    Wyświetleń: 258
  • XDB-125 4t - Iskra jest, ale brak wybuchu mieszanki, jak ustawić gaźnik?

    Mam do roboty cross'a 125 gość mówi że jak mu "łańcuch spadł" to pękła mu osłona i czujnik od zapłonu, a jak ściągał to pękło mu koło zamachowe i sam sobie wymienił cewki, koło i czujnik. Nadal nie chciał mu zapalić więc postanowił dać go mi. Ogólnie iskra jest ale nie ma wybuchu mieszanki za niedługo będę czyścił gaźnik i potrzebuję wiedzieć jak dokręcić...

    Motocykle, Motorowery   07 Cze 2013 17:18 Odpowiedzi: 0    Wyświetleń: 870