Obydwa Samsungi mają matrycę natywną 50 Hz. Masz dużą odległość to dla zdrowia choćby powinieneś brać modele 48-50". Masz dobre: - Philips 50PUH6400 - 4K - TCL 50S7806 - 4K - LG 50LF652 - fullHd - Hitachi 50 HZT66 - fullhd - JVC 49V750
Twój TV to - QM152E https://1drv.ms/u/s!AjUqro7f8a9QkLIohSUN...
W innych tv podobne objawy powodował uszkodzony t-con.
Tutaj nie forum z wróżkami. Nie wywróżą co i jak połączone i z jakim sprzętem. :D
Philips 50PUH6400 LG 50LF652 Philips 48PFH5500 JVC 50V750 Hitachi 50HZt66 TCL50S7806 - 4K i 100Hz
Jest jeszcze Philips 50PUH6400 też z Androidem, ale również z 4K, więc idealny wybór na lata.
Posiadam 100% sprawną płytę do 50PUH6400