oscam dekoder

Znaleziono około 119 wyników dla: oscam dekoder
  • Dekoder NC+ z wgraną Enigmą 2 - Zacinające się kanały podczas nagrywania

    Zmień dla testu oscam na niższy 10670 czyli wciskamy na pilocie niebieski,SoftcamManager,oscam10670_sci0... klikamy OK a później czerwony ReStart. Jak masz tuner z modchipem to powinno pomóc.

    SAT Początkujący   10 Sty 2024 11:10 Odpowiedzi: 16    Wyświetleń: 21279
  • REKLAMA
  • Octagon SF8008 - TWIN 4K 2xDVB-S2X ENIGMA LINUX OSCAM - umarł po restarcie

    Strona OpenATV, dział download. Pobierasz, plik rozpakowywujesz na pena (najlepiej do 4GB pojemności) sformatowanego na FAT32, dekoder włączasz i trzymasz wciśnięty reset lub wyłącznik z przodu. System zacznie się instalować na pamięci dekodera.

    SAT Początkujący   07 Wrz 2020 15:47 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 4104
  • Nie znalazłeś odpowiedzi? Zadaj pytanie Sztucznej Inteligencji

    Czekaj (2min)...
  • Nbox Enigma2 - Konfiguracja OSCam do multiroom na dodatkowym dekoderze

    Poniżej pliki biorcy i dawcy. dekoder biorca: oscam.version # oscam.server generated automatically by Streamboard OSCAM 1.20-unstable_svn SVN r10670 # Read more: http://www.streamboard.tv/svn/oscam/trun... [reader] label = sci0 protocol = internal device = /dev/sci0 rsakey = B5C58C46947BE483E777390FCB02DA902D7F0D80...

    SAT Serwis   26 Wrz 2017 05:14 Odpowiedzi: 25    Wyświetleń: 30114
  • SAT dekoder na Linuxie Restart dekodera i kwestia zewn IP od VPNa a serwis Oscam

    możesz przejrzeć katalog /etc/rcX.d (gdzie X to 1-6 i znaczy poziom runtime) szczególnie 3 będziesz miał tam pliki w stylu YXXNAZWA. Y - S,K Start/Kill XX - kolejny numer / kolejnosc uruchamiania NAZWA - nazwa uslugi Sprawdz zatem czy openvpn startuje przed oscam

    Sieci Początkujący   24 Lut 2020 09:53 Odpowiedzi: 8    Wyświetleń: 2052
  • REKLAMA
  • Instalacja i konfiguracja OSCam na dekoderze Zgemma H92S z Hyperion 7.1 dla C+

    Witam, posiadam dekoder Zgemma H92S. System operacyjny Hyperion 7.1. Jak zainstalować Oscam i go skonfigurować pod programy C?

    SAT Serwis   17 Wrz 2024 20:51 Odpowiedzi: 1    Wyświetleń: 2925
  • Jak uzyskać dostęp do Open WebIF na dekoderze Zgemma z OpenATV 7.5.1?

    w między czasie zainstalowalem open atv 7.4, wczesniejsza wersje i oscam stable i działa ok, coś było chyba nie tak z tym oscam pluginem, dekoder mozna bylo pingać, zalogowac sie na niego etc

    SAT Początkujący   19 Sty 2025 10:45 Odpowiedzi: 8    Wyświetleń: 10722
  • Vu+ Zero 4K, Oscam, CCcam – zacinanie obrazu TVP1, jak zmienić CAID z 1884 na 0B01?

    Ccam Oscam przycinanie obrazu Witam, posiadam dekoder Vu+ zero 4k aktualnie mam 8 lini Działają kanały ale zwłaszcza tvp1 przycina obraz a dźwięk jest. Czy ktoś ma pomysł jak to naprawić lub coś dodać do skryptu. Sprzedawca napisał mi żeby zmienić z 1884 (Cyfrowy Polsat) na 0B01 (także Cyfrowy Polsat) Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć gdzie tego szukać...

    DVB-T Technika i Serwis   01 Mar 2026 14:59 Odpowiedzi: 1    Wyświetleń: 1857
  • Konfiguracja Vu+ Uno 4K SE z OpenTV 7.4 i OSCam jako dawca dla innych dekoderów

    Witam Mam dekoder Nbox ze starą karta cyfry+ (legalnie). Nbox pracuje jako dawca dla vu+uno4k, gbtrio4k i sf8008 bez żadnych problemów. Teraz chciałbym w miejsce Nboxa wstawić dekoder vu+uno4kse z Opentv 7,4 i oscam Trunk rsvn11726. Niestety nie mogę skonfigurować dawcy. Ma ktoś jakaś ideę ? AI: Jak wygląda Twoja konfiguracja sieciowa? Czy możesz opisać,...

    SAT Początkujący   22 Lut 2025 11:52 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 1281
  • nBox 5800sx BSLA 250GB - brak sygnału na antena 1, zawieszanie na antena 2

    nBox BZZB BSLA 250GB DEKODER ENIGMA2 E2 Cccam Oscam - pelna nazwa dekodera Po przeprowadzce do nowego domu zauważyłem, że na ścianie jest zamontowana antena satelitarna. Postanowiłem z niej skorzystać i sprawdzić, jak działa. Znajomy, który ma podobny dekoder, powiedział mi, że warto taki kupić, bo zawsze mogę dokupić kartę i płacić za telewizję, gdy...

    SAT Początkujący   06 Sty 2025 22:21 Odpowiedzi: 10    Wyświetleń: 603
  • REKLAMA
  • Dekoder SAT Vu+ Solo2 - zawiesił się

    Jak zwykle w takich sytuacjach problem okazał się prosty w rozwiązywaniu . Po wejściu na OpenWebif z poziomu przeglądarki należy zresetować Oscam . Dzięki

    SAT Początkujący   08 Lip 2017 13:24 Odpowiedzi: 4    Wyświetleń: 7869
  • Konfiguracja wielu wersji OScam na dekoderze VU+Duo 4K SE z ATV 7.0

    Proszę o informację jeśli ktoś z Was miał podobny temat na "warsztacie". Wpadł mi w ręce nowy VU+Duo 4K SE. Wrzuciłem na niego najnowszy ATV 7.0 + OScam+konfigi. Wszystko działa jak trzeba, ale nie wiem jak skonfigurować żeby dekoder "widział kilka OScamów, tzn kilka wersji OScam. Dokładnie chodzi mi o 2 wersje żeby w menu była możliwość zmiany OScama....

    SAT Technika Satelitarna   27 Lip 2021 10:24 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 11988
  • REKLAMA
  • Jak przywrócić emulatory oscam na dekoderze Zgemma H9S z Enigma2?

    Witam, posiadam dekoder Zgemma H9S z wgraną Enigma2 i emulatorami oscam. Niestety syn coś nabroił i emulatory zniknęły, przywracałem ustawienia fabryczne i nadal ich nie ma. Próbowałem doinstalować różne wtyczki w dekoderze, nic to nie daje. Po wejściu głębiej w menu wtyczek są setki różnych wtyczek...

    SAT Początkujący   21 Sie 2019 20:03 Odpowiedzi: 1    Wyświetleń: 6972
  • - konfig oscama z cameleonem w C+

    witam! Problemy początkującego usera z customowym dekoderem (Octagon SF8008) i konfig oscama tak aby zdekodować kanały z kartą cameleon od C+. Zainstalowałem w OpenATV softcam, oscam-emu, oscam-stable, CCcam, Próbowałem wg poniższych instrukcji z edycja pliku oscam.server https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewto... Również z...

    SAT Początkujący   27 Lut 2020 09:35 Odpowiedzi: 11    Wyświetleń: 34314
  • Jak skonfigurować dekoder Zgemma H92S, aby TV się nie zacinał?

    Nie zacina oscam tylko przy używaniu karty prepaid albo abonamentowej. Podawanie ustawień dla kart jest bez sensu.

    SAT Początkujący   28 Wrz 2024 10:33 Odpowiedzi: 20    Wyświetleń: 2922
  • Zgemma H9.2S - Aktywacja i konfiguracja karty NC+ z oscam (wersja r11581)

    A więc mam niebieską (rzekomo nieparowaną), kartę "n" + dekoder Zgemma H9.2S z wbudowanym czytnikiem. Karta nowa, nieaktywowana. SMS aktywacyjny, wysłany w środę rano. Sprawdzając wczoraj (12.08) na stronie operatora, karta ma status "aktywana" z możliwością doładowania do 31.12.2024 W softcamie wybrany oscam (wersja r11581), ustawienia oscam.serwer...

    SAT Początkujący   15 Sty 2025 19:00 Odpowiedzi: 13    Wyświetleń: 8580
  • VU uno4k ccam enigma2 - brak dostępu do oscam server

    Witam po aktualizacji kanałów z menu dekodera posypało się dostęp do wszystkich kanałów chce sprawdzić liniki i niemam dostępu do oscam serwer z poziomu ip wpisuje 8888 nie działa wcześniej miałem dostęp pod 8081 teraz wogóle niema. Ktoś wie jak tam się dostać aby ponownie skonfigurować plik oscam.server. jestem początkujący. dekoder vu uno 4k

    SAT Początkujący   30 Sie 2020 16:09 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 4689
  • Zgemma h9s - Ustawianie głowicy, wgrywanie nowych kodów i listy kanałów, Hyperion 8, OSCam

    Witam ostatnio zniknely mi kanaly wgralem nowe kody i dzialalo ale jak wgrywalem nowa liste wywalilo mi satelity wgralem hyperiona 8 i oscam i zaczelo chodzic odlaczylem dalem ojcu dekoder i jak podlaczył pisze informacja Strojenie nieudane znajomy mòwil ze to glowoca do ustawienia ale na tym sie jeszcze nie znam prosze o porade ustawiania glowicy...

    SAT Początkujący   27 Lis 2022 22:52 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 4611
  • enigma2, oscam - oscam - wgranie najnowszej wersji oscam na Ustym 4K Pro

    Witam. Posiadam dekoder marki Uclan model Ustym 4k Pro. Chciałbym wgrać do niego najnowszą wersję oscama (obecnie posiadam 11696). Próbowałem wgrać nowszą wersję poprzez systemowy program w dekoderze jak i też My Updater lecz bezskutecznie. Nie za bardzo wiem jak się za to zabrać, proszę o pomoc.

    SAT Początkujący   05 Lip 2022 06:55 Odpowiedzi: 5    Wyświetleń: 28395
  • Zgemma H11S czy USTYM 4K Pro? Tuner z OSCAM do 500zł zastępujący BSKA

    Wybór tunerka musisz uwarunkować supportem softu zobacz czy twój ulubiony soft wspiera dekoder który chcesz wybrać. Jaki ulubiony soft? Ustymy mają bardzo dobre wsparcie.

    SAT Początkujący   28 Lut 2022 20:27 Odpowiedzi: 8    Wyświetleń: 20679
  • Dekodery do multiroom bez splitera: Ferguson Ariva, Linbox Avira, inne modele?

    Poszukałem trochę o Oscam i tu ponawiam pytanie czy dekoder LinBox Avira 300 HD jest dobry? Bo powiem szczerze ze to jeden z niewielu dekoderów który ma taka opcje (albo "głośno" o tym pisze).

    SAT Technika Satelitarna   17 Lut 2016 10:41 Odpowiedzi: 11    Wyświetleń: 11202
  • Zakup tunera Sat+naziemna

    Ja mam Ustym z Denys_OS i , moim zdaniem, jest to jedyny, normalny system. Tam jest wszystko proste, logiczne, intuicyjne, jak w Arivach, Cryptoboxach. Niczego nie potrzeba dogrywać, bo wszystko w nim jest. Używałem Ustym do SAT i naziemnej . Taki powinien być dekoder dla normalnego użytkownika. Muszę go koniecznie sprawdzić , z sieci mi nie instaluje...

    RTV Co kupić?   09 Lut 2024 21:22 Odpowiedzi: 17    Wyświetleń: 960
  • Nbox Enigma2 - Zniknął PolsatPlay, Tvn Turbo i Travel

    Czy wystarczy że podepnę dekoder do wifi i wgram oscam ?? Jest gdzieś może taki gotowiec ??

    SAT Początkujący   27 Sie 2020 17:51 Odpowiedzi: 64    Wyświetleń: 52398
  • nBOX BZZB E2 OSCAM FEDC - IP:8888 odrzucił połączenie

    Dzień dobry. Kupiłem dekoder nBOX NC+ 5800SX BZZB 250GB ENIGMA 2 E2 OSCAM FEDC podłączyłem, na początku mogłem wejść na oscam'a wpisując IP i port 8888, Coś tu przełączyłem i od tamtej pory mam "odrzucił połączenie" Czy byłby ktoś uprzejmy i pomógł?

    SAT Początkujący   01 Maj 2020 14:08 Odpowiedzi: 1    Wyświetleń: 3474
  • Zgemma H9S - Jak przywrócić usunięte emulatory OSCAM i mgcam?

    Witam, posiadam dekoder Zgemma H9S z wgraną Enigma2 i emulatorami oscam. Niestety syn coś nabroił i emulatory zniknęły, przywracałem ustawienia fabryczne i nadal ich nie ma. Próbowałem doinstalować różne wtyczki w dekoderze, nic to nie daje. Po wejściu głębiej w menu wtyczek są setki różnych wtyczek do zainstalowania. Znalazłem wśród nich emulator oscam...

    SAT Początkujący   21 Lip 2019 23:56 Odpowiedzi: 2    Wyświetleń: 20376
  • Nbox BSKA z Openpli - Instalacja oscam 11578 dla Sky DE, błąd kompilacji Enigmy

    Witam,Nie jestem zbytnio oblatany. Postanowilem pomoc znajomemu. Dekoder Nbox BSKA z wgranym sofcie Openpli. W sumie działa bez zarzutu na PL TV. Jednak zalezy mi na wgraniu oscam 11578 bo docelowo ma działać w DE i pracować nad Sky de, na innym sprzecie doskonale sobie radzi. No i pojawia sie problem z instalacją *.ipk, z tego co rozumiem komunikat...

    SAT Technika Satelitarna   09 Maj 2021 17:12 Odpowiedzi: 5    Wyświetleń: 10398
  • Dekoder VU+ zero: Czy możliwe jest udostępnianie TV w sieci LAN dla wielu odbiorników?

    Witam, szukałem po forum ale tematy nie do końca dotyczyły mojego pytania. Chciałbym się dowiedzieć czy posiadając dekoder VU+ zero z jedną głowicą mam możliwość udostępniania w sieci LAN poprzez server oscam TV dla innych odbiorników jednocześnie? Mam zainstalowne np. na komputerze/raspberrypi oprogramowanie kodi lub klienta PVR(Enigma2)/oscam który...

    SAT Początkujący   28 Lut 2021 18:59 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 3510
  • Zgemma H9S zacinanie kanałów 11488 3/4 - jakie ustawienia oscam?

    Cześć, korzystam z oscam na zgemma h9s (Soft open rab) na wszystkich programach mam sile sygnału 89-99% natomiast jakość 60-65% (antena zbiorcza), wszystkie kanały działają płynnie oprócz tych z 11488 3/4. Problem jest taki, ze kanały w zasadzie są ale podczas oglądania co pare minut jest coś w stylu Kilkusekundowego „slow motion”. Antena...

    Instalacje antenowe SAT   04 Lip 2020 11:25 Odpowiedzi: 1    Wyświetleń: 2520
  • Nbox ITI-5800SX resetuje się po połączeniu z internetem - co robić?

    Cześć, dość dziwny przypadek. Nic nie zmieniałem w oprogramowaniu, bo się na tym nie znam, a dekoder zaczął się resetować sam, po 4 latach używania. Dekoder to Nbox, ITI-5800SX, wgrana Enigma2. Dekorder resetuje się, na ekranie pojawiają się napisy TEST, NAND, potem wgrywa się Enigma, załącza się TV i po chwili jak wskakuje ekran kanału, dekoder znów...

    SAT Początkujący   19 Kwi 2020 11:25 Odpowiedzi: 5    Wyświetleń: 3231
  • Dekoder z możliwością użycia modułu CI - TVBOX+, WIFI PREMIUMBOX+ czy 4K ULTRABOX+?

    To ci odpowiem na żadnym tak nie zrobisz z modułem albo dopiero jak sobie skonfigurujesz Enigme2 by dało się jeden program oglądać a wszystkie nagrywane nagrywa zakodowane i odkoduje je w czasie wyłączenia tunera. To tylko akurat na Vu+ można pod VTi. By bez problemu nagrywać/oglądać należy kartę odpalić w oscam na tunerze. Wtedy wszystko co się chce...

    SAT Technika Satelitarna   11 Cze 2021 17:48 Odpowiedzi: 27    Wyświetleń: 4101
  • Enigma 2 - brak niektórych kanałów

    Witam.Jestem tu nowy i jestem laikiem co do Enigmy,ale od początku,kupiłem dekoder ADB 5800sx z modchip enigma2 z dyskiem 250 gb.Posiadam również dekoder Mediabox od NC+ jest to główny dekoder który przekazuje mi uprawnienia za pomocą Lan do dekodera ADB 2850 multiroom standard, ten dekoder biały wymieniłem na 5800sx bo posiada dysk no i nie wiem jak...

    SAT Początkujący   13 Paź 2017 16:14 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 9531
  • Jak zaktualizować Nbox Enigma2 do Graterlia i zachować ustawienia OSCam?

    Witam, posiadam dekoder nbox wgrana enigma2 openpli karta sprawowana NC plus mix, chciałbym przeprowadzić aktualizacja a raczej wgrac graterlia do pamięci nad pytanie co z oscam i moja sprawowana karta jakie pliki skopiować katalog var wystarczy aby przywrócić ustawienia i karta działała z wykupionym pakietem

    SAT Początkujący   29 Mar 2016 10:12 Odpowiedzi: 6    Wyświetleń: 13317
  • Zawiesza się NBOX BXZB z Enigmą i OSCAM - zielony ekran i restarty

    Witam ! Mam problem, posiadam Nbox BXZB bez dysku. Problem polega na tym, że na wgranej Enigmie mam skonfigurowany OSCAM( przez sprzedającego) i niestety dekoderek się zawiesza, a czasem się resetuje(poniżej opisze przypadki). Sprzedający twierdzi, że na pewno nie jest to zasilacz ani kondensatory, ponieważ te rzeczy przez sprzedażą są nowe. Przesłałem...

    SAT Początkujący   01 Mar 2019 15:13 Odpowiedzi: 1    Wyświetleń: 2640
  • Nbox BLSA i konwerter Inverto - brak sygnału, wpływ na działanie VU+

    Głowica kosztuje koło stówki. Wymiana bezproblemowa. Pace nie działa z unicable. edit: Nie jestem już pewien, czy pace nie działa z unicable. znalazłem takie ogłoszenie sprzedawcy: Dekoder Pace HDS7241 500GB WIFI Cechy produktu: Kolor czarny Obsługa standardu Unicable System OpenPLI (Enigma 2) Emulator Oscam FEDC(obsługuje m.in. prokotkół cccam, newcamd...

    SAT Początkujący   14 Lis 2020 18:46 Odpowiedzi: 5    Wyświetleń: 1047
  • Nbox Enigma 2 - bląd i brak dostępu do OSCAM

    Dzień dobry. Proszę o pomoc w problemie z Nboxem. Nie można wejść w managera, ponieważ pojawia się załączony screen. Nie ma obrazu i dżwięku przy wyborze pakietu kanałów NC+, jest tylko menu programowe z informacją o nazwie programu. Czy można jakoś zrestartować dekoder tak, żeby doprowadzić go do stanu kiedy w menedżerze nie będzie wyskakiwać zielona...

    SAT Początkujący   10 Cze 2018 19:44 Odpowiedzi: 15    Wyświetleń: 25131
  • Dekoder Cryptobox 700 HD jak zainstalować emulator Cccam

    A czy toś wie czy da się wgrać osobny plik oscam.dvbapi do AB Cryptobox 650?

    SAT Początkujący   03 Lut 2026 15:03 Odpowiedzi: 24    Wyświetleń: 34923
  • Konwersja sygnału z dekodera satelitarnego CCCAM na DVB-T/DVB-C - możliwości i urządzenia

    Zakładający temat ma dostęp do anteny satelitarnej. Jeśli do czaszy zamontuje konwerter Unicable - ma wtedy możliwość dołączenia przewodami koncentrycznymi do 32 dekoderów z E2 (cccam) z obsługą Unicable, przez zwyczajne splittery antenowe. Siecią Wifi rozprowadzić wystarczy ECM z Cccam (Oscam) z dekodera-serwera do dołączonych dekoderów-klientów. Zaletą...

    SAT Serwis   05 Kwi 2024 11:24 Odpowiedzi: 6    Wyświetleń: 2514
  • [Inne] Enigma2, Nbox Nagrywanie i Oglądanie jednocześnie.

    Konfiguracja z foto poprawna, ewentualnie możesz ustawić pole diseqc jako "Jeden" i satelity jako Hotbird. Co do programów kodowanych, musisz mieć dane do karty, by ją uruchomić w tym dekoderze, będzie działać tylko na Oscam. To karta z tego dekodera? Jeśli nie to jaki dekoder miałeś z kartą?

    SAT Początkujący   20 Paź 2016 15:34 Odpowiedzi: 27    Wyświetleń: 12042
  • Jak skonfigurować oscam na dwóch dekoderach nbox z jedną kartą Cyfra+?

    zupełnie nie wiem jak sie za to zabrać To poczytaj regulamin punkt 3.1.1. I od tego trzeba było zacząć! Kolega sugeruje nielegalność takiej konfiguracji? Ja wiem że jest to w ramach jednego gospodarstwa domowego legalne.

    SAT Technika Satelitarna   06 Mar 2014 22:08 Odpowiedzi: 4    Wyświetleń: 11337
  • Zgemma H9S - brak lokalizacji oscam

    Witajcie, problem z aktualizacją oscam w dekoderze zgemma h9s dwie najbardziej znane lokalizacje są puste mowa o: ../var/keys/oscam_sci0 - w moim przypadku kończy się na /keys/ ../etc/tuxbox/config/oscam/ - w moim przypadku w folderze config nie ma /oscam/ dodam tyle, że wgrywam pliki w formacie oscam.server i oscam.user ... nie znam innej metody na...

    SAT Początkujący   04 Kwi 2022 11:08 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 27351
  • Jak aktywować OSCam Webinterface w Zgemma H8.2H? Brak opcji wpisania linii.

    To, co wkleiłeś to przecież ekran z komputera, on pytał o Oscam Status w dekoderze. Napisał, że: (...) Nie mam gdzie wpisać linijkę a dobrą i prostą metodą jej wpisania (z klawiatury, nie z pilota) jest dowolny komputer dołączony do tej samej sieci LAN. Wystarczy w przeglądarce wpisać adres IP dekodera (jest dostępny w menu, w opcji Sieć), wtedy na...

    SAT Początkujący   25 Lip 2025 21:37 Odpowiedzi: 19    Wyświetleń: 31056
  • Wgrywanie OpenPLI i Oscama do odbiornika Zgemma H9 Twin - instrukcja krok po kroku

    Nie możesz wgrać OSCAM bo developerzy Open ATV zostali przez władze by nie ułatwiać sharningu zmuszeni do usunięcia w swoim sofcie. Ich system stał się na tyle popularny na dekoderach, że niemieckie władze nakazały im wysunięcie z repo oscamów. Ale wgrać można. Wystarczy pobrać OSCAMA jako plik do instalacji, w menu instalacji pluginów dodać do widocznych...

    SAT Serwis   12 Lip 2021 20:01 Odpowiedzi: 5    Wyświetleń: 32526
  • Axas E4HD combo - brak odczytu kanałów z karty Canal+ po wymianie dekodera nc+

    Dwa poradniki: 1051830 1051831 Podaj dane które uzyskasz po wpisaniu (telnet): cat /proc/cpuinfo openssl version to podeślę najnowszy Oscam.

    SAT Początkujący   16 Paź 2020 07:34 Odpowiedzi: 3    Wyświetleń: 1101
  • nBox Enigma2: Wybór modelu BXZB, BSKA czy BSLA dla kart C+ i multiroom

    Czy wiesz, jak wgrać oscam do dekodera za pomocą total commandera (ftp)? Jeśli tak, to wyślę Ci pliki.

    SAT Początkujący   06 Sty 2021 15:55 Odpowiedzi: 23    Wyświetleń: 13116
  • bzzb - Posiadam dekoder bzzb, ale po wgraniu na nowo programu nie da rady w OSc

    Posiadam dekoder bzzb, ale po wgraniu na nowo programu nie da rady w OScam wpisać klucza RSA . Co może być przyczyną skoro nic w tym programie nie zmieniałem !Proszę o odpowiedz i nadmienię że to karta z BSLA

    SAT Początkujący   12 Cze 2019 09:31 Odpowiedzi: 0    Wyświetleń: 405
  • D-Link DWR-921 - Jak ustawić stałe IP dla serwera Oscam?

    Witam mam problem tylko nie wiem czego tyczy bardzo prosiłbym o pomoc, a mianowicie chodzi o to (posiadam router DWR-921) że mam serwer Oscam do dekoderów i mam przydzielone ip do 3 dekoderów które łączą się z głównym dekoderem (OSCAM), a gdy wyłączą prąd to z puli adresów losuje mi ip i się zmienia, czy dało by się zrobić tak by było stałe ip. Nie...

    Sieci LAN   19 Maj 2016 14:08 Odpowiedzi: 9    Wyświetleń: 3792
  • Tnie sygnał na TV PULS, TVP1, Eurosport w dekoderach Zgemma H9S i H9SE z instalacją SAT NC+

    Ja tu widzę tylko jeden problem, słaby dostawca czyli miernej jakości linijki pewnie przy okazji błędy w konfiguracji oscam.

    SAT Technika Satelitarna   21 Sty 2023 17:50 Odpowiedzi: 22    Wyświetleń: 3204
  • NBOX/Enigma2 - OSCam nie czyta karty - nie ma FEDC

    W oscam.server w sekcji [reader] ma nie być wpisów blockemm... oraz emmcache. Czasami trzeba powtórzyć restart dekodera kilka razy aby kolejne wersje rom zostały zaktualizowane. Musisz mieć rom karty w wersji 4E, a masz 41.

    SAT Serwis   27 Mar 2019 09:48 Odpowiedzi: 8    Wyświetleń: 23691
  • Brak obrazu i połączenia przez IP:8888 w dekoderze ZGEMMA H9S mimo dostępu do internetu

    Dziękuję za podpowiedzi. Pomogło zresetowanie oscam i wszystko działa. Zamykam temat.

    SAT Początkujący   04 Lut 2024 15:18 Odpowiedzi: 6    Wyświetleń: 1788
  • Octagon SF8008 i Zgemma H111s - strumieniowanie różnych kanałów TV na dwóch dekoderach

    Aktywne na raz mogą być niezależnie obydwie głowice i nie ma znaczenia czy jest 2xsat czy sat+naziemna. Bez problemów można oglądać jeden program i streamować drugi. Jak by miał moduł to bym się nie dziwił bo można zawsze tylko jeden program ale to tuner bez Ci. Innym problemem może być softcam, używa pewnie cccam zamiast oscam.

    SAT Początkujący   03 Gru 2023 19:05 Odpowiedzi: 10    Wyświetleń: 1818
  • Nbox 5800sx E2 - czarny obraz na kanałach nc+ (DA VINCI, EUROSPORT 1 HD, FOX HD)

    Oscam 7119 to wersja z 2011 roku, preinstalowana w pierwszych stabilnych wersjach E2 dla nBox. Nie ma potrzeby wracać do niej, jeśli w dekoderze masz zainstalowaną wyższą wersję Oscam. Naciśnij gwiazdkę na pilocie, wykonasz restart Oscama, na ekranie zobaczysz panel wykonania skryptu i informacje o wersji Oscam. Przy braku obrazu możesz też w Softcam...

    SAT Początkujący   28 Sty 2020 21:30 Odpowiedzi: 14    Wyświetleń: 5586
  • Szukam dekodera z 2 głowicami i OSCAM, WiFi - alternatywy dla Zgemma H9.2S

    Chytry dwa razy traci. Jak spełnia Zgemma to ją kup. To nie jest drogo a wsparcie ma bardzo dobre.

    SAT Początkujący   06 Lip 2019 18:03 Odpowiedzi: 1    Wyświetleń: 1350